Marszałek Marek Kuchciński story...

Dziś Marszałek Marek Kuchciński zapowiedział, że jutro poda się do dymisji. J. Kaczyński zapewnił też, że nie popełnił on żadnego czynu zabronionego prawnie oraz miał prawo do tych lotów, a jego rzecznik podkreślił, że lotów było zdecydowanie więcej za czasów Donalda Tuska i m.in. jego "wyjazdów rodzinnych w Dolomity" lub do Gdańska, czy też za premierowania Ewy Kopacz lub marszałkowania B. Borusewicza. J. Kaczyński podkreślił też to, że obecne władze prawnie uregulują ten obszar funkcjonowania państwa.

Na konferencji J. Kaczyńskiego pokazano też jego wypowiedź z czasów rządów PO-PSL, gdzie też była mała afera dotycząca przelotów premiera D. Tuska. Wtedy J. Kaczyński stwierdził, że premier ma prawo do takich lotów i nie ma w tym nic szczególnego. Nie wykorzystywał tego faktu w jakiejkolwiek działalności politycznej, którą można by nazwać normalną walką w tym obszarze. 

Dziś opozycja robi zgoła inaczej. Temat rozdmuchano do niebotycznych rozmiarów, bowiem PO-KO nie ma żadnego pozytywnego pomysłu dla Polski i Polaków i żerują tylko na emocjach.I trzeba sobie jasno powiedzieć: cała kampania wyborcza z ich strony będzie podobna, dlatego też PiS winien się skupić na robieniu swojego, jak było dotychczas. Zero dawania się totalnym na wciągnięcie w te emocjonalne dyskusje i pyskówki. Ale też  - co zawsze podkreślał J. Kaczyński - władza PiS-u musi być skromna i nie może ulegać pysze rządzenia a niestety Marszałek M. Kuchciński postąpił nieostrożnie a nawet naiwnie, bowiem wiadomo jest, że nawet jakieś trywialne potknięcia obecnej władzy będzie starała się wykorzystywać totalna opozycja a przecież afer PO-PSL było setki jak nie tysiące - większość z nich zamiatano "pod dywan". 

Jestem jednak pełen podziwu dla Marszałka, który przeprosił i zapłacił za loty, a to cechuje tylko wybitnych polityków i wybitnych ludzi, bowiem przyznawanie się do własnych błędów jest po ludzku najtrudniejsze.

Ale też uważam, że - wbrew opinii niektórych dziennikarzy prawicowych - ta decyzja była podjęta w odpowiednim czasie, a trzeba ją było podjąć po głębokim namyśle z uwzględnieniem ewentualnych konsekwencji.

Oczywiście tak rozgrzany temat z TVN-u czy GW i środowisk PO-KO szybko nie zniknie, bo nie mają nic, co mogłoby im napędzać kampanię wyborczą. W sumie to dobrze, że opozycja "wylała" ten temat teraz, jeszcze długo przed wyborami. Dla niej lepiej by było, aby go "wyciągnąć" pod koniec kampanii wyborczej, ale widocznie ktoś z nich po prostu nie wytrzymał.

Zdaję sobie sprawę, że decyzja była bardzo trudna, bo M. Kuchciński był bardzo aktywnym marszałkiem i dużo robił dla zwykłych ludzi, np. na Podkarpaciu, Bieszczadach, co na dzisiejszej konferencji podkreślili samorządowcy z tych regionów, nawet Ci, co do PiS-u mają bardzo daleko.

Na konferencji rzecznik podkreślił też to, że naprawdę - powtórzę - kontrowersyjne loty D. Tuska, czy E. Kopacz były zdecydowanie liczniejsze. Dziennikarze dostali listę tych przelotów. Ciekawe, którzy z nich zajmą się nimi? A dla równowagi powinny... ale raczej na to nie liczę, bo GW już mówi, że to nie koniec problemu.

Dla mnie "Marszałek Marek Kuchciński story" się zakończyła i winniśmy zająć się teraz najważniejszymi tematami dotyczącymi Polski i Polaków oraz ich przyszłości.

