Awantury wokół Kuby Wojewódzkiego

  Zaczęły się one od dyskusji po filmie Sylwestra Latkowskiego "Nic się nie stało",  Reżyser wspomniał w niej o pewnym celebrycie, który gustował w nieletnich chłopcach, urządzał castingi na swych kochanków i wybierał zawsze najmłodszego.  Latkowski nie wymienił jego nazwiska, ale jeszcze przed końcem programu odezwał się Kuba Wojewódzki i zaczął grozić sądem.  Nikt już nie mógł mieć wątpliwości, iż chodziło własnie o niego.  Co więcej, Wojewódzki przestraszył się i wynajął ochronę.  Portal wMeritum.pl  napisał {TUTAJ}:

  "„Super Express” informuje, że gwiazda TVN wynajęła ochroniarza i porusza się pancernym autem. – Wojewódzki najwyraźniej zaczął bać się o swoje życie. Gwiazdor zatrudnił profesjonalną ochronę – czytamy na stronie se.pl.".

  W dzisiejszej [30.05.2020] notce Toyaha {TUTAJ} przeczytałam:

  " A zatem, tak zresztą jak wspomniałem we wspomnianym felietonie, to co pokazuje nam Latkowski to skoro już nie cała prawda, to przynajmniej droga do niej. I kiedy to piszę, muszę wspomnieć o wiadomości, którą otrzymałem od Kamiuszka oraz przesłanego linku, który nas prowadzi do czegoś, co zarówno pod względem realizacyjnym jak i czysto informacyjnym przewyższa produkcję TVP o głowę, jeśli nie o dwie, czy trzy. Film, o którym Kamiuszek mi pisze, że wisi na Youtubie od trzech dni i pies z kulawą nogą się na jego temat nie zająknie, to jest coś, co z jednej strony zarówno Latkowskiego jak i jego sponsorów odstawia na bocznicę, a z drugiej pokazuje w sposób absolutnie bezlitosny to, czego mieliśmy tak naprawdę nie wiedzieć, pomijając jakieś niewinne tak naprawdę plotki.

        Popatrzmy więc na to co póki co można oglądać na Youtubie i zobaczmy jak bardzo to jest ważniejsze od tego całego zamieszania z filmem Latkowskiego i tych wszystkich w gruncie rzeczy tanich grepsów wałkowanych w koło tu i tam. No i powtórzmy słowa Kamiuszka: „Wisi to od trzech dni i cisza”. A jeśli komuś przy tej okazji zrobi się smutno, to obiecuję, że osobiście pozostaję w pełni solidarny.".

   Chodziło tu o zwiastun reportażu "Bestia z TVN'u" zapowiadanego przez Andrzeja Tykwę.  Już w nim było wiele informacji o seksualnych bezeceństwach Wojewódzkiego.  Nie jest prawdą, że zapanowała zupełna cisza.  W dniu 28 maja w portalu Niepoprawni.pl ukazała się notka blogera Husky "Bestia z TVN'u" {TUTAJ}.  W dyskusji komentatorzy zastanawiali się, czy ten film nie jest tylko fejkiem.  Dziś natomiast ukazało się oświadczenie owego Andrzeja Tykwy {TUTAJ}, który teraz twierdzi, że była to prowokacja mająca pokazać, jak łatwo jest kogoś opluć.  Pierwsze komentarze na jego temat na Wykopie {TUTAJ} głosiły:

 "Czyli co się stanie, jak szkalujesz celebrytę z pieniędzmi i prawnikami..."  oraz "posmevacek 5 godz. temu
Gość zrobił głupotę życia, grozi mu pozew i bankructwo - mówi że to była PROWOKACJA XD".

  Wydaje się, że ani prawnicy, ani ochrona, ani też pancerny samochód nie uratują już reputacji Kuby Wojewódzkiego.  Raczej ją pogorszą.  W końcu facet sam się wkopał - trzeba było siedzieć cicho i udawać, że to nie o niego chodziło.  TVN powinno wziąć to pod uwagę.  Mogłoby to też zainteresować panią ambasador Mosbacher, która tak żarliwie broniła TVN.  Dobrze jest wiedzieć, w obronie czego się występowało.

