Plose pani, bo oni sie pzezywajom!!!

  Takie płaczliwe skargi przedszkolaków wypełniają prawicowe portale.  Aby nie być gołosłowną, przytoczę kilka nagłówków z dzisiejszego [19.03.2019] wydania  wPolityce.pl"

  "J.Karnowski: Wpadka Rabieja potwierdza, że prawdziwym programem nowej lewicy są jej najskrajniejsze, najstraszniejsze…

Trzaskowski: Schetyna wiedział o karcie LGBT

Scheuring-Wielgus uderza w kibiców Legii

Żenujące! Trzaskowski żali się, że Warszawie brakuje środków na edukację. Rozwścieczył internautów: "Sprzedaj tramwaj różnorodności"

To jakiś żart?! Wokalistka punkowej grupy powiązanej z anarchistami ma przeprowadzić lekcje tolerancji w gnieźnieńskim LO.

Kto się na to nabierze? Broniarz przekonuje: Nasza akcja nie ma jakiegokolwiek posmaku akcji politycznej

A tak chciała zabłysnąć. Gasiuk-Pihowicz: "Jako Polce jest mi wstyd za rząd PiS". Internauci: "jako Polakowi jest mi wstyd za takich posłów"

I kto to mówi! Sienkiewicz: "Jak zaczniemy wymieniać afery PiS-u, to nam zabraknie czasu". Ustalił już swoje stanowisko ws. budki?

Paranoja PO! Rodzice protestują przeciw karcie LGBT, a Kierwiński peroruje: "Normalne zapisy, które znajdują się w karcie, zostały wypaczone przez PiS"

Dyrdymały Ewy Kopacz. Odmawia debaty w obcym języku i polityka PiS porównuje do Bismarcka: "za wcześnie wchodzi w jego buty".".

  Podobnych "informacji" jest więcej.  Ponad połowa publicystyki portalu to wiadomości o tym, co kto powiedział i kogo obsmarował.  Faktów i konkretów jest raczej niewiele.  Królują "pyskówki" podlane płaczliwym sosem "naszych biją!".  Nie tak powinien wyglądać rzetelny portal informacyjny.

 

Forum jest miejscem wymiany opinii użytkowników, myśli, informacji, komentarzy, nawiązywania kontaktów i rodzenia się inicjatyw. Dlatego eliminowane będą wszelkie wpisy wielokrotne, zawierające wulgarne słowa i wyrażenia, groźby karalne, obrzucanie się obelgami, obrażanie forumowiczów, członków redakcji i innych osób. Bezwzględnie będziemy zwalczali trollowanie, wszczynanie awantur i prowokowanie. Jeśli czyjaś opinia nie została dopuszczona, to znaczy, że zaliczona została do jednej z wymienionych kategorii. Jednocześnie podkreślamy, iż rozumiemy, że nasze środowisko chce mieć miejsce odreagowywania wielu lat poniżania i ciągłej nagonki na nas przez obóz "miłości", ale nie upoważnia to do stosowania wulgarnego języka. Dopuszczalna jest natomiast nawet najostrzejsza krytyka, ale bez wycieczek osobistych.

Komentarze

Obrazek użytkownika Jabe

19-03-2019 [21:17] - Jabe | Link:

Jedyne co wyborca ma wiedzieć to, kto jest dobry a kto jest zły. Hordy fanatyków mają być gotowe w każdej chwili rzucić się pazurami wydrapywać oczy nienawistnikom. Inaczej mogliby się zainteresować tym, co się wokół nich dzieje, w szczególności operacją „Buffalo Jump”, a tego przecież nie chcemy.

Obrazek użytkownika xena2012

19-03-2019 [23:36] - xena2012 | Link:

Nie bardzo rozumiemPani uprzedzeń do treści wypełniajacych prawicowe portale.Pod adresem PiS-u i rządu wylewa się dosłownie szambo.elektorat stale jest obrzucany wyzwiskami i wysmiewany jako ten gorszy,niewykształcony,złożony z prostaczków ,nieudaczników i biedoty.Mamy udawac,że nic sie nie stało,nie reagować?Prawicowe portale o tym nieustającym ataku maja nie pisać?Trzeba siąść przed telewizorem i wysłuchać choc jednej debaty,aby się przekonać jak zachowuje się w studio opozycja,jaki poziom chamstwa reprezentuje i kłamie w żywe oczy jak dzisiaj Trzaskowski mówiąc jak bardzo są hejtowani.Pod względem hejtu opozycję i prawice dzieli przepaść,bo opozycja zatraciła nawet zwykłą przyzwoitość.Czy przytoczone na portalu ,,wpolityce.pl'' przesmiewcze słowa takiej gnidy jak rzecznik KE o Morawieckim na Twitterze z obrazem Chełmońskiego w tle też nie powinny byc podane,też potraktowałaby Pani wzmiankę o takim chamstwie jako pyskówkę podlaną płaczliwym sosem?

