Co by tu jeszcze przykleić?

 

  • Słyszałeś?
  • No baa...
  • Zawsze mówiłem, że bankster to bankster. Całe życie będzie spekulantem, kombinatorem, byle tylko extra kasę zarobić. Takie dno.
  • Ty słuchaj, ale to podobno jego żony, która ma własny interes?
  • I to jest ten jego żydowski spryt. Już dawno wiedział, bo go tatuś za rączkę prowadził, że zostanie ministrem, albo jakimś premierem, czy prezydentem, więc przezornie wprowadził rozdzielność majątkową i teraz ona trzyma kasę, a on władzę. Geniusz, mówię ci geniusz! Te ćwoki z PO i PSL nigdy by tego nie wymyslili, bo za głupie i za uczciwe. Ci od Kaczora i sam Kaczor to mają głowy cwane. Rwą zielone śliwki, a one im w rekach dojrzewają.

Takie dyskusje toczą się wśród ludzi głównego nurtu, gdzie jak wiemy, rzeka zbiera wszelkie śmieci i odpady.

Tylko, że publiczność, nawet już ta totalniacka ma tego dosyć, bo nawet za dużo kawioru, czy innych poziomek, z przejedzenia powoduje ostry ból brzucha.

Ile juz takich wrzutek, przyklejanie na butapren gówna do człowieka, plucia jadem po wyjęciu cyrkonowej sztucznej szczęki (wiecie kto), było w ostatnich miesiącach?

Totalne bezmózgi nie są w stanie stworzyć czegoś kreatywnego, choćby jak najpodlejsza partyjka programu, że będzie lepiej i co konkretnie będzie lepiej. Zakodowano ich w połączonych laboratoriach Bundestagu i Kremla, imienia Iwana Pietrowicza Pawłowa (tego noblisty od psów) tak, że na hasło – Daj głos! - zaczynają szczekać na kolejnego ważnego pisiora, jaki sie im nawinie.

Poprzednia akcja ustanawiania infamii dotyczyła samego głównego prezesa Prawa i Sprawiedliwości, tego podstępnego Boruty, Jarosława Kaczyńskiego.
Ten, powiedzmy to odważnie, abnegat, który nawet nie używa żelu do włosów, nosi jakieś szerokie portki, jak by nie miał pojęcia, że każdy poważny człowiek chodzi tylko w rurkach i najprawdopodobniej nigdy nie miał na nogach prawdziwych Adidasów, nie mówiąc nawet o Najkach Air Max 90, nagle okazało się, że to tajny miliarder. Pół kilometrowej wysokości wieżowce buduje sobie w centrum Warszawy. A wiecie po ile tam chodzi metr kwadratowy. Nawet Wojewódzki musiał się wynieść do Gdyni, bo go nie stać. A tu patrzcie ?! Prezes spryciula!!!
I co? Nadal będziecie twierdzili, że te pisiory to takie poczciwe ludziki? Przyzwoite i uczciwe? Sam szef PJK uczy jak zadbać o swoje. O chlebek z masełkiem i flaszkę do popicia.

Infamie zaczęły się na samym początku sprawowania władzy. Autentyczną pierwszą ofiarą został Antoni Macierewicz. Potem obrzucanie błotem szło dalej po kolei. Szydło rozwala jakiemuś biednemu chłopakowi samochód, na który ciężko latami pracował. Taki Ziobro to zupełnie osobny temat. Napisanie trylogii by nie wystarczyło. Taki "Zbójnik i czterdziestu Ali-Babów".

A wielce szanowny Pą Prezydą, ha, ha, ha, ha, to już zupełnie tragikomedia.Opony mu pekają; Trump mu nawet krzesła nie podsunie, by zmęczony chłopina sobie usiadł.
No – siedem nieszczęść. A do tego... wiecie... ten tego... chałaciarz.

PIS miał na początku duży problem z tymi fabrykowanymi zawodowo paszkwilami podpartymi i rozwrzeszczanymi na cały świat przez funkcjonariuszy z GieWu i TVN.
Tak jak każdy cywilizowany naród w zetknięciu z azjatycką barbarią.
Bo tu panie kindersztuba z Żoliborza, kurtuazja, całuję rączki, a tu taka zwariowana Joaśka, z obłędem w oczach, wrzeszczy z mównicy na całą Polskę: - Pan jest kłamcą panie Kaczyński!!!
To jeszcze szło jakoś wytrzymać, ale jak zaczęli poniżać pamięć św. Pamięci brata, to nerwy w końcu puściły.

I Dobra Zmiana wreszcie zrozumiała, że gdy atakuje ciebie toczący z pyska pianę pies, to może mieć wściekliznę i trzeba mu przyłożyć dobrą lagą.

