POLOKAUST

Był 17 września
(Białystok) tu się nie wahał
Strojnymi bramami witać
Hordy Stalina – kahał.
 
Potem Sielsowiet aktyw
Chciał w sercu Tykocina
Zrzucić Hetmana Stefana*
- postawić statuę Lenina.
 
Wywózki na Sybir Kazachstan
Według zdradzieckiej listy
Pisanej z prawa w lewo
(Sąsiedzi! Fakt oczywisty).
 
Paradoks? Taki przypadek
Na drzewo w Yad Vashem mam
Małżeństwo Białowarczyków
Ratuje 3 letnią Kaufman.
 
Lingwiści od nienawiści
(Timesa czytam ze wstydem)
Kłam & dziennikarski chłam
Że „rotm.Pilecki był Żydem”.
 
Wmawiają nam że za mało
Że jakaś hańba i wstyd
Pokażcie zaś ilu Polaków
Ocalił choć jeden Żyd?!
*- Stefana Czarnieckiego
 

Forum jest miejscem wymiany opinii użytkowników, myśli, informacji, komentarzy, nawiązywania kontaktów i rodzenia się inicjatyw. Dlatego eliminowane będą wszelkie wpisy wielokrotne, zawierające wulgarne słowa i wyrażenia, groźby karalne, obrzucanie się obelgami, obrażanie forumowiczów, członków redakcji i innych osób. Bezwzględnie będziemy zwalczali trollowanie, wszczynanie awantur i prowokowanie. Jeśli czyjaś opinia nie została dopuszczona, to znaczy, że zaliczona została do jednej z wymienionych kategorii. Jednocześnie podkreślamy, iż rozumiemy, że nasze środowisko chce mieć miejsce odreagowywania wielu lat poniżania i ciągłej nagonki na nas przez obóz "miłości", ale nie upoważnia to do stosowania wulgarnego języka. Dopuszczalna jest natomiast nawet najostrzejsza krytyka, ale bez wycieczek osobistych.

Komentarze

Obrazek użytkownika angela

20-02-2020 [11:41] - angela | Link:

No właśnie, przecież były czasy po wojnie, ze Polacy potrzebowali pomocy  przed NKWD, "wyzwolicielami", którzy męczyli, mordowali, bezczescili ciała ŻoŁnierzy wyklętych, i innych wrogow ludu, tzn sowieckiej  okupacji. Zakopywali ludzi na śmietnikach, łączkach,  lub  zabetonowywali w szopach,  niczym zwierzęta,  żeby nikt tej zbrodni nie wykrył.
Ludzie wyznajacy komunizm nie znikli , a teraz  oni i ich dzieci, działają  w partiach sowieckich, z ośrodkiem rządzenia w Moskwie. 
Caly czas jeżdżą po instrukcje,  i torpeduja poczynania rządu polskiego. 
Pewnie najwiecej w SLD, czy nowa lewica, ale pewnie i Konfederacja, Wiosna czy Razem.
Ale jest tych  ruskich szkodnikow, że się też do dobrodzieja nie wyniosą , tylko Polacy muszą się borykać z tymi  antypolskimi draniami. 
I jeszcze żądania wynosza, i caly czas  zgielk i zamęt  robią w Polsce. 

 

Obrazek użytkownika Imć Waszeć

20-02-2020 [15:29] - Imć Waszeć | Link:

jak się to czyta, to odnosi się niemiłe wrażenie, że najwięcej tych ruskich gumofilców kręci się koło PIS-u i czeka tylko na rozkaz do kolejnego mordowania.

Obrazek użytkownika Kryspin

20-02-2020 [16:14] - Kryspin | Link:

Angela nie tylko nie nauczyła się czytać czyichś tekstów ze zrozumieniem, ale nawet pisać popranie po polsku - cóż to z bełkot jakiś?

