Czy Reichstag Wirus i zamieszki zmiotą Trumpa?

Takiej prezydentury jeszcze Ameryka nie widziała: Trump, płyń, albo utoniesz w bagnie! Deep State (ludzie trzymający władzę) ma się ciągle dobrze i w tym meczu z intruzem Trumpem ciągle przypuszcza z różnych pozycji ataki na jego bramkę. Gdy Trump “podstępnie” próbował zawrócić bieg nakreślonej postępowej historii w myśl swojego programu “America First”, spotkał się z lawinową ofensywą globalistów. Od rzuconej idiotycznej potwarzy “Russian Collusion”, przez rzekomy atak na cnotę niepodległej dotąd Ukrainy, po dreszczowcu Reichstag Wirus, którego sieci w miejsce mydlanej opery zarzucono na cały świat trzymając populację w napięciu kolejnych odcinków psychozy strachu. Do dziś ogłupieni ludzie  nawet jeżdżą samochodami w maskach, bądź  o zgrozo biegają w maskach wdychając skumulowane własne wyziewy! Chyba następnym etapem  eskalacji masakrującej logiki tego kultu będzie pobożne zalecenie sypiania w maseczkach… Podobno głupich nie sieją (?). Ostatnim niezawodnym sposobem na zablokowanie ewentualnego zwycięstwa Trumpa w listopadowych wyborach po zamrożeniu gospodarki jest wykorzystanie każdej nadarzającej się okazji do wzniecenia rozruchów na tle rasowym w USA, a taki przypadek właśnie ma miejsce w Minneapolis. Wszystkim tym, którzy nie popierają Trumpa chciałbym delikatnie przypomnieć o alternatywie. Jeśli Trump przegra, to kto i “co”  wygra? Dziś płoną amerykańskie miasta, niszczone są budynki, płoną biznesy. Co przyniesie jutro?
https://pbs.twimg.com/media/EZ... 
Jeśli wrócimy ponownie do Niemiec Hitlera to uderzenie bronią C19 spowodowało w skali całego świata podobne reperkusje co w Niemczech podpalenie Reichstagu pod koniec lutego 1933 r. przez holenderskiego komunistę Marinusa van der Lubbe. Dzisiejszy Reichstag Wirus podobnie zawiesza prawa i wolności obywatelskie płynące z konstytucji. Zamyka miejsca modlitw, ogranicza wolność gospodarczą, zakazuje zgromadzeń i wolność podróży. Powstaje pytanie kto w tym rozdaniu jest Żydem, kto holenderskim komunistą (Chiny?), a kto Hitlerem z wizją zniewolenia świata na rzecz super rasy?

Czarnoskóry mężczyzna George Floyd poniósł śmierć w wyniku zatrzymania go przez policję, ponoć wskutek tego, że usiłował użyć podrobiony 20-to dolarowy banknot, co chyba może przydarzyć się każdemu z nas (zakładając nieświadomość). Jeden z 4-ch obezwładniających go policjantów spowodował śmierć (później w szpitalu) poprzez kilkuminutowy nacisk  kolanem na szyję skutego kajdankami, leżącego na ziemi mężczyzny. Mężczyzna ten poprosił policjanta, że nie może oddychać. Okazuje się, że obaj, tak czarnoskóra ofiara, jak i biały policjant pracowali przez kilkanaście lat (dorabiali) w tym samym nocnym klubie (obecnie spalony…). Według doniesień świadków zajścia przyszła ofiara nie kooperowała z nakazami policji i dlatego została powalona na ziemię, oskarżono policjanta o zabójstwo.

