Tęczowa flaga i homo sapiens

Rodzaj ludzki, nosi dumną nazwę – homo sapiens, czyli człowiek rozumny. Wszyscy razem i każdy z nas osobna, jesteśmy częścią tego gatunku. Najbardziej rozwiniętych i rozumnych istot żyjących na ziemi.
Wczoraj w Warszawie, niejaki B. Staszewski, aktywista ideologii LGBT - gdy ulicą akurat przechodził marsz ludzi, upamiętniających Powstanie Warszawskie - wywiesił tęczową flagę na balustradzie swojego balkonu.
Wywieszać tęczową flagę w taki dzień, to niezbyt stosowne zachowanie. Niemniej to jego sprawa. Ale widocznie, tej nieodpowiedniej dla tego dnia demonstracji, było mu jeszcze mało, toteż sam we własnej osobie, z wywalonym językiem i trzymając w jednym ręku czerwony pompon, a drugą trzymając się za przyrodzenie, usiadł na tejże balustradzie.  Nad przyczepioną do niej, wspomnianą wcześniej, tęczową flagą.
Oczywiście policja, zareagowała zgodnie ze zdrowym rozsądkiem i zdjęła człowieka z balustrady. Co potem stało się z tęczową flagą i czy ciągle tam wisi tego nie wiem. Ale na zdjęciach widać, że policjanci są w środku a flaga wisi nadal.
Ale pretekst się znalazł. „Proszę @Policja_KSP o wyjaśnienie na jakiej podstawie kazano zdjąć flagę? Z jakiego powodu? Czyją decyzją? Na TT szybciej, ale stosowne pismo w trybie interwencji poselskiej też pójdzie...” – pała oburzeniem poseł Barbara Nowacka.
A dlaczego nie pała oburzeniem na zachowanie Staszewskiego? Na zachowanie, tak prawdę mówiąc urągające naszemu gatunkowi, co nazywa się homo sapiens. Czy dlatego, że interpelacja poselska na głupotę nie pomoże?
A może jest jeszcze inna opcja?
Czyżby posłanka B. Nowacka uważała, że takie zachowanie, jakie zaprezentował ów człowiek na balkonie, to naturalne zachowanie istot, co noszą dumne miano homo sapiens? 
 

Forum jest miejscem wymiany opinii użytkowników, myśli, informacji, komentarzy, nawiązywania kontaktów i rodzenia się inicjatyw. Dlatego eliminowane będą wszelkie wpisy wielokrotne, zawierające wulgarne słowa i wyrażenia, groźby karalne, obrzucanie się obelgami, obrażanie forumowiczów, członków redakcji i innych osób. Bezwzględnie będziemy zwalczali trollowanie, wszczynanie awantur i prowokowanie. Jeśli czyjaś opinia nie została dopuszczona, to znaczy, że zaliczona została do jednej z wymienionych kategorii. Jednocześnie podkreślamy, iż rozumiemy, że nasze środowisko chce mieć miejsce odreagowywania wielu lat poniżania i ciągłej nagonki na nas przez obóz "miłości", ale nie upoważnia to do stosowania wulgarnego języka. Dopuszczalna jest natomiast nawet najostrzejsza krytyka, ale bez wycieczek osobistych.

Komentarze

Obrazek użytkownika NASZ_HENRY

02-08-2020 [16:10] - NASZ_HENRY | Link:

Homo sapiens tam zaczynało gdzie LGTBowcy kończą ☺

Obrazek użytkownika Studentka

02-08-2020 [16:27] - Studentka | Link:

Małpa na balkonie to nie jest pan Bart Staszewski. Staszewski tylko skomentował ten popis na twiterze, oczywiście broniąc czerwonej małpy. Następnymi obrońcami okazali się oczywiście nasi " demokratyczni patrioci " Sikorski, Neuman i czekamy na dalszych. Flagę zdjęto razem z małpą, ale łże media mówią tylko o szmacie.

Obrazek użytkownika sake3

02-08-2020 [18:23] - sake3 | Link:

Homo sapiens na balkonie? Przecież to tylko zlepek komórek jak określiła człwieka niejaka Nowacka też zresztą zlepek.

Obrazek użytkownika Imć Waszeć

03-08-2020 [00:25] - Imć Waszeć | Link:

Polska medycyna musi być w okropnym stanie, skoro takie chore świry muszą się same "leczyć" na ulicy. Oznacza to, że lekarze psychiatrzy albo stanowczo za dużo zarabiają, albo za mało się przykładają do nauki. Gdyby musieli dorobić do ośmiorniczek i Subaru metalic, to by leczyli więcej ofiar marksizmu.

Obrazek użytkownika angela

03-08-2020 [07:34] - angela | Link:

Podczas wyjazdu do Jugosławii , dziwilismy się że tam nie kradną .
Zapytaliśmy jednego z miejscowych , i okazało się że policja skutecznie 'oduczyla' kradzieży. 
Nikt takich nie sądzil, nie trzymał w areszcie , żeby obywatel utrzymywał takiego, tylko po przylapaniu na kradzieży,  dostawali taki fachowy łomot,  że i poznać nie bylo, a na zawsze odechciało się kradzieży. 
Patologia ma to do siebie, że skuteczne są tylko im podobne metody, bo z prawa sobie drwią,  na czele z tzw politykami jak Nowacka czy reszta zlodziejskich demokratów. 

Obrazek użytkownika tricolour

03-08-2020 [08:24] - tricolour | Link:

@Angela

Jugosławii nie ma od trzydziestu lat, a ty dalej zafascynowana metodami komunistycznymi. Przemyka i Popiełuszkę też fachowo potraktowano?

Obrazek użytkownika angela

03-08-2020 [10:01] - angela | Link:

Jugosławii nie ma, ale nauczka  pozostala, i policja pozostała.
Ale porownanie, Grzegorz Przemyk i KS. Popieluszko, to nie byli zwykli złodzieje,  i potraktowano ich tak,  jak mieli zaplanowane,  żeby zabić. 

Obrazek użytkownika Jabe

03-08-2020 [08:25] - Jabe | Link:

No to zapraszamy Panią na balustradę.

Obrazek użytkownika sake3

03-08-2020 [09:00] - sake3 | Link:

Zapraszamy? Jak rozumiem Pan już też tam przesiadywał z wywalonym ozorem i brudnych gaciach w miłym towarzystwie.Proszę balustrady nie opuszczać wszak zbliża się kolejna rocznica,którą uczcicie w swoim stylu.

Obrazek użytkownika angela

03-08-2020 [09:55] - angela | Link:

Na balustrade, na pewno nie ja, bo nie ja popieram opozycję!!!

Obrazek użytkownika Jabe

03-08-2020 [10:33] - Jabe | Link:

Skoro mowa o podobnych im metodach...