Korwin Mikke to taki Niesiołowski “ prawicy “

Korwin Mikke zachowanie o charakterze pedofilskim ma pozytywny wydźwięk i jest dużo bardziej zasadne niż edukacja seksualna młodzieży” “..” Z tą pedofilią mocno się przesadza. Pedofilem miłośnikiem ośmioletnich panienek był np. Ludwik Carroll (ten od Alicji w Krainie Czarów ); nie tylko sąsiadki, ale i panie z towarzystwa na ogół bez obaw posyłały dziewczynki do jego domu uważając, że dotykanie przez mężczyznę (byle, oczywiście, bez nadmiernego natręctwa) raczej rozbudza kobiecość i pomaga niż szkodzi (https://naszeblogi.pl/51942-panteon-obyczajowych-lajdakow-michnik-korwin-mikke-kalisz)

Korwin Mikke . Szkoda społeczna powstaje nie wtedy, gdy kobieta zabije dziecko w swoim łonie (za to będzie odpowiadać przed Sądem Ostatecznym indywidualnie) lecz wtedy, gdy to się wykryje, a jeszcze i pochwali
Korwin Mikke nie widzi nic złego w kazirodztwie - ku rozwadze narodowcom “..(źródło )

Pierwsza żona Korwin-Mikkego to Ewa Mieczkowska. Polityk wziął z nią ślub w 1965 roku, jako bardzo młody kawaler, bo mial zaledwie 23 lata. Z tego związku Korwin-Mikke ma dwóch synów: Ryszarda i Krzysztofa. Niestety, małżeństwo Korwin-Mikkego i Ewy Mieczkowskiej nie trwało długo. Para rozwiodła się w 1973 roku.Kolejna, druga żona Janusza Korwin-Mikkego to Małgorzata Szmit.Obecny europoseł wziął z nią ślub kościelny niedługo po rozwodzie z pierwszą żoną. Z Małgorzatą Korwin-Mikke doczekał się trójki dzieci: dwóch synów Kacpra i Jacka, a także córki Zuzanny. Ale to nie wszystkie dzieci Korwin-Mikkego, które są już dorosłe. Polityk ma jeszcze córkę Korynnę. Druga żona Korwin-Mikkego wspominała w wywiadzie dla Kuriera Lubelskiego kilka lat temu, jak poznała przyszłego męża: - Po studiach rozpoczęłam pracę w archiwum na Uniwersytecie Warszawskim. On pracował w Instytucie Bibliotekoznawstwa i Informacji Naukowej, spotykaliśmy się na korytarzach, tak jak się spotykają koledzy z sąsiednich pokojów w pracy - rozmawialiśmy. Był już wtedy po rozwodzie. Mówiła też o tym, co jej zdaniem wpływa na udane małżeństwo: - Podobne zainteresowania, podobne domy, wychowanie, wartości. Proszę mnie nie wziąć za rasistkę, ale wydaje mi się, że kiedy kobieta wychodzi za mąż za Araba czy Murzyna, ma na pewno dużo mniejsze szanse na ułożenie sobie szczęśliwego życia niż małżeństwa z tego samego kręgu kulturowego.Trzecia, najnowsza żona Janusza Korwin-Mikkego to Dominika Sibiga. Ślub pary odbył się po Wielkanocy. Korwin-Mikke ma z Sibigą dwoje małych dzieci: Nadzeję i Karola. Sibiga to była miss Unii Polityki Realnej, która interesuje się sportem, poezją i kinem. Jest absolwentką Uniwersytetu Jagiellońskiego i policealne studium aktorskie.”...(źródło)

"Jak dowiedziała się "Rzeczpospolita", do obalenia Korwin-Mikkego posłużył jednak skrywany przez niego problem z życia osobistego. W partii narastało oburzenie po tym, gdy wyszło na jaw, że niedawno urodziła mu się dwójka nieślubnych dzieci. Nowego związku nie akceptuje jego rodzina, a cała sytuacja nie spodobała się też partyjnej opozycji, która uważa, że może to wpłynąć na wyborców KNP. Niektórzy nie akceptują też zachowania Korwin-Mikkego ze względów ideowych. Robert Maurer, który złożył wniosek o odwołanie prezesa, podobnie jak Marusik, uważany jest za katolickiego fundamentalistę i otwarcie zapowiedział, że nie zaangażuje się w kampanię byłego lidera. „....(więcej ) 

