Dlaczego należy głosować na listę PiS?

  Czyli na listę nr 4 Zjednoczonej Prawicy?  Po trzech i pół roku nie ulega już wątpliwości, że rząd Zjednoczonej Prawicy, którego motorem jest PiS, to najsprawniejszy polski rząd od 1989 roku.  Gospodarka kwitnie, programy socjalne działają, a nadużycia są dużo mniejsze niż przedtem.  Żadna gadanina opozycji nie jest w stanie zaprzeczyć tym faktom.  Jeśli chcemy, by taka dobra passa trwała nadal, powinniśmy iść na wybory w niedzielę 26 maja i zagłosować na listę PiS [nr 4].

  W ten sposób wyrazimy poparcie dla rządu Zjednoczonej Prawicy i zapewnimy Polsce dobrą reprezentację w Parlamencie Europejskim.  Będzie ona dbać o nasze interesy, a nie ulegać naciskom innych krajów.  Ostatnio Konfederacja stara się przelicytować PiS w radykalizmie haseł.  Hasła, hasłami, ale co z ich realizacją.?  Na mnie ugrupowanie to robi wrażenie naprędce skleconej efemerydy, która rozpadnie się najpóźniej po jesiennych wyborach.  Za dużo wodzów - za mało Indian.  W przeszłości mieliśmy już tego przykłady.

  W 2013 roku ONR i Młodzież Wszechpolska utworzyły Ruch Narodowy.  Przetrwał on dwa lata i rozpadł się.  Janusz Korwin-Mikke słynął z tego, że sabotował swoje własne partie.  Gdy dostał się do PE, po pewnym czasie uznał, iż się tam nudzi i zrezygnował z mandatu europosła.  JKM jest teraz jedną z twarzy Konfederacji.  W roku 2015 część działaczy narodowych dostała się do Sejmu RP z listy Kukiza.  Natychmiast się pokłócili.  Przez 3 i pół roku nie stworzyli żadnego ugrupowania,

  Dlatego też uważam, że Konfederacja nie jest godna zaufania.  Namawiam wszystkich do głosowania na listę nr 4.
 

Forum jest miejscem wymiany opinii użytkowników, myśli, informacji, komentarzy, nawiązywania kontaktów i rodzenia się inicjatyw. Dlatego eliminowane będą wszelkie wpisy wielokrotne, zawierające wulgarne słowa i wyrażenia, groźby karalne, obrzucanie się obelgami, obrażanie forumowiczów, członków redakcji i innych osób. Bezwzględnie będziemy zwalczali trollowanie, wszczynanie awantur i prowokowanie. Jeśli czyjaś opinia nie została dopuszczona, to znaczy, że zaliczona została do jednej z wymienionych kategorii. Jednocześnie podkreślamy, iż rozumiemy, że nasze środowisko chce mieć miejsce odreagowywania wielu lat poniżania i ciągłej nagonki na nas przez obóz "miłości", ale nie upoważnia to do stosowania wulgarnego języka. Dopuszczalna jest natomiast nawet najostrzejsza krytyka, ale bez wycieczek osobistych.

Komentarze

Obrazek użytkownika Jabe

23-05-2019 [21:36] - Jabe | Link:

Hasła, hasłami, ale co z ich realizacją? – To jest dobre pytanie!

Obrazek użytkownika xena2012

23-05-2019 [22:21] - xena2012 | Link:

Ja głosuję na PiS.Śmieszą mnie hasła Konfederacji-wieczne,,PiS -PO samo zlo'',marsowe miny zbitych w malownicza kupkę polityków KE i pokrzykiwania cieniutkim głosikiem Kociniaka -Kamysza.Stare pryki w rodzaju Cimoszewicza,Millera czy Rosatiego wyglądają jak z kiepskiego filmu.

Obrazek użytkownika Marek1taki

23-05-2019 [22:38] - Marek1taki | Link:

Nawet Krzysztof Bosak skreślił czwórkę i wręczył Jadwidze Wiśniewskiej. Na plakietce z 447.

Obrazek użytkownika Jabe

23-05-2019 [23:54] - Jabe | Link:

Trochę mnie zaskoczyło, że znamienita blogerka sięgnęła do kampanii negatywnej wobec marginalnego ugrupowania, zamiast wymienić dokonania ugrupowania, które popiera.

Obrazek użytkownika Studentka

24-05-2019 [06:25] - Studentka | Link:

Jak to nie wymieniła dokonań?  Niby czytasz, a nie widzisz co jest napisane?

Obrazek użytkownika Jabe

24-05-2019 [08:48] - Jabe | Link:

Jak zwykle najważniejsze jest, że wszyscy inni są źli i nasłani przez Putina. Teraz nieoczekiwanie Konfederacja awansowała na głównego wroga.

