Brawo burmistrz Berlina


" Nie żałuję niczego " Berlińscy neonaziści 

Jazgot jaki w tej chwili wydają z siebie na gazeta.pl czerscy naziole spod znaku sierpa i młota można określić jednym słowem : jaja. Wszyscy odmieniają te jaja przez wszystkie przypadki. Jaja podobno ma pani prezydent Warszawy podejmująca w przededniu 100 - lecia niepdległości tak śmiałe decyzje. Nie wiem czy pani prezydent ma jaja, raczej nie. O żadnym coming out nie słyszałem. Na pewno jest tchórzem i prowokatorem chowającym się z miną niewinniątka za urząd prezydenta miasta st. Warszawy. Jaja to ma burmistrz Berlina, on nie pęka nawet przed zdeklarowanymi neonazistami, którym w ramach demokratycznego państwa zezwala się na manifestowanie poglądów, czy to się komuś podoba czy nie, ale tak działa demokracja.

Czy udział tego dżentelmena w marszu neonazistów zepsuł wizerunek i postrzeganie  Niemców w Europie?
Czy były w tej sprawie jakieś interpelacje w brukselskim sanhedrynie ?

 
Bo jednym z fundamentów demokracji są również słowa Woltera : 

" Nie zgadzam się z Twoimi poglądami, ale po kres moich dni będę bronił Twego prawa do ich głoszenia " 

Dziś kwiat PO, prominentny polityk Platformy pokazał prawdziwą antydemokratyczną gębę. 

Cóż można radzić organizatorom Marszu Niepodległości ? Chyba pozostaje akces do inicjatywy Władysława Frasyniuka i Obywateli RP - z entuzjazmem przyjętej min. przez Gazetę Wyborczą - czyli Ruchu Obywatelskiego Nieposłuszeństwa. 
Władek ! Prowadź, zawsze deklarowałeś się jako gorący, polski patriota. 

Jak Władek nie pomoże, to pozostaje już tylko Kaszpirowski : один, два, три 

 

Forum jest miejscem wymiany opinii użytkowników, myśli, informacji, komentarzy, nawiązywania kontaktów i rodzenia się inicjatyw. Dlatego eliminowane będą wszelkie wpisy wielokrotne, zawierające wulgarne słowa i wyrażenia, groźby karalne, obrzucanie się obelgami, obrażanie forumowiczów, członków redakcji i innych osób. Bezwzględnie będziemy zwalczali trollowanie, wszczynanie awantur i prowokowanie. Jeśli czyjaś opinia nie została dopuszczona, to znaczy, że zaliczona została do jednej z wymienionych kategorii. Jednocześnie podkreślamy, iż rozumiemy, że nasze środowisko chce mieć miejsce odreagowywania wielu lat poniżania i ciągłej nagonki na nas przez obóz "miłości", ale nie upoważnia to do stosowania wulgarnego języka. Dopuszczalna jest natomiast nawet najostrzejsza krytyka, ale bez wycieczek osobistych.

Komentarze

Obrazek użytkownika RinoCeronte

07-11-2018 [20:45] - RinoCeronte | Link:

HGW w razie czego chce być prześladowana za poglądy polityczne, a nie za jakieś kamienice, bo kto by ją wtedy bronił?

Obrazek użytkownika Jabe

07-11-2018 [23:39] - Jabe | Link:

Przysłużyła się, stawiam na to, że nikt jej nie tknie.

Obrazek użytkownika Imć Waszeć

07-11-2018 [21:28] - Imć Waszeć | Link:

Niech Pan uważnie przyjrzy się temu transparentowi.Jest tam wyraźnie napisane "narodowi socjaliści". Niemcy wiedzą, że słowo "naziści" to taka nic nie mówiąca ściema ideologiczna do odsyłania ich zbrodni na Berdyczów ludzików z kosmosu, albo na prawdziwą prawicę. Przecież czytają, a oczy mają, że to socjaliści. Ja wiem, że można ten zwrot rozwijać, co w przypadku lemingów jest tak samo skuteczne jak pytanie o historię po wieloletniej dywanowej indoktrynacji libero-medialnej.

Obrazek użytkownika Marek1taki

07-11-2018 [22:22] - Marek1taki | Link:

Pani HGW może miec najwyżej jajniki. W musztardówce z gybisem, na nakastliku.

Obrazek użytkownika ruisdael

08-11-2018 [07:20] - ruisdael | Link:

MAM PYTANIE- czy była możliwość wkroczenia zarządu komisarycznego i unieważnia zakazu HGW?