Putin, Netanjahu i czarne chmury nad Polską...

Każdy polityk (w jakimkolwiek kraju i partii) chce przede wszystkim utrzymać się przy władzy i jeśli to możliwe wspiąć się wyżej po drabinie władzy, aby posiadać jej więcej. Trump chce wygrać następne prezydenckie wybory, a Ajatollahowie w Islamskiej Republice Iranu chcą zostać przy władzy, czyli w tym przypadku też przeżyć. To zaskakujące, że tak zabity irański gen. Sulejmani jak i wydający rozkaz egzekucji prezydent Trump, choć z różnych przyczyn chcieli tego samego: wycofania żołnierzy USA z tego regionu Bliskiego Wschodu. To może być dobry temat na następny tekst, ale teraz wracamy do
ważnych spraw polskich.                                                                                                                                                                                                                                                                                                                   Włodzimierz Majakowski pisał w znanym wierszu: “mówimy-partia, a w domyśle-Lenin”. Dziś Polacy odnosząc się do sojuszy, mówią Ameryka, a myślą Izrael, stąd w samo obronnym odruchu czasem reagują negatywnie. Może nie dlatego, że nie lubią Ameryki, ale bardziej dlatego, że są przedmiotem niesamowitej rasistowskiej nagonki właśnie ze strony Żydów. Nagonki osadzonej na fałszowaniu polskiej karty historycznej, z której Polacy byli i są dumni. Izraelski ekspert przemysłu mleczarskiego ichni szef MSZ Katz oświadczył, że PAD nie będzie mógł przemawiać na spotkaniu światowych liderów w Yad Vashem.  Może tylko wysłuchiwać sowieckiej wersji historii II wojny światowej z wkładką białych niedźwiedzi, przepraszam, plam. Na dokładkę prawo głosu obok Putina, który pewnie będzie mówił o zbrodni Katyńskiej i pakcie Hitler-Stalin, zabierze kanclerz Merkel, która na pewno będzie mówiła o narodzie niemieckim czyli, jak wszyscy wiedzą, pierwszej ofierze Hitlera. Nie powinno zabraknąć oczywiście miejsca na przypomnienie o niemieckich cierpieniach, jak i próbie ratowania Żydów z polskich pogromów. Po niej wystąpi Macron z dowodami na waleczność i niezłomność armii francuskiej i jej rządu w Vichy!

W stanie wojennym było powiedzenie: im gorzej tym lepiej!  Lepiej uderzyć o dno, aby było się od czego odbić. Jeżeli Putin i jego izraelska koalicja, wspomagana niemieckim parciem do wojennego dziewictwa nie wyhamuje swoich nauk płynących z Nowej Zawodówki Historycznej, to istotnie historia na naszych oczach zatoczy krąg i deja vu, zbliżymy się do sytuacji przypominającej rok 1939. 

Do niedawna byliśmy zaniepokojeni dziwnymi bezprawnymi (w naszej cywilizacji) roszczeniami płynącymi od spekulacyjnych spółek roszczeniowych amerykańskich Żydów. Następnie zauważyliśmy, że wbrew zapewnieniom, że to tylko sprawka żydowskich organizacji roszczeniowych w Ameryce, jednak blisko współpracują one z rządem w Tel Avivie. Dziś następny  łeb tej roszczeniowej, antypolskiej hydry pojawił się w Moskwie.

Rząd polski, najbardziej polski od początków republiki okrągłego stołu, znając nasze doświadczenia historyczne w Bożym siedlisku nad Wisłą nie ma wiary i nie szuka zbytniej przyjaźni z Niemcami, a tym bardziej z Rosją. II RP zawarła odstraszające sojusze z Francją (ta jednak pozbawiona wyobraźni wystraszyła się odwagi) i nawet z ówczesnym mocarstwem światowym Anglią. Wiemy jak sprawy polskie się skończyły. 