Obrazek użytkownika Marek1taki

24-05-2019 [06:41] - Marek1taki | Link:

Nie wierzy w sondaże o marginalnym poparciu dla Konfederacji
Ani o wysokim dla Wiosny. Dla międzynarodówki nie liczy się - jak widać z wydelegowania z poparciem Timermansa - bilans głosów w POPiSie. Liczy się propaganda pederastii.

Obrazek użytkownika NASZ_HENRY

24-05-2019 [08:23] - NASZ_HENRY | Link:

JKM tylko bałamuci Bosaka, Biedroń by go ubogacił ;-)

 

Obrazek użytkownika zbieracz śmieci

24-05-2019 [12:37] - zbieracz śmieci | Link:

Czasy takie ,że prosić swołocz polskojęzyczną i tych co Polskę zdradzili  o co kolwiek sensu juz nie ma natomiast rzucić na nich klątwę aby zdychali za życia ,gnijąc w pełni zachiwując świadomość to jest wskazane a nawet niezbędne.
Uśmieją się ścierwa z klątwy to ich sprawa ale niech sobie przypomną ilke w ich załganym życiu zdarzyło się co niczym nie da się wytłumaczyć a jednak było...!?
Czas nadstawiania drugiego policzka się skończył ,trzeba w nich walić nim się poważą na piewrsze uderzenie bo dla tych co chca z mojej rodziny i ze mnie po wsze czasy zrobić niewolników to już ich koniec i ich bezkarności.
Jeśli w tym roku nie zmusimy wiecznych tułaczy i wpaństwa ościenne do uznania ,że jesteśmy u siebie i chcemy żyć tak jak sami nie zdecydujemy to zostaniemi rabami na zawsze a ,że wielu nigdy sie na to nie zgodzi to krew będzie wylana a Belfast,Bliski i Daleki Wschód tutaj się pokażą razem.

Obrazek użytkownika Jabe

24-05-2019 [22:53] - Jabe | Link:

Zdecydował się Pan głosować na Konfederację?

Obrazek użytkownika angela

24-05-2019 [21:07] - angela | Link:

Nareszcie Pani Elig, coś  prawdziwego napisała, chociaż na koniec, ale zawsze. 

Obrazek użytkownika mjk1

25-05-2019 [09:05] - mjk1 | Link:

Jak to jest, Szanowny Adminie, że wpis „zbieracza śmieci”, zapowiadający Belfast i prawie wprost nawołujący do przemocy, przechodzi bez problemu? Dlaczego więc mój, w którym opisałem, jak zgodnie z prawem i co najważniejsze zgodnie DEMOKRACJĄ! odsunąć wszystkich szkodzących Polsce od władzy, nie doczekał się publikacji? Bez protestów, bez rozlewu krwi a tylko i wyłącznie przy pomocy procedur za które podobno, wszyscy uczestnicy sceny politycznej daliby się „pokroić”. Jak widać nie miał racji pewien brytyjski polityk mówiąc, że demokracja jest najgorszym z ustrojów, bo nie jest. Jest najlepszym z ustrojów i nikt lepszego nie wymyślił i nigdy nie wymyśli. Do demokracji trzeba jednak dorosnąć. Osobiście jestem pesymistą i uważam, o czym wspomniałem  w „zakazanym wpisie”, że nie dorośliśmy do demokracji. Czyżby strach Szanownego Admina obleciał, czy mocodawcy zastrachani? Jeżeli tak, to jesteśmy na najlepszej drodze do obalenia tej powtórki z sanacyjnego dziadostwa. Byłoby fantastycznie, choć sam dalej jestem pesymistą.
Pozdrawiam z nadzieją, że tym razem puścisz „koteczku”.     
 

Obrazek użytkownika admin

25-05-2019 [09:22] - admin | Link:

Nie widzisz różnicy "pieseczku" między walką polityczną a potępieniem w Polsce wszystkiego w czambuł, całej klasy politycznej? Z czego zawsze cieszyły się i cieszą nadal stronnictwa ale państw ościennych. 

Obrazek użytkownika mjk1

25-05-2019 [11:12] - mjk1 | Link:

Przede wszystkim dziękuję za odpowiedź. Przykro mi jednocześnie, że nie masz racji. Stronnictwa państw ościennych nie cieszyły się z sytuacji, kiedy Polacy potępiali wszystko w czambuł, ale z sytuacji, kiedy żadne ze stronnictw, nie reprezentowało, polskiego interesu, co napisałem i co ważniejsze uzasadniłem. Można się oczywiście nie zgodzić  z moją opinią i oponować. Wydaje mi się jednak, że nie wolno zamykać ust. Komukolwiek zamykać ust, nie tylko mnie. Jest jednak jeden i to najważniejszy dowód na to, że wszystkie stronnictwa nie reprezentują polskiego interesu. Bez suwerenności finansowej nie może być mowy o żadnej suwerenności. Warunkiem suwerenności  finansowej naszego kraju, jest przestrzeganie obowiązującej Konstytucji a dokładnie artykułu 227! Dokładnie ten artykuł, jest łamany przez wszystkie rządy od początku transformacji ustrojowej. Stręczona nam obecnie Konfederacja, też nie ma zamiaru go przestrzegać, więc też nie reprezentuje interesów naszego interesu. O łamaniu prawa nawet nie wspominam. Jeżeli czegoś Szanowny Admin nie rozumie, proszę śmiało pytać. Szczegółowo wyjaśnię.
Pozdrawiam z nadzieją, że tym razem też będziesz miał odwagę pościć „koteczku”.      
 

