TVN-owi włos z głowy nie spadnie

Coraz śmielej poczynają sobie „obrońcy demokracji”. Jeżeli jest prawdą, że TVN stoi za inscenizacją urodzin Hitlera, to kara finansowa np. 50 czy 100 mln zł, mogąca zachwiać finansami stacji nie jest odpowiednim działaniem. Gdybyśmy żyli w normalnym, w pełni suwerennym państwie, to TVN byłby po prostu zlikwidowany.

Materiał TVN uderzał w podstawy państwa polskiego i to w czasie kryzysu wywołanego przez Żydów (ustawa o IPN), w czasie trudnych relacji z wrogą nam Rosją, Niemcami i sterowną przez nich UE, w czasie rozmów z USA o obecności ich wojsk w Polsce.

TVN robi po prostu działalność dywersyjną i to nie tylko w przypadku „urodzin Hitlera” ale na co dzień w tej swojej prymitywnej propagandzie, w czasie zmyślania faktów i oczywistych kłamstw, kiedy widzimy i słyszymy jedno, a TVN nam tłumaczy, że to coś innego.

Nie można puszczać takich rzeczy płazem. Jestem gotów się założyć, że TVN-owi jednak, się krzywda nie stanie. Co najwyżej dostanie jakąś śmieszną karę. Likwidacja tej stacji spowodowałaby niesamowitą wrzawę na świecie. Pozostaje tylko pytanie: Czy jest sens się tym przejmować? Czy jest sens przejmowania się antypolskimi kłamstwami, które codziennie wylewają się na Zachodzie, obojętnie czy PiS idzie ostro swoim kursem, czy próbuje się jakoś ułożyć i wycofać na z góry upatrzone pozycje?

Moim zdaniem postępująca anarchia w Polsce, szkodzi wizerunkowi Prawa i Sprawiedliwości. Nawet wyborcy tej partii, do których się zaliczam, przestają czuć respekt do władzy. Może warto jednak wrócić do twardych działań, jakie mieliśmy za rządów Beaty Szydło?

Ile to już lat nam się wmawia, że ze złodziejami nie można zrobić porządku, bo to, bo tamto? Ile lat nam się wmawia, że nie możemy też nic zrobić z zachodnimi koncernami, które drenują Polskę? Na co mamy jeszcze czekać? Obawiam się, że na razie kluczowe działania dla dalszego istnienia Polski w sferze mediów i sądów nie zostaną wykonane…. Może to i dobrze, bo przez Andrzeja Dudę wiele spraw nie jest możliwych do wykonania w tej kadencji. Zastanawiam się też, co takiego wrogie Polsce siły mają na rządzących, że ciągle tkwimy w jakimś paraliżu?

Pozostaje pytanie: Czy PiS wygra koleją kadencję? Jeżeli, daj Boże wygra, to będzie to już ostatnia szansa na naprawę Polski. Jeżeli wygra i nic nie zrobi, to będziemy mieli odpowiedź, czy od 2015r. rządziła w Polsce partia propolska, czy propolska tylko w zakresie deklaracji? Tak samo będzie w przypadku przegranej PiS-u - dowiemy się czy historyczna szansa na pełną suwerenność nie została zmarnowana przez bojaźliwość takich ludzi jak Andrzej Duda....

Na chwilę obecną kierunek jest umiarkowanie dobry, ale w roku stulecia niepodległości mamy tyle niepodległości na ile…. Unia, Niemcy i Izrael nam pozwolą (bo wobec Rosji na szczęście idziemy dosyć ostro). Oby nastąpił jakiś przełom, który spowoduje, że od tego roku Polska będzie coraz silniejsza… Wszystko zweryfikują wybory parlamentarne 2019.

