Lewackie bojówki KOD niczym lewackie bojówki bolszewickie!

Dzisiaj na spotkaniu Prezydenta z mieszkańcami Pucka i Wejherowa mieliśmy po raz kolejny popis antydemokratycznych i totalitarnych lewackich bojówek KOD nie uznających legalnie wybranych przez polski naród władz Rzeczpospolitej Polskiej i odurzonych lewacką fanatyczną gotowością nawet na siłowe dokonanie zamachu stanu w Polsce. Te bojówki przypominają mi lewackie bojówki bolszewickie.

Skandowano obrzydliwe hasła wobec prezydenta w stylu "Ty ch..ju" a kandydatka na Prezydenta M. Kidawa-Błońska ściskała się z KOD-owcami zapewniając ją, że ich krzyki były słyszalne. Zdaje się, że KOD-owcy "dostali wiatr w żagle" i cała ta kampania wyborcza będzie podobna: rozwydrzeni i fanatyczni zwolennicy M. Kidawy-Błońskiej kontra stateczna i umiarkowana kampania Prezydenta A. Dudy.

Obrzydliwym jest jednak to, że kandydatka PO-KO niejako sankcjonuje takie zachowanie, bo tylko na emocjonalnych fanatykach może oprzeć swoją kampanię. Poza rozchwianiem nastrojów społecznych nie ma dla Polski i Polaków żadnej propozycji... no chyba, że uznamy likwidację 500+ i innych programów społeczne realizowanych przez rządy ZP (PiS) albo całkowite odwrócenie reform i doprowadzenie do sytuacji, w której "będzie tak, jak było" w całej III RP.

Polacy! Oni wszyscy razem z M. Kidawą-Błońską uważają, że jesteście głupcami i polskimi podludzkimi idiotami a tym samym łatwo Was zmanipulować i wykorzystywać do własnych celów i obrony ich dostatniego życia żerującego na nas, naszym polskim majątku i naszej pięknej Polsce. Nie pozwólcie na to! Jesteście wszak Polakami, potomkami wielkich bohaterów i zwykłych naszych rodaków, którzy nigdy nie poddali się zniewoleniu, nawet w czasie zaborów, wojen, czy lewackiej, komunistycznej dyktatury!

Dziś lewacy - kreatorzy i beneficjenci III RP - walczą z Polską i Polakami i wszystkimi, którzy polskość mają w duszy i sercu. Walczą jedynie o odzyskanie swojej władzy i profitów z niej płynących, walczą o uniknięcie kary za swoje przestępstwa i za działanie na szkodę naszej Ojczyzny. I będą walczyć do upadłego. Nawet - zgodnie z lewacką logiką - antydemokratycznie i antykonstytucyjnie podważając Wasz demokratyczny wybór i legalne władze polskie. Nawet poprzez otumanianie Was i skłanianie do demonstracji czy też obalania poprzez zamach stanu legalnych polskich władz.

Pamiętajcie! To chorzy na władzę i pieniądze śmieszni i jednocześnie groźni antydemokratyczni szaleńcy... Nie ulegajcie ich szaleństwu i nie wierzcie w ich piękne, ale obłudne i hipoktytyczne hasła o zagrożeniu wolności czy praworządności... tak naprawdę ich wolności i ich bezkarności.

Wszystkie ostatnie wybory były tymi najważniejszymi. Tak jest i teraz więc wybierzmy osobę, która gwarantuje trwanie "dobrej zmiany".

Zostaw za sobą dobra, miłości i mądrości ślad...
http://krzysztofjaw.blogspot.com/
kjahog@gmail.com
 

Forum jest miejscem wymiany opinii użytkowników, myśli, informacji, komentarzy, nawiązywania kontaktów i rodzenia się inicjatyw. Dlatego eliminowane będą wszelkie wpisy wielokrotne, zawierające wulgarne słowa i wyrażenia, groźby karalne, obrzucanie się obelgami, obrażanie forumowiczów, członków redakcji i innych osób. Bezwzględnie będziemy zwalczali trollowanie, wszczynanie awantur i prowokowanie. Jeśli czyjaś opinia nie została dopuszczona, to znaczy, że zaliczona została do jednej z wymienionych kategorii. Jednocześnie podkreślamy, iż rozumiemy, że nasze środowisko chce mieć miejsce odreagowywania wielu lat poniżania i ciągłej nagonki na nas przez obóz "miłości", ale nie upoważnia to do stosowania wulgarnego języka. Dopuszczalna jest natomiast nawet najostrzejsza krytyka, ale bez wycieczek osobistych.

Komentarze

Obrazek użytkownika angela

11-02-2020 [11:47] - angela | Link:

Napiszę krótko,  hołota i złodzieje znów pchają się do zarządzania Polską.

Obrazek użytkownika wielkopolskizdzichu

11-02-2020 [08:11] - wielkopolskizdzichu | Link:

@ angela
Też krótko. Tylko przedstawiciel hołoty napisze wyraz "hołota" używając "ch"

Obrazek użytkownika Trotelreiner

11-02-2020 [09:20] - Trotelreiner | Link:

@angela
Nie warto komentować na tym portalu...zawsze sie zwalą dyżurni opluwacze i pożyteczni idioci...ale dobrze opłacani.
Warto niektóre notki zostawić trollom...może się Admin kapnie,że cos nie teges?

Obrazek użytkownika angela

11-02-2020 [13:34] - angela | Link:

@Trotelreiner, dzięki , ale mnie to nie wzrusza, wiem na co stać lewaków,  a broni swój  swego.
 

Obrazek użytkownika wielkopolskizdzichu

11-02-2020 [12:18] - wielkopolskizdzichu | Link:

Zorientowało się dziewczę, ma refleks.