Wiele światła na sytuację rasową w USA rzuca wypowiedź współpracownika b. prezydenta Baracka Husseina Obamy, pracujący dla CNN (“Crossfire”) Van Jones uważa, że wszyscy biali są rasistami i nic tego nie zmieni. W wielu miastach od 5 dni trwają protesty, starcia z policją, w Oakland (Kalifornia) jeden policjant zastrzelony, drugi ranny, pali się Los Angeles.  Trwa plądrowanie sklepów, wybijanie szyb, atakowane są też siedziby policji i banki, podpalane są i niszczone policyjne samochody. W Filadelfii protestujący m.in. spalili budynek Starbucks (ma bardzo lewicowy zarząd!), 13 zaatakowanych policjantów doznało poparzeń (atak środkami chemicznymi), władze miasta wprowadziły godzinę policyjną od 20.00 do 6.00 rano. Część ludzi protestuje pokojowo, ale wkrótce do akcji wkraczają często przybyli zamiejscowi zadymiarze podobno głównie Antifa i oni rozpoczynają taniec niszczenia. Wszystko to przeciwko rasizmowi i brutalności policji skierowanej głównie wobec czarnoskórych Amerykanów. Policja zachowuje się pasywnie, stara się nie odpowiadać na bezpośrednie ataki, ale to tylko bardziej zachęca atakujących. Wczoraj protestujący w liczbie ok. 1,000 zaatakowali nawet Biały Dom, w ochronę Prezydenta posypały się nawet cegły i kamienie, protesty w mieście trwały do 3.00 nad ranem. Trump w swoich tweetach wezwał do spokoju i zaprzestania zniszczeń zapowiadając wysłanie oddziałów Gwardii Narodowej i wojska. Lewicowe media oskarżają go o podżeganie do zamieszek, Twitter nawet zastosował cenzurę, co spowodowało się ze zdecydowaną ripostą i dekretem Prezydenta... 

W budzącej się z trudem z kwarantanny  Reichstag Wirusa Ameryce powiało późnymi latami 60-tymi ubiegłego wieku. Na ulice Minneapolis i innych amerykańskich miast wypełzły tłumy protestujących zarządzane medialnie i przez  komunizujące ruchy jak Black Live Matters, Antifę  i inne anarchistyczne lewackie  organizacje, których celem jest rewolucja i niestety zniszczenie Ameryki jaką znamy. Powtórzył się znany nam wcześniej ciemnogrodowy scenariusz protestu,  niszczenia, rabowania  i palenia nie swojej własności. Historycznie rzecz ujmując rewolucja jest znaną dziwką bez sumienia, odpowiedzialności i jakiejkolwiek wizji przyszłości, czyli dlatego jest zwykle narzędziem w rękach tych którzy mają jakiś plan. Na trasach protestu zrozpaczeni właściciele niektórych budynków i biznesów umieścili napisy “Ten biznes ma czarnoskórego właściciela”, co miało chronić budynki i biznesy przed “gniewem ludu”. 

Niestety trzeba zauważyć, że większość głośnych przestępstw kończących się okropnymi i kosztownymi społecznymi burdami zachodzi w miastach i stanach rządzonych przez lewicę (jak Minneapolis) i powinno to myślącemu człowiekowi włączyć dzwonki alarmowe. Kiedy wybierano ich do władz nad resztą populacji miał być postęp, harmonia ras, dokąd jednak idziemy? Złośliwi zauważają, że również czarnoskóra mniejszość (13-14% w skali kraju) inspirowana przez lewicę w tym tańcu postępu zagubiła się i przebyła drogę od (MLK, Martin Luter King) Lutra do looting (grabież, plądrowanie). Widoczne jest również to, że lewaccy oficjele są bezradni w sytuacjach kryzysowych  i nie są w stanie ochronić, zabezpieczyć swoich obywateli uprawiając politykę przyjazną kryminalistom, a nieprzyjazną wobec obywateli przestrzegających prawa. Pamiętamy przecież jak kilka lat temu podczas zadym i zamieszek w Baltimore czarna mer miasta powiedziała, że protestujący niszczą, plądrują, palą tylko budynki i biznesy, więc jest OK…

W australijskiej telewizji komentatorzy żartowali, że w USA można iść do więzienia za otwarcie biznesu (kwarantanna), ale nie za jego splądrowanie, czy podpalenie. Może jest to dziełem przypadku, ale protestujący zaatakowali i wdarli się wyrządzając szkody nawet do lewicowej stacji CNN Center w Atlancie…