Zostaw za sobą dobra, miłości i mądrości ślad... http://krzysztofjaw.blogspot.com/ kjahog@gmail.com Post jest chroniony prawem autorskim. Może być kopiowany w całości lub w części jedynie z podaniem źródła tekstu na bloggerze lub innym forum, gdzie autorsko publikuję. Dotyczy to również gazet i czasopism oraz wypowiedzi medialnych, w których konieczne jest podanie moich personaliów: Krzysztof Jaworucki, bloger "krzysztofjaw".

Forum jest miejscem wymiany opinii użytkowników, myśli, informacji, komentarzy, nawiązywania kontaktów i rodzenia się inicjatyw. Dlatego eliminowane będą wszelkie wpisy wielokrotne, zawierające wulgarne słowa i wyrażenia, groźby karalne, obrzucanie się obelgami, obrażanie forumowiczów, członków redakcji i innych osób. Bezwzględnie będziemy zwalczali trollowanie, wszczynanie awantur i prowokowanie. Jeśli czyjaś opinia nie została dopuszczona, to znaczy, że zaliczona została do jednej z wymienionych kategorii. Jednocześnie podkreślamy, iż rozumiemy, że nasze środowisko chce mieć miejsce odreagowywania wielu lat poniżania i ciągłej nagonki na nas przez obóz "miłości", ale nie upoważnia to do stosowania wulgarnego języka. Dopuszczalna jest natomiast nawet najostrzejsza krytyka, ale bez wycieczek osobistych.

Komentarze

Obrazek użytkownika Jabe

08-08-2019 [15:12] - Jabe | Link:

Marszałek Kuchciński złożył dymisję na ręce Jarosława Kaczyńskiego.

Za Donalda Tuska i Ewy Kopacz było „takich” kontrowersyjnych lotów więcej. Czyli jakich? Jakie kryteria obowiązują?

Co dobrego robił marszałek i jakie to ma w tej sprawie znaczenie? Dobrym wolno? Swoją drogą pierwsze słyszę, by pan Kuchciński robił coś, prócz wojenek z opozycją. Szkoda, że Pan o tym nie pisał.

Tłumaczenie, że oni są tacy sami, tylko bardziej, jest niepoważne.

Obrazek użytkownika angela

09-08-2019 [03:50] - angela | Link:

Jabe, na pewno nie "słyszał", co marszałek Kuchcinski robił, bo w tvn, ie tego ci Jabe nie powiedzą.
A tłumaczenie, że są. "tacy sami", NIE,  oni są o wiele lepsi. Już PiS iory pokażą wyraźnie, że w "lataniu" i wszelakich malwersacjach,  POprzednicy są o wiele lepsi. 

Obrazek użytkownika Jabe

09-08-2019 [08:28] - Jabe | Link:

A Pani słyszała, co marszałek Kuchcinski robił?

Tak, tak, trwa licytacja, która strona POPiS-u jest bardziej taka sama.

Obrazek użytkownika angela

09-08-2019 [11:09] - angela | Link:

Skoro Jabe nie wie, to trzeba mu o tym powiedzieć, że przeloty Kuchcinskiego, to ułamek dokonan za rządów PO. 

Obrazek użytkownika Jabe

09-08-2019 [14:21] - Jabe | Link:

Nie pytałem o przeloty, tylko co marszałek „robił dla zwykłych ludzi, np. na Podkarpaciu, Bieszczadach” i jakie to ma znaczenie.

No ale skoro o lataniu mowa, pozwoli Pani, że spytam, jak Pani oszacowała dokonania PO na tle dokonań marszałka? Wydaje się, że przedstawia Pani jedynie wnioski z własnych przekonań.

Obrazek użytkownika Imć Waszeć

08-08-2019 [16:05] - Imć Waszeć | Link:

Samolot ładna rzecz, ale... "wiadomo jest, że nawet jakieś trywialne potknięcia obecnej władzy będzie starała się wykorzystywać totalna opozycja (...) szybko nie zniknie, bo nie mają nic, co mogłoby im napędzać kampanię wyborczą" - Tjaa... nie wisz czasem. Kopiemy się PO-KOstkach ale nie wyżej:

https://www.fakt.pl/wydarzenia...