I PIS zaczął celnie ripostować, te bądź, co bądź głupie ataki, bo bozia totalnym rozumu za dużo nie dała. Coraz bardziej schetynowcy i tuskowaci ośmieszali się.
Ich metoda – obrzucaj błotem, coś się przyklei i zawsze w pamięci pozostanie wyczerpała się

A pedofilią lewactwo chciało ostro zaatakować kościół. Bo takie jest polecenie wydane z centrali.
Lecz tym Sekielskim wyszło jak wyszło. Nie mogli tego ukryć, że trzech najważniejszych pedofili było współpracującymi z esbecją TW – tajnymi współpracownikami.

A sprawa jest stara jak towarzysz Miller i Cimoszewicz.
W dzień moich urodzin 15 listopada 1985 milicja i służby rozpoczęły tajną akcję "Hiacynt". W jej wyniku zarejestrowano około 11 tysięcy homoseksualistów, z różnych i ważnych środowisk. Oczywiście nie robiono tego dla zabawy, czy czystej ciekawości generała, tylko po to, by tych biednych zboczonych wykorzystać,poustawiać na ważnych stanowiskach i do dzisiaj trzymać na krótkiej smyczy.

Film Sekielskich ujawnił,ze jednym z tych pedofili- sodomitów, był osobisty spowiednik i mentor prezydenta Rzeczpospolitej Lecha Wałęsy. Bardzo to niesmaczne.

Parę dni później, na konwencji PISu, w oratorskim zapale i słusznym oburzeniu na pedofilię, Prezes Kaczyński grzmiał, że nikt nie może ujść bezkarnie. Nie tylko księża, jak suflują rozognione sufrażystki, wściekłe Joanny – Senyszyn i Scheuring-Wielgus, tylko wszyscy bez wyjątku.
I teraz, UWAGA!, prezes wymienił,ze będą ścigani i karani, nawet jak będą to purpuraci, nobliści i zdobywcy Oskara.

Oskar, księżowska purpura – wiadomo. Ale Nobel?

Plotki gwałtownie pączkują...

A mnie do łez rozbawił na tweeterze mem z naszym Bolkiem z ponurą miną i tragedią w oczach, w tradycyjnym podkoszulku reklamowym, tylko tym razem napis był nieco inny.
Mianowicie – GŁOSUJCIE NA PIS.

.
 

Forum jest miejscem wymiany opinii użytkowników, myśli, informacji, komentarzy, nawiązywania kontaktów i rodzenia się inicjatyw. Dlatego eliminowane będą wszelkie wpisy wielokrotne, zawierające wulgarne słowa i wyrażenia, groźby karalne, obrzucanie się obelgami, obrażanie forumowiczów, członków redakcji i innych osób. Bezwzględnie będziemy zwalczali trollowanie, wszczynanie awantur i prowokowanie. Jeśli czyjaś opinia nie została dopuszczona, to znaczy, że zaliczona została do jednej z wymienionych kategorii. Jednocześnie podkreślamy, iż rozumiemy, że nasze środowisko chce mieć miejsce odreagowywania wielu lat poniżania i ciągłej nagonki na nas przez obóz "miłości", ale nie upoważnia to do stosowania wulgarnego języka. Dopuszczalna jest natomiast nawet najostrzejsza krytyka, ale bez wycieczek osobistych.

Komentarze

Obrazek użytkownika tricolour

22-05-2019 [13:48] - tricolour | Link:

@autor

Co przykleić?

Mozna na przykład to, ze szybko zmieniony KK znosi karalność za obcowanie z osobą do 15 rż. Znosi takze karalność za cofanie liczników samochodowych, bo się numerki pomyliły.

Wiedzial Pan o tym?

Obrazek użytkownika jazgdyni

22-05-2019 [14:27] - jazgdyni | Link:

Pan pewnie ma lodówkę całą oklejoną przeróżnymi zabawnymi etykietami.
Mnie to w tej chwili nie interesuje.
Podałem temat i tego będę się trzymał. Ordnung must sein.

Obrazek użytkownika tricolour

22-05-2019 [15:24] - tricolour | Link:

Rzeczywiście, na Pan rację, całą lodówkę mały synek okleił Ninjago. 

A Pański temat jest taki, że czasem warto wysilić się i zdobyć na krytyczną ocenę rzeczywistości. Skoro szanowna małżonka (jeden z tematów), dostawszy uprzednio nieruchomość i traktując jako inwestycję, nagle gotowa jest sprzedać ją za cenę zerowego zysku, a pozyskane w ten sposób pieniądze przeznaczyć na cele charytatywne, to czynność jawi się jako kuriozalna wobec pierwotnego - inwestycyjnego - zamiaru, bo oznacza de facto stratę. Można oczywiście przejść nad taką niecodzienną hojnością do porządku dziennego lub wręcz - jak Pan - wyśmiać, a można i też pomyśleć bez szyderstwa. I mnie z takiego pomyślunku wychodzi, że zdarza się często, że podczas pościgu złodzieje porzucają łup, by się lżej uciekało.

Na przykład...

Obrazek użytkownika jazgdyni

22-05-2019 [18:23] - jazgdyni | Link:

I za to nas panie na świecie nie lubią. Za tą bezinteresowną zawiść i doszukiwanie się we wszystkim zła i świństwa.
Dobrze się panu z tym żyje?