Czym ten bałagan się skończy? Czy do listopadowych wyborów pracująca dla globalistów lewica otworzy jeszcze dodatkowe fronty, aby mieć pewność, że Trump nie wygra następnej kadencji nawet z takim przeciwnikiem jak zdezorientowany i nieporadny Joe Biden? W stanach zdominowanych przez Partię Demokratyczną (Kalifornia, czy Nowy Jork) demokratyczni gubernatorzy starają się jak najdłużej przeciągać kwarantannę opóźniając otwarcie ekonomii, nawet jeśli prowadzi to do zbankrutowania stanów. Oczywiście żądają jeszcze nagrody oczekując, że rząd federalny sfinansuje rosnące w ten sposób ich zadłużenie.  Reichstag Wirus poważnie narozrabiał, zamrożenie ekonomii w ciągu 10 tygodni doprowadziło do wypchnięcia aż 41 mln Amerykanów z rynku pracy na bezrobocie. 

Trump wbrew coraz to nowym przeciwnościom uparcie chce dalej kontynuować swoją politykę “America First”, co z kolei prowadzi i będzie prowadzić do ostrej konfrontacji z Chinami oraz tą poważną częścią amerykańskich elit i koncernów głęboko finansowo zaangażowanych w Chinach. Dlatego tak wielu “Brutusów” chętnych do wyeliminowania Trumpa. Ten temat odnoszący się do Chin zasługuje na oddzielne potraktowanie. Wydaje się jednak, że głównym wskaźnikiem szans Trumpa na zwycięstwo w nadchodzących wyborach będzie stan i dynamika gospodarki. Czyli krótko mówiąc to giełda wskaże nam zwycięzcę…

Jacek K. Matysiak                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                        Kalifornia, 2020/05/31
 

Forum jest miejscem wymiany opinii użytkowników, myśli, informacji, komentarzy, nawiązywania kontaktów i rodzenia się inicjatyw. Dlatego eliminowane będą wszelkie wpisy wielokrotne, zawierające wulgarne słowa i wyrażenia, groźby karalne, obrzucanie się obelgami, obrażanie forumowiczów, członków redakcji i innych osób. Bezwzględnie będziemy zwalczali trollowanie, wszczynanie awantur i prowokowanie. Jeśli czyjaś opinia nie została dopuszczona, to znaczy, że zaliczona została do jednej z wymienionych kategorii. Jednocześnie podkreślamy, iż rozumiemy, że nasze środowisko chce mieć miejsce odreagowywania wielu lat poniżania i ciągłej nagonki na nas przez obóz "miłości", ale nie upoważnia to do stosowania wulgarnego języka. Dopuszczalna jest natomiast nawet najostrzejsza krytyka, ale bez wycieczek osobistych.

Komentarze

Obrazek użytkownika NASZ_HENRY

31-05-2020 [08:52] - NASZ_HENRY | Link:

Czyli Deep State wynajęła chińczyków aby zaatakowali wirusem USA w celu pogrążenia Trumpa ☺
 

Obrazek użytkownika Marek1taki

31-05-2020 [10:50] - Marek1taki | Link:

A nas to nie?
"Anna Prześlica-Martynowska, lekarka z Lądka-Zdroju, nie wytrzymała, widząc wielogodzinny brak reakcji służb na sytuację ciężko chorego pacjenta z powiatu kłodzkiego.
List otwarty lekarki opublikowany został w portalu społecznościowym. Napisała w nim m.in.: „Od siedmiu tygodni pan Tadeusz pozostaje w areszcie zwanym kwarantanną domową, bez wyroku sądowego. Może sobie co najwyżej, zgodnie z obowiązującym prawem – umrzeć!”
Zaznaczyła też: „Pan Tadeusz jest sybirakiem. Wydawałoby się, że jego golgota skończyła się na Wschodzie...”.
Góralka z Sudetów zawiozła chorego do szpitala w bagazniku, a następnie złożyła w prokuraturze zawiadomienie na Szumowskiego.
Mam nadzieję, że obali rząd Morawieckiego. Górnicy nie dali rady, góralka ratuje honor lekarzy i Polaków.

