Żydzi uciekają przed swą prawdziwą historią

  Rozpocznę od zacytowania wczorajszego [25.02.2019] wpisu Matki Kurki [Piotra Wielguckiego] na Twitterze:

  "Talmud albo jak to woli szkoła Goebbelsa w pigułce. Gdy morduje Żyd natychmiast staje się "polskim komunistą", francuskim stolarzem, bułgarskim listonoszem. Ale gdy zginie Żyd, to zabójcą ZAWSZE jest Polak, Bułgar, Francuz. To wyssane z mlekiem matki żydowskie poczucie wyższości." {TUTAJ}

  Chodziło w nim o wypowiedź Pawła Kukiza:

  "Dziś 66. rocznica zamordowania przez komunistów Augusta Fieldorfa „Nila”. Na karę śmierci skazany został przez „sąd” pod przewodnictwem Żydówki Marii Gurowskiej vel Genowefa Maria Danielak z domu Zand, córka Moryca (Mariana) i Frajdy (Franciszki) z Eisenmanów. W składzie sędziowskim (poza Gurowską) znalazło się jeszcze dwóch Żydów - Emil Merz oraz Gustaw Auscaler (zm.w 1965 r. w Izraelu). Czwartym „sędzią” był Igor Andrejew (pochodził z wileńskiej, spolszczonej rodziny rosyjskiej). August Fieldorf „Nil” mimo tortur nigdy nie podjął współpracy z władzami komunistycznymi. Zapłacił za to najwyższą cenę.
Cześć Jego Pamięci!" {TUTAJ}.

  Wywołała ona ostrą dyskusję, a autora natychmiast oskarżono o antysemityzm {TUTAJ}.  Kukiz stwierdził {TUTAJ}, że będzie zgłaszał takie pomówienia do prokuratury.  Rzeczywiście - wyszło na to, iż Żydzi walczą z faktami historycznymi.  Jeszcze wyraźniej świadczył o tym artykuł Adama Leszczyńskiego "Antysemityzm w mediach prorządowych. Trzy przykłady: „Wiadomości”, Mularczyk, Waszczykowski" opublikowany trzy dni temu w portalu Oko.press {TUTAJ}.  Rzekomy antysemityzm Wiadomości TVP z 18 lutego 2019 polegał na przypomnieniu, że w likwidacji getta warszawskiego brała udział policja żydowska,  Mularczyk zauważył, że Żydzi chcą od Polski pieniędzy, a Waszczykowski powiedział, iż:

  "Według Żydów jedyną ofiarą II wojny światowej byli oni. Nigdy nie zgodzą się na rozszerzenie narracji o przebiegu i skutków wojny. Nie zgodzą się na pokazanie, że inne narody też cierpiały”.

  Problem polega na tym, iż te wszystkie wypowiedzi są prawdziwe i właśnie dlatego wywołują tak histeryczną reakcję kół żydowskich.  Żydzi stworzyli sobie tzw. "religię Holocaustu", w myśl której byli oni ofiarami największej zbrodni w historii ludzkości i z tego powodu należy im się cześć i chwała.  Hitlerowskie Niemcy faktycznie wymordowały kilka milionów Żydów, ale widoczny udział w tej zbrodni mieli niestety także żydowscy kolaboranci.  Historycy żydowscy [Ringenblum, Arendt] uważali, że bez ich udziału Holocaust nie mógłby zostać dokonany w tak wielkich rozmiarach.  Jeszcze ważniejsze jest zaangażowanie Żydów w budowę zbrodniczego komunizmu.   Żydowscy oprawcy z NKWD, Czeka oraz innych komunistycznych służb maja na sumieniu śmierć milionów ludzi.  Ocenia się, ze komunizm pochłonął około 100 milionów ofiar..  Nie sposób obecnie stwierdzić, czy więcej Żydów padło ofiara Hitlera, czy też więcej niewinnych ludzi zabili żydowscy komuniści.