"Lubieżny erotoman" – tak o Niesiołowskim pisała Anastazja P”...”iedy tajemnice "Pamiętników" ujrzały światło dzienne, wtedy jeszcze konserwatywny polityk należący do Zjednoczenia Chrześcijańsko-Narodowego “...”Anastazja P., opisując Niesiołowskiego, nie stworzyła bohatera, a przynajmniej nie takiego jakim chciałby być. Dziś "jurny Stefan", jak mieli mówić o nim biznesmeni w podsłuchanych rozmowach, wtedy "psychopatyczny erotoman" (cytat za Anastazją P.). Z jej relacji rzeczywiście wyłania się właśnie taka postać. Choć wiele osób uznało, że opisane w książce rewelacje są kłamstwem.
Jeśli wierzyć autorce, poseł się jej nie spodobał. Ona natomiast rozgrzewała jego wyobraźnię. Najczęściej spotykali się w parku, rozmawiali na ławce, ale jak czytamy w książce "każdy temat kończył się na seksie". ...” To, co m.in. zbulwersowało wtedy opinię publiczną, to choćby żartobliwa propozycja seks-trójkąta. Konfiguracja dość zaskakująca Potocka-Niesiołowski-Kwaśniewski. “..(źródło )

Szokujące kulisy seksafery z Niesiołowskim. Polityk skorzystał z usług kilkudziesięciu prostytutek. To miał być... prezent”..”W okresie od 2008 do 2017 roku polityk miał skorzystać z usług kilkudziesięciu prostytutek, za których usługi nie musiał płacić. Wszystko sponsorowali przedsiębiorcy – informuje nasze źródło zbliżone do śledztwa. Takie zeznania złożyło 8 kobiet świadczących usługi seksualne i kobieta nadzorująca interes. ...(źródło )

Michał Wąsowski” Janusz Korwin-Mikke o gwałtach: "Każda kobieta udaje, że stawia jakiś opór"...”Na pytanie, czy kobiety chcą być gwałcone Korwin-Mikke odpowiedział: - Gdyby pan się znał na kobietach, to pan by wiedział, że zawsze się troszeczkę gwałci. (…) One zawsze trochę udają, że się stawiają. Trzeba wiedzieć, kiedy można, a kiedy nie można…kobiety zawsze udają, że stawiają jakiś opór". Gdy Monika Olejnik próbowała dopytać, czym według polityka w muszce jest gwałt, usłyszała tylko, że nie będziemy o takich subtelnościach mówić w rozmowie politycznej".....(źródło)

Dzieci z nieformalnych związków
Janusz Korwin-Mikke doczekał się także dzieci z nieformalnych związków: Korynny, urodzonej w 1983 roku, Nadziei (2011 rok) oraz Karola (2013 rok). O Korynnie pisano m.in. przy okazji jej próby kradzieży w supermarkecie budowlanym. Poszło o części do frezarki. Policzono jej za cały komplet oraz dostała 500 zł grzywny za wykroczenie. Rok temu została zatrzymana w Warszawie podczas kontroli drogowej. Funkcjonariusze znaleźli przy niej woreczek z podejrzaną substancją, którą okazała się być heroiną. Tak jak jej brat Kacper, próbowała się dostać do europarlamentu, lecz również się jej nie powiodło. Na codzień jest właścicielką warszawskiego butiku. “..(źródło)

Janusz Korwin-Mikke to z pewnością najbarwniejsza postać polskiej sceny politycznej. Okazuje się, że lider Wolności dokonuje kontrowersyjnych wyborów nie tylko w polityce. Prywatnie zmieniał partnerki jak rękawiczki - w zeszłym roku poślubił młodszą o 44 lata działaczkę Unii Polityki Realnej - Dominikę Sibigę. Para wychowuje dwójkę dzieci: 6-letnią Nadzieję i 4-letniego Karola. Choć Dominika jest młodsza o 3 lata od córki męża z poprzedniego małżeństwa, Korynny, świetnie się z nią dogaduje i są ze sobą "bardzo blisko". (źródło)

