TYLKO DUDA!!!

  Nadaje się do tego, by być prezydentem Polski.  Udowodnił to w czasie swojej pierwszej kadencji, podczas której sytuacja w naszym kraju wyraźnie się poprawiła.  Jego konkurent, Rafał Trzaskowski, od półtora roku jest prezydentem Warszawy.  Jego urzędowanie to pasmo klęsk i katastrof, poczynając od słynnej awarii Czajki, a kończąc na wypadkach miejskich autobusów, prowadzonych przez naćpanych kierowców.  Trzaskowski to pechowiec, przyciągający nieszczęścia.  Pisałam o tym {TUTAJ} w notce "Człowiek - porażka, czyli o prawdziwym Jonaszu".

  Wczoraj [9.07.2020]  w programie "W tyle wizji" {TUTAJ}  Stanisław Janecki i Rafał Ziemkiewicz poświecili ostatnie pięć minut właśnie owemu pechowi Trzaskowskiego ilustrujac to wymownymi zdjęciami.

  Należy zdawać sobie sprawę z tego, że prezydenta wybiera się na pięć lat.  Jeśli wybierzemy nieudolnego pechowca, to przez cały ten czas będziemy musieli znosić skutki jego działań.  Dlatego apeluję do wszystkich:  nie rób Polsce na złość - nie głosuj na Trzaskowskiego!!!

 
 

Forum jest miejscem wymiany opinii użytkowników, myśli, informacji, komentarzy, nawiązywania kontaktów i rodzenia się inicjatyw. Dlatego eliminowane będą wszelkie wpisy wielokrotne, zawierające wulgarne słowa i wyrażenia, groźby karalne, obrzucanie się obelgami, obrażanie forumowiczów, członków redakcji i innych osób. Bezwzględnie będziemy zwalczali trollowanie, wszczynanie awantur i prowokowanie. Jeśli czyjaś opinia nie została dopuszczona, to znaczy, że zaliczona została do jednej z wymienionych kategorii. Jednocześnie podkreślamy, iż rozumiemy, że nasze środowisko chce mieć miejsce odreagowywania wielu lat poniżania i ciągłej nagonki na nas przez obóz "miłości", ale nie upoważnia to do stosowania wulgarnego języka. Dopuszczalna jest natomiast nawet najostrzejsza krytyka, ale bez wycieczek osobistych.

Komentarze

Obrazek użytkownika NASZ_HENRY

10-07-2020 [16:54] - NASZ_HENRY | Link:

Kandydat specjalnej troski,
To cały Rafał Trzaskowski ☺

 

Obrazek użytkownika NASZ_HENRY

10-07-2020 [18:09] - NASZ_HENRY | Link:

Bukmacherzy i ich klienci dają większą szansę na wygraną w niedzielnych wyborach prezydenckich Andrzejowi Dudzie.
Mój własny cyfrowy symulator w Excelu daje wynik:
AD 52:48 RT
 

Obrazek użytkownika Marek1taki

10-07-2020 [18:43] - Marek1taki | Link:

Po odpaleniu Wunderwaffe stawiam na 5%. Kto da więcej?

Obrazek użytkownika sake3

10-07-2020 [21:16] - sake3 | Link:

Trzaskowski to nie tylko nieudolny pechowiec,ale wie,że jego prezydentura to będzie ślepe wypełnianie poleceń z Niemiec i Brukseli przy jego znikomym działaniu jako prezydenta.Więc w imię czego się wysilać.Jedyne co będzie umiał zrobić to veto i podniesienie emerytur esbekom.

Obrazek użytkownika angela

10-07-2020 [23:08] - angela | Link:

Kosmopolita, to nie prezydent.
Kosmopolita,  to obywatel świata. 
Na PREZYDENTA potrzeba  czlowieka o patriotycznych poglądach,  a nie sluchajacego rozkazów z Brukseli. 

Obrazek użytkownika Jabe

10-07-2020 [23:17] - Jabe | Link:

No właśnie.