Forum jest miejscem wymiany opinii użytkowników, myśli, informacji, komentarzy, nawiązywania kontaktów i rodzenia się inicjatyw. Dlatego eliminowane będą wszelkie wpisy wielokrotne, zawierające wulgarne słowa i wyrażenia, groźby karalne, obrzucanie się obelgami, obrażanie forumowiczów, członków redakcji i innych osób. Bezwzględnie będziemy zwalczali trollowanie, wszczynanie awantur i prowokowanie. Jeśli czyjaś opinia nie została dopuszczona, to znaczy, że zaliczona została do jednej z wymienionych kategorii. Jednocześnie podkreślamy, iż rozumiemy, że nasze środowisko chce mieć miejsce odreagowywania wielu lat poniżania i ciągłej nagonki na nas przez obóz "miłości", ale nie upoważnia to do stosowania wulgarnego języka. Dopuszczalna jest natomiast nawet najostrzejsza krytyka, ale bez wycieczek osobistych.

Komentarze

Obrazek użytkownika Marek1taki

11-11-2018 [15:35] - Marek1taki | Link:

"Gdybyśmy żyli w normalnym, w pełni suwerennym państwie, to TVN byłby po prostu zlikwidowany."
Gdyby to dotyczyło partii narodowej, to zostałaby zlikwidowana.
"Materiał TVN uderzał w podstawy państwa polskiego i to w czasie kryzysu wywołanego przez Żydów (ustawa o IPN)"
Dowód jawnej współpracy z obcym wywiadem - bezkarny, bo przegraliśmy tę wojnę.

Obrazek użytkownika Swisspola

11-11-2018 [16:18] - Swisspola | Link:

Jest jedna kara, odebranie licencji! Natomiast oczekuje o tzw. dobrej zmiany kompletnej ustawy medialnej w której udział kapitału zagranicznego we wszelkiego rodzaju mediach nie powinien przekraczać 20%. To po to, aby w przyszłości nie manipulowała nami V Kolumna i pseudo przyjaciele nie skłócali więcej Polaków!
 

Obrazek użytkownika ASPAL

11-11-2018 [16:32] - ASPAL | Link:

I ja tak myślę...a jak "dobra zmiana" zrobi?Będzie się bać p.t A co na to zagranica? O repolonizacji mediów w Polsce jakoś "dobra zmiana" zapomniała.....

Obrazek użytkownika Swisspola

11-11-2018 [17:24] - Swisspola | Link:

Niestety na razie PiS ma Kurwizje, więc mu żadna reforma mediów jest nie potrzebna. Ja podejrzewam, że tak naprawdę zarówno w sadownictwie jak i w mediach nie chodziło im żadne reformy jakościowe, ale wyłącznie wymianę na swoich. W mediach udało się to bez reformy wiec ich nie ruszają, a w sadownictwie nie było tak łatwo wiec musieli zrobić reformę wymienną! Kaczyński musi nie zapominać, że rządzić nie będzie wiecznie, a to co zrobili z TVP będzie się dalej degenerowało i to również przy ich udziale, a może przede wszystkim przez nich. Będą płakać, jak płakali za rządów PO i PSL, a nowa władza będzie ich obwiniała za stworzenie Kurwizji wiec będzie rozgrzeszona. Podobną argumentacją posłużył się PiS przy zawłaszczeniu TK. I tak upadają wartości i normalność w tym kraju! I tak się kreci ten chocholi taniec!

Obrazek użytkownika Jabe

11-11-2018 [18:46] - Jabe | Link:

Gdyby chodziło o reformy, byłaby jakaś dyskusja, co ma być ich celem, do czego należy zmierzać. Tymczasem tylko co i rusz dowiadujemy się, że gdzieś są pokomunistyczne złogi i trzeba je wymienić na patriotów pokroju prokuratora Piotrowicza. Dziś już nie można mieć wątpliwości, że chodzi o podmianę na swoich. PiS idzie va banque, zakładając, że będzie rządził niepodzielnie jako neosanacja, nie pomny, że oryginał nie trwał długo, tylko do upadku Polski.

Obrazek użytkownika mmisiek

12-11-2018 [00:45] - mmisiek | Link:

Takie coś jak TVN można załatwić w białych rękawiczkach od strony czysto fiskalnej i bez strzelania z wielkich patriotycznych armat. Tylko trzeba chcieć - z tym jest największy problem.