Późne ojcostwo: jakie zagrożenia za sobą niesie? “...'Janusz Korwin-Mikke doczekał się najmłodszego syna w wieku 71 lat. Między dzieckiem a jego najstarszym bratem - pierwszym synem polityka - jest 45 lat różnicy. Podobnym osiągnięciem może pochwalić się Adam Michnik. Redaktor naczelny "Gazety Wyborczej" powitał na świecie czwartego potomka, gdy skończył 69 lat. Pierwsze dziecko posła Ryszarda Kalisza urodziło się, gdy ten miał 56 lat, a drugie - kiedy skończył 58 lat. “...”Badania nad wpływem późnego ojcostwa na zdrowie dzieci przeprowadzono również w Instytucie Karolinska w Sztokholmie oraz na Uniwersytecie Indiana w USA. Zebrano dane aż 2,6 miliona osób, które urodziły się w Szwecji w latach 1973-2001. Okazało się, że u dzieci 45-letnich ojców, w porównaniu z dziećmi ojców 24-letnich, występuje 13-krotnie większe prawdopodobieństwo zachorowania na ADHD, 25-krotnie większe prawdopodobieństwo wystąpienia chorób dwubiegunowych, dzieci są też 2,5 razy bardziej narażone na uzależnienia i próby samobójcze. “...”Z kolei w austarlijskim Queensland zbadano 33 437 dzieci pod kątem inteligencji i wpływu na nią wieku rodzica. Badano zdolność myślenia i wyciągania wniosków, pamięć, uwagę, wrażliwość zmysłów i koordynację ruchową. Okazało się, że im ojciec dziecka starszy, tym gorsze osiąga ono wyniki. “...”Późne ojcostwo może również oznaczać... brak ojca w wychowaniu dziecka. Jeśli dziecko przyjdzie na świat, gdy ojciec będzie około 50. roku życia, jak tylko syn czy córka się usamodzielni: wyprowadzi się z domu czy założy rodzinę, będzie musiał/a opiekować się nie tylko swoimi dziećmi, ale także tatą, będącym w wieku, w którym o kłopoty zdrowotne nietrudno. W skrajnych przypadkach, gdy ojcem zostaje mężczyzna 70-letni lub nawet starszy, wychowywanie przez niego dziecka ograniczy się do dzieciństwa lub wczesnej młodości. “...(źródło )

„„Dzieci z rozbitych rodzin mają o wiele gorsze wyniki w nauce i mniejsze szanse na zdobycie dobrego wykształcenia – dowiedli belgijscy uczeni z uniwersytetu w Louvain. „...””Co czwarte dziecko z rodzin rozbitych przynajmniej raz powtarza rok szkolny. Największe różnice odnotowuje się w szkołach średnich. Dzieci rozwodników mają o niemal połowę (45%) mniejsze szanse na ich ukończenie. Naukowcy zauważyli, że na szkody wynikające z rozwodu bardziej narażeni są chłopcy niż dziewczęta. „...(więcej )

W 2000 r. amerykańska profesor Judith S. Wallerstein przedstawiła wyniki trwających niemal 30 lat badań, którymi chciała udowodnić naukowo, że rozwód jest najlepszym - zarówno dla małżonków, jak i ich dzieci - rozwiązaniem niesatysfakcjonującej sytuacji rodzinnej. Publikacja rezultatów badań nie pozostawiła żadnych wątpliwości: rozwód rodziców negatywnie wpływa na rozwój dziecka. Prof. Wallerstein porównywała traumę, jaka wywołuje śmierć jednego z rodziców, z nieszczęściem wynikłym z rozwodu. Okazało się, że dzieci są w stanie łatwiej i mniej boleśnie pogodzić się z tym pierwszym niż z drugim. „....(więcej )

Drugim przestępstwem Janusza Korwin-Mikkego miałoby być podżeganie do przestępstwa pedofilii oraz publicznego pochwalania tego. Chodziło o stwierdzenie w jednym z mediów , że „zachowanie o charakterze pedofilskim ma pozytywny wydźwięk i jest dużo bardziej zasadne niż edukacja seksualna młodzieży”. Prokuratura Okręgowa w Warszawie wszczęła śledztwo ws. domniemanego podżegania do gwałtu oraz pochwalania pedofilii przez prezesa Kongresu Nowej Prawicy Janusza Korwin-Mikkego. To pokłosie wypowiedzi Korwin-Mikkego m.in. na temat kobiet w „Kropce nad i” „...(więcej )  