  W każdym razie czarne karty narodu żydowskiego są obszerne i nie pomoże na to robienie z siebie wyłącznie niewinnych ofiar.  Propaganda żydowska traci jednak ostatnio na znaczeniu.  W swej dzisiejszej notce opisał to Matka Kurka w odniesieniu do Polski {TUTAJ}:

  "Z drugiej strony każdą krytykę wobec Żydów zagłuszano histerią i linczem medialnym, do tego stopnia nachalnie, że mało kto się decydował pisnąć. O tym, aby „złe słowo” o Żydach powiedział jakiś profesor albo polityk z pierwszych stron gazet w ogóle nie było mowy. Dziś sprawy się pozmieniały, po olbrzymiej i kłamliwej żydowskiej propagandzie, tej w Polsce i poza granicami Polski, nastąpiła ostra reakcja Polaków, co jest absolutną i cenną nowością. Zawsze przychodzi taki moment, w którym zaszczuwany w końcu się odwinie, ile można znosić upokorzeń i publicznej chłosty. Dokładnie tak się stało z Polakami po fali oszczerstw i agresji, wylanej przez Żydów w jasno określonym celu – zgnoić i oskubać na wymyślone weksle.
W efekcie już nie skrajnie prawicowe „oszołomy” mogą sobie pozwolić na krytykę żydowskich kłamstw, ale tacy politycy jak Marek Jakubiak, Paweł Kukiz i wielu innych, którzy bywają w TVN. W mediach publicznych pojawiły się tak ostre materiały na temat zbrodni żydowskich, że trzy lata temu cała telewizja poszłaby siedzieć za „mowę nienawiści”. Otwarcie o technikach propagandowych, żydowskich mordercach w komunistycznej bezpiece i o współpracy Żydów z Niemcami, mówią znani i mający wiele do stracenia historycy. Wszystko to razem nie jest krokiem na przód, ale jest prawdziwą rewolucją, którą trzeba umieć dostrzec i docenić,"..

Forum jest miejscem wymiany opinii użytkowników, myśli, informacji, komentarzy, nawiązywania kontaktów i rodzenia się inicjatyw. Dlatego eliminowane będą wszelkie wpisy wielokrotne, zawierające wulgarne słowa i wyrażenia, groźby karalne, obrzucanie się obelgami, obrażanie forumowiczów, członków redakcji i innych osób. Bezwzględnie będziemy zwalczali trollowanie, wszczynanie awantur i prowokowanie. Jeśli czyjaś opinia nie została dopuszczona, to znaczy, że zaliczona została do jednej z wymienionych kategorii. Jednocześnie podkreślamy, iż rozumiemy, że nasze środowisko chce mieć miejsce odreagowywania wielu lat poniżania i ciągłej nagonki na nas przez obóz "miłości", ale nie upoważnia to do stosowania wulgarnego języka. Dopuszczalna jest natomiast nawet najostrzejsza krytyka, ale bez wycieczek osobistych.

Komentarze

Obrazek użytkownika maxilampus

26-02-2019 [23:45] - maxilampus | Link:

..."To wyssane z mlekiem matki żydowskie poczucie wyższości." Dokjladnie...Wyja i debatuja na temat polskiego "antysemityzmu" "wyssanego z mlekiem Polskiej matki" a nie zadaja sobie pytan i udaja ,ze nie wiedza kto i co ssie z mlekiem Germanskiej matki...Totalny obled..
Teraz rozumie cel tych pro-syjonistycznych spedow i konferenji w Polsce..Tych swiec Hanukowych w Sejmie...tych posiedzen Knesetu w Polskim Sejmie...Teraz dociera do mnie mysl Naczelnika Kaczynskiego : ..."Dzisiaj diabeł podpowiada nam pewną bardzo niedobrą receptę, pewną ciężką chorobę duszy, chorobę umysłu - tą chorobą jest antysemityzm ..." oczywiscie chyba przez skromnosc nie dodal "ze ten "Polski"..Teraz rozumiem zrodla dumy Dudy przyznajacego Order Orla Bialego Grosowi i innym wybitnym Zydowskim patriotom...Terqz rozumiem potrzebe sponsorowania za pomoca biednych Polskich podatnikow ,"kultury zydowskiej" w Polsce...ich teatrow,synagog,muzeow,izb pamieci,dzialanosci kulturalnej i bog jeszcze wie czego ( o wielu rzeczach nam nie mowia oszusci)..Teraz rozumie cel utrzymywania wspierania 57 tysiecy zydow w Izraelu co miesieczna kwota 100 Euro ...etc..etc z pieniedzy i -podatkow biednego rencisty ktorego nie stac na wykupienie podstawowych lekarstw nie mowiac o przyzwoitym jedzeniu...To wyssali i wysysaja zydzi z mlekiem matki..Polska krew,pot,i nadzieje..przy pelnej akceptacji tego faktu i tej rzeczywistosci przez cale spektrum polityczne w Polsce..PO,PSL,SLD PIS i WALESA ,KWASNIEWSKI KACZYNSKI KOMOROWSKI DUDA..
Mt 7,15-20
Miejcie się na baczności przed fałszywymi prorokami. Oni przychodzą do was w przebraniu owczym, a wewnątrz są drapieżnymi wilkami.  Poznacie ich po ich owocach. Czy zbiera się winogrona z cierni lub figi z ostów.  Tak właśnie każde dobre drzewo rodzi dobre owoce, a drzewo zagrzybione rodzi owoce zepsute.  Nie może dobre drzewo rodzić zepsutych owoców ani drzewo zagrzybione rodzić dobrych owoców.  Każde drzewo, które nie rodzi dobrego owocu, jest wycinane i wrzucane do ognia.  Tak zatem poznacie ich po ich owocach.