Forum jest miejscem wymiany opinii użytkowników, myśli, informacji, komentarzy, nawiązywania kontaktów i rodzenia się inicjatyw. Dlatego eliminowane będą wszelkie wpisy wielokrotne, zawierające wulgarne słowa i wyrażenia, groźby karalne, obrzucanie się obelgami, obrażanie forumowiczów, członków redakcji i innych osób. Bezwzględnie będziemy zwalczali trollowanie, wszczynanie awantur i prowokowanie. Jeśli czyjaś opinia nie została dopuszczona, to znaczy, że zaliczona została do jednej z wymienionych kategorii. Jednocześnie podkreślamy, iż rozumiemy, że nasze środowisko chce mieć miejsce odreagowywania wielu lat poniżania i ciągłej nagonki na nas przez obóz "miłości", ale nie upoważnia to do stosowania wulgarnego języka. Dopuszczalna jest natomiast nawet najostrzejsza krytyka, ale bez wycieczek osobistych.

Komentarze

Obrazek użytkownika Pani Anna

30-05-2020 [22:31] - Pani Anna | Link:

Jednym słowem, żeby nie przedłużać, podstarzały i nieco już wyliniały gwiazdor dostał drugie życie i wzrost oglądalności. A proces który rzecz jasna wygra, opłaci TVP z publicznych pieniędzy.

Obrazek użytkownika NASZ_HENRY

31-05-2020 [10:37] - NASZ_HENRY | Link:

Tykwa  zrobił ten filmik do spółki i w porozumieniu z Powiatowym. Pozostali celebryci  z Zatoki Sztuki pokryli koszta. Sprawa jest załatwiona, zamieciona i ostatecznie unieważniona. Można będzie znów mówić wybiórczo o księżach pedofilach ☺

 

Obrazek użytkownika sake3

31-05-2020 [10:27] - sake3 | Link:

To niepojęte jak faceta z gębą kretyna,mentalnością kretyna i zachowującego się jak kretyn można nazywać gwiazdorem.

Obrazek użytkownika AŁTORYDET

31-05-2020 [10:51] - AŁTORYDET | Link:

Kamiuszek, Toyah, Coryllus. Toż to nieświęta trójca i triumwirat w jednym. 

Obrazek użytkownika jazgdyni

31-05-2020 [11:26] - jazgdyni | Link:

To znana paczka cwaniaczków onegdaj silnie związanych z Braunem. Szkoła nawigatorów im. Janusza Korwina Mikke.

Obrazek użytkownika NASZ_HENRY

31-05-2020 [11:59] - NASZ_HENRY | Link:

Piłeś, nie pisz ☺
 

Obrazek użytkownika Marek1taki

31-05-2020 [11:14] - Marek1taki | Link:

Kuba tu, Kuba tam. Z tymi Kubami to robią nam medialną Kubę.

Obrazek użytkownika Czesław2

31-05-2020 [11:46] - Czesław2 | Link:

Jest zapotrzebowanie społeczne, jest Kuba. Połowa polaków wyła z uciechy, gdy zajmował się flagą Polski.

Obrazek użytkownika sake3

31-05-2020 [13:25] - sake3 | Link:

Dobrze ,że Pan ten fakt przypomniał.Wkładanie polskiej flagi w psie kupy wywołało niemały zachwyt w TVN a dla części Polaków sygnałem,że flagę ,polskość,patriotyzm można swobodnie atakować.

Obrazek użytkownika Teresa Murawska

31-05-2020 [20:31] - Teresa Murawska | Link:

Jak można się dać nabrać na tak tandetną prowokację? Te wszystkie Toyahy, Coryllusy, Kamiuszki.... Jak dzieci..... Przecież ten film to łatwy do zidentyfikowania montaż z materiałów samego TVN.