"Śmierć Kosteckiego to już trzeci tajemniczy zgon wokół tzw. afery podkarpackiej. (...) W ramach zemsty za uniemożliwienie mu stoczenia walki życia pięściarz ujawnił na Facebooku powiązania policjantów ze światem przestępczym. Pisał o kulisach działania agencji towarzyskich braci R. Z jego relacji wynikało, że biznes był chroniony przez „skorumpowany układ urzędników i funkcjonariuszy w Rzeszowie”. Opisując kulisy nielegalnego procederu podawał także pełne nazwisko ówczesnego naczelnika Wydziału ds. Zwalczania Zorganizowanej Przestępczości Ekonomicznej.

W 2015 roku Kostecki w ciężkim stanie wylądował w jednym z rzeszowskich szpitali. Pojawiły się głosy, że próbował popełnić samobójstwo. Według innych doniesień miał zostać pobity. Dwie agencje towarzyskie prowadzone przez braci R. – Ukraińców – działały na Podkarpaciu 13 lat. Sutenerzy wykorzystywali kobiety w trudnej sytuacji finansowej i zmuszali je do prostytucji. O działalności braci R. mieli doskonale wiedzieć agenci podkarpackiego CBA, jednak nie zamknęli ich agencji. Co więcej, mieli sami korzystać tam z darmowych usług prostytutek. Służby pozbyły się za to konkurencyjnych agencji.

Efektem wpisu Kosteckiego na Facebooku oraz jego zeznań była cała seria zatrzymań i ostatecznie rozbicie układów pomiędzy rzeszowskim CBŚ a braćmi R. Ci ostatni słyszeli zarzuty m.in. handlu ludźmi, czerpania korzyści z prostytucji oraz wręczania łapówek. Zeznania w sprawie powiązań braci R. z CBŚ składały także inne osoby, m.in. Grzegorz W. oraz Maciej G. - obaj nie żyją."

Jeszcze to: https://koduj24.pl/dziwna-fala...

„- "Tam była jazda. Zapraszano ludzi ze świecznika. Bogatych, ustosunkowanych i takich, od których wiele zależało np. w wymiarze sprawiedliwości czy w polityce. Tam się rozsypywali po alkoholu i innych używkach. Wszystkie ich wyczyny były nagrywane. To, że do agencji braci R. policja nie weszła, to nie tylko efekt ochrony ze strony niektórych policjantów, ale też obawy o swój wizerunek ważnych ludzi. Nagrań może być tysiące." - (...) Trzeba tu dodać, że o podkarpackich agencjach towarzyskich zrobiło się głośno kiedy to w kwietniu 2019 roku Radio Zet i tygodnik „Nie” opublikowały raporty b. agenta CBA Wojciecha Janika, który na polecenie przełożonych rozpracowywał półświatek Podkarpacia. Agent twierdzi, że jeden z informatorów przekazał mu nagranie, na którym marszałek Sejmu Marek Kuchciński uprawia seks z nieletnią prostytutką z Ukrainy. Oskarżył szefów CBA, że ukrywają taśmę. Po publikacjach wybuchł skandal."

Obrazek użytkownika Imć Waszeć

08-08-2019 [16:17] - Imć Waszeć | Link:

Jeszcze wisienka na torcie. Brunon Kwiecień tez popełnił samobójstwo za kratkami.

https://natemat.pl/281013,sery...

"Jeszcze głośniej o "seryjnym samobójcy" zrobiło się w poniedziałek, gdy poinformowano o śmierci Brunona Kwietnia, 52-letniego doktora chemii z Krakowa skazanego na 9 lat więzienia za szykowanie zamachu na Sejm. Siedział w Zakładzie Karnym nr 1 we Wrocławiu. W przyszłym roku mężczyzna miał wyjść na wolność. Wierzył, że będzie mógł przedterminowo znaleźć się na wolności, już w tym miesiącu.

