To ty, nie odwracaj głowy, kopcisz kopciuchem

Cwaniacy, co zaaranżowali kolejny, ogólnoświatowy przekręt, konkretnie nasi europejscy szubrawcy, bo najważniejsi na świecie – USA, Chiny, Rosja, Indie, Brazylia i wielu innych, po prostu się na nich wypięli, zadbali bardzo o to, by w temacie nowego podatku od oddychania, panował potężny chaos pojęciowy - żonglowanie słowami i faktami, korumpowanie naukowców i manipulowanie poprzez zaprzyjaźnione media, światową opinią publiczną.

A wszystko zaczęło się od CO2 – dwutlenku węgla -obok tlenu O2 i wody H2O najważniejszych substancji życia na Ziemi.

Klimat na naszej planecie i związana z nim pogoda, jest zjawiskiem cyklicznym i chaotycznym. W dosyć nieregularnych, kilkusetletnich okresach następują kolejne ochłodzenia, by potem przyszły okresy ocieplenia klimatu.
Jest to zjawisko całkowicie naturalne i potężne, bo na skalę kosmiczną.
I co najważniejsze – dzieje się tak od eonów, nieważne, czy człowiek istniał, czy nie. Czy nagle jego cywilizacyjny postęp i powiązanym przemysł może wpłynąć na coś tak potężnego, jak ziemski klimat?

To totalna ściema dla idiotów. Legenda wymyślona przez bandę szubrawców. Którzy na naturalnych zjawiskach planety i przyrody, chcą zbić kasę, bo ciągle im mało i zgarnąć jeszcze te marne grosze, które są w kieszeniach siedmiu miliardów mieszkańców Ziemi.

Lecz uczciwie trzeba przyznać, że działalność ludzka zanieczyszcza atmosferę i środowisko naturalne. To w tym kierunku powinno być skierowane ostrze walki o nasze otoczenie – wszechobecne śmieci, wieczne, nie degradujące się plastyki, pyły zawieszone w atmosferze i dewastacja terenów zielonych w taki sposób, że po wycięciu lasów, osuszeniu mokradeł i obudowania rzek betonem, pozostanie nam tylko pokrywająca świat Sahara.
Lecz może na tym nie da się łatwo zarobić?

Widocznie taniej i prościej jest oszukiwać i wprost łgać w żywe oczy, że za wszystkie zmiany w środowisku winna jest działalność człowieka, który bezmyślnie zaczął produkować olbrzymie ilości dwutlenku węgla, symbolicznego CO2. Tego samego, który jest niezbędny do życia, który jest codziennym pokarmem ziemskich lasów, puszcz i borów, pokarmem wszystkich roślin zielonych i co najważniejsze -największego pochłaniacza CO2, morskich glonów światowego oceanu.
Ten fatalny CO2 my, ludzie i wszystkie zwierzęta na świecie, produkujemy z każdym wydechem naszych płuc. Więc przestańmy wszyscy oddychać i sytuacja natychmiast się poprawi. Osobiście zaproponowałbym, by jako
pierwsi, najwięksi obrońcy przyrody z UE, 40 tysięcy darmozjadów w Brukseli, oraz biznesowe stowarzyszenia ekologiczne, przestali oddychać, a my zobaczymy, czy klimat się poprawi. Jestem pewien, że bez nich tak.

Zanim zaatakowano prostych ludzi CO2, przetrenowano symulację "ochrony środowiska" poprzez walkę z freonami, gazami, które mamy w każdej lodówce i klimatyzacji. Do tego wykorzystano inne naturalne zjawisko, tzw. "dziurę ozonową". Sam ozon O3, czyli forma gazowa tlenu składająca się z trzech cząsteczek, sam w sobie silna trucizna, gromadzi się w najwyższych warstwach atmosfery, zapewniając powierzchni Ziemi zatrzymanie w dużym stopniu szkodliwego, słonecznego promieniowania UV. W tej powłoce całkiem często powstają "dziury", obszary pozbawione ozonu.
Kombinatorzy poszukujący szybkiego zysku rozpętali światową histerię, a o zjawisko oskarżono sztucznie wytwarzane przez człowieku gazy ogólnie zwane freonami i jak wspomniałem używane powszechnie na świecie w chłodnictwie i klimatyzacji.
Freony wycofano. Wprowadzono nowe, podobno nieszkodliwe. Producenci zarobili. A panowie politycy i ekolodzy zainkasowali swoją działkę i... dziura zniknęła.

