Smolensk Crash Status Report / November 2011

Version with automatic transition to the chapter table of contents is at the link below.

http://ndb2010.files.wordpress.com/2011/11/status-report-on-smolensk-crash1811-11.pdf

            Wersja z automatycznym przejściem do rozdziałów ze spisu treści pod linkiem powyżej

*************************************************
  This document entitled "Status of Smolensk Crash Report" was prepared by Esq (Esquire)  Marię Szonert-Biniendę with the cooperation of experts in support of the Association of Families Smolensk Crash "Katyn2010".
  Niniejsze opracowanie pod tytułem „Smolensk Crash Status Report” zostało przygotowane przez mecenas Marię Szonert-Biniendę przy współpracy ekspertów wspierających Stowarzyszenie Rodzin „Katyn2010″ .
  Opracowanie to będzie służyć jako jeden z etapów na drodze do utworzenie tak bardzo potrzebnej międzynarodowej komisji ds.wyjaśnienia Tragedii Smoleńskiej.

Będziemy wdzięczni za rozpowszechniania raportu wśród anglojęzycznych znajomych oraz stowarzyszeń i instytucji pozarządowych, które mogą być zainteresowane sprawą tak bliską naszemu sercu – którą jest oddanie hołdu pasażerom i załodze Tu-154m nr.101 poprzez pełne wyjaśnienie przyczyn Tragedii Smoleńskiej.

Autorzy

Forum jest miejscem wymiany opinii użytkowników, myśli, informacji, komentarzy, nawiązywania kontaktów i rodzenia się inicjatyw. Dlatego eliminowane będą wszelkie wpisy wielokrotne, zawierające wulgarne słowa i wyrażenia, groźby karalne, obrzucanie się obelgami, obrażanie forumowiczów, członków redakcji i innych osób. Bezwzględnie będziemy zwalczali trollowanie, wszczynanie awantur i prowokowanie. Jeśli czyjaś opinia nie została dopuszczona, to znaczy, że zaliczona została do jednej z wymienionych kategorii. Jednocześnie podkreślamy, iż rozumiemy, że nasze środowisko chce mieć miejsce odreagowywania wielu lat poniżania i ciągłej nagonki na nas przez obóz "miłości", ale nie upoważnia to do stosowania wulgarnego języka. Dopuszczalna jest natomiast nawet najostrzejsza krytyka, ale bez wycieczek osobistych.

Komentarze

Obrazek użytkownika Tomasz Kasperski

17-11-2011 [09:57] - Tomasz Kasperski (niezweryfikowany) | Link:

Uprzejmie proszę o informację, gdzie można znaleźć polska wersje tego raportu.

Obrazek użytkownika ndb2010

17-11-2011 [21:39] - ndb2010 | Link:

Dokument "smolensk cras status raport" opierał sie na dostępnych polskojęzycznych dokumentach i informacjach. Z powodu ogromnego braku tekstów w języku anigielskim z założenie był dokumentem nastawionym na anglojęzyczną opinię publiczną. Z tego powodu był od razu pisany po angielsku opierając sie oczywiscie na tekstach ktore sa dostepne rowniez w jezyku polskim.

Jednak z powodu zainteresowania wersją polską istnieje możliwość ....przetlumaczenia tekstu na polski. Stanie sie to w najszybszym mozliwym terminie. Mysle, ze wersja polska zostanie opublikowana i zareklamowana w dostepnych i znanych portalach. 

pozdrawiam