Obrazek użytkownika Pani Anna

20-03-2019 [01:00] - Pani Anna | Link:

Powiedzmy, że memy z takim Bolkiem faktycznie są już cokolwiek nudne, bo to cham i prymityw, ale np. Profesor Pawłowicz do Zawadzkiej: "Trzeba mieć tę wiedzę... Proszę się uczyć patriotyzmu ode mnie, nieudana nianiu" ? Chociaż, jak znam życie, to bloger Pasierbiewicz wysmaży niebawem notkę na temat chamstwa i buractwa źle ubranych PISielców, podając przykład nieokrzesania Pani Pawłowicz, przez którą NA PEWNO PIS już wkrótce przegra wybory ?

Obrazek użytkownika wielkopolskizdzichu

20-03-2019 [01:52] - wielkopolskizdzichu | Link:

"Proszę się uczyć patriotyzmu ode mnie, "
Panna Krysia, słynie  z patriotyzmu nie od dzisiaj, ale żeby tak otwarcie stawiać siebie za wzorzec, to ego trza mieć wielkie, jak porcja sałatki coleslaw z sejmowej kantyny.
Ostatnimi czasy bardzo łatwo stać się patriotą/tką
Przykład: niejaka Anna.

Obrazek użytkownika xena2012

20-03-2019 [07:04] - xena2012 | Link:

Ostatnimi czasy bardzo łatwo jest zostać tzw.,,Europejczykiem''. Przykład :wielkopolskizdzichu.

Obrazek użytkownika Jaworowski

20-03-2019 [08:59] - Jaworowski | Link:

Rusko-żydowski  Zdzichu raczej jest Jewropejczykiem niż Euro coś tam.

Obrazek użytkownika Trotelreiner

20-03-2019 [09:25] - Trotelreiner | Link:

No co? Jest "prawicowy" portal? NB?
Tu sie nie skarży...tu sie nie placze...tu od 2 lat i 8 miesięcy rządzi troll...@wielkopolskizdzichu.....,że X razy był zgłoszony za naruszenie Regulaminu i hejtowanie.
Drugi...to @jabe...i teraz drugie konto czynne...Pasierbiewicza...@Lev...śtam....przecież nie trzeba być Szerlokiem Holmsem aby stwierdzić...że to ta sama osoba!!
Styl i słownictwo....cały echotvn24.

Obrazek użytkownika xena2012

20-03-2019 [10:47] - xena2012 | Link:

No cóż ,skoro pani Elig proponuje taktowne przemilczanie obelg pod adresem prawicy,a próby obrony przed zalewem chamstwa opozycji nazywa zabawa z piaskownicy ilość trolli będzie rosła.I ,,wiosenny'' pan Pasierbiewicz będzie nadal i ze zwiekszona czestotliwością roztaczał perły swego prostackiego dowcipu do woli,skoro nawet na niby prawicowym portalu ,,niewiosenni'' komentatorzy maja włożyć morde w kubeł.

Obrazek użytkownika Jabe

20-03-2019 [11:34] - Jabe | Link:

Pani tu przoduje w tym bezproduktywnym lamentowaniu.

Obie strony wytykają sobie wady, obie strony rzucają obelgami, obie strony reagują nienawiścią na nienawiść, obie strony mają rację. Czas skończyć z POPiS-em!

Obrazek użytkownika Jaworowski

21-03-2019 [08:40] - Jaworowski | Link:

Jabe>>Czas skończyć z POPiS-em!<<
Jabe, skończ wpisywanie bzdur. Są nie do zniesienia. PO czyli Partia Obłudy/Oszustów jest skończona. Na ciebie również czas.

Obrazek użytkownika Jabe

21-03-2019 [11:11] - Jabe | Link:

Jeśli PO padnie, PiS będzie musiał znaleźć sobie nowego wroga. O tym, że wróg jest niezbędny, można się przekonać z mediów rządowych i wpisów tutejszych blogerów, dla których psioczenie na opozycję jest głównym zajęciem. Naturalnie druga strona popisowskiego kija też potrzebuje wroga dla zdopingowania wyznawców. Polska upadnie, jeśli ten jałowy spektakl dla pospólstwa potrwa jeszcze kilka lat.

Czas skończyć z POPiS-em!