Gdzie jest solidarność dziennikarzy wobec Michała Rachonia?

W całej tej naparzance i nienawiści ze strony lewicy do prawicy (tam jest prawdziwa nienawiść, na prawicy to jest piaskownica w tym zakresie) wszystkim jakoś umknęło, że Michał Rachoń został zwolniony z TVP na skutek jakiejś lewackiej histerii. W Rachonia uderzano od dawna. Od dawna było na niego zlecenie, ale tym razem lewactwo uznało, że pretekst jest wyjątkowo dobry. Ja uważam, że facet powinien zostać, bo był jedynym dziennikarzem telewizyjnym z jajami, czego nie można powiedzieć np. o Lisie i Durczoku, bo oni tak naprawdę realizują interesy lewackich możnych tego świata, więc ich rzekomy opór na niesprawiedliwość, to tylko iluzja. Michał Rachoń sprawiał, że to lewactwo było w defensywie. Bez Rachonia kolejny bastion upada. Dalej TVN i GW będą narzucały ton.

Nie widzę podstaw, żeby Michał Rachoń, który ma rodzinę i małe dziecko był pozbawiany pracy. Przerażające jest to, jak prawicowi politycy i dziennikarze są zaszczuci. Nikt nawet nie pomyślał, by wyrazić solidarność z tym człowiekiem. Nie jest to dziwne? Totalsi wykorzystują dosłownie każdy pretekst, by robić politykę i stawiają najbardziej radykalne kroki. Trzaskowski pod pretekstem walki z mową nienawiści wprowadza homo i proislamska propagandę do szkół. Być może gdański uniwersytet będzie nosił imię kolekcjonera mieszkań i kont bankowych... Tak się robi politykę - bezwzględnie i na chama a kto się odezwie ten jest faszystą, wyrzuca się go z pracy itd. PiS na papierze rządzi od 3 lat, a w rzeczywistości przy najważniejszych kwestiach, gdzie trzeba walczyć, chowa się pod miotłę. Dłużej tak być nie może. Ja od siebie napisałem kilka słów do TVP. Link macie tutaj: https://www.tvp.pl/kontakt

PiS nie jest w stanie wykorzystać żadnego pretekstu, by przepchnąć coś dobrego dla Polski. Po raz kolejny napiszę, że kłaniają się zaniechania w sprawie mediów.

Jeżeli ktoś z Państwa ma pomysł - jak pomóc Michałowi Rachoniowi, to zacznijcie Państwo działać. Podpowiedzcie, co można zrobić, bo za rok po dobrej zmianie może być tylko wspomnienie.

Forum jest miejscem wymiany opinii użytkowników, myśli, informacji, komentarzy, nawiązywania kontaktów i rodzenia się inicjatyw. Dlatego eliminowane będą wszelkie wpisy wielokrotne, zawierające wulgarne słowa i wyrażenia, groźby karalne, obrzucanie się obelgami, obrażanie forumowiczów, członków redakcji i innych osób. Bezwzględnie będziemy zwalczali trollowanie, wszczynanie awantur i prowokowanie. Jeśli czyjaś opinia nie została dopuszczona, to znaczy, że zaliczona została do jednej z wymienionych kategorii. Jednocześnie podkreślamy, iż rozumiemy, że nasze środowisko chce mieć miejsce odreagowywania wielu lat poniżania i ciągłej nagonki na nas przez obóz "miłości", ale nie upoważnia to do stosowania wulgarnego języka. Dopuszczalna jest natomiast nawet najostrzejsza krytyka, ale bez wycieczek osobistych.

Komentarze

Obrazek użytkownika Chatar Leon

16-01-2019 [17:54] - Chatar Leon | Link:

Szkoda słów.
Powiem tyle: Nie mamy w domu telewizora i mieć nie chcemy, jednym programem tvp regularnie przez nas oglądanym były (za pośrednictwem internetu) czwartkowe rozmowy Rachonia z Cejrowskim (choć wcale nie utożsamiałbym się ze wszystkimi poglądami Cejrowskiego). Wiele miesięcy temu przestałem oglądać (równie dostępne przez net) nijakie bezpłciowe wiadomości.

Od dłuższego czasu naprawdę przestaję rozumieć "dobrą zmianę".

Obrazek użytkownika adriano

16-01-2019 [17:57] - adriano | Link:

To jest defetyzm a ja piszę, że trzeba się bronić....

Obrazek użytkownika zbieracz śmieci

16-01-2019 [18:18] - zbieracz śmieci | Link:

Adriano ,ty masz omamy i rojenia bowie nie dalej jak wczoraj prowadził program w tvpinfo 

Obrazek użytkownika adriano

17-01-2019 [09:25] - adriano | Link:

Jaki program prowadził i o której godzinie?