Obrazek użytkownika tricolour

22-05-2019 [18:38] - tricolour | Link:

Mnie się generalnie bardzo dobrze żyje, pod każdym względem, a w szczególności z używania rozumu.

A w przedmiotowym przypadku nie widzę w sobie zawiści, choć mam bardzo znacznie mniejszy kawałek ziemi. Powiem więcej: gdyby mnie trafiła się okazja kupna ziemi za bezcen celem wzbogacenia się, to bym to zrobił. I to z wielką radością. Tyle, że ja publicznie nie udaję cnotki niewydymki  tylko jestem zwyczajny. I z tej pozycji normalności dostrzegam świństwo. Nie w zakupie z chęci zysku, tylko w udawaniu innego niż nim się jest.

Obrazek użytkownika Pers

22-05-2019 [19:56] - Pers | Link:

No tak... "Ordnung muss sein" a nie "must" .
No ale czego wymagać od kaszebskiego "autochtona" podobno spod Grodna a tak naprawdę nie wiadomo skąd.

Obrazek użytkownika jazgdyni

22-05-2019 [20:59] - jazgdyni | Link:

Won ruski trollu,bo ci mycka spadnie.

Obrazek użytkownika Jabe

22-05-2019 [14:41] - Jabe | Link:

Infamie zaczęły się na samym początku sprawowania władzy. Autentyczną pierwszą ofiarą został Antoni Macierewicz. – Chodzi o to, że go ze stołka zdjęto? To było później.

Ze smutkiem stwierdzam, że coraz większą sieczkę Pan produkuje.

Obrazek użytkownika jazgdyni

22-05-2019 [17:29] - jazgdyni | Link:

Ajaj! Ale mnie pan zmartwił,

Obrazek użytkownika Imć Waszeć

22-05-2019 [14:44] - Imć Waszeć | Link:

"Ile juz takich wrzutek, przyklejanie na butapren gówna do człowieka, plucia jadem" - Nic dodać nic ująć ;))
Chyba już czas na sformułowanie jakiegoś programu pozytywnego, bo z samego plucia nic nie będzie.

Obrazek użytkownika xena2012

22-05-2019 [14:58] - xena2012 | Link:

Faktycznie trudno coś przykleić ,opozycja już się chyba wyprała z pomysłów.Najwięcej oskarżeń oczywiście skierowane jest do Kaczyńskiego i tu można tylko podziwiać inwencję opozycji i jej przydupasów.Kaczyński jako pedofil we współpracy z KK to jedno z wielu oskarżeń wsparte bieganiem po sejmie i rzucania w Kaczyńskiego bucikami przez krzywonogiego Nitrasa.Ale przecież została jeszcze w odwodzie pogoda i KE powinna wykorzystać deszcze,trąby powietrzne,burze jako efekty złych rzadów PiS. Prawdopodobnie z zawrotną szybkoscią zbliża sie do Ziemi asteroida 2006QV89 zapewne spowodowana istnieniem PiS-u na scenie politycznej.Nawet się dziwię ceramicznemu Schetynie,że dotad nie wyszedł z marsową miną na mównicę i nie zapewnił,że jak ,,oni'' przejmą władzę to żadna asteroida nie łupnie w ziemię.

Obrazek użytkownika trawa

22-05-2019 [17:19] - trawa | Link:

700 tys. za 15 hektarów we Wrocławiu... Jeśli już w momencie zakupu  ta ziemia warta była  5 - 6  razy więcej,  to tu nie trzeba niczego przyklejać. I trudno się dziwić opozycji że to wywleka, choć oczywiście nie jest to afera na miarę zegarka za 10 tysięcy. 

Obrazek użytkownika jazgdyni

22-05-2019 [18:26] - jazgdyni | Link:

Żal dupę ściska, że to nie ja się załapałem/am ?
Och ludziska, ta wredność was niszczy. A Morawieckiego możecie cmoknąć w pytel.

Obrazek użytkownika tricolour

22-05-2019 [18:30] - tricolour | Link:

Od cmokania w pytel jest specjalna grupa zawodowa, która może robić to bezkarnie. Ja do nich się zaliczam, na szczęście.

Obrazek użytkownika Tomaszek

23-05-2019 [21:29] - Tomaszek | Link:

Ten zegarek to był za ponad 10 tysięcy czyli 30 tysięcy i to USD , cena z aukcji za używany . Sprawdzałem jak temat był na czasie . 

Obrazek użytkownika jazgdyni

22-05-2019 [18:28] - jazgdyni | Link:

Xeniu,
gotów jestem się założyć, że przez te dwa dni jeszcze coś wymyślą. Nitras napadnie na prof.Pawłowicz i zostanie przez nią okrutnie pobity...

Obrazek użytkownika Pers

22-05-2019 [20:01] - Pers | Link:

Oj ty z gdyni...
Tutaj też tobą poniewierają. Co ty masz za parchate życie?...