Obrazek użytkownika zbieracz śmieci

25-05-2019 [16:19] - zbieracz śmieci | Link:

Demokracja ,Konstytucja to nic nie znaczące słowa gdy muzułmanie wykorzystują i demokracje i inne prawa obowiązujące prawa nawet w takiej UK do zaprowadzania swoich i to skutecznie.
Konstytucja która nosicie oblepieni jak słupy ogłoszeniowe ale jej nawet nie czytając bo i po co -wierzycie ,że jest tak cacana ,że mucha nie kuca.
Trzeba czytac myszko aby wiedziec ,że komuchy nigdy i nigdzie nie zrobili niczego porządnie,nawet napisać
po swojemu konstytucji,aby czytając ja wprost bo inaczej nie mozna zachowała swoje zapisy logicznie spisane.Może nie wiesz ale zgodnie z zapisami tej konstytucji Sąd Najwyzszy działa nielegalnie od momentu jego powołania ,nielegalnie bo jego regulamin którym sie posługują nie ma niej oparcia,żadnego bo zapomnieli wpisać kto ma ten reulamin napisać i jak ma być wprowadzony.
Trybunał Kostytucyjny ma zapis w Konstytucji ,że regulamin pisze Sejm i wprowadza ustawą w o SN najwyzszym kto ani słowa.
Złamano konstutucje bo SN swój regulamin ma bo sam prawem kaduka sobie napisał a sejm ustawą wprowadził-no i gdzie tu prawo i poszanowanie konstytucji a takich smaczków jest jeszcze kilka...!
Sam nie wiem czy sie śmiac czy płakac bo za pisanie regulaminu dla SN jak obiecał tak czynić chce facio który mógł zostać moim Prezydentem a okazało się ,że chce aby wszystko było jak było.Ten gościu chce zrobic coś do czego zrobienia nikt nie dał mu żadnego prawa....!?
Co do Belfastu tutaj a i owszem bo to spotkało by tych którzy z polecenia uniii wjechaliby tutaj aby zaprowadzać praworzadność wspólnie i porozumieniu z zielonymi ludzikami.Chyba wreszcie skumasz wania ...!?

Obrazek użytkownika xena2012

26-05-2019 [12:49] - xena2012 | Link:

Sądząc z długości wpisu mkj nie ma ta znowu zamknietych ust,a raczej klawiatury.Opozycji już chyba weszło w krew ujadać przy jednoczesnym użalaniu się nad swojim losem w obliczu rzadowego rezimu.

Obrazek użytkownika mjk1

27-05-2019 [09:09] - mjk1 | Link:

Nie zawsze chodzi o długość, Xeniu ukochana. Długość wpisu oczywiście. Niestety, ale dalej nie potrafisz czytać ze zrozumieniem. Przede wszystkim nie opozycja, chyba, że za opozycję uznamy, wszystkie bez wyjątku ugrupowania. Dlaczego potępiam w czambuł (określenie nie moje) całą klasę polityczną, dokładnie uzasadniłem. Jeżeli się z tym nie zgadzasz, śmiało napisz dlaczego. Chętnie zapoznam się z Twoją opinią. Uzasadnienie opinii byłoby jeszcze milej widziane. Admin jednak, nie z tego powodu zatrzymał mój wpis. Opisałem, jak w pokojowy sposób a co najważniejsze, zgodnie z demokracją, odsunąć wszystkich, nie reprezentujących narodowe interesy od władzy. To było możliwe nawet za komuny. To było nie tylko możliwe, ale to była jedyna możliwość, co potwierdza historia dwóch europejskich Państw, które w pokojowy sposób, wyrwały się po II Wojnie Światowej z objęć komunizmu. Siłowo nie udało się nikomu, ani Węgrom, ani Czechom, NRD-owcom i nam. Napisałem, też, że nie jesteśmy do takiego rozwiązania zdolni, co potwierdziły wyniki wczorajszych wyborów. Pozdrawiam.
PS. Prośba do Admina, tym razem bez spijania sobie z dzióbków. Jeżeli nie puścisz, napisz dlaczego – poprawię. Xsenia może nie wszystko rozumie, ale zasługuje na wyjaśnienia, bo uważam, że przynajmniej dobre chęci ma.