Obrazek użytkownika smieciu

16-01-2019 [18:26] - smieciu | Link:

Ależ oni, rząd, Kurski itp nie są ani nie czują się zaszczuci!
Czym niby mają się przejmować? Przecież krzyki lewicy są idiotyczne i można je zwyczajnie olać. Albo, jeszcze lepiej, wykorzystać jako wodę na swój młyn. To przecież nie byłoby trudne.
Ale nie o to chodzi braciom Kurskim. Chodzi o to by przekaz medialny był coraz bardziej jednolity. Dlaczego naszeblogi odczepiono od niezależnej? Dlatego że tak jak Rachoń wprowadzały niepotrzebny zamęt. Wprawdzie bardzo delikatny ale jednak. Co tylko pokazuje jak tam już chyba cisną terminy i są zdeterminowani by zrobić z tym porządek.
Kurski od dawna pragnął zdjąć Rachonia. A że to zrobił w tym akurat momencie jest naprawdę BARDZO dużo mówiące. Gdyż Kurski jednoznacznie przyznał rację lewackim krzykom. Jednoznacznie zadeklarował się po czyjej stronie gra. CAŁE środowisko medialne dostało jednoznaczny przekaz. Od dzisiaj zarabiać w mediach mogą tylko ci, którzy będą zgodni z bardzo ściśle zakreśloną linią politycznej poprawności. Tylko ci z licencją na niepoprawność będą mogli być niepoprawni. Reszta niepoprawnych musi robić to za darmo i w coraz trudniejszych warunkach. Przede wszystkim też odcięta od tych mediów, które oddziałują na masy.

Za dwa miesiące marzec. I kluczowa dyrektywa UE. ACTA.
Do tego czasu wszystko ma zostać spacyfikowane. Drobnicę przydusi ACTA. Po marcu oficjalnie wracamy do PRL i Dziennika TV. Jednolitego przekazu wszystkich mediów. Tyle że tym razem z ślepo wpatrzonym weń ludem.

Obrazek użytkownika RinoCeronte

16-01-2019 [22:44] - RinoCeronte | Link:

A to już będzie bal na Titanicu...

Obrazek użytkownika Trotelreiner

16-01-2019 [19:37] - Trotelreiner (niezweryfikowany) | Link:

Zapamiętaj sobie raz na jutro: "WTYMKRAJU" NIE MA DZIENNIKARZY!!!
Sa tylko funkcjonariusze medialni...spełniający rozkazy naczelnych..."redaktorów"....Lisickiego,Lisa,Michnika,Karnowskich,Waltera,Solorza...i byłych SB-ków....właścicieli
mediów...oraz szwabów....z onetu,interii,TOK-FM,RMF-FM...lekko nie ma...jedno mrugniecie okiem...i wylot.
Za żadnym "ludziem" z TVP....Olejnik się nie zamknie w klatce...
Zaniechanie...ja tu pisałem....i na innych portalach...MEDIA GŁUPCY!
Moje pytanie do min.Sellina o Dużą Ustawę Medialną...pan poseł...minister odpisał mi: "na razie w zamrażarce...są ważniejsze sprawy".
Okaże sie na jesieni...w całym PiS-ie jest makaron....2 jaja na 500km makaronu.

Obrazek użytkownika Pani Anna

16-01-2019 [19:40] - Pani Anna | Link:

Nie ma solidarności, kiedy chodzi o własną d... karierę, a w tle jest nowy świecki śfięty owsiak, kandytat do pokojowej nagrody nobla i ofirara Palstusiów oraz Barbary Pieli.
Taka to jest prawda czasu, prawda ekranu.

Obrazek użytkownika zbieracz śmieci

16-01-2019 [20:36] - zbieracz śmieci | Link:

Kochany Adminie oddaję Tobie przyjemność dania kopa w dupę adriano za trzy kłamliwe notki o wyrzuceniu Pana Rachonia z TVP{właśnie prowadzi program}!

Obrazek użytkownika Dorota M

16-01-2019 [21:47] - Dorota M | Link:

Prowadzi Klarenbach, nie zmyślaj.

Obrazek użytkownika adriano

17-01-2019 [09:26] - adriano | Link:

@Zbieracz nie wprowadzaj dezinformacji,

Obrazek użytkownika xena2012

16-01-2019 [20:50] - xena2012 | Link:

Kurski zwany kiedyś bulterierem teraz widzi mi się jak trzesący ratlerek No, może jeszcze organizować Sylwestry Marzeń.

Obrazek użytkownika Imć Waszeć

16-01-2019 [21:58] - Imć Waszeć | Link:

Może zaprosi Owsiaka na ten rok ;)
Poczekajmy, a wszystko się wyjaśni, jak proponuje smieciu.

Obrazek użytkownika angela

16-01-2019 [22:42] - angela | Link:

No właśnie,  Adriano na haju, czy co?, produkuje klamstwo;  notkę za notką. 
Trollowania się zachciało.
Naczelny zmyslacz p.Pasierbiewicz , truje non  stop i nic mu nie zrobią. 
 

Obrazek użytkownika adriano

17-01-2019 [09:35] - adriano | Link:

Że co? Dezinformatorko?