Najwyzszy czas bracia Polacy wyciac ten zgrzybialy,zdegenerowany i zepsuty Las..Dobry owoc po 30 latach z niego sie nie urodzil..a obszary zepsucia przeniosly sie na caly las.

Obrazek użytkownika paparazzi

27-02-2019 [00:54] - paparazzi | Link:

No to jedziemy, “Genrikh Yagoda.” The greatest Jewish murderer of the 20th Century, the GPU’s deputy commander and the founder and commander of the NKVD. Yagoda is responsible for the deaths of at least 10 million people. His Jewish deputies established and managed the Gulag system. Still, we are talking about history and real numbers – Jews, for some reason where represented in higher numbers than even Russians themselves in NKVD, and using logic of many today’s Jewish “intelectuals”.
Mark Pozin, M.H.S. from Auburn University (1995)
https://en.wikipedia.org/wiki/...
Answered Sep 28, 2018
First and foremost, he was a murderous, sociopathic scumbag, and yes, he was Jewish.

Obrazek użytkownika Adam66

27-02-2019 [04:22] - Adam66 | Link:

Od dawna postuluję utworzenie portalu w języku angielskim pokazującym udział żydów w zagładzie własnego narodu a także powojenną walkę z polskimi patriotami.  Należałoby wymienić wszystkich żydowskich "sędziów" i "prokuratorów" skazujących polskich patriotów na śmierć. Po prostu nazwiska oprawców zestawione z nazwiskami i liczbą ofiar po polskiej stronie.  Wielokrotnie zwracałem się z tym do RDI ale mimo potężnego budżetu RDI woli "protestować" i "prostować" obraźliwe sformułowania niż zrobić coś konkretnego.  O ministrstwie kultury to nawet wspominać nie warto, z wielką radością owo ministerstwo sponsoruje "naukowe konferencje", jak ta ostatnia we Francji na których opluwa się Polskę...

Obrazek użytkownika krystal

27-02-2019 [12:10] - krystal | Link:

Oficjele nic nie robią, aby odkłamać historię Polski. Jedynie prywatni ludzie się starają (np. ciężarówki jeżdżące po Europie z informacją o niemieckości obozu Auschwitz; żadna państwowa instytucja, o ile wiadomo, nie dofinansowała  tych ludzi).
Z sieci: https://www.youtube.com/watch?...  i prośba o rozpowszechnianie na portalach obcojęzycznych POZA GRANICAMI POLSKI

Obrazek użytkownika xena2012

27-02-2019 [09:21] - xena2012 | Link:

Polska nie jest w stanie urzadzić konferencji na temat prawdy historycznej i wskazanie zbrodni zydowskich? Minister Gliński nie znajdzie pieniędzy na takie przedsięwzięcie ,a wsparł konferencję w Paryżu tak skrajnie antypolską i rasistowską i całkowicie niewiarygodnych prelegentów pieniędzmy polskich podatników? Dlaczego dr Ewa Kurek rzetelna badaczka nie ma prawa wystąpić w mediach,nie ma nawet dostępu do sal,w których mogłaby wygłosić odczyt na temat tak zakłamywanych stosunków polsko-żydowskich? Potrafimy tylko żałosnie skomlić,,ratowaliśmy Żydów,ratowaliśmy Żydów'' i czekać na przeprosiny,które nigdy nie nadejdą.