Obrazek użytkownika Zygmunt Korus

22-05-2019 [20:11] - Zygmunt Korus | Link:

Dwa cytaty:
"PIS miał na początku duży problem z tymi fabrykowanymi zawodowo paszkwilami podpartymi i rozwrzeszczanymi na cały świat przez funkcjonariuszy z GieWu i TVN."
Czy coś zrobił, żeby ukrócić propagandowe kłamstwa, judzenie i szczucie?
"Ich metoda – obrzucaj błotem, coś się przyklei i zawsze w pamięci pozostanie – wyczerpała się."
Naprawdę? Jeśli - to skutek uwagi pierwszej - bagno dezinformacji stale kipi i pączkuje... a ludzie tkwią w oparach aksjologicznego absurdu nie do połapania się, gdzie d...a, a gdzie głowa.
W tej sytuacji Twój tekst, Janusz, ma prawo być odczytywany jako propagandówka. Argument o wielkoduszności żony jest fastrygowany na milową okrączkę. Odczytanie przez gawiedź przykre dla władzuni, ale prawdziwe. Nie ma co się na zdrowy rozsądek ludu obrażać.

Obrazek użytkownika jazgdyni

22-05-2019 [21:01] - jazgdyni | Link:

Nie,no jasne.Wiadomo przecież, że jesteśmy krajem złodziei i kombinatorów.

Obrazek użytkownika tricolour

22-05-2019 [21:26] - tricolour | Link:

Szanowny Autorze,

Troszkę czuje się wywołany do tablicy więc odpowiadam: 700 tys złotych za 15 ha czyli 150.000 metrów kwadratowych to wychodzi 3,80 PLN netto (wszak pod działalność) za metr kwadratowy. Nie wiem jak jest w Gdyni w bogatych dzielnicach, w granicach administracyjnych miasta, ale we Wrocławiu takich cen nie ma i nie pamiętam, by jakikolwiek znajomy w ogóle rząd takiej ceny wymienił podczas rozmów. Dziesięć razy tyle - to i owszem, ale nie cztery złote za działkę w jednej z najbardziej rozchwytywanych dzielnic.

Jednakże człowieka inteligentnego powinna cechować zdolność do śmiałych ekstrapolacji więc założę, że taka cena była do osiągnięcia. Ale przecież nie można wejść sobie z ulicy do Kurii z walizką pieniędzy i poprosić o półdarmową działkę - trzeba mieć dojścia i to konkretne. Kościół też nie jest na skraju głodu, by wyprzedawać za bezcen nieruchomości, bo potrzebuje na kromkę chleba, inaczej zdechną. Reasumując: to była okazja jakich mało, okazja wynikająca z kolesiostwa i wzajemnej adoracji.

Tego dziś oczekuję od głowy rządu: odwagi. Na zasadzie jaką opisałem - kupiłem bo była okazja się wzbogacić i wykorzystałem do tego swoją pozycję. Oczekuję też odwagi cywilnej i przyjęcia na klatę konsekwencji takiego interesu. 

Obrazek użytkownika jazgdyni

23-05-2019 [08:43] - jazgdyni | Link:

Nie wiem ile ma Pan lat i w jakich interesach Pan się obracał. I nie wiem też, czy kieruje się Pan w etyce rygoryzmem, a nawet imperatywem kategorycznym, jak pojadę Kantem, czy raczej jest pan nieco konformistyczny.
Za Tusków nadrzędną doktryną, której ulegał cały naród było - JAK DAJĄ, TO BRAĆ! A "Kto bez grzechu niech pierwszy rzuci kamieniem".

W tym samym czasie co Morawieccy kupiłem kawałek gruntu w atrakcyjnej lokalizacji. Też nieco niemoralnie, bo wyprzedawała się nieszczęsna rodzina alkoholików, a ja wg. filozofii - jak nie ja, to inny kupi -nabyłem teren. Nie było jednak, żadnych przekrętów, łapówek, czy pomocy z samorządu. Kupiłem płacąc jednego dolara za metr kwadratowy. Takie wówczas były ceny. W tej chwili mogę łatwo sprzedać za 150 USD/m.kw. Bo takie są ceny. Takie coś nazywa się lokatą długoterminową. Podobno jedynie lepsza jest lokata w dzieła sztuki. Lecz to inna liga i trzeba mieć dobre, międzynarodowe kontakty.
Jakoś ludzie się bogacą. Najpierw ciężko pracują, a potem pomnażają mądrze swój majątek. I nie muszą kraść,kombinować i oszukiwać. Jednakże komuna narodowi zaszczepiła już na samym początku (kułacy), że wszyscy co się bogacą muszą być złodziejami i oszustami. Więcej - niszczyła ich systemowo, bankrutując ich tak zwanymi domiarami. Nietykalni byli tylko ci, co aktywnie współpracowali z tajnymi służbami.
Niestety,komuniści,głównie sowieccy zaszczepili ludziom niechęć i podejrzliwość w stosunku do dwóch, jakże ważnych cech, potrzebnych w narodzie: - to mądrość i przedsiębiorczość.
Więc i mądrzy i bogaci nadal dzisiaj są "podejrzani".
Stad tak łatwo grać na tych wdrukowanych uprzedzeniach, które Pan reprezentuje. I nie usprawiedliwią tego, żadne wyliczenia i analizy, jak brak temu dobrej woli, a gościa po prostu się nie lubi. A dlaczego? Pewnie zaraz usłyszymy listę, może spreparowaną poza Polską i rozpowszechnioną w postaci szeptanych plotek, świństw i przestępstw dokonywanych przez tego sq..syna i jego radosną rodzinkę, gdzie własnie dwie córeczki dowiedziały się z gazety, że są znajdami.
 