Rok 2001 Janusz Korwin Mikke Otóż ja w przeciwieństwie do Norwida wielokrotnie mówiłem i pisałem: Nie ten ptak kala gniazdo, co je kala/ Lecz ten, co o tym mówi, a i się przechwala. Szkoda społeczna powstaje nie wtedy, gdy kobieta zabije dziecko w swoim łonie (za to będzie odpowiadać przed Sądem Ostatecznym indywidualnie) lecz wtedy, gdy to się wykryje, a jeszcze i pochwali.Od tysięcy lat ojcowie (a czasem i matki ) molestowali seksualnie swoje dzieci. Jednak na ten temat panowała zmowa milczenia i słusznie. Dzieci miewały z tego powodu lekkie zaburzenia seksualne albo i nie (sam znałem bliżej dwie kobiety po takich przejściach) natomiast z całą pewnością ich urazy pogłębiłyby się, gdyby o tym mówiono, robiono wywiady, opisywano w gazetach...Co więcej, nie można podważać mitu dobrego ojca i kochającej matki tylko dlatego, że raz na tysiąc wypadków ojciec (a raz na 10.000 matka) pozwolą sobie na czyny lubieżne, czasem zresztą dość niewinne z dziećmi Podważenie zaufania dzieci do rodziców jest szkodliwe społecznie i podejrzewam, że właśnie dlatego Wielki Wschód czy inny sanhedryn wydał polecenie, by pedofilię wyłączyć spod zboczeń zalecanych lub tolerowanych przez polit-poprawnych: chodzi o rozbicie rodziny, zasianie podejrzliwości między dziećmi a rodzicami. '….”Z tą pedofilią mocno się przesadza. Pedofilem miłośnikiem ośmioletnich panienek był np. Ludwik Carroll (ten od Alicji w Krainie Czarów ); nie tylko sąsiadki, ale i panie z towarzystwa na ogół bez obaw posyłały dziewczynki do jego domu uważając, że dotykanie przez mężczyznę (byle, oczywiście, bez nadmiernego natręctwa) raczej rozbudza kobiecość i pomaga niż szkodzi; również uodpornia na podobne zaloty w przyszłości. Oczywiście robienie czegokolwiek na siłę, nie wspominając o stosunkach seksualnych lub, nie daj Boże, o gwałcie powinno być z całą surowością karane. Jeśli zaś matka obawia się, że dotykanie przez księdza-pedofila (bo, oczywiście, ks. Michał jest pedofilem Dokumentacja nie pozostawia tu cienia wątpliwości ) może wywrzeć zły wpływ na przyszłe życie seksualne córki to bez rozgłosu (który z pewnością córce zaszkodzi) powinna jej zakazać chodzenia na plebanię a gdyby ksiądz pytał dlaczego, powiedzieć: Ksiądz wie, dlaczego co każda kobieta potrafi poprzeć dostatecznie wymownym spojrzeniem. I tyle. „.. (więcej )

Korwin Mikke „ Wciąż trwa dziwaczna batalia o zapłodnienie in vitro. Jest to oczywiście zamazywanie prawdy, gdyż wcale nie chodzi o legalność zapłodnienia in vitro, tylko o to, czy czyjeś – nienaturalne w końcu – zachcianki mają być dofinansowywane z pieniędzy podatników. „...”Teoria ewolucji zakłada, że występuje selekcja naturalna. I to, że pewne pary nie mogą mieć dzieci, stanowi bardzo łagodny, wstępny etap selekcji naturalnej. Natura widać uważa, że te genotypy do siebie nie pasują – i tyle. Lepiej, by dzieci takie nie zostały poczęte (lub zostały w naturalny sposób poronione) – niż by miały w wieku lat kilku czy kilkunastu umrzeć.
A może ten zestaw nie jest letalny? Może… Tragedii nie będzie, jeśli ktoś prywatnie doprowadzi do takiego zapłodnienia – zakładając, że nowe życie nie będzie niszczone. Natura je odrzuci – albo nie. Jak mawiają tradycyjni katolicy: „Niech się dzieje wola Boska!”. Każdemu, powtarzam, wolno próbować przedstawić nową alternatywę – bo inne powiedzenie głosi: „Pomagaj sobie, niebożę – a Pan Bóg Ci dopomoże!”.No więc niech ktoś sobie próbuje – i zobaczymy, czy sprzeciwił się Woli Boskiej, czy nie.Ale dlaczego podatnicy mieliby dopłacać do potencjalnie niebezpiecznych eksperymentów na jednostce ludzkiej? (więcej )

Janusz Korwin Mikke „ Dleczego jestem deistą „....”Zawsze mnie zdumiewało – i kilka razy o tym już pisałem – to, że ludzie wierzący w Boga modlą się o to, by On coś poprawił w tym świecie. Innymi słowy: uważają, że Jego dzieło wymaga nieustannych interwencyj. „....”czy ktoś chce temu zaprzeczyć? Nie wiemy, jak to działa – i pewno nigdy nie będziemy wiedzieli. Już On na pewno zaplanował to tak, byśmy nie byli w stanie manipulować – i popsuć Jego dzieło. W każdym razie: wiara w to, że On może lub powinien interweniować w porządek świata, jest zanegowaniem Jego wszechmocy i wszechwiedzy. Jak to: przecież On wie wszystko, stworzył ten świat – i my byśmy chcieli, by teraz coś naprawił? To by znaczyło, że albo On nie wiedział, co nastąpi – albo że to, co On spowodował, nie jest optymalne, bo skoro trzeba to poprawiać. Jak widać, jestem przekonanym deistą. A tych, co uważają, że Bóg interweniuje (lub nawet powinien interweniować, do czego przynaglamy Go modlitwą, bo my wiemy lepiej od Niego, co powinno zajść…) w porządek świata, oskarżam o to, że uważają Go za partacza. „. ...(więcej )