Identycznie jest z akcją CO2. Tylko, że tutaj już w sposób ostentacyjny biorą udziałnie nie tylko sami politycy i zieloni fanatycy, ale całe państwa i ich rządy.
Oszustwami i kłamstwami stara się zwalczyć groźną konkurencję, jaką powodują nowe unijne rozwijające sie kraje.
Polska zaczyna zagrażać ekonomicznie sąsiadom Niemcom, no to łup w RP dekarbonizacją i opłatami za CO2. To nieważne, że napędzane węglem elektrownie faktycznie nie produkują CO2, nieważne, że największym trucicielem są właśnie Niemcy, które otwierają kolejne kopalnie węgla brunatnego, wielokrotnie szkodliwsze,niż te węgla kamiennego, natomiast istotne jest to, że jak się już polskie kopalnie pozamyka, to znowu staniemy się biedakiem wiszącym u klamki Berlina i wybije sie nam z głowy durne mrzonki o suwerenności.
Jedna wielka ściema i oszustwo z wpływem działalności człowieka na zmiany klimatyczne i ocieplenie klimatu, bo własnie takiego straszaka się używa.
Proponowana walka z ochroną klimatu to jak wybranie się z packą na muchy na polowanie na krokodyle.

Kopciuchu, połącz toaletę z kominem, a będziesz rozpylał czysty,piękny zapach fiołków.

Niestety, przyłączono się do Unii Europejskiej i podpisano traktaty, które musimy przestrzegać. Niestety, takie intelektualnie niesprawne indywidua, jak b. Premier Kopacz, zgodziły się na krzywdzące Polskę rozwiązania.
Więc, chcąc,nie chcąc musimy zgodnie z Unią działać przeciw globalnemu ociepleniu. Choć wiemy, że to bzdura.
Mamy więc wielki rządowy program "Czyste powietrze".

A ja tutaj mam parę rad do dodania.

Panie premierze Morawiecki! Polski rządzie!

Co byście powiedzieli na obywatelską pomoc i oddanie wam pomysłu za darmo?

Jednym z najnowocześniejszych, jeżeli chodzi o innowacje projektem z którym sie zetknąłem, był norweski statek badawczy, dosłownie pachnący jeszcze świerzą farbą.
Miał oczywiście potężny jak balon dziób typu X-bow, napęd diesel – electric, szerokopasmowe anteny satelitarne, manewrowanie przy pomocy DP3 (Dynamic Positioning).
Lecz istotną ciekawostką, którą chcę to wykorzystać, był fakt, że był to mój pierwszy, pełnomorski statek, który nie miał kominów!
Wszystkie spaliny z układów wydechowych zespołu silników dieslowskich były wyprowadzane za burtę specjalnymi chrapami do morza.
Oczywiście żadna morska instytucja, władze i inspekcje, w oparciu o międzynarodowe traktaty i konwencje, nie zgodziłyby się by toksyczne i szkodliwe gazy wydechowe odprowadzać bezpośrednio do morza.

Zastosowano więc w rurach wydechowych ciekawe rozwiązania, o których początkowo myślałem, że to jakieś drogie katalizatory (drogie, bo używa się platynę), lecz po przewertowaniu dokumentów trafiłem na tajemnicze słowo UREA.

Wkrótce wszystko się wyjaśniło: - urea to nic innego i tajemniczego, tylko nasz poczciwy mocznik – CO(NH2)2, prosty związek organiczny, krewniak amoniaku, a nazwa "mocznik" dlatego, bo głównie jest on wydalany z moczem wszystkich siusiających zwierząt ("gdy byłam panną, panieneczką, robiłam siusiu cieniutką strużeczką...).

Kiedy pod koniec lat 20-tych ub. Wieku opracowano technologię przemysłowej syntezy, to mocznik stał się bardzo ważnym składnikiem nawozów sztucznych. U nas zakłady chemiczne Police, Puławy, Kędzierzyn produkują tego w milinach ton na rok.