Obrazek użytkownika cyborg59

31-05-2020 [13:46] - cyborg59 | Link:

Gotowy scenariusz !
Film klasy "D" Virus VI. Tak jak w poprzednich częściach, załoga szpitala walczyła dzielnie z zagrożeniem dla całej ludzkości. Ale, by nie było nudnego zakończenia serii - do akcji wkracza lekarka aktywistka. Wyrywa z kwarantanny zarażonego saturno-wirusem starca, przebija się przez kordon sanitarny, w bagażniku wwozi zarazę na teren szpitala. Wchodzą wejściem dla personelu, bo główne jest strzeżone. Starzec podpiera się o poręcze, klamki, cały czas kasła. Mijają personel szpitala wychodzący do domu po dobrze wypełnionym obowiązku. Nieludzko męczeni medycy podpierają się o poręcze, chwytają klamki. Kamera w zbliżeniu pokazuje lekarkę przecierającą twarz ręką, całującą dzieci i męża. Tymczasem w szpitalu trwa alarm, zamykają się grodzie, włączają dezynfekcyjne zamgławiacze. Koniec odcinka. Będzie następny.
Jakiś krytyk filmowy obsobaczył zakończenie jako wydumane i nieprawdopodobne. Nie po to lekarze studiują, mają praktyki, szkolenia - napisał.

Obrazek użytkownika Marek1taki

31-05-2020 [19:32] - Marek1taki | Link:

Gdyby to było coś między grypą a ebolą to by zrobiła źle. W obecnej sytuacji wiemy, że kolejne informacje MZiOS nie wnoszą nic nowego: mimo przebadania ponad 800.000osób nie wiadomo jaka jest śmiertelność. https://niezalezna.pl/332648-r...

Obrazek użytkownika Marek1taki

31-05-2020 [10:53] - Marek1taki | Link:

Link do informacji w Wyborczej:
https://wroclaw.wyborcza.pl/wr...

Obrazek użytkownika Trotelreiner

31-05-2020 [09:15] - Trotelreiner | Link:

Czarny to nie jest lewicowy,prawicowy   czy srodkowy.
Czarny to ten,który rozbijal sklepy,kradł w  mieszkaniach,demolował miasto...Orlean po przejściu Katriny.
Tam nie było wirusa,Trumpa...BYLA OKAZJA DO KRADZIEŻY I BANDYTYZMU.

To jest światowy trend...nie wolno aby prawicowy patriota człowiek...rządził GDZIEKOLWIEK!
Orban jest zły,Kaczyński jest zły....UE nie spocznie,dopóki ich nie usunie...jak będzie potrzeba...to i siłą!

To samo z Trumpem...Amerykańska Partia Komunistyczna...jest pod presją...Putina i Chin...niech zdechnie 100 milionów Amerykanów...byle czerwona flaga załopotała
nad Białym Domem.

Ja mam nadzieję,że Islam pogodzi wszystkich...lewactwo,liberałow,katolików ...czarnych,różowych,tęczowych...dadzą łby pod miecz!

Obrazek użytkownika anakonda

31-05-2020 [11:15] - anakonda | Link:

@  [09:15] - Trotelreiner

"...niech zdechnie 100 milionów Amerykanów...byle czerwona flaga załopotała nad Białym Domem. "
----------------------------------------------------------------
Nie tylko nad Bialym Domem ale nad calym swiatem.
Nowa ( stara ) ideologia kiedys nazywana komunizmem, dzis nazywa sie globalizmem albo new world order...
Dziekuje Panu Bogu ze juz stary jestem i ze mi pozwolil zyc w troche lepszych czasach niz te ktore byly
i te ktore nastapia.

Obrazek użytkownika cyborg59

31-05-2020 [11:44] - cyborg59 | Link:

Sporym szokiem było dla mnie wyczytanie (sprawdzone w kilku źródłach), że w Nowym Orleanie lewicowa władza konfiskowała broń mieszkańcom całych dzielnic. Kiedy policja przenosiła się do następnej dzielnicy, całkowicie zajęta rozbrajaniem obywateli - do działania przystępowały zorganizowane, uzbrojone bandy grabiące metodycznie dom po domu. Przypominało to naszych "wyzwolicieli" i trofiejszczyków.