Wniosek o odwołanie prezesa złożył Robert Maurer, który podobnie jak Marusik, uważany jest za katolickiego fundamentalistę i otwarcie zapowiedział, że nie zaangażuje się w kampanię byłego lidera.
Zdaniem samego zainteresowanego fakty z jego prywatnego życia nie miały wpływu na zmianę lidera. Co więcej, uważa on, że nie mają one wpływu na wyborców.   – Gdyby tak było, nie popieraliby mnie w wyborach prezydenckich – przekonywał w rozmowie z "Rzeczpospolitą".Polityk nie widzi nic sensacyjnego w swojej nowej sytuacji życiowej. - Wszystkie moje dzieci są nieślubne, więc to żadna rewelacja - powiedział Korwin-Mikke. Jak jednak podkreślił, nie będzie komentował spraw dotyczących swojego rodzinnego życia.  – Ale żadnych swoich dzieci nie zostawiam, jak Ryszard Kalisz – podkreślił.”. (więcej )

„Kontynuujemy cykl wywiadów z kandydatkami na pierwszą damę - dziś Małgorzata Szmit, żona Janusza Korwin-Mikkego w rozmowie z Anitą Czupryn o tym, co się dzieje, kiedy kobieta wychodzi za mąż za Araba, o różnicach płci, babochłopach i niekobiecych poglądach Manueli Gretkowskiej.
Zamiast tego musiała się Pani nauczyć, jak zarządzać szóstką dzieci.
Wspólnych dzieci mamy trójkę. Ale w tej chwili wszyscy właściwie jesteśmy razem i pozostałe dzieci, po śmierci ich mamy, trzymają z nami.
Jak Pani poznała męża?
Po studiach rozpoczęłam pracę w archiwum na Uniwersytecie Warszawskim. On pracował w Instytucie Bibliotekoznawstwa i Informacji Naukowej, spotykaliśmy się na korytarzach, tak jak się spotykają koledzy z sąsiednich pokojów w pracy - rozmawialiśmy. Był już wtedy po rozwodzie.”. ...(więcej )

Syn Ryszarda i Marii Korwin-Mikke. W 1965 zawarł związek małżeński z Ewą Mieczkowską. W 1973 wziął ślub kościelny z Małgorzatą Szmit. Ma sześcioro dzieci: Ryszarda (ur. 1968), Krzysztofa (ur. 1971), Kacpra (ur. 1974), Jacka (ur. 1977), Zuzannę (ur. 1982) i Korynnę (ur. 1983)”...(więcej )

Korwin-Mikke: Zlikwidujmy to państwo!'...”Chyba śp. Alexis de Tocqueville napisał 170 lat temu, że „Demokracja przetrwa tak długo, jak długo politycy nie odkryją, że można przekupić wyborców ich własnymi pieniędzmi”. To dzieje się na całym świecie – i to dzieje się i w Polsce “...”Złem nie jest to, że Jarosław Kaczyński bierze z państwowego banku miliardową pożyczkę; złem jest to, że istnieją państwowe banki. Złem nie jest to, że Polska Grupa Zbrojeniowa źle wydawała pieniądze: złem jest to, że istnieje Polska Grupa Zbrojeniowa. Jeśli tylko firma jest państwowa, to od razu przestaje służyć społeczeństwu – zaczyna służyć kaście polityków i urzędników, czyli aparatowi państwa. Jest to nieuniknione. Dlatego politycy i ich dziennikarskie pieski starają się ugruntować w ludziach przekonanie, że gdy firma jest państwowa, to „należy do nas, do obywateli - nie do jakiegoś kapitalisty”. “...”Jak wiedział już śp. Karol Marks demokracja w sposób nieunikniony prowadzi do socjalizmu – a ten (o czym Marks nie wiedział...) w sposób nieunikniony prowadzi do katastrofy “...”W I Rzeczypospolitej rządziła szlachta – ale szlachcicom nie wolno było prowadzić działalności gospodarczej! Właśnie dlatego, by nie uchwalali przepisów korzystnych dla ich biznesów. Niestety: większość miała jakieś-tam gospodarstwo rolne – więc faworyzowali rolnictwo. W efekcie Polska była bardzo bogata będąc eksporterem zbóż – ale przemysł był niedorozwinięty... “...”Więc kto powinien rządzić? Cóż: jestem monarchistą... Zdaję sobie jednak sprawę z tego, że dziś możliwe są tylko ersatze. Rosją rządzi były KGB-ista – i rozwija się ona znacznie lepiej od krajów UE, bo mniej tam demokracji – a więc i socjalizmu (ale gdy Władimir Putin chciał podnieść kobietom wiek emerytalny do 60 lat, to musiał ustąpić przed protestami!). W swoim czasie publicznie proponowałem gen. Markowi Dukaczewskiemu, by nie rządził Polską z tylnego siedzenia, tylko otwarcie przejął władzę... i odpowiedzialność! “...”Nie chciał – albo nie mógł. Może teraz ktoś się odważy? Myślę, że ten, kto wsadziłby do „internatu” dzisiejszą klasę polityczną (a niechby i ze mną!) zyskałby powszechny poklask. I miałby szanse na miejsce III RP stworzyć jakieś normalne państwo polskie. “...(źródło)