Lecz urea -mocznik, w Wikipedii, ma jednym zdaniem opisane takie zastosowanie:
"[...] Znajduje również szerokie zastosowanie jako reduktor w procesie selektywnej redukcji katalitycznej, służącej oczyszczaniu spalin. [...]"

Fakt, główną zaletą jest rozbijanie najbardziej szkodliwych tlenków azotu, tak zwanych NOx-ów na neutralny azot, lecz można system tak skonstruować, prosto i tanio, że spaliny z pieców, będą szły do atmosfery czyściutkie, jak pupa niemowlęcia.

Teraz Panie Premierze proszę posłuchać:

  • Wypowiedział Pan wojnę nazwanym z obrzydzeniem kopciuchom. Prymitywnym piecom,które nadal są źródłem ciepła w większości polskich domostw. Co nie oznacza, że nowoczesne piece na pelety, czy gazowe nie wydzielają szkodliwych spalin. Czynią to także, tylko znacznie mniej.
  • Wniosek – tylko lokatorzy osiedli podłączonych do sieci centralnego ogrzewania nie produkują w domach/mieszkaniach spalin,których chcemy się pozbyć.
  • Nie musimy wydawać extra pieniędzy na zakup mocznika. Każdy mieszkaniec domu,jak dowiedziono, statystycznie używa toaletę pięć razy dziennie, w tym cztery razy tylko by zrobić siusiu. Jak to dalej naukowcy sprawdzili, daje to 3 000 litrów moczu na rok. A czteroosobowa rodzina produkuje aż 12 ton tej organicznej cieczy.
  • Pan Premier ma rzeszę naukowców,inżynierów i chemików, którzy, jestem tego pewien, potrafią stworzyć prosty zbiornik z filtracją, tak, żeby następnie po właczeniu pieca, przetransportować zawierającą mocznik ciecz, do instalacji kominowej i rozpylić ją w strumieniu gorących spalin, tego dymu, który wydobywa się z milionów kominów.
  • Nie sądzę, by po upowszechnieniu produkcji taka instalacja kosztowała wraz z montażem więcej niż 2 tyś. zł. Czy to się opłaca? Ja nie policzyłem, lecz rząd ma wielkie możliwości, by szybko to sprawdzić.

Nie interesują mnie jakieś start-upy. Pieniędzy też na gwałt nie potrzebuję. Nasz urząd patentowy, jak sprawdziłem, takie wnioski zazwyczaj załatwia w 7 lat.

Więc daję to panu premierowi Morawieckiemu, bo go po prostu lubię.
Poza tym byłbym zadowolony, gdybyśmy tym sposobem mogli ta całą Unię Europejską olać ciepłym moczem.

.

 

Forum jest miejscem wymiany opinii użytkowników, myśli, informacji, komentarzy, nawiązywania kontaktów i rodzenia się inicjatyw. Dlatego eliminowane będą wszelkie wpisy wielokrotne, zawierające wulgarne słowa i wyrażenia, groźby karalne, obrzucanie się obelgami, obrażanie forumowiczów, członków redakcji i innych osób. Bezwzględnie będziemy zwalczali trollowanie, wszczynanie awantur i prowokowanie. Jeśli czyjaś opinia nie została dopuszczona, to znaczy, że zaliczona została do jednej z wymienionych kategorii. Jednocześnie podkreślamy, iż rozumiemy, że nasze środowisko chce mieć miejsce odreagowywania wielu lat poniżania i ciągłej nagonki na nas przez obóz "miłości", ale nie upoważnia to do stosowania wulgarnego języka. Dopuszczalna jest natomiast nawet najostrzejsza krytyka, ale bez wycieczek osobistych.

Komentarze

Obrazek użytkownika cyborg59

28-06-2019 [13:57] - cyborg59 | Link:

Buszując na zachodnich portalach, znalazłem mem : " Nawet jeśli jesteś stary, to być może nie pamiętasz"
- '70 - straszenie nową erą lodowcową.
- '80 - straszenie kwaśnymi deszczami.
- '90 - straszenie dziurą ozonową.
- '00 - nadal straszymy dziurą ale zaczynamy CO2.
- '10 - gwałtownie kończymy z dziurą (wychodzą na jaw wyniki) nacisk kładziemy na CO2 (w odwodzie mamy smog)
Faktycznie ! Już prawie zapomniałem śniegi z lat '70 - te zimy stulecia itp. Kwaśne deszcze trapiły kraje, które pozwoliły walczyć z "erą lodowcową" wysoko zasiarczonym gazem.Dziura przestała być nośna gdy wykończono niewygodnych producentów lodówek i klimatyzatorów, a dodatkowo wyszło na jaw, że dziura jest również nad biegunem
 północnym, sięga prawie do Montrealu i ....maleje.
Pozdrawiam !