Dzisiaj rząd polski zaufał wywodzącemu się z NATO sojuszowi z USA. Przypomnijmy, że Papież Jan Paweł II i prezydent Reagan razem pomagali Polakom w stopniowym upodmiotowieniu się i zrzuceniu sowieckiego jarzma. Jednak amerykańska pomoc w tych zmaganiach była nadzorowana przez pośrednika: agendy izraelskiego Mossadu, gdyż Amerykanie nie mieli rozeznania wśród polskich grup opozycyjnych. Wiemy, że pomoc techniczna i pieniądze trafiały głównie do ośrodków bliższych Mossadu. One też szybko wyrastały na reprezentację polskiego Narodu i jego oporu. A cała ta zabawa zakończyła się transformacją przedstawicieli układów komunistycznych  i zachowanie przez nich wpływów w nowo powstałej republice okrągłego stołu.

Od jakiegoś czasu dobrze osadzone w polskiej gospodarce i polityce środowiska żydowskie przy współdziałaniu z roszczeniowymi ośrodkami środowisk nowojorskich Żydów zdecydowały się proces wydrenowania Polaków z ich wypracowanego majątku. W tym celu długofalowo  zmodyfikowały prawdę historyczną II wojny światowej w świecie zachodnim tak, aby zohydzić obraz Polski i Polaków przedstawiając ich nawet jako oprawców i inspiratorów II w.ś., szczególnie uwikłanych w sprawstwo holokaustu. Wszystko po to, aby nikt nie protestował, kiedy wyjdą ze swoim programem odchudzenia Polaków z ich zasobów, które przecież musieli ukraść Żydom zamordowanym przez nazistów w Polsce. Obecny wysoki komornik państwa położonego w Palestynie w jego ambasadzie w Warszawie, życzy sobie, aby Polacy zapłacili za zbrodnie niemieckie, za które ci ostatni już zapłacili.

Już w niemieckich mediach (nie mówiąc o żydowskich i rosyjskich) odzywają się głosy o polskiej odpowiedzialności za holokaust Żydów, a nawet za wywołanie II w.ś. Jak nowoczesność, to nie tylko w domu i zagrodzie, ale i w polityce historycznej. Okazuje się, że Polacy ze swoim duchowym przywódcą ajatollahem Adolfem Hitlerem rozpoczęła II w.ś., której pierwszą ofiarą zostali Niemcy, oczywiście Żydzi i Rosjanie. Polacy też ginęli , ale głównie podczas zabijania Żydów i podczas nieszczęśliwych upadków z strażniczych wież w obozach koncentracyjnych. Więc są odpowiedzialni  również za śmierć 10 mln Niemców, 20 mln Rosjan, no i 6 mln Żydów. Dla Polaków jedynym pytaniem powinno być dlaczego rząd polski dotuje prace “badania” historyczne takich żarliwych patriotów polskich jak Gross, Grabowski, Engelking, Leociak i innych również cierpiących na masochizm.

Naturalnym sojusznikiem żydowskiej Nowej Zawodówki Historycznej stał się rosyjski oligarcha i dzisiejszy prezydent Putin, którego mania fałszywej interpretacji zjawisk historycznych już wkrótce uczyni go głównym mówcą na zaproszenie żydowskiego Yad Vashem. Postsowiecki Putin, w sytuacji prób wyzwolenia się Trumpa z niekończących się konfliktów bliskowschodnich, staje się zbawiennym sojusznikiem ciągle zagrożonego konsekwencjami własnej polityki Izraela. Trump, choć mocno powiązany z syjonistami (córka aby poślubić Żyda przeszła na judaizm), jest jednak amerykańskim biznesmenem, któremu marzy się zatrzymanie Ameryki na jej drodze ku przepaści. Już w 2007 r. biznesmen Trump głosił, że trzeba jak najszybciej wycofać się z Iraku, bo to jest worek bez dna. Jego naturalnym przeciwnikiem są globalistyczni banksterzy, którzy bezwstydnie używają zasobów państw narodowych, w tym USA do dalszej destabilizacji państw z aspiracjami wybicia się na niezależność.