– Wiele razy powtarzał, że nie zamierza popełnić samobójstwa – mówił w TVN24 jego adwokat, mec. Maciej Burda. Jedyne na co się skarżył Kwiecień, to na problemy ze wzrokiem. W poniedziałek miał trafić do okulisty. Gdy funkcjonariusz SW wszedł do celi, zastał go martwego.

– Trudno cokolwiek przesądzać, nie znając wyników sekcji zwłok – zastrzega prof. Brunon Hołyst. Przyznaje przy tym, że zdarzają się sytuacje, gdy poza kontrolą funkcjonariuszy ktoś przemyci jakąś truciznę."

***
No i niebawem pewnie wrócimy do zabójstwa Adamowicza. Takie mam przeczucie ;)

Obrazek użytkownika Ludomir

09-08-2019 [01:33] - Ludomir | Link:

No i znowu  łżesz,ImćWaszeciu, jak wściekły kundel, albo też łże prokuratura ziobrowska, która ustaliła i ogłosiłam,że Brunon Kwiecień zmarł w więzieniu z przyczyn naturalnych, bo na udar -  szczegóły do sprawdzenia w aktach prokuratora prowadzącego w tej sprawie postępowanie. Jednak spiskowa teoria dziejów jest dla idiotów, bez urazy...

Obrazek użytkownika tricolour

08-08-2019 [16:29] - tricolour | Link:

Pan tak kłamie programowo?

Nie chodzi o loty marszałka tylko postronnych osob.

Obrazek użytkownika Tomaszek

08-08-2019 [19:26] - Tomaszek | Link:

A cóż to za postronni , czyżby wziął autostopowiczów na rogatkach ? A może Józef Bąk nie latał z tatą ? A pani Małgosia to za mężem pociągiem jeżdziła ? A Borusewicz ze świtą pociągiem jeżdzili a samolot leciał pusty ? A premierzyca  po baletach w Berlinie to polewitowała bo jej po pijaku na pokład nie wpuścili ?

Obrazek użytkownika wielkopolskizdzichu

08-08-2019 [16:44] - wielkopolskizdzichu | Link:

Mnie rozczulił Prezes, który stanowczo stwierdził, iż proceder Marszałka zgodny był z prawem, ale skoro lud życzy sobie jego głowy to proszę bardzo, głowa Marszałka na tacy. 
Ciekawie będzie jak lud zażyczy sobie wieszania na placach miejskich, homoseksualistów, to ci Prezes będzie miał zagwozdkę.
Chociaż może nie, wszak Prezes ludowi rad, nieba przychylić.

BTW
Marszałek wykorzystujący procedurę Head by sprawdzić stan śniegu na wyciągu. Ot wybitny mąż i senatorski umysł.

Obrazek użytkownika Imć Waszeć

08-08-2019 [17:24] - Imć Waszeć | Link:

Zdzichu, przestań się nad nimi pastwić, bo chyba widać, ze gonią w piętkę. A mi może podpowiesz co takiego wykrył ten wasz oficer w "Nie", hę? A może my po prostu już mamy takich oficerów i to całe skaranie Boskie?

Obrazek użytkownika Tomaszek

08-08-2019 [20:14] - Tomaszek | Link:

Zdzichu , jak cię prezes rozczulił . to se popłacz , to naturalne i zdrowe . A homoseksualistów to bym nie chciał widzieć powieszonych bo to nieładnie wygląda . A stan śniegu na wyciągu to pojęcie abstrakcyjne , podobnie jak rozum Zdzicha . Także nie latał, bo po co ? O!!!

Obrazek użytkownika xena2012

08-08-2019 [17:01] - xena2012 | Link:

Wzielo mnie na wspominki.Za czasów rzadów PO przy wyświetlaniu różnych afer przez komisje Platforma zawsze postulowała by pracami komisji obejmować czas wstecz uwzględniający także poprzednie rządy.Dlaczego teraz wiec taka cisza w sprawie lotów Borusewicza i Tuska? Przeciez na swoim koncie mają tych przelotów o wiele więcej? Borusewicz milczy? Tuska to nie dotyczy?