Janusz Korwin Mikke w polemice z Marianem Piłką „ Jedni np. twierdzą, że religię trzeba wprowadzić do szkół – drudzy (w tym ja) gwałtownie przeciwko temu oponowali (argumentując, że religia uczona w szkole zacznie być traktowana po prostu jako jeden z nudnych przedmiotów, zostanie oderwana od transcendencji właśnie; obecnie z przerażeniem obserwuję, że księża katecheci, przebywając w pokojach nauczycielskich, zaczynają nasiąkać panującymi tam poglądami!). Religii katolickiej zresztą świetnie by zrobiło, gdyby była teraz troszeczkę – jak za Gomułki na przykład – prześladowana. Dlatego p.Piłka ma rację, pisząc: „Stąd nawet jeżeli doceniają znaczenie religii, to jest ocena natury socjologicznej, a nie światopoglądowej i filozoficznej”. Dotyczy to i mnie, choć „neokoniem” nie jestem. Bo polityk jest po to, by rządzić państwem, a nie by roztrząsać zagadnienia światopoglądowe! „....”Gdyby przeczytał, co należy, to dowiedziałby się, że definiuję jako „Prawicę” ludzi zmierzających do przywrócenia klasycznej cywilizacji (u nas: europejskiej) – z naczelna jej zasadą: „Chcącemu nie dzieje się krzywda”. Kto neguje tę zasadę, jest zwolennikiem „państwa opiekuńczego” – nowoczesnej nazwy socjalizmu. Na pewno jest to definicja bardzo ostra. P. Piłka jej nie uznaje – do czego ma prawo (bo definicja to tylko definicja) – jednak zamiast podać własną, twierdzi, że to „chrześcijańska antropologia i socjologia wyznacza definicję prawicowości”. Z czego by wynikało, że przed narodzeniem Chrystusa Prawicy w ogóle być nie mogło „.....”Nie zauważa np., iż ostro zwalczam twierdzenie, że istnieje jakaś „umowa społeczna” i że polityka to realizowanie jakichś interesów indywidualnych lub grupowych. Twierdzę przecież, że mamy przestrzegać Zasad naszej cywilizacji. Jeśli to jest „nihilizmem”… „P. Piłka zarzuca mi, że propaguję prostackie recepty. Ja twierdzę, że to jego recepta jest prostacka: podążajmy zawskazówkami Boga (w praktyce: Kościoła); lecz człowiek wychynąwszy ze skalnej jaskini/ patrzy na p.Piłkę i pyta: „Którymi?”. ….”P. Piłka zauważa, że jestem darwinistą (bo jestem) i robi mi z tego zarzut. Bo zapominam, że jednostka jest cząstka wspólnoty – itd. Ależ prawa jednostki są jak najbardziej zgodne z interesem wspólnoty narodowej! Jeśli np. ktoś chce zaćpać się na śmierć, to jest to jego prawo – ale wspólnota na tym zyska, bo ewolucja polega na selekcji! Zwracam przy tym uwagę, że Chrystus w Kazaniu na Górze powiada: „I jeśli twoja prawa ręka powoduje twój upadek, odrąb ją i odrzuć od siebie. Bo lepiej dla ciebie, by zginął jeden z twoich członków, niż żeby całe twoje ciało poszło do piekła” (Mt 5-30).  “..(więcej )

Korwin Mikke Zresztą, przypomnę, że po zakończeniu I wojny światowej niepodległa Polska nielegalnie udzielała pomocy śląskim powstańcom, którzy walczyli z Niemcami. “...(wiecej )

Korwin Mikke „ Putin byłby dobrym prezydentem Polski „....”Po pierwsze, nigdy nie „popierałem” JE Włodzimierza Putina, a po drugie, gdybym go popierał, to bym się tego nie wstydził. Po trzecie, jednym z moich zajęć jest prostowanie głupot, które się mówi o Rosji, a o JE Włodzimierzu Putinie w szczególności. Nigdy nie powiedziałem niczego, czego bym się wstydził i musiał to odwoływać. Proszę zwrócić uwagę, że prowadzę politykę polską, a nie rosyjską. Nie rozumiem więc, dlaczego robi się ze mnie putinowca. Oczywiście uważam, że pan Putin jest znakomitym prezydentem Rosji i byłby świetnym prezydentem Polski. “...(więcej )
-----
Mój komentarz