Obrazek użytkownika jazgdyni

28-06-2019 [15:22] - jazgdyni | Link:

Tak jak teraz rosną lodowce na Grenlandii. Tam trwa nieustanny, dynamiczny proces. Jedne lodowce się "cielą" i z hukiem spadają do morza, a drugie się.rozrastają.

A na globalne ocieplenie dobrze sobie scenariusz opracowali, bo NASA już wiele lat temu, w programie stałej obserwacji Słońca podali dokładnie dane o aktywności. Chyba 2 lata temu, przez ponad 3 miesiące nie było żadnej plamy. Tak było w XVII wieku, więc teraz zobaczymy, co będzie.

Obrazek użytkownika Imć Waszeć

28-06-2019 [16:20] - Imć Waszeć | Link:

A czy wie Pan, że niemal identyczny lub jak mówią matematycy homologiczny mechanizm inżynierii społecznej, jak ten od handlu powietrzem (w Anglii jest to synonim mega przekrętu) został zastosowany w przypadku seks edukacji? Podobieństwa są wręcz rażące. Literatura w ramach wstępu:

https://www.lifesitenews.com/o...

"In her book 'Kinsey: Crimes and Consequence', Dr. Reisman explains how since the '60s The Kinsey Institute was determined to incorporate Kinsey's philosophy into sex education material for children. They partnered with Planned Parenthood to achieve this objective. Dr. Reisman exposes how it was Kinsey's research that claimed that children are sexual and potentially orgasmic from birth and are unharmed by incest and adult-child sex and often benefit from such activity. His influence also inspired Hugh Hefner to launch Playboy Magazine.So all of this sexual psychopathology is what started sexual education? Apparently, yes. Kinsey's research (which was funded by the Rockefeller Foundation) led him to draw the conclusion that children are "sexual beings" from birth."

Krótka piłka, bo ponoć goje są pozbawionymi duszy tworami diabła stworzonymi i tolerowanymi na Ziemi tylko w celu służenia i do zaspokajania rasy panów ;))
Będzie jeszcze link do filmu, który był nadawany dziś i chyba chwilowo jest w obróbce.

Obrazek użytkownika jazgdyni

28-06-2019 [16:26] - jazgdyni | Link:

Kurcze, nigdy bym się nie spodziewał, że dzisiaj ktoś powoła się na Kinseya. Toż kurcze było pół wieku temu, jak mnie ciekawił, zanim dorwałem Hustlera.

Obrazek użytkownika Imć Waszeć

28-06-2019 [18:02] - Imć Waszeć | Link:

Już jest film: KOSZMAR! Edukacja seksualna to droga do pedofilii. Kto za tym stoi? M. Dzierżawski: https://www.youtube.com/watch?...
M.Dzierżawski: https://pl.wikipedia.org/wiki/...

Obrazek użytkownika Imć Waszeć

29-06-2019 [00:31] - Imć Waszeć | Link:

Ponieważ zbliża się gorący weekend, to podrzucę jeszcze dodatkowy temat, ale - jak już wiemy - wiążący się z poprzednimi. Chodzi o cenzurowanie Internetu przez korporacje amerykańskie. Na przykład zwalczanie treści chrześcijańskich i narodowych za pomocą ukrytych mechanizmów wyszukiwarki (implementowanie ideologii u mas, wtłaczanie światopoglądów za pomocą algorytmów sztucznej inteligencji - zob. film). Proszę sobie samemu wygooglować "Google Veritas project".

1) https://www.projectveritas.com/
2) Mówi się, że celem jest też wpłynięcie na wybory w USA: https://moneymaven.io/mishtalk...
3) Film o tym: https://www.youtube.com/watch?...