Obrazek użytkownika Jabe

08-08-2019 [17:14] - Jabe | Link:

Może to obawa, że afera się rozleje?

Obrazek użytkownika Imć Waszeć

08-08-2019 [17:19] - Imć Waszeć | Link:

Zapewne Borusewicz i Tusk przemycali tymi lotami drużyny piłkarskie ;)
Przecież nie o to chodzi i dajemy się robić w głupa, a kolejny tydzień mija na biciu piany. Obudzimy się na dzień przed wyborami, żeby "podjąć racjonalną i przemyślaną decyzję". A potem przyleci pan Pompiduro i zobaczymy gest Kozakiewicza od wysokiego standarda.

Obrazek użytkownika Pani Anna

08-08-2019 [17:09] - Pani Anna | Link:

No i ma Pan swoja odpowiedź do czego służą prawicowe portale. Według mnie już tylko do kanalizowania dyżurnych psycholi, których dzisiaj jest wyjątkowy wysyp, na czele z tym co po z przelocie  rządowym samolotem żony Kuchcińskiego wysmażył komentarz o jego życiu seksualnym i seryjnym samobójcy. To już nawet nie jest dno.

Obrazek użytkownika Imć Waszeć

08-08-2019 [17:28] - Imć Waszeć | Link:

Przecież wiem, ze wiecie lepiej ode mnie jak było.

PS: Musze to sobie zapamiętać, ze "prawicowość" polega na tym, ze nie należy się interesować dlaczego Brunon Kwiecień przeniósł się na drugi świat. To chyba "prawicowość" a la Ursula... tj Adolf, gdy nie interesowano się, a nawet nie zalecano, co się dzieje w obozach zwanych jajcarsko koncentracyjnymi.

Obrazek użytkownika xena2012

08-08-2019 [17:36] - xena2012 | Link:

Co ma piernik do wiatraka i dlaczego tę smierć wiąże Pan z prawicowością? Czyzby miał Pan jakies sprawdzone,wiarygodne informacje,a może tylko jak zwykle papier i klawiatura cierpliwe?

Obrazek użytkownika Imć Waszeć

08-08-2019 [17:44] - Imć Waszeć | Link:

Moje informacje są pewne i sprawdzone. Znajduje oto kilkadziesiąt artykułów na wspomniane tematy i zastanawiam się dlaczego i po co. Co w tym jest niby nagannego i niesprawdzonego, co?

Obrazek użytkownika xena2012

08-08-2019 [18:33] - xena2012 | Link:

Pewnie to artykuły z GW albo Pudelka?

Obrazek użytkownika Imć Waszeć

08-08-2019 [18:57] - Imć Waszeć | Link:

I sądzi Pani w swej nieskalanej prawicowości, że opisane fakty nigdy nie zaszły, ponieważ śmiał je opisać Pudelek? No ładnie... Zaczynacie być jak Jerzy Urban i rozmowa z wami toczy się w stylu:

Konduktor- Bilecik
Pasażer - Beret
Konduktor - Jaki beret?
Pasażer - Jaki bilecik?

Obrazek użytkownika xena2012

08-08-2019 [20:07] - xena2012 | Link:

,,Zaczynacie być jak Jerzy Urban''.......To Pan mnie już widzi w liczbie mnogiej? I ten przekąs o nieskalanej prawicowości tez mnie dotyczy? Ja nie krytykuje faktów tylko ich odbiór tak funkcjonujący w Polsce- że jak cos źle to zawsze PiS winien,nawet w przypadku śmierci.

