Donos na Polskę w Irlandii

Dwie Polki z Amnesty International opowiadają w Irlandii o faszyźmie w Polsce i atakują Marsz Niepodległości.

Poniżej lin do materiału

https://www.rte.ie/news/analys...

Forum jest miejscem wymiany opinii użytkowników, myśli, informacji, komentarzy, nawiązywania kontaktów i rodzenia się inicjatyw. Dlatego eliminowane będą wszelkie wpisy wielokrotne, zawierające wulgarne słowa i wyrażenia, groźby karalne, obrzucanie się obelgami, obrażanie forumowiczów, członków redakcji i innych osób. Bezwzględnie będziemy zwalczali trollowanie, wszczynanie awantur i prowokowanie. Jeśli czyjaś opinia nie została dopuszczona, to znaczy, że zaliczona została do jednej z wymienionych kategorii. Jednocześnie podkreślamy, iż rozumiemy, że nasze środowisko chce mieć miejsce odreagowywania wielu lat poniżania i ciągłej nagonki na nas przez obóz "miłości", ale nie upoważnia to do stosowania wulgarnego języka. Dopuszczalna jest natomiast nawet najostrzejsza krytyka, ale bez wycieczek osobistych.

Komentarze

Obrazek użytkownika xena2012

25-03-2019 [19:42] - xena2012 | Link:

Mam przeczucie,że tegoroczny Marsz Niepodległości juz się nie odbędzie.

Obrazek użytkownika paparazzi

25-03-2019 [19:53] - paparazzi | Link:

Aresztować za zdradę stanu i klamstwa.

Obrazek użytkownika Tomaszek

25-03-2019 [22:57] - Tomaszek | Link:

I takie "cosie" robią nam opinię debili i zacofańców Europy . Tylko dla tego żeby się pokazać za granicą . Ajrysie w dużej części już też zostali przerobieni na papkę Sorosa . A jakieś odruchy patriotyczne też im głupawo wychodzą . Bo ściganie Polaków czy Litwinów , zwykłych ludzi nie jest zachowaniem honorowym , godnym tego dumnego i poważanego narodu . Takie jakieś gumowe twardziele się porobili i takich sobie partnerów do rozmowy dobierją. Do Ajrsi nie mam nic a nawet dużą sympatię , tylko dla czego się to gówno tam pałęta . A marsz niepodległości ma być .I tyle .

Obrazek użytkownika xena2012

26-03-2019 [06:22] - xena2012 | Link:

Dlaczego tam się pałetają? Pieniadze,prosze pana pieniądze.Wystarczy dać parę groszy a takie ścierwo pojedzie choćby na koniec świata pluc na Polskę.Przecież dwa czy trzy lata temu kobiety kenijskie ,,same z siebie'' protestowały przeciw przemocy w polskich rodzinach.Przypuszczam,że jak wreszcie nasza noga spocznie na jakiejś planecie to pierwsze o co spytają się ufoludki to jak tam u nas z praworzadnością i czy dalej postępuje faszyzm.