Obrazek użytkownika tricolour

23-05-2019 [09:58] - tricolour | Link:

Mądrzy i przedsiębiorczy nie są gotowi zrzec się  inwestycji po jednym artykule gazetowym. Nie ma żadnego powodu by uczciwa inwestycja była kością w gardle aż do tego stopnia, czego sam Pan daje wyraz nie deklarując przecież gotowości pozbycia się swojej nieruchomości, bo dziennikarz groźnie spojrzał.

Bez względu zatem ile ma Pan lat i w jakich interesach się obracał gotowość porzucenia majątku jest podejrzana.

Obrazek użytkownika jazgdyni

23-05-2019 [17:39] - jazgdyni | Link:

A dla mnie podejrzana nie jest. Życzę panu, jeżeli jest tylko czas, zrozumienia pojęcia dobroczynności i działalności charytatywnej. A jak juz pan przez to przebrnie, proszę rozważyć pojęcie zarobku godziwego. I na koniec zastanowić się nad cnotą chrześcijańskiego ubóstwa [ https://pl.wikipedia.org/wiki/Ub%C3%B3stwo_(cnota)  ].

Przekonany jestem, że jesli pan wszystko zrozumie, to stanie się lepszym człowiekiem.

Obrazek użytkownika tricolour

23-05-2019 [19:32] - tricolour | Link:

Odbieram te Pańskie życzenia nie jako coś szlachetnego i płynącego z dobrego serca lecz jako próbę mówienia z wyższością więc jako takie brzmią fałszywie i mnie omijają.

Zaś co do dobroczynnosci naszego podmiotu lirycznego to byloby znacznie lepiej gdyby byla ona aktem samoistnym i czynionym w ciszy, a nie wynikiem skandalu gazetowego, bo takze zalatuje fałszem. Pikanterii dodaje również fakt, że małżonek pani gołębiego serca ma dwa wyroki sądowe za publiczne kłamstwa, co odbiera wyjaśnieniom w przedmiotowej sprawie powagi.

Dystans zatem mocno zalecany.

Obrazek użytkownika jazgdyni

23-05-2019 [21:29] - jazgdyni | Link:

Dobrze pan kombinuję.Bo pańskie konstatacje są niepoważnym wygłupem, mającym być ironicznym a jest plebejską zaśpiewką.

Obrazek użytkownika tricolour

24-05-2019 [08:08] - tricolour | Link:

Plebejska zaśpiewka stanowi trzon każdej narodowej kultury i jest wynikiem wieków doświadczeń. Nie ma w niej nic złego mimo nienowoczesnosci.

Ale czekajmy cierpliwie, bo wyplywa wlasnie powód tak niskiej ceny działki we Wroclawiu - chęć obejścia koscielnego prawa, ktore wymagalo zgody przy odpowiednio duzych cenach. To stąd ta nagła chec pozbycia sie balastu, bo transakcja moze być unieważniona?

Obrazek użytkownika Pani Anna

23-05-2019 [22:00] - Pani Anna | Link:

@tricolour menda z ciebie jest wyjątkowa i w dodatku strzelasz ślepakami. Morawieccy znani są z działalności społecznej i dobroczynnej nie od dzisiaj. W wakacje na swojej działce w Dembkach organizują kolonie letnie dla dzieci z jednego z wrocławskich domów dziecka. Przez dwa miesiące zapewniają im nocleg, wyżywienie oraz nadmorskie atrakcje. Nie pod wpływem skandalu, lecz po cichu i od dawna. Nie wspomnę już  o adptowaniu 2dzieci, bo to pewnie ci się obiło o uszy. Poradziłabym ci, żebys się zajął działkami niejakiej Gersdorf, bo to jest ciekawe, jak z tej sędziowskiej pensyjki zdołała  uciułać na zakup 50tysm2 i 2mln w funduszach. Niejaki Żurek nastepny w kolejce. No, ale przepraszam, toż to byłoby "naruszenie prywatności" i zamach na niezawisłość sądu, konstytucję i co tylko. Wy trole nie macie cienia przyzwoitości. Za to, jeżeli przejdzie ustawa o jawności majątku osób publicznych, to czeka nas fascynująca lektura - od całej wierchuszki PO i PSL na czele. To dopiero będzie eksplozja "przedsiębiorczości", za to działalności chrytatywnej nawet z lupą nikt się nie dopatrzy. Natomiast usłyszymy, że oszczędnością i pracą niektórzy się bogacą, a tylko źli ludzie tego nie chcą zrozumieć.

