Jak opozycja śmiała mnie oszukać?!

Króciutko...

Szlag mnie trafił jak usłyszałem, że Marszałek Senatu oszukał Marszałek  Sejmu w sprawie procedowania ustawy dotyczącej wyborów prezydenckich. I to powiedziała Pani E. Witek!

Ludzie z obozu rządzącego! Puknijcie się wreszcie mocno w głowę i to ze dwa lub trzy razy. Czy Wy nie widzicie, że z totalną opozycją nie ma sensu w ogóle dyskutować a już ustalać jakieś wspólne stanowisko w różnych sprawach dotyczących państwa polskiego to naiwność do potęgi n-tej?

Mało Wam przykładów? A próba zamachu stanu w 2016 roku i późniejsze zabiegi rozhuśtania ulicznego Polaków? Mało Wam zdrady totalnych na arenie międzynarodowej a w szczególność na forum Parlamentu Europejskiego?

Miały być wybory prezydenckie 10 maja. Opozycja i jej Marszałek Senatu zrobili wszystko, żeby do tych wyborów nie dopuścić. I co? Jak już w końcu do nich nie dopuścili to zaczęli Was oskarżać, że nie potrafiliście tych wyborów przeprowadzić! Hipokryzja? A i owszem a mimo to zasiedliście do jakiegoś Okrągłego Stołu Wyborczego wespół zespół z tymi totalniakami. I co? Ustalenia funta kłaków warte o czym powinniście wiedzieć zanim do tych rozmów zasiadaliście.

I Wy się dziwicie? Czy naprawdę trudno zauważyć, że totalni robią i będą robić wszystko, żeby przejąć władzę, niezależnie jakim kosztem, każdym kosztem... warto popuścić wodze fantazji i wejść w ich antypolskie mózgi, żeby zobaczyć przerażający obraz ich myślenia.

Przecież powinniście wiedzieć, że opozycji totalnej chodzi o wywołanie chaosu a prawo czy nawet Konstytucja dla niej się nie liczą. Czy Wy tego przez te 5 lat nie zauważyliście? W sumie dzięki Waszej niechlujności wyborczej doprowadziliście do przejęcia Senatu przez opozycję a teraz się dziwicie, że taki T. Grodzki może swoimi obstrukcyjnymi działaniami "zatrzymać prawnie Polskę" i doprowadzić ją do chaosu konstytucyjnego.

Z tymi ludźmi nie jest możliwy żaden kompromis! Warto abyście to sobie w końcu uzmysłowili i przestali ich traktować jak prawdziwą opozycję. To puste jak bęben antypolskie i antypaństwowe osobniki, które dla władzy zrobią wszystko i ich też szlag trafia, że tej władzy nie mają. A im bardziej ten szlag ich trafia to ich chęć władzy i odwetu rośnie geometrycznie.

To tyle...

No może jeszcze... Cieszę się, że dziś dziś wspólnie wystąpili liderzy ZP i zapowiedzieli, że zrobią wszystko, aby nie dopuścić do chaosu w naszym kraju. Czyżby w obliczu obstrukcji Senatu i niemożności przeprowadzenia wyborów w terminie konstytucyjnym jedynym wyjściem będzie wprowadzenie Stanu Wyjątkowego?

P.S.

Jest jeszcze inna opcja żeby przerwać tę zabawę z wyborami... przeprowadzić je według "starej" ordynacji wyborczej i - wobec zmniejszenia obostrzeń dotyczących pandemii koronawirusa - odrzucić w sejmie całą procedowaną w senacie ustawę. Co? Że to kuriozum żeby odrzucić własną przyjętą już wcześniej w sejmie ustawę... A kto to zabroni większości sejmowej? A wtedy odbyłyby się wyłącznie wybory korespondencyjne, bo przecież koperty (jak i długopisy) nie są już "zabójcze". 

Zostaw za sobą dobra, miłości i mądrości ślad...
© Krzysztof Jaworucki (krzysztofjaw)
http://krzysztofjaw.blogspot.com/
kjahog@gmail.com

Forum jest miejscem wymiany opinii użytkowników, myśli, informacji, komentarzy, nawiązywania kontaktów i rodzenia się inicjatyw. Dlatego eliminowane będą wszelkie wpisy wielokrotne, zawierające wulgarne słowa i wyrażenia, groźby karalne, obrzucanie się obelgami, obrażanie forumowiczów, członków redakcji i innych osób. Bezwzględnie będziemy zwalczali trollowanie, wszczynanie awantur i prowokowanie. Jeśli czyjaś opinia nie została dopuszczona, to znaczy, że zaliczona została do jednej z wymienionych kategorii. Jednocześnie podkreślamy, iż rozumiemy, że nasze środowisko chce mieć miejsce odreagowywania wielu lat poniżania i ciągłej nagonki na nas przez obóz "miłości", ale nie upoważnia to do stosowania wulgarnego języka. Dopuszczalna jest natomiast nawet najostrzejsza krytyka, ale bez wycieczek osobistych.

Komentarze

Obrazek użytkownika Jabe

27-05-2020 [21:26] - Jabe | Link:

Przecież to nie opozycja organizuje wybory. Żadna obstrukcja w tym nie przeszkodziła. Mam nadzieję, że odpowiedzialni pójdą za kratki.