Obrazek użytkownika Imć Waszeć

20-02-2020 [19:20] - Imć Waszeć | Link:

To nie o to chodzi. Ktoś, kto pamięta jak komuna glanowała przeciwników politycznych (vide np. Urban robiący naćpanego alfonsa z księdza Popiełuszki), jak postkomuna napadała i gnoiła swoimi trollami ludzi w Internecie (casus bloga Kataryny, choć nie samej Kataryny, która się szybko spolszewizowała), można doczytać jak komuniści w latach 40-50-60 gnoili "zaplutych karłów reakcji" i ich dzieci, to jak zobaczy się takie teksty ze strony pisowskiej (rzekomo), to się sama nasuwa nieznośna analogia. Jeśli tamci to bolszewia, to czym są trolle PIS? Jeśli nie ma różnicy, to znaczy, że idealnie spełniła się obserwacja Friedricha Nietzsche:

"Ten, który z demonami walczy, winien uważać, by samemu nie stać się jednym z nich. Kiedy spoglądasz w otchłań ona również patrzy na ciebie."

Ta gangrena zniszczy każdy zdrowy organizm. Prędzej czy później.

Obrazek użytkownika maxilampus

20-02-2020 [20:27] - maxilampus | Link:

Dzisiaj bylem w pobliskiej Agencji Ubezpieczenia samochodow..Chcialem sie dowiedziec co mi moga zaproponowac..Gosc wyjal 3 kartki papieru gesto zadrukowane i poprosil o 3 podpisy..ja sie pytam po co ? a on ,ze to moja zgoda na przetwarzanie moich danych..Ktore sa na Karcie Pojazdu ( czyli najbardziej newralgiczne) ja mu mowie ,ze nie chce kupic Ubezpieczenia a tylko poznac oferte..a on ze bez mojej zgody na "przetwazanie danych" nie poda mi jej..
No i co mozna pomyslec o tzw. tutaj "panstwie" ??
Milicja mordujaca i znecajaca sie nad ludzmi,Skorumpowane Sady i Prokuratura..Prokurator Generalny robi Vendete Nalczelnemu NIK zamiast zajac sie szalejacymi wkolo roznej masci bandytami i kryminalistami. ..Zlotousty..(pomine aby nie draznic admina)..  Szalejace po ulicach kohorty zboczencow i psychopatow..uciekajacy stad jak najdalej sie da, oknami i dziurkami od klucza nasze dzieci i wnuki..kolorowe tlumy mowiace nieznanym jezykiem na ulicach..smierdzace i brudne pelne karaluchow "restauracje" Wietnamskie,Hinduskie i Arabskie..corki szlajajace sie z brudasami.szczatki ludzkich cial ,ktore byly kiedys  dziecmi,spalane w miejskich spalarniach smieci...i to jest tylko poczatek mojej listy.A wszyscy kolo mnie mowia ,ze jest Fajnie i jeszcze bedzie Fajniej..
Powiedz mi brachu jak wy to wszystko znosicie i zachowaliscie jeszcze poczucie realizmu i pokoju duchowego..bo ja po paru latach mam juz dosc..Rozne cyrki widzialem w Swiecie..ale takiego to jeszcze nie...no moze poza Ameryka Lacinska..ale oni przynajmniej nie udawaja..
 

Obrazek użytkownika angela

20-02-2020 [21:53] - angela | Link:

Pan Waszeć. Z braku czasu, pisałam chaotycznie,  fakt, ale ostrożnie z oceną, bo wasza pisownia ma też  wiele do życzenia. 

Obrazek użytkownika Imć Waszeć

21-02-2020 [09:32] - Imć Waszeć | Link:

Ja nie czepiam się pisowni, tylko czarnego piaru, który zawęża liczbę opcji w tych wyborach. No chyba, że PIS liczy na poparcie Polszewii albo komuchów.

Obrazek użytkownika angela

21-02-2020 [10:53] - angela | Link:

Pan Waszeć,  każdy jest miłe widziany,  kto rozezna rację, i nawróci się na prawo. 
Bo przecież o to chodzi,  żeby głosować za dobrobytem dla Polski i Polaków,  a nie za zwijaniem Polski od nowa, rozkradaniem i anarchią.

Obrazek użytkownika angela

20-02-2020 [21:58] - angela | Link:

Nie czytałam.😁
 

Obrazek użytkownika paparazzi

21-02-2020 [23:30] - paparazzi | Link:

"nawet pisać popranie po polsku"- masz racje Chrabio Lewak.