Obrazek użytkownika tricolour

24-05-2019 [10:44] - tricolour | Link:

Gdy będzie o Zurkach i Gersdorf to będę o nich pisał. Na razie nie ma tematu więc milczę.

Pani to ma zawsze jakies seksualne skojarzenia gdy sie do mnie zwraca. Po raz kolejny napiszę, ze nie na Pani szans więc trud daremny. Ale skoro czuje Pani niepohamowaną potrzebę, to proszę bardzo, jakoś zdzierżę.

Obrazek użytkownika Pani Anna

24-05-2019 [12:28] - Pani Anna | Link:

Tricolour, raczej tobie wszystko się kojarzy... 
Był czas i Gersdorf i Żurków, trudno powiedzieć, żeby minął, ale ty jakoś unikasz tematu.

Obrazek użytkownika paparazzi

22-05-2019 [21:07] - paparazzi | Link:

Jak juz cos fajnego pan napisze to pierwsze trolle jak muchy przylatuja. A jezeli chdzi o afery za PO PSL to skopjowalem to 1) Afera taśmowa 2)Afera hazardowa3) Afera wyciągo4) Afera stadionowa5) Afera autostradowa6) Afera stoczniowa7) Afera AmberGold8) Afera Elewarru9) Afera z informatyzacją MSW10) Afera z budową gazoportu w Świnoujściu oraz dostawami gazu z Kataru11) Afera z budową elektrowni atomowej (od 5 lat trwa "wybieranie" jej lokalizacji, a kasa dla zarządów specjalnych spółek leci)12) Afera z opóźnieniem publikacji przez Rządowe Centrum Legislacji ustawy o rajach podatkowych13) Grabież Polakom połowy oszczędności emerytalnych zgromadzonych w OFE (153 mld zł)14) Wydłużenie obowiązku pracy (wieku emerytalnego) o 7 lat u kobiet i 2 lata u mężczyzn15) Rozrost biurokracji (sto tysięcy nowych etatów)
16) Drastyczny wzrost zadłużenia kraju (z 530 mld zł do blisko 1 bln zł)
17) Podniesienie VAT-u na wszystko18) Podwyższenie o 1/3 składki rentowej (ZUS) dla przedsiębiorców
19) Zamrożenie na 8 lat kwoty wolnej od podatku, kwot uzyskania przychodu oraz progów podatkowych
20) Podniesienie akcyzy na paliwo
21) Likwidacja ulg podatkowych (budowlana, internetowa)
22) Zmniejszenie o 1/3 zasiłku pogrzebowego
23) Wprowadzenie nowego podatku paliwowego - tzw. opłaty zapasowej
24) Nałożenie na Lasy Państwowe haraczu w postaci podatku od przychodu (a nie dochodu!)
25) Prace nad wprowadzeniem podatku smartfonowego i tabletowego
26) Prace nad wprowadzeniem podatku audiowizualnego
27) Przyjęcie zabójczego dla polskiej gospodarki pakietu klimatycznego
28) Zgoda na wprowadzenie do Polski GMO
29) Przyjęcie ustawy o ograniczeniu dostępu obywateli do informacji publicznej
30) Przyjęcie ustawy o ograniczeniu wolności zgromadzeń31) Przyjęcie ustawy o "bratniej pomocy" (tzw. ustawa 1066)
32) Spuszczenie w sejmowym klozecie kilku milionów podpisów złożonych pod obywatelskimi inicjatywami referendalno-ustawodawczymi
33) Utajnienie raportu o nieprawidłowościach w ZUS do jakich doszło w latach 2008 - 2013
34) Próba nocnej zmiany Konstytucji RP, która umożliwiłaby sprzedaż Lasów Państwowych
35) Doprowadzenie do tragicznego stanu publicznej służby zdrowia (czekanie po kilka lat na wizytę u lekarza specjalisty)
36) Podpisanie z Rosją niekorzystnej umowy gazowej (najdroższy gaz w Europie)
37) Blisko 3-letni paraliż legislacyjny w sprawie wydobywania gazu łupkowego
38) Drenaż Funduszu Rezerwy Demograficznej
39) Wyprzedaż majątku narodowego za ponad 65 mld zł (w tym spółek strategicznych takich jak Azoty Tarnów);
40) Ograniczenie potencjału militarnego
41) Brak przemyślanej i suwerennej polityki zagranicznej
42) Wszechobecny nepotyzm i kolesiostwo (tysiące stanowisk opłacanych z publicznej kasy dla platformianych kolesi)
 Autor: Sławomir Marcin Dąbrowski

 

Obrazek użytkownika Zygmunt Korus

22-05-2019 [22:18] - Zygmunt Korus | Link:

29.03.2012 roku znana mi osobiście śląska nauczycielka sporządziła swój bilans przestępstw i wydała, tak,. tak, wyrok: https://naszeblogi.pl/25966-an...
I co dalej? Po 2015 roku. Ile punktów z tych dwu wyliczanek nowa władza rozliczyła za afery i sprawców ukarała? Proszę sporządzić taki bilans. To wtedy ma sens, gdy mówimy o PiS u steru. Można się posiłkować wpisami czy wypowiedziami, które już są w sieci. Mówią, że nul.