Obrazek użytkownika sake3

28-05-2020 [07:36] - sake3 | Link:

Alez Pan dyspozycyjny i jak zawsze na posterunku nawet w 20 minut po wyświetleniu notki . Drżąc z oczekiwania kiedy wsadzą do więzień rząd i prezydenta czyli akurat nie tych odpowiedzialnych co trzeba miał Pan chyba nieprzespaną noc. co by tu jeszcze zaproponować.Oprócz więzień są przecież jeszcze kamieniołomy i seryjny samobójca.

Obrazek użytkownika Trotelreiner

28-05-2020 [08:42] - Trotelreiner | Link:

@sake3
Jest Pani/jesteś juz prawie 3 miesiące na NB,a więc powinnaś się juz zorientować...z kim nie należy się zadawać...ani komentować etatowych trolli.
Należy ich traktować jak un miraggio...folklor...ale dający klikalność NB....więc pomimo maili do Admina...muszą tu być :-((

Obrazek użytkownika sake3

28-05-2020 [08:51] - sake3 | Link:

No to z kim powinnam się zadawać jak tu prawie same trolle?Zresztą wybór na innych portalach też trudny,na S24 grasują jeszcze bardziej agresywne osobniki.

Obrazek użytkownika Marek1taki

27-05-2020 [23:04] - Marek1taki | Link:

Zwraca uwagę nawiązanie do tradycji I RP. Utrącenie ruchu egzekucyjnego, jurgielt i zwyrodnienie liberum veto doprowadziły do anarchii i obcych rządów.
Teraz rozpanoszenie się magnatów na dotacjach, jurgielt to jurgielt nie ma co uściślać, pozorowanie troski o zasady prawa z konstytucją na czele. Anarchizacja się dokonała. W niedzielę nie przeprowadzono wyborów wśród tarzania się z rozpaczy nad wiernością konstytucji. A... Pandemia to chyba namiastka potopu, ale daje się twórczo eksploatować.

Obrazek użytkownika Suriw

28-05-2020 [00:30] - Suriw | Link:

Autor nie może się zdecydować czy jest za zlikwidowaniem opozycji np. przez aresztowanie i rozstrzeliwania, czy też przekonał się jaka ta uwielbiana rzez niego władza jest małostkowa, bezsilna i manipulująca, więc chyba nie będzie na nią głosował. A żeby było  śmieszniej, to autor jeszcze  przywołuje tu wypłakiwanie się marsz.Witek-Kuchcińskiej na swój los czyli rzekome  notoryczne okłamywanie jej przez marsz.Senatu. A tymczasem owa pani marszałek powinna zapłakać nad odebraniem jej resztek autorytetu i godności przez Nadprezesa,który zastąpił ją w wyznaczeniu terminu wyborów "przy użyciu wszelkich dostępnych państwu środłków" !, o czym ona nawet nie została powiadomiona i nadal się wygłupiała w tym swoim wypłakiwaniu.

Obrazek użytkownika sake3

28-05-2020 [08:29] - sake3 | Link:

Przecież to wy mówicie non stop o pakowaniu do więzień,waleniu dechą i pałą,wyrzucaniu oknami prezydenta,członków rządu,nawet w teatrach zbieracie pieniądze na zabójstwo Kaczyńskiego.Nawet w najłagodniejszej wersji robicie wszystko by znieważyć,upokorzyć zwyzywać najbardziej ordynarnie jak tylko można członków PiS i elektorat.Prawdziwi przestępcy są przecież przez was hołubieni jak Gawłowski mający 14 zarzutów.Wam Polska potrzebna jest tylko do robienia lewych interesów.

Obrazek użytkownika ruisdael

28-05-2020 [06:56] - ruisdael | Link:

O skuteczności rządu świadczy widok Gawłowskiego w Senacie i "oskarżeni" w katastrofie smoleńskiej- gen. Bielawny i srodze ukarany Arabski.

Obrazek użytkownika angela

28-05-2020 [08:40] - angela | Link:

P iS,  ZjednoczonaPrawica,  dobrze wiedzą czym jest tzw opozycja.
Ta zbieranina drobnych awanturnikow,  tak by nie skakala,  gdyby nie miala poparcia , nie tylko Unii,  ale i z drugiej strony światowego bandyckiego kraju.
Uwarzam, ze rząd Polski zaslyguje na podziw,  i szacunek, ze potrafi w takiej sytuacji rrobić  to, co najważniejsze w tej chwili.
Wzmacnia gospodarczo, i obronnie,  a dywersyfikacja jest bardzo ważnym elementem naszej suwerenności.
Tym bardziej, ze rząd POPSL,  bardzo Polskę od wszystkich naszych odwiecznych wrogów, mocno uzaleznił, niszcząc nasz przemysł, banki,  spólki SP, demograficznie.
Polaków po kilku latach,  byłoby o połowę  mniej. 
Nie trzeba długo się zastanawiać,  jak nazwać ludzi, którzy popierają przeciwników rządu i PREZYDENTA. 
Te drobne niby pyskowki, na tematy drobne, malo ważne i zbędne,  wprowadzają zły klimat dla Polski,  i dezorientację dla młodych.
 

Obrazek użytkownika sake3

28-05-2020 [16:14] - sake3 | Link:

Autorze ,opozycja Pana nie oszukała,ona ma Pana i Polskę głęboko gdzieś.