Obrazek użytkownika angela

12-02-2020 [14:16] - angela | Link:

Wiem , że Zdzichu z takim słownictwem obeznany, w przeciwieństwie do mnie.

Obrazek użytkownika Jabe

11-02-2020 [07:34] - Jabe | Link:

Odkąd to bojówki zajmują się wykrzykiwaniem obelg, zamiast biciem? Erozja pojęć w służbie propagandy.

To chorzy na władzę i pieniądze śmieszni i jednocześnie groźni antydemokratyczni szaleńcy... – E, tam. Nie przeceniajmy okrągłostołowców, to średnio rozgarnięta agentura.

Obrazek użytkownika wielkopolskizdzichu

11-02-2020 [07:48] - wielkopolskizdzichu | Link:

"Nie pozwólcie na to! Jesteście wszak Polakami, potomkami wielkich bohaterów i zwykłych naszych rodaków, którzy nigdy nie poddali się zniewoleniu, nawet w czasie zaborów, wojen, czy lewackiej, komunistycznej dyktatury!"

Do kogo ta wzniosła gadka.
Żelazny elektorat PiS zagłosuje na tego waszego kandydata, ci którzy liczą na rozdęty socjal też. 
To kto jeszcze? Mają głosować ci którzy dla Dudy i Prezesa, są gorszym sortem opcją proniemiecką, żydokomuną, zdradzieckimi mordami, lemingami etc. 
Mógłbym wymieniać długo epitety, którymi PiS i jego media i wyborcy mnie obdarzają.
Nie kojarzę, w żaden sposób dobra Polski i jej Obywateli z trwaniem przy władzy tzw dobrej zmiany, trzeba ją jak najszybciej oderwać od koryta i możliwości prowadzenia polityki na jakimkolwiek polu.
To czy bluzgi skierowane do prezydenta są właściwe czy nie, wynika tylko z tego jaki mają mieć wpływ na końcowy rezultat. 
To jest kwestia analizy reakcji społecznych, a nie estetyki.

Obrazek użytkownika xena2012

11-02-2020 [11:03] - xena2012 | Link:

Jak rozumiem Pan te bluzgi pochwala bo liczy się tylko końcowy efekt nawet z pominięciem estetyki.Tylko na takie zachowania i słownictwo patrzy młodzież .Patrzy i uczy się chamstwa,bezczelności i arogancji. Miło bedzie potem na ulicy,w autobusie czy gdziekolwiek usłyszeć takie inwektywy pod własnym adresem od rozwydrzonego osiłka?I czy mozna od takowego osiłka wymagać poszanowania Ojczyzny i uroczystości państwowych skoro np.Pan ich wagi nie rozumie i nie docenia? Taki prymityw jak Kidawa uważa się za damę a też tego nie wie?To jakim chce być prezydentem?

Obrazek użytkownika wielkopolskizdzichu

11-02-2020 [11:37] - wielkopolskizdzichu | Link:

Ja do bluzgów mam od wielu lat obojętny stosunek, uznałem je za jeden z elementów walki o władzę stosowany przez prawie wszystkie liczące się siły w Polsce.
Jeśli chodzi o bluzgi w środkach komunikacji i na ulicy to funkcjonują one od zarania dziejów i niezależnie od opcji politycznej bluzgającego i obluzganego.

Obrazek użytkownika Tomaszek

11-02-2020 [22:07] - Tomaszek | Link:

Tak tak Zdzichu . Tylko dopóki Ty i  Twoi do Wielkopolski nie przyjechaliście , to nikt tam nie słyszał o "job twoju mać ". Twoi  to  nazywją chyba  ubogaceniem . Trotelreiner , co Ty na to jako socjolog ? 

Obrazek użytkownika angela

11-02-2020 [11:57] - angela | Link:

Mam nadzieję,  że po takiej kompromitacji pani Kidawa zrezygnuje z tak ważnej funkcji prezydenta Polski.
Zniewaga prezydenta Polski, a pani Kidawa jawnie zadymiarzy popierala , dziekowala za huliganską akcję , podlega pod paragraf.
Nie ma takiej opcji, zeby taka prezydent rządziła  Polską, a awanturnicy byli jej ministrami.

Obrazek użytkownika wielkopolskizdzichu

11-02-2020 [12:20] - wielkopolskizdzichu | Link:

"Zniewaga prezydenta Polski"
Oj tam, oj tam. Wielki mi prezydent, wszystkich Prawdziwych Polaków.

Obrazek użytkownika Tomaszek

12-02-2020 [19:52] - Tomaszek | Link:

Jeżeli chodzi o kałmucką część populacji Wielkopolski , to się nie dziwię  . Ale jako gości , to obowiazuje tu Was jakieś minimum dobrego zachowania .

Obrazek użytkownika Arystydes

11-02-2020 [19:29] - Arystydes | Link:

@Autor
Piękna agitka,gazeta moskiewska "Prawda" z lat 1950-ych by się takiej nie powstydziła. Stylem przypomina też wypociny tego durnia i szczekacza literackiego w kowbojskim kapeluszu,który na tym forum także grasuje. I te żałosne ujadania, że komu się nie podoba obecna władza i obecny prezydent, ten jest oczywiście wrogiem Polski  i Polaków. Chłopie! Ocknij się,zacznij myśleć samodzielnie, nie tylko sloganami tej ogłupiającej propagandy, której hasła bezmyślnie powtarzasz. Przecież chcesz zostawić za sobą mądrości ślad! Mądrości!!

Obrazek użytkownika Tomaszek

11-02-2020 [21:14] - Tomaszek | Link:

Ten kapelusz to się "panama" nazywa . Ale co ty chamie kałmucki wiesz o kapeluszach . To było merytorycznie , reszta jak zwykle , ty wiesz o co chodzi .