Obrazek użytkownika Imć Waszeć

08-08-2019 [20:51] - Imć Waszeć | Link:

Nie. Nikt tu nie powiedział słowa, że to PIS. Ale jak PIS nie zechce się nad tym pochylić, nie wyjaśni tego dostatecznie racjonalnie i jak nie przytrze nosa służbom, to temat ten będzie pewniakiem na wybory. Opozycja jest od czepiania się, a rząd jest od wyjaśniania. Inaczej będzie nowa lepperiada albo kolejny hel smoleński. Pewnie Pani nie zna większości "ciekawych" materiałów w tym segmencie tematycznym, a jest nad czym się zastanawiać. W jednym stołeczny policjant wyjaśnia łopatologicznie dlaczego policja GWno robi i nie widzi upudrowanych nosów celebrytów i polityków. W drugim skruszony bandzior opowiada jak załatwia się używki i dziwki do więzienia i dlaczego nikt nic nie widzi. Wskazuje też na zaskakujący (to żart słowny) fakt, że wszyscy jego byli koledzy bandziorzy byli kapusiami policji, a licytacja dotyczyła tylko tego, kto i za co pójdzie pierdzieć w pasiak. Jednym słowem to, co opisują - jak Pani nazwała - Pudelki, ma silne uzasadnienia w innych dowodach i na to PIS musi zwrócić uwagę, albo zostanie przez kolesiów ze stopniami wkręcony jak każdy inny "dealer".

Obrazek użytkownika xena2012

08-08-2019 [17:33] - xena2012 | Link:

Teraz takich wysmażanych komentarzy bedzie więcej.Akcję już rozpoczeła Joanna Mucha atakując na Twitterze ciężko chorą żonę Piotrowicza.Tylko gratulować empatii i zrozumienia.

Obrazek użytkownika tricolour

08-08-2019 [17:39] - tricolour | Link:

Ciężko chorych kobiet na oddziale onkologicznym jest wiele. Żadna z  nich nie ma leków robionych na zamówienie, które dowozi się samolotami do domu. Komentarz Joanny Muchy jest więc jak najbardziej na miejscu.

Obrazek użytkownika Ludomir

08-08-2019 [17:38] - Ludomir | Link:

 Tekst ten w jakże wymownie prosty i jednoznaczny sposób pokazuje, że oficjalna propaganda głoszona w propisowskich i  rządowych mediach i ustami  najważniejszych bonzów PiS, w tym Prezesa di tutti Prezesi działa na niektórych (coraz ich mniej) wyborców z kręgu żelbetonowego PiS. Powtarza się  dyrdymały przeznaczone dla "ciemnego ludu, który to kupi" (Kurski Jacek - dixit).  Tymczasem  "Kuchciński Story",a raczej kolejny serial aferowy PiS ukazał festiwal bezmiaru łgarstw i krętactw ze strony Kuchcińskiego, Kancelarii Sejmu, a nawet Prezesa. Ten ostatni, pomimo prowadzonego z wniosku osoby fizycznej postępowania prokuratorskiego w tej sprawie, orzekł dzisiaj, że nie zostało naruszone prawo, a nawet dobre obyczaje, co jest oczywistą nieprawdą. Takie oświadczenie Prezesa  jest oczywiście  święte dla obecnej prokuratury, podobnie jak w sprawie osławionej spółki Srebrna, gdzie też dał on do zrozumienia, że nie potrzeba wszczynać śledztwa i tak się też stało. Sam Kuchciński, który już dawno dał się poznać jako marszałek Sejmu, którego znacznie przerosła ta rola, okazał się dodatkowo tchórzem i człowiekiem bez honoru milcząc kilkanaście dni, po których odczytał z kartki swoje głupawe oświadczenie, dzisiaj powtórzone, jakoby nie naruszył prawa. Jednocześnie przedstawił się jako niezwykle pracowity marszałek, albowiem przyjął model urzędowania (na trasie Warszawa-Rzeszów i spowrotem).W ten sposób na polecenie Prezesa miano uznać dzisiaj sprawę za zakończoną! A tu niemal co kilka godzin coś nowego się pokazuje w dokumentach z lotów marszałkowskich, w tym także i Karczewskiego. I coraz to nowe kłamstwa,   odwoływanie się w kółko do poprzedniej władzy, która robiła tak samo, choć przecież „dobra zmiana” miała wszystko co złe naprawić, być skromną i pokorną - dzisiaj to śmiech na sali wobec tego rozbuchanego  PiSancjum . I ta pogarda dla opinii publicznej, której wmawiano kłamliwe fakty, stale zmieniane, a  manifestująca się choćby w dzisiejszej  niby konferencji prasowej, na której nie można było zadawać pytań, bo obaj bonzowie pokazali dziennikarzom tyły. Nie mówiąc już o tym tanim, cyrkowym numerze z rzuceniem na żer reporterom pozszywanych kartek z rzekomo wyliczonymi lotami Tuska – typowy podarunek dla ciemnego ludu. I jeszcze jedno: trzeba być wyjątkowo podatnym (delikatnie mówiąc) na  dyrdymały w rodzaju, że Kuchciński zwrócił jakiekolwiek pieniądze za loty żony: on tylko w niezwykle szlachetnym odruchu przeznaczył jakąś przez siebie wyliczoną kwotę na cele społeczne. Przeznaczył, a nie zwrócił do budżetu -  podobnie, jak ministrowie Szydłowej i ona sama z tymi nagrodami „bo im się należały”.
A swoją drogą skoro już  będzie śledztwo w sprawie lotów Tuska, to wypadałoby także  wszcząć podobne w sprawie Szydłowej latającej do domu wojskową Casą i  z krakowskiego lotniska rządową kolumną limuzyn  na sygnale (podobno).

