Jak PO potraktowała swych najzagorzalszych zwolenników?

  Po prostu ich obsrała.  Ścieki z Warszawy wypuszczane do Wisły od 28.08.2019 dotarły do Zatoki Gdańskiej.  Czytamy {TUTAJ}:

  "Bakterie coli w Wiśle i wodach Zatoki Gdańskiej od Stogów do Mikoszewa. Sanepid apeluje o unikanie kontaktu z wodą. Przekroczenie norm to efekt zrzutu ścieków do Wisły, po awarii kolektorów w Warszawie".

  Owa awaria to rezultat rządów PO w Warszawie.  Najpierw za prezydentury Hanny Gronkiewicz-Waltz spartolono projekt i wykonawstwo kolektorów, a teraz, gdy one odmówiły posłuszeństwa, prezydent Trzaskowski popisuje się nieudolnością i arogancją.  Zamiast zajmować się ściekami - wolał zwiedzać wystawę buldogów.  Musiał interweniować rząd PiS, który zbudował awaryjny rurociąg.

  Ironią losu jest to, że gminy w rejonie Zatoki Gdańskiej to matecznik PO.  W majowych wyborach do Parlamentu Europejskiego zdecydowanie wygrała tam Koalicja Europejska {TUTAJ} [KE to PO + Nowoczesna + SLD].  Teraz mieszkańcy tych rejonów mogą na własnej skórze przekonać się, jakie są efekty rządów ich ukochanej partii.  Mam nadzieję, iż w październiku pójdą po rozum do głowy.

Forum jest miejscem wymiany opinii użytkowników, myśli, informacji, komentarzy, nawiązywania kontaktów i rodzenia się inicjatyw. Dlatego eliminowane będą wszelkie wpisy wielokrotne, zawierające wulgarne słowa i wyrażenia, groźby karalne, obrzucanie się obelgami, obrażanie forumowiczów, członków redakcji i innych osób. Bezwzględnie będziemy zwalczali trollowanie, wszczynanie awantur i prowokowanie. Jeśli czyjaś opinia nie została dopuszczona, to znaczy, że zaliczona została do jednej z wymienionych kategorii. Jednocześnie podkreślamy, iż rozumiemy, że nasze środowisko chce mieć miejsce odreagowywania wielu lat poniżania i ciągłej nagonki na nas przez obóz "miłości", ale nie upoważnia to do stosowania wulgarnego języka. Dopuszczalna jest natomiast nawet najostrzejsza krytyka, ale bez wycieczek osobistych.

Komentarze

Obrazek użytkownika tricolour

11-09-2019 [19:39] - tricolour | Link:

"Teraz mieszkańcy tych rejonów mogą na własnej skórze przekonać się, jakie są efekty rządów ich ukochanej partii" - święte słowa, wszak "rządzi" PiS . 

Obrazek użytkownika Zunrin

11-09-2019 [20:07] - Zunrin | Link:

Ale wie pani, że już po sezonie letnim? I że urzędnicy, nauczyciele i inni poplecznicy PO już nie siedzą nad morzem? A ten "matecznik PO" w większości pozamykał już interes i liczy letnie wpływy.

Obrazek użytkownika Jabe

11-09-2019 [20:26] - Jabe | Link:

No ale tam na wakacje pojechali plusowicze.

Obrazek użytkownika kaliszanin

11-09-2019 [20:39] - kaliszanin | Link:

nie mogli być tylko plusowicze bo by się poodpychali, co któryś parawan musiał leżeć minusowicz, a może nawet jakiś celebryt.  

Obrazek użytkownika kaliszanin

11-09-2019 [21:00] - kaliszanin | Link:

a teraz serio, wiki podaje, że coli żyją góra do dwóch dni więc skąd wiadomo, że to te warszawskie, po paszportach?  czy ktoś czuje się na na tyle mocno w tym temacie by to zweryfikować?

Obrazek użytkownika xena2012

11-09-2019 [21:23] - xena2012 | Link:

E tam,społeczeństwo nadal kocha Trzaskowskiego,byle ścieki tej milości nie zmogą.A jak pięknie wygląda w ochronnym kasku i kamizelce.Przyznaję to nawet ja,ortodoksyjny pisowiec,katol ,cham,zaściankowy kołtun,prostak i analfabetka. 

Obrazek użytkownika NASZ_HENRY

12-09-2019 [09:59] - NASZ_HENRY | Link:

Trzaskowianka płynie po polskiej krainie ;-)