Jeśli polityki polski rząd nie zrewiduje swojej polityki, Naród Polski wkrótce może znaleźć się w dużych kłopotach, a nawet w niebezpieczeństwie. Miejmy nadzieję, że elity rządzące  w Polsce zrozumieją, że izraelski kapitał, technologie i kontakty obsługujące polskie aktywa bardzo szybko mogą znaleźć się w ręku Putina na którym Izraelowi bardzo zależy nawet ze względu na jego rosnącą rolę na Bliskim Wschodzie. Trudno nawet dziwić się Żydom, że bezpieczeństwo i pomyślność ich kraju były, są i będą dla nich najważniejsze, właśnie tego rządzący Polską mogą się od nich uczyć.

My Polacy mamy za sobą spore doświadczenia życia pod okupacją: brutalną niemiecką, metodycznie okrutną sowiecką (wcześniej rosyjską). Obserwuję ataki niektórych polskich środowisk na USA. Wypadałoby jednak przypomnieć, że ten kraj nie ma pretensji do polskiego Śląska, Pomorza, czy ziem wschodnich. Można też wyobrazić sobie sytuację, że jednak po II w.ś. znaleźlibyśmy się pod okupacją, w strefie amerykańskiej. Wtedy działyby się rzeczy straszne, plan Marshalla, szybka odbudowa miast i przemysłu Polski (takie negatywne zjawiska jak po wojnie w Japonii, Korei Płd., czy w Niemczech zach.) Tak naprawdę chyba najbardziej złowieszczym i negatywnym zjawiskiem, który odbiłby się na życiu i zdrowiu Polaków, byłyby te cholerne amerykańskie hamburgery...

Na pocieszenie obserwacja. Po wojnie (która z organizmu narodowego krwawo wypruła nasze elity) przeżyliśmy z nadania stalinowskiego demokrację ludową, następnie po nieudanej operacji plastycznej twarzy systemu socjalistycznego na bardziej ludzką, przeżyliśmy demokrację socjalistyczną, a po nowojorskim porozumieniu Jaruzelskiego z Rockefellerem (1985) żyjemy w demokracji okrągło stołowej. Wypadałoby zapytać rządzących, kiedy przestaną wreszcie bawić się tymi rozmaitymi przymiotnikami! Najwyższy czas na Wolną, Niepodległą Polską!

P.S. Powstaje więc pytanie czy  kryzys na Bliskim Wschodzie w pewnym sensie daje zajęcie Izraelowi, a nam szansę na złapanie oddechu?

Jacek K. Matysiak                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                            Kalifornia, 2020/01/12
 

Forum jest miejscem wymiany opinii użytkowników, myśli, informacji, komentarzy, nawiązywania kontaktów i rodzenia się inicjatyw. Dlatego eliminowane będą wszelkie wpisy wielokrotne, zawierające wulgarne słowa i wyrażenia, groźby karalne, obrzucanie się obelgami, obrażanie forumowiczów, członków redakcji i innych osób. Bezwzględnie będziemy zwalczali trollowanie, wszczynanie awantur i prowokowanie. Jeśli czyjaś opinia nie została dopuszczona, to znaczy, że zaliczona została do jednej z wymienionych kategorii. Jednocześnie podkreślamy, iż rozumiemy, że nasze środowisko chce mieć miejsce odreagowywania wielu lat poniżania i ciągłej nagonki na nas przez obóz "miłości", ale nie upoważnia to do stosowania wulgarnego języka. Dopuszczalna jest natomiast nawet najostrzejsza krytyka, ale bez wycieczek osobistych.

Komentarze

Obrazek użytkownika NASZ_HENRY

12-01-2020 [10:08] - NASZ_HENRY | Link:

Mosze Kantora kant

 

Obrazek użytkownika Marek1taki

12-01-2020 [11:08] - Marek1taki | Link:

Kryzys na Bliskim Wschodzie daje Izraelowi odskocznię do ingerencji w Iranie, ale nie liczyłbym, że się z tego powodu skończy izraelsko-rosyjska współpraca w rejonie Europy Środkowo-Wschodniej. Wręcz przeciwnie.
Sformułowanie "mówimy Ameryka, myślimy Izrael" bardzo trafne. Mści się wiernopoddańczy stosunek władz do kolejnych sojuszników. Sojusz a Ameryką nie musi oznaczać jakiejkolwiek współpracy z Izraelem, zwłaszcza po tym co wyrabiali od Aznari po szczyt z Putinem. Skoro wpuszczają do Izraela Putina z jego kłamstwami to są wspólnikami w jego antypolskiej histerii. Nie bez ciągłości historycznej tej kolaboracji, skoro "...amerykańska pomoc w tych zmaganiach była nadzorowana przez pośrednika: agendy izraelskiego Mossadu..." a korzenie izraelskich służb tkwią w żydokomunistycznej agenturze Stalina okupującej Polskę. Uzupełnionej migracją z Rosji w operacji most. Po prostu koło historii się zamknęło wystawieniem w Izraelu pomnika zbrodniczej Armii Czerwonej. Zatem naturalne stało się połączenie interesów rosyjsko-izraelskich na Bliskim Wschodzie i na terenach Polski i postsowieckich republik. Ten sojusz jest naszym głównym obecnym wrogiem obok unijnej okupacji. Jest nienazywany bo jak Pan zwrócił uwagę władza IIIRP wynika z wykreowanej reprezentacji. Jej ukoronowaniem jest ich prezydent i ich premier.

Obrazek użytkownika RinoCeronte

12-01-2020 [12:44] - RinoCeronte | Link:

Dzielni Persowie już płaczą ze strachu... Malutki Izrael w ten sposób załatwił wszystkich groźniejszych sąsiadów. Jak oni to zrobili?

Obrazek użytkownika Imć Waszeć

12-01-2020 [14:20] - Imć Waszeć | Link:

Sun Tzu odpowiedziałby na to pytanie bez owijania w bawełnę - za pomocą szpiegostwa, korupcji, podburzania oraz dywersji. Czyli swoistego czteropaku zbrodni w kodeksie karnym każdego szanującego się państwa. Tylko państwa z dykty i paździerza nie widzą problemu i fundują jeszcze luksusowe muzea "szpiegostwa, korupcji, podburzania oraz dywersji".

Obrazek użytkownika Marek1taki

12-01-2020 [14:30] - Marek1taki | Link:

Myślę, że w USA dojrzeli już szacha. Od dojrzewania to dojrzeli. Obetrą łzy Persom w państwie świeckim. Po 40 latach wojny każdy dzień pokoju będzie dobrobytem, a każdy inwestor dobrodziejem.

Obrazek użytkownika Jabe

12-01-2020 [11:24] - Jabe | Link:

Są jakieś retorsje za brak zgody na przemowę prezydenta Dudy w Izraelu?

Polityka nadstawiania drugiego półdupka będzie nas drogo kosztować. Być może właśnie o to chodzi, żebyśmy się znaleźli w sytuacji, w której najlepszym dla nas wyjściem będzie zapłacenie haraczu 447.

Obrazek użytkownika xena2012

12-01-2020 [13:31] - xena2012 | Link:

Zdaje się,że Putin znalazł sie w tej samej sytuacji co Trump w USA.To nie on rzadzi Rosja tylko jakiś Mosze Kantor,a Putin posłusznie wykonuje polecenia.To już nawet nie są czarne chmury nad Polską ale jawne wypowiedzenie wojny przez Izrael i środowiska żydowskie które ma się dokonać rekami Putina.Obłuda Zydów mieszkajacych w Polsce udających ,że w tej hucpie zorganizowanej przez Yad Vashem,,Netanyahu ,Katza i Kantora nie biorą udziału.Nasuwa się pytanie,kiedy wreszcie upragniona niepodleglość?

Obrazek użytkownika Imć Waszeć

12-01-2020 [14:14] - Imć Waszeć | Link:

Ciepło ciepło ;)
Proszę sprawdzić powiązania Abramowicza z wyborem Putina w miejsce Jelcyna.

https://en.wikipedia.org/wiki/...

"Abramovich was the first person to originally recommend to Yeltsin that Vladimir Putin be his successor as the Russian president. When Putin formed his first cabinet as Prime Minister in 1999, Abramovich interviewed each of the candidates for cabinet positions before they were approved. Subsequently, Abramovich would remain one of Putin's closest confidants. In 2007, Putin consulted in meetings with Abramovich on the question of who should be his successor as president; Medvedev was personally recommended by Abramovich."