Obrazek użytkownika Pani Anna

22-05-2019 [22:52] - Pani Anna | Link:

Przyjdzie poseł Winnicki i jak chuchnie, i dmuchnie, i domek wam zdmuchnie... Afery rozliczy, że aż więzienia pekną w szwach i pogoni żydów wiadomo gdzie z ich roszczeniami.
Ale to w przyszłości, bo na razie to Marszałek Kuchciński z łatwością usadza go na tyłku. No, ale od czego wyobraźnia.

Obrazek użytkownika jazgdyni

23-05-2019 [08:09] - jazgdyni | Link:

Zygmuncie,

znam Twoje, zgadzam się, słuszne i silne poglądy. Lecz wg. mnie bardzo marzycielskie. NIE MA jeszcze w kraju siły narodowej, zdolnej zadziałać w polityce. I tak jak Ty, pragnąłbym by powstała.
Niestety, to co nazwało się Konfederacją, to zbieranina odpadów. To ludzie nieudolni, bez wyczucia nastrojów, a przede wszystkim bez zaufania społecznego. No i według mnie, niezbyt uczciwi.
A poparcie którym się cieszą, to promile. I nie dlatego, że PIS ich niszczy, tylko poprzez ich idiotyczne zachowanie. Wywiady dla agenturalnego Sputnika, hołubienie wypuszczonego z więzienia Piskorskiego, wycieczki na Krym i do Moskwy. Itd...
Czy podoba się Tobie ich idea zbliżenia z Rosją? Odpowiedz proszę.

Obrazek użytkownika Imć Waszeć

23-05-2019 [12:56] - Imć Waszeć | Link:

To może Pan poda jakiś praktyczny mechanizm, który byłby w stanie wytworzyć taką siłę? Widać bowiem coraz wyraźniej, że za rządów PIS zakłada się jedynie dwa: rewolucję oraz cud. Tak właśnie powstają reżimy totalitarne - zaczyna się od mniemania, że wszystko tylko nam się należy, a inni tylko szkodzą.

Obrazek użytkownika jazgdyni

23-05-2019 [17:52] - jazgdyni | Link:

Waszeciu - to niematematyczny rygoryzm. Wpływ mikroskopijnych warunków brzegowych i podatności na zakłócenia w żywych społeczeństwach ( podkreślam "żywych" bo sama istota życia już jest niesłychanie skomplikowana) jest ogromny i też się dziwię, że nie potrafimy wytworzyć patriotycznej siły naszych marzeń, czystej i nie skażonej.
I zaskoczę -jestem za wymyśleniem jakiegoś reżimu nowego typu. Oczywiście z wieloma sprzężeniami zwrotnymi i bezpiecznikami. Aktualna demokracja kompletnie się nie sprawdza. I takie Schetyny i Biedronie na tym żerują bezkarnie.

Obrazek użytkownika paparazzi

23-05-2019 [22:45] - paparazzi | Link:

To rzeczywiście poraża, dzięki za linka.

Obrazek użytkownika Imć Waszeć

22-05-2019 [22:52] - Imć Waszeć | Link:

Ktoś nawet podawał 50 afer. A ilu tych aferzystów dziś siedzi w pasiakach? No właśnie...
Żeby zrozumieć ten fenomen na skalę trzecioświatową trzeba wrócić gdzieś do roku 2009.

https://www.bankier.pl/wiadomo...

Obrazek użytkownika jazgdyni

23-05-2019 [06:35] - jazgdyni | Link:

Wczoraj przed komisją ds. luki VATowskiej ponownie stanęła pani minister Elżbieta Chojna-Duch. Kiedyś, ona pewnie tego nie pamięta, poznałem ją osobiście na jakimś rajdzie samochodowym. Fascynująca kobieta. Klasy takiej, jak nasza mistrzyni rozumu i logiki Izabela Brodacka-Falzmann. Co chyba wszyscy się zgodzą - znaczy bardzo dużo.
I to, co zeznała pani minister, otwarcie do kamery, z faktami i nazwiskami, jest  p o r a ż a j ą c e.
"Przygotowano w Polsce grunt dla działań międzynarodowych grup przestępczych. Minister i premier musieli wiedzieć. Już w 2010 i 2009 była powszechna wiedza, a mnie zastanawia bezradność organów państwa. Nastąpił demontaż polskiego systemu podatkowego VAT. To były działania celowe. (…). Już w 2004 roku nastąpiło przygotowanie do demontażu prawa, a od 2010 do 2015 roku następował rozkład systemu VAT. Przygotowano 18 projektów zmian ustawy z 2004 roku, każda z nich zakładała rozszczelnienie systemu. Widziałam to i dawałam temu wyraz.
[...]
Akcja szturmowania rynku polskiego zaczęła się na dobre w 2010, 2011 roku. Wydaje mi się, że była to akcja zorganizowana, i w tym celu również przygotowany został jakby grunt, pod tego typu działalność międzynarodowych grup przestępczych, stosujących różne formy takie jak karuzele podatkowe itd."