Obrazek użytkownika rolnik z mazur

27-02-2019 [10:18] - rolnik z mazur | Link:

Taka jest mądrość etapu. Budzimy się jak zwykle z ręką w nocniku. Porozumienie Adenauer Ben Guruion odbyło się w marcu 1960 r. W new yorku. Niemcy się wykupili teraz pora na winowajcę Zastępczego. Okazuje się że ludzie najprostszych rzeczy nie kumaja. Pozdrawiam

Obrazek użytkownika Swisspola

27-02-2019 [11:55] - Swisspola | Link:

Ironizując: Jak na patri(di)otów przystało. Dla nich najważniejsze jest, że plebs daje się oszukiwać!
 

Obrazek użytkownika Swisspola

27-02-2019 [11:50] - Swisspola | Link:

"Żydzi uciekają przed swą prawdziwą historią", zakłamując ją na swoją korzyść. "Polacy" uciekają przed swą prawdziwą historią, zakłamując ją na swoją niekorzyść. Taki Żyd czy takie media w Izraelu nie miałyby prawa bytu, u nas mają się doskonale! Q-mac do czego mamy IPN, po to chyba został powołany, a nie do wewnętrznych wojenek politycznych na teczki! Takie fakty antypolonizmu, to jest ich obowiązkiem badać i ujawniać, i to nie tylko wtedy, kiedy jakiś Żyd nas obrazi, co następuje coraz częściej. Zresztą ich obowiązkiem powinno być ujawnianie też polskich szmalcowników, zdrajców oraz prowokatorów np. pogromów. Gdy Pani to napisze będzie pani typową antysemitką, co innego jak ujawnią to naukowcy popierając dokumentami!!! Czy Polacy się w końcu obudzą. Mam tu na myśli nie opluwanie kogokolwiek i zakłamywanie historii, jak to robią Żydzi, ale rzetelne badanie historii i ujawnianie jej prawdziwych i udokumentowanych faktów! My nie mamy potrzeby zakłamywania historii, wystarczy, że będziemy tylko rzetelni i nie będziemy się nawzajem opluwać.  Nie znam drugiej takiej nacji, która by z takim uwielbieniem pluła pod wiatr!
 

Obrazek użytkownika rolnik z mazur

27-02-2019 [12:01] - rolnik z mazur | Link:

@ swisspola

Tu nie chodzi o prawdę! Tu chodzi o kasę. Nie poznaję tego narodu. Tez mnie wq... To szczanie pod wiatr bo to juz nawet plucie nie jest. Pozdrawiam

Obrazek użytkownika maxilampus

27-02-2019 [13:27] - maxilampus | Link:

..."Nie poznaję tego narodu. Tez mnie wq..."..Ja tez..W kontaktach bezposrednich w Polsce agresja,chamstwo,brak szacunku od pierwszego momentu..W tej samej sytuacji wystarczy przejsc na jez. francuski lub angielski..i zupelnie inna reakcja..czolobitnoscs, lizanie d...y...Bierze sie to z kompleksow..mocne ugruntowanych i wdrukowanych w przecietnego Kowalskiego..Odebrano mu wiare w samego siebie,we wlasne mozliwosci..Pedagokika wstydu i zarzadzanie strachem przyniosla efekty..Ludzie w Polsce boja sie wlasnego cienia w kontaktach z cudzoziemcem..a na swoich odreagowywuja wlasne kompleksy i frustracje..Dlatego jest wazne , tak jak tutaj, mowic glosno i bez strachu  o przyczynach i ludziach ktorzy za tym stoja..jak Zydzi..Pzdr.."stary znajomy'..

Obrazek użytkownika angela

27-02-2019 [13:18] - angela | Link:

CI OD WYCINANIA, CO CHCECIE WYCIĄĆ, A NA TO MIEJSCE, CO POSADZIĆ??? 
Jest pytanie retoryczne, kto chce  :wyciąć',
i kto posadzić ? //nasadzic//
Bo wyciąć najłatwiej, tylko co potem,!! !!! !! 
Schowaj się' mądralo,'  wichrzycielu z takimi doradami. S p a d a j  !!!!