Kołcz carów normalnie. Ciekawe kim był tate w ZSRR? I jeszcze takie fragmenty:

Newsweek 31.05.2018: "Nie tylko Abramowicz. Dlaczego oligarchowie Putina stają się Izraelczykami?
Państwo Izrael specjalnie nie przejmuje się reputacją Abramowicza. Jak donoszą izraelskie media dwa dni temu samolot Abramowicza wylądował na lotnisku Ben Guriona w Tel Awiwie, a sam miliarder odebrał od władz tzw. „teudat zeut”. To dokument potwierdzający dane do czasu otrzymania pełnego obywatelstwa. Abramowicz do tej pory był Brytyjczykiem, choć przyszywanym. W kieszeni miał wciąż rosyjski paszport, ale znaczącą część swoich interesów prowadził w Londynie. W Kensington Garden ma wartą dziesiątki milionów funtów rezydencję. Włada klubem piłkarskim Chelsea London. Kibice „the Blues” nazywali go Mr. Chelsky. Abramowicz wiele zrobił, by wkupić się w łaski Brytyjczyków: kupił znany klub, inwestował, sponsorował wystawy dzieł sztuki. Chciał wtopić się w międzynarodowy świat londyńskiej finansjery. Nie udało się. Zaważyły związki z Władimirem Putinem."

Dziennik 7.12.2010: "Tak wszechwładny Putin "załatwił" oligarchę Abramowicza
Prywatny biznes ma wspomóc finansowo przygotowania do mistrzostw świata w piłce nożnej, które odbędą się w Rosji w 2018 r. Zgodnie z wezwaniem premiera Władimira Putina oligarchowie pokryją część szacowanych na 50 mld dolarów kosztów, jakie pochłonie budowa stadionów i infrastruktury.
Jako pierwszy „propozycję nie do odrzucenia” dostał właściciel londyńskiej Chelsea Roman Abramowicz. – Niech trochę się wykosztuje, on ma dużo pieniędzy – powiedział Putin. Zgodnie z wstępnymi szacunkami Abramowicz może wyłożyć na mundial 2018 nawet miliard dolarów."

Obrazek użytkownika xena2012

12-01-2020 [17:31] - xena2012 | Link:

Przecież chyba nie na piękne oczy Putina Abramowicz wyloży ten miliard dolarów.

Obrazek użytkownika Imć Waszeć

12-01-2020 [17:36] - Imć Waszeć | Link:

Przecież chyba nie na piękne oczy Abramowicza byli sekretarze KPZR włożyli mu w kieszeń te ciężkie miliardy rubli po proletariacie miast i wsi? Podobnie jak Kluczykom.

Obrazek użytkownika RinoCeronte

12-01-2020 [14:15] - RinoCeronte | Link:

Jeszcze tylko nagły zwrot w kierunku Chin mógłby zadziałać, ale do tego trzeba mieć trochę odwagi jak np. Piłsudski. 

Obrazek użytkownika kaliszanin

12-01-2020 [15:17] - kaliszanin | Link:

szanowni blogerzy i blogerki, 

tyle wasze/nasze co sobie popiszecie. pamiętam bo to było niedawno jak się wszyscy prawie cieszyli że zsrr upadł. a on nie upadł ale został odłączony głównie poprzez niewydolność gospodarczą. następnie co zapewne było zaplanowane pod oficjalnym przywództwem rfn jego idea (bądź co bądź made in germany) została  żywcem zaimplementowana w ue. oczywiście ubogacono ją i wciąż się ubogaca zarówno gałąź i sznur abyśmy sami chętnie się powiesili. 
usa u nas szykuje za nasze pieniądze pol. ruskie u naszych sąsiadów szykują in. to co na zachód od tego będzie unijne czyli niemiecko-francuskie a na wschód rusko-chińskie. pomoże w tym wszystkim oręż póki co niedoceniany - czwarta rewolucja gospodarcza. proszę spojrzeć w jakiej obecnie jesteśmy sytuacji gospodarczej. czy jest cokolwiek co możemy wyprodukować z naszych surowców naszymi maszynami i sprzedać to gdziekolwiek nie korzystając z obcych patentów /technologii.