Dlaczego to przytaczam? Bo można przedstawić 50 afer... 100 afer... i jeszcze więcej. Lecz mi się wydaje, że wszyscy fascynują się i oczywiście oburzają na kilka bliskich sobie afer, tracąc perspektywę i nie chcąc pojąć, że CAŁY OKRES RZĄDU TUSKA (I KOPACZ), TO DZIAŁALNOŚĆ MAFIJNA, ŚWIADOME I BRUTALNE EKSPLOATOWANIE RP, NIE OGLĄDAJĄC SIĘ NA OBYWATELI. To było potworne przestępstwo z małym problemem -procesowo i prawnie trudne do udowodnienia i ukarania winnych. Przynajmniej w państwie, które nie chce być autorytarne.
Czy ludzie tego nie widzieli? Ależ owszem,jak najbardziej. Proszę zróbcie sobie cichy rachunek sumienia. Bo wszyscy, prawem mimikry, przystosowali się do państwa mafijnego i w swoich niedużych możliwościach też robili przekręty i też kombinowali. To ta pogoń za podejrzaną i nawet nierealną mamoną spowodowała, że Amber Gold miał tylu klientów. A cwani i pazerni rodzice już nie chcieli mieć dzieci doktorów i inżynierów, tylko urzędników w administracji, najlepiej radnych z szybką ścieżką politycznej kariery. Byle tylko szybko dołączyć do mioddajnego ula.
Państwo w latach 2007 - 2015 zostało okropnie pokiereszowane. Gangsterzy łupili wszystko, na czym tylko mogli swoją łapę położyć. Lecz największą katastrofą była destrukcja jaką poczynili w mentalności obywateli. Dziwimy się, że wobec tylu doniesień, kryminalnych spraw PO nadal ma dosyć wysoki poziom wyborców. A to oczywiste - to są beneficjenci mafijnego systemu, którzy paśli się, korzystając z możliwości jakie Tusk im stworzył

Obrazek użytkownika Jabe

23-05-2019 [12:42] - Jabe | Link:

Widziałam to i dawałam temu wyraz. – To trochę jak z roszczeniami. Obecny rząd też dawał wyraz bezobiawowo, dopóki nie został zmuszony.

O wyborcach PO: to są beneficjenci mafijnego systemu, którzy paśli się, korzystając z możliwości – Ile jest milionów tych beneficjentów? Nonsens! Wyborcy PO to takie same lemingi jak wyborcy PiS-u. Głosują przeciw tym drugim zupełnie za darmo.

Obrazek użytkownika jazgdyni

23-05-2019 [18:00] - jazgdyni | Link:

Policzyłem tylko w Warszawie i wyszło mi, że tych związanych jakąś współzależnością jest od 150 do 250 tysięcy. Oczywiście z prawem do głosu. Są poza tym ex-komuniści, szeroko rodzinnie powiązani, ci co PISu i/lub Kaczyńskiego nienawidzą z czystego uczucia.
Bzdury pan gada, że głosują za darmo. Jak wszyscy korporacyjni w Gdyni (są badania) głosowali na wszystkich, byle nie PIS. Choć właśnie w tych antypisiorowych grupach dzietność wzrosła najbardziej po wprowadzeniu 500+. Nienawidzą, ale biorą.

Obrazek użytkownika Jabe

23-05-2019 [18:34] - Jabe | Link:

Pisze Pan o tych, którzy PISu i/lub Kaczyńskiego nienawidzą z czystego uczucia, ale nie przyjmuje Pan do wiadomości, że głosują za darmo.

Obrazek użytkownika Jabe

23-05-2019 [12:46] - Jabe | Link:

@paparazzi

Ciekaw jestem, jak teraz wygląda zadłużenie. Wklei Pan? Bo podatek od paliw to i PiS podniósł, a i resztkę OFE rozgrabił. Kontynuacja? Brak przemyślanej i suwerennej polityki zagranicznej pasuje jak ulał. No to gdzie różnice? Wszechobecny nepotyzm i kolesiostwo pozostało. No może choć gaz łupkowy? A progi odmrożono? No to może służbę zdrowia usprawniono?

Obrazek użytkownika Es

23-05-2019 [11:34] - Es | Link:

Listę którą przytaczasz można też nazwać listą porażek, niespełnionych obietnic i kompromitacji obecnych pomazańców narodu. I nie jest to niestety jedyna lista, bo dochodzą również własne 'zasługi ' .Gdyby nie obawa Grześka i jego ferajny przed wywlekaniem ich na wierzch i przypominanie opinii publicznej  ich bohaterów, to ze skuteczności tego rządu robili by sobie zwyczajne jaja. Tymczasem muszą zadowolić się  jedynie  okładaniem na odlew SKOKami i zbieraniem kwitów