Aprobata dla pedofilii na ośmioletnich dziewczynkach, tolerancja dla kazirodztwa, tolerancja aborcji, aprobata in vitro, publiczne zaparcie się katolicyzmu, promiskuityzm, rozwiązłość, libertynizm, brak elementarnej rodzicielskiej odpowiedzialności. Akceptacji, a nawet afirmacji agresywnych zachowań seksualnych wobec kobiet. Obrzydliwe poglądy Korwina Mikke

Korwin Mikke był i jest tak destrukcyjny dla polskiej prawicy i idei wolnościowych, że nikt nie ma złudzeń, że był nad nim rozciągnięty parasol służb. I całego lewackiego establishmentu medialnego. Bez tej kryszy trudno by sobie wyobrazić, aby postać ta mogła przez kilkadziesiąt lat się mianować konserwatystą , czy patriotą. Tutaj nie czas na analizy jego służebnych poglądów gospodarczych w stosunku do oligarchii rothschildowskiej. Służby i zależne od nich media w zależności od potrzeb pompowali go i spuszczali powietrze.

Żal mi Brauna i Winnickiego. Chociaż rozumiem ich plany zbudowania szerokiego obozu przed wyborami. Oraz faktu,że wyrazisty Korwin może dać im parę procent. Może, bo kiedy koalicja urośnie w siłę zaczną go zapraszać do mediów i pytać o pedoflilę, kazirodztwo i przylepiać jego poglądy narodowcom i Braunowi.

Marek Mojsiewicz
video Marek Jakubiak OSTRO o koalicji z Korwinem, aferze Niesiołowskiego, Kaczyńskim i dinozaurach Kopacz!

Video „Sex- Afera Esbeckiego Kapusia!” – kilka słów o S. Niesiołowskim

video Janusz KORWIN Mikke ? Komisja musi SPRAWDZIĆ te 27 PROSTYTUTEK ? AFERA z Niesiołowskim Jurny Stefan

 

YouTube: 
Forum jest miejscem wymiany opinii użytkowników, myśli, informacji, komentarzy, nawiązywania kontaktów i rodzenia się inicjatyw. Dlatego eliminowane będą wszelkie wpisy wielokrotne, zawierające wulgarne słowa i wyrażenia, groźby karalne, obrzucanie się obelgami, obrażanie forumowiczów, członków redakcji i innych osób. Bezwzględnie będziemy zwalczali trollowanie, wszczynanie awantur i prowokowanie. Jeśli czyjaś opinia nie została dopuszczona, to znaczy, że zaliczona została do jednej z wymienionych kategorii. Jednocześnie podkreślamy, iż rozumiemy, że nasze środowisko chce mieć miejsce odreagowywania wielu lat poniżania i ciągłej nagonki na nas przez obóz "miłości", ale nie upoważnia to do stosowania wulgarnego języka. Dopuszczalna jest natomiast nawet najostrzejsza krytyka, ale bez wycieczek osobistych.

Komentarze

Obrazek użytkownika xena2012

02-02-2019 [13:44] - xena2012 | Link:

Żal Panu Winnickiego i Brauna? Przecież ta dziwna koalicja rozpadnie się jeszcze przed wyborami po jakimś kolejnym wyskoku Korwina.

Obrazek użytkownika Imć Waszeć

02-02-2019 [14:29] - Imć Waszeć | Link:

Poglądy Korwina to niepokojąca sinusoida. Korwin to wieczny kłopot. Problem w tym, że on w polityce jest,a porządnych ludzie nie ma. Taki mamy klimat, czyli system polityczny, który eliminuje porządnych i wspomaga plewy a nawet łajzy. Dlatego właśnie takie inicjatywy polityczne, jak uświadomienie ludziom śmiertelnego zagrożenia dalszym przebywanie w Unii wymaga koalicji celowych, a nie ideologicznych i światopoglądowych. To co zarzucane jest Korwinowi, to robią właśnie teraz rozmaite prawiczki i sztywne wieszaki. Grają na zdetonowanie nowej inicjatywy albo z podpuszczenia i z czystej głupoty, albo cynicznie na rzecz swoich środowisk. Tak więc Korwin jaki jest taki jest, ale rozbijactwo polityczne pod pozorami żarliwego niesiołyzmu (ZChN) jest jeszcze gorsze. Przypomina to stręczenie tych zdezorientowanych w prawdziwych wartościach sekretarek Niesiołowi. Ponadto to nie prawiczki określają, co w danym sezonie jest grzechem a co nie, tylko specjalna instytucja w Watykanie zwana Penitencjarią Apostolską. Co więc jest w tym sezonie? Dużo ciekawostek, które zasmucą miłośników wilczej niekontrolowanej przez nic gospodarki zwanej liberalną bądź wolnym rynkiem (on jest taki wolny, jak kwota wolna od podatku u niewolnika w Rzymie).