Obrazek użytkownika cyborg59

31-05-2020 [10:26] - cyborg59 | Link:

Jak nie Trump, to kto ?
Śpioszek Joe ! Czyli w praktyce Hilaria, której to obiecano. Teraz ma obiecaną vice prezydenturę.(Jak Joe zaśnie).

Obrazek użytkownika NASZ_HENRY

31-05-2020 [13:03] - NASZ_HENRY | Link:

Trump jest jak kamień wiążący gotyckie sklepienia.
Jak on runie to NWO zwycięży ☺
 

Obrazek użytkownika Jacek K.M.

31-05-2020 [18:05] - Jacek K.M. | Link:

@NASZ_HENRY Celna myśl, gratuluję...

Obrazek użytkownika Kazimierz Koziorowski

31-05-2020 [11:17] - Kazimierz Kozio... | Link:

nikt nigdy nie zrobil tyle dobrego kryminalistom jak globalne trendy na zaslanianiane twarzy. terrorysci w najsmielszych marzeniach tego nie snili. ciekawe bedzie teraz tworzenie portretu pamieciowego zloczyncow. logicznym nastepstwem bedzie totalne obraczkowanie i chipowanie owieczek "dla wlasnego dobra".

Obrazek użytkownika Jacek K.M.

31-05-2020 [18:06] - Jacek K.M. | Link:

@Kazimierz Kozio...  Tak, oni powinni walczyć o utrzymanie "zdobyczy" kwarantanny...

Obrazek użytkownika Jan1797

31-05-2020 [16:40] - Jan1797 | Link:

Czy aby ta Góralka nie jest jak „Podhalanin spod Śnieżki”, o którym premier nie wiedział
że ma problem? Nie samorząd czy władze lokalne, organ właścicielski lokalnej służby
zdrowia a Premier miał wiedzieć i załatwić. Przypomnę tej zbolałej lokalnej, wyborczej
służbie zdrowia przypadek tamtejszy, ciężarnej wożonej od szpitala do szpitala i postawę
Służby Prawdziwej Jednoimiennej w Kędzierzynie-Koźlu.

 Widoczne jest również to, że lewaccy oficjele są bezradni w sytuacjach kryzysowych
i nie są w stanie ochronić, zabezpieczyć swoich obywateli....
.

Szacun

Obrazek użytkownika anakonda

31-05-2020 [19:20] - anakonda | Link:

Donald J. Trump ✔ @realDonaldTrump

The United States of America will be designating ANTIFA as a Terrorist Organization.
215.000
18:23 - 31. Mai 2020
------------------------------------------------------
Brawo Panie Trump, pogonic diabla do piekla skad wylazl.

Obrazek użytkownika Jan1797

31-05-2020 [20:08] - Jan1797 | Link:

Nie sądziłem, że kiedykolwiek się zgodzimy w ocenie, a jednak.

Obrazek użytkownika Maverick

02-06-2020 [22:41] - Maverick | Link:

Z tym Trumpem nie dokońca jest taki jakim  go przedstawiają. Zarówno lewacy się mylą jak i rednecki. Trump to koń trojański kabały. MOSAD trzyma go mocno za jaja i robi wszystko dla Izraela. a ludzi bajeruje hasełkiem America First.

Przecież Poliniakom też bajeczki opowiada a z Pimpeo naciskają aby roszczenia wypłacać.  Słowem lewacy i ludzie co lubią się wasalić akceptują ten stan rzeczy, który z Polski ma uczynić Palestynę BIS, i tak kabała podstawia nam swoich ludzi do kontroli polskiego pospólstwa. Czy tutaj da się coś zmienić, nam wąpliwości. Zaproszenie wojska amerykańskiego można śmiało porównać do zaproszenia Krzyżaków, oni albo wywołają wojnę na naszym terenie lub nas skolonizują i przejmną wszystko co ważne ekonomiczne w tym surowce.