Obrazek użytkownika xena2012

08-08-2019 [20:34] - xena2012 | Link:

Skoro marszałek podał sie do dymisji to o co jeszcze dziennikarze chcieli pytać? Tuska,Kopaczową wozącą córkę,Borusewicza jadacego do piesków jakoś nigdy o nic nie pytano.

Obrazek użytkownika Jabe

08-08-2019 [20:51] - Jabe | Link:

Ciekaw jestem, co wówczas robiła opozycja.

Obrazek użytkownika xena2012

08-08-2019 [21:11] - xena2012 | Link:

Ówczesna opozycja nie robiła z tego az takiego problemu. Wystarczy przytoczyć slowa Kaczyńskiego.

Obrazek użytkownika Ludomir

08-08-2019 [22:01] - Ludomir | Link:

Xena@
Jakby to nie był "aż taki problem", to by Prezes Tysiąclecia nie kazał Kuchcińskiemu ustąpić, mimo, że podobno ani prawa nie złamał, ani dobrym obyczajom nie uchybił, tylko nie widzieć czemu ta głupia opinia publiczna tego się domagała - chłe,chłe,chłe!

Obrazek użytkownika Tomaszek

08-08-2019 [21:11] - Tomaszek | Link:

@Ludomir
Jeżeli uważasz , że milczy człowiek bez honoru , to ja rozumiem ,dlaczego smażysz takie elaboraty . Ale to nie tak defekcie mózgu .  To co pokazujesz to nie honor , tylko osobowość nieprawidłowa . Niestety , tego się nie leczy . I niestety będziemy musieli ciebie tu cierpieć albo olać . 

Obrazek użytkownika Ludomir

08-08-2019 [21:55] - Ludomir | Link:

Tomaszeczku
ty nadal nie łapiesz o co tu biega, więc może jednak wróć do swojej piaskownicy...

Obrazek użytkownika Tomaszek

10-08-2019 [17:38] - Tomaszek | Link:

Nudny jesteś jak flaki z olejem z tą piaskownicą . Poproś mentorów o lepsze teksty .

Obrazek użytkownika Jabe

08-08-2019 [19:54] - Jabe | Link:

Przy okazji przypominam aferę z pizzą Radosława Sikorskiego.

Obrazek użytkownika Imć Waszeć

08-08-2019 [21:46] - Imć Waszeć | Link:

A ja przypomnę policyjny radiowóz, który utonął w bagnie koło Mińska Mazowieckiego.