"Nowe" grzech śmiertelne: niesprawiedliwość społeczna, handel narkotykami, zanieczyszczanie środowiska, manipulowanie genetyczne, nieprzyzwoite bogactwo, aborcja, pedofilia.
Nie tylko to zresztą. Są tam jeszcze takie grzechy: oglądanie pornografii (do dziś nie wiadomo co nią dokładnie jest, o czym świadczą zdjęcia-przykłady), zażywanie narkotyków i handel nimi, seks z użyciem erotycznych gadżetów, życie w konkubinacie, nawet samo mieszkanie z partnerem bez ślubu, to odstępstwa od wiary, których Kościół nie przebacza, neopogaństwo i apostazja. Niesioł powinien zrozumieć, że seks pozamałżeński to grzech, a nie pisać w CV, że jest katolikiem. Dalej lobbing, hejtowanie w internecie, w tym oczernianie, obrażanie, dręczenie, korzystanie z in vitro, przesadne bogacenie się, a w zasadzie wszelkie przyczynianie się do niesprawiedliwości społecznej i biedy, zwłaszcza w nieprzyzwoity sposób (nie tylko napady i grabieże, ale także puszczanie w trąbę partnera biznesowego lub naciąganie klientów), sprzedaż cnoty w internecie (zdjęcia, filmy) i znęcane się nad zwierzętami oraz seks z nimi, produkowanie niezdrowej żywności, przekręty finansowe (też przez Internet i telefon oraz korzystanie z niedozwolonych technik manipulacji), uczestniczenia w wyścigu szczurów o karierę. Antykoncepcja hormonalna i używanie antykoncepcyjnych wkładek domacicznych to również grzechy ciężkie. O. Maciej Zięba dominikanin: Niepłacenie podatków jest grzechem. Mówi o tym wyraźnie katechizm Kościoła katolickiego.

Proponuję więc, by następny artykuł miał tytuł "Kościół Katolicki niczym Korwin", bo inaczej kompletnie nie wiadomo jaki zarzut jest stawiany i dlaczego tak wybiórczo.

Obrazek użytkownika rolnik z mazur

02-02-2019 [15:55] - rolnik z mazur | Link:

JKM to taki "  szczurołap z Hammeln " ,  król olch  i wentyl bezpieczeństwa dla systemu. Dlatego Winnicki i Braun nie mogli sobie lepszego kompana do rozbicia systemu znależć. Byc może uda im sie przeskoczyc 5 % ale i nic poza tym. System to przełknie, przemieli i wydali.  Chłopcy rozmieniają sie na drobne. Tekst jak zwykle świetny.Pzdr.

Obrazek użytkownika Ptr

02-02-2019 [20:25] - Ptr | Link:

Dawno pisałem , aby nie iść z zawodowymi politykami. Widać jak prosty jest atak na taką koalicję. Jak bardzo porządnie wygląda wizeruek PJK i PISu na tle reszty. Reszta nie może znieść prawdy o sobie samych. Stąd ich agresja.
W tej polityce najbardziej autentyczne są tylko afery. I to też tylko te udokumentowane, które wydarzyły się realnie. Bo próbuje się też tworzyć fejk-afery, aby móc prowadzić telewizyjny słowotok. 

 

Obrazek użytkownika osoba

03-02-2019 [15:13] - osoba | Link:

Dlaczego powiela pan kłamstwo o rozwodzie z pierwszą żoną?

Czy można się rozwieść z martwą osobą?

Ona mu umarła. Karetka nie zdążyła przyjechać.

Obrazek użytkownika Marek Mojsiewicz

04-02-2019 [11:51] - Marek Mojsiewicz | Link:

Oficjalny życiorys  
W 1966 zawarł związek małżeński z Ewą Mieczkowską. Z małżeństwa urodziło się dwóch synów: Ryszard (1968) i Krzysztof (1971). Po rozwodzie w 1973 związał się z Małgorzatą Szmit (ślub kościelny w 1993), z którą ma troje dzieci ( https://pl.wikipedia.org/wiki/... )

 

Obrazek użytkownika Marek Mojsiewicz

04-02-2019 [12:02] - Marek Mojsiewicz | Link:

Czyto już kwalifikuje sie na nazwanie łajdactwem 
 Po rozwodzie w 1973 związał się z Małgorzatą Szmit (ślub kościelny w 1993), z którą ma troje dzieci: Kacpra (1974), Jacka (1977) i Zuzannę (1982). Z dwóch innych nieformalnych związków posiada córki Korynnę (1983) 

w 1982 roku Korwinowi rodzi się córka urodzona przez Małgorzatę Szmidt,a rok później z  łajdactwa małżeńskiego Korwina  córka Korynna z nieznanej matki.