 

Obrazek użytkownika Maverick

03-06-2020 [00:23] - Maverick | Link:

Jak uznają ich za terrorystów to będą ich zabijać z dronów i bez sądów. Ciekawe czy tak się stanie. Cosik mnie to śmierdzi. Nawet GESTAPO grzecznie zawsze mówiło czy pytało „Papiren Bite”, a tutejsza policja nawet tego nie robi tylko rzuca na glebę delikwenta i gdybyś stawiał opór to uduszą lub zastrzelą lub dodadzą paragraf za stawianie oporu. Było wiele przypadków że mylą często adresy i wpadają do domów kogoś z elit a ludzie zdeziorentowani w środku nocy łapiąc za broń gdy policja rozwala drzwi padają ofiarą policji z wieloma ranami postrzałowymi. Dlatego ja ich zawsze grzecznie pytam czy są z GESTAPO czy z Policji? Różne są reakcje. Raz nawalony jadę motorem, i spadł mnie srebrny pierścien z palca, gdy go rozprostowałem aby złapać sprzęgło. Chyba bym tego nie zauważyl ale przeleciał mnie przed nosem, zanim się zatrzymałem nie miałem pojęcia gdzie poleciał. Więc szukam na drodze, i chyba ktoś zadzwonił na policję że jakiś pijany chodzi po ulicy. Nadjechali czterema Yukonami i strasznie mnie oślepili. Dlatego skojarzyłem ich z GESTAPO. Odpowiedzieli że nie są z Gestapo i zaczęli mnie wypytywać co się stało. Mówię im że szukam pierścienia ( wartość 400 zielonych). Pytają się mnie czy piłem, odpowiadam że zawsze wypijam piwko lub dwa gdy jeżdzę motorem. Zabrali z sobą latarki i zaczęli szukać dla mnie, ale zabronili się ruszać. Po chwili wrócili i poradzili mnie abym wrócił rano. Jednak zanim odjadę zrobią mnie test na alkohol. Jeden wziął mnie na bok, kazał stanąć w rozkroku, trzymać głowę prosto a oczami tylko podąrzać za jego palcem.
Po 5 minutach omal mnie nie zahipnotyzował i ruszyłem głową, ale szybko się opamiętałem bo pobyt w więzieniu to raptem 10000.00 zielonych za bycie pijanym w miejscu publicznym lub za bycie operującym pojazdy w stanie nadużycia alkoholu. Potem jeszcze chyba jedną minutę próbował, gdy mu powiedziałem że zaraz mnie zahipnotyzuje dał spokój. Drugi sprawdzał w międzyczasie info na kompie, oczywiście zauważyli że mieszkam w dobrej dzielnicy i nigdy nie miałem nawet mandatu. Czego mnie pogratulowali. A tak naprawdę miałem 6 piw brytyjskich ciemnych New Castle, które są dość mocne. Coprawda wypiłem je w trzy godziny ale w ostanią godzinę 3 i deczko czułem się niepewnie. Pierścień znalazłem następnego dnia daleko poza chodnikiem. Chyba ich zbił z tropu fakt bo powiedziałem im gdybym był pijany to chyba nigdy bym nie zauważył spadającego podczas jazdy pierścienia. Powodem było że byłem trochę chory i staciłem trochę wagi, nawet na palcach i pierścien był luźny ale ubieram go zawsze gdy jadę na pokerka do kasyna dla szczęścia.

Policja w USA jest zbyt brutalna to jest fakt, ale są szeryfowie respektujący konstytucję, i popierają drugą poprawkę ja często noszę pod pachą lub na pasku glocka i widocznego dla wszystkich.

Obrazek użytkownika Maverick

03-06-2020 [02:12] - Maverick | Link:

Refleksja nad upadkiem supermocarstwa. IQ Amerykanów bardzo szybko spada. Kogo winić system edukacyjny, GMO, rozpustę moralną narzucaną poprzez niemoralną żydo-bolszewie co promuje LBGT, zboczenia, aborcję i kult Lucyfera?

https://www.youtube.com/watch?...