Eto toże hippis

   Pośród całych tabunów przesmradzających się po przeróżnych szczujnych mediach „jautorytetów”, zapraszanych tam zazwyczaj jedynie po to aby mogli oni sobie - korzystając z okazji - bez przeszkód, ale za to przy w pełni entuzjastycznym aplauzie ze strony mości prowadzących, postrzykać wydzieliną w kierunku partii rządzącej i jej ciemnogrodzkiego elektoratu, odznaczył się ostatnim czasem pewien wybitny ekspert, specjalizujący się podobnież w dziedzinie służb specjalnych, na co dzień robiący za współmałżonka pewnej wyróżniającej się nocnikarki, reprezentującej pewien niezwykle obywatelski portal, który w uznaniu rozlicznych zasług odniesionych na polu swoich rozlicznych aktywności, został już zdaje się we właściwy sposób zasilony finansowo przez stosowne międzynarodowe gremia i instytucje, w związku z powyższym nie potrzebuje już spracowanymi ustami niejakiego redaktora Pacewicza (sam już nie wiem – seniora czy juniora) i innych GWnianych odrzutów, żebrać u „centrolewych” czytelniczych użytkowników o jałmużnę.
   Wspomniany spec, który zaczynając jako „wolnościowiec” tudzież „wojujący pacyfista” w momencie przejścia od tzw. komunizmu do tzw. kapitalizmu raczył ni z tego ni z owego przedzierzgnąć się w robiącego zawrotną karierę gwiazdora UOP-u, w znamienitym towarzystwie zresztą, że wymienić należałoby chociażby jego towarzyszy broni jeszcze z czasów pozostawania w głębokiej – antysystemowej rzecz jasna – opozycji, w osobach takich późniejszych tuzów wywiadu i kontrwywiadu jak Miodowicz młodszy (wiele wskazuje na to, że jeden z głównych pomysłodawców „projektu” pewnej platformy zwanej dla żartu – na podobnej zasadzie jak wspomniany portal zatrudniający imć małżonkę – obywatelską) względnie Sienkiewicz jeszcze młodszy (ten sam, który wyspecjalizował się w paleniu budek pod placówkami dyplomatycznymi, miłośnik „ch..a i d..y” czy też jak kto woli „ch..a do d..y” – bo wnosząc z jego ostatnich wystąpień medialnych trudno wysnuć wniosek co do tego, w której z tych dwóch konfiguracji wskazanych przezeń elementów anatomicznych, upodobał on sobie bardziej), otóż ów jegomość, obecnie udzielający się obok pana Dukaczewskiego na demonstracjach wszelkiego kodziarstwa (program tekstowy nie wiedzieć czemu poprawia mi na „lodziarstwa”, choć jako żywo to nie o Radku – zwanym też mężem swojej żony – miała być w niniejszym tekście mowa) – zarówno tego wywodzącego swoje pochodzenie z pionów cywilnych, jak i tego z nieco innych pionów – jako uznany w branży biznesmen, koncentrujący się ponoć obecnie na „działalności gospodarczej” w ramach założonej w tym celu „wywiadowni”, postanowił wypłakać się w mankiet pewnej dziennikarskiej Śwince Piggy na moim ulubionym portalu fejkniusowo-satyrycznym, ponoć – o zgrozo – cieszącym się u nas w kraju niesłabnącą i nadal rekordową popularnością.
   Nasz bohater o nieco ekscentrycznym wizerunku stanowiącym skrzyżowanie dawno przebrzmiałego hippisowskiego amatora kwaśnych jabłek (czyt. kompotowego odlotu) z nieco zaniedbanym bezdomniakiem spod osiedlowego śmietnika, raczył m. in. pożalić się redaktorowi prowadzącemu na bezprzykładną opresyjność obecnej władzy, która nieustannie szykanuje niewinnych ekologów i inne wysokoopłacane, niezwykle „obywatelskie” trzódki. Na szczęście sądy, „nie będąc dopełnieniem systemu” (jako rzecze nasz - posiwiały od, powodowanych przez krwawy kaczystowski reżym, codziennych  zgryzot  - dzieciokwiat), nadal stoją po ze wszech miar słusznej stronie i uciemiężonych działaczy takiej czy innej pracowni na rzecz utwierdzania w dobrostanie i samozadowoleniu naszej Matki Ziemi, wraz z jej umiłowanym kornikiem drukarzem tudzież innych stachanowców, walczących dziś niczym lwice w obronie tradycyjnych obywatelskich wartości i cnót, z naszą legendarną wręcz praworządnością i poświęconą przez samego papieża Franciszka konstytucją na czele, z jakichkolwiek naliczanych przez wrażą „pisoską” policję sankcji tudzież grzywien, zwalniają.
   Ten sentyment do wszelkiej maści miłośników przyrody w wykonaniu naszej medialnej specwyroczni może mieć niechybnie źródło w zamierzchłych latach 80-tych, kiedy to miał pan Pietrek okazję udzielać się w przeróżnych anarchizujących ruchach, protestujących namiętnie m. in. przeciwko uruchomieniu elektrowni w Żarnowcu, finalizacja którego to spektakularnego przedsięwzięcia na samym progu tzw. transformacji mogłaby z pewnością zaburzyć niejedne dalekosiężne plany i zaszkodzić wielu świetnie zapowiadającym się interesom (przede wszystkim z pewnością niezwykle trudno byłoby taki kombinat sprywatyzować, co już samo w sobie winno zaświadczać o tym jak głęboko niesłuszna była z samej swej natury idea jego budowy). Nasz „ekskluzywny menel”, co nieco spóźniony rocznikowo na niezapomniane lato 68’, snuje dalej swą ponurą opowieść o tym jak to biednym aktywistom, ze względu na rozliczne wezwania na komisariaty, uniemożliwiane jest „efektywne wykonywanie pracy zawodowej” (dla jakże wielu egzemplarzy, wywodzących swój rodowód z tego kolorowego towarzystwa, łączącej się w sposób bezpośredni z tą właśnie aktywnością, ze względu na uprawianie której są one właśnie na owe komisariaty wzywane, ale o tym w studyjnej konwersacji nie warto się zająknąć - zwłaszcza, że i sam pan Adam od pozdrowień dla brata, jak ćwierkają jaskółki, nie przepada za konkurencją), „wyłączając ich z normalnego życia”. Kto zechce prześledzić wyczyny mości Trójzęba – mam tu na myśli znanego machera m. in. od organizacji łobywatelsko-cmentarno-podwawelsko-podsejmowych szturmosabatów – i orzeknie, że ten pan w istocie prowadzi „normalne życie”, temu mogę jedynie pogratulować poczucia humoru.
   Dalej niewczesny pogrobowiec Lata Miłości odlatuje jeszcze bardziej - być może wytłumaczenie zjawiska, że dzieje się tak, a nie inaczej, wynika z tej oto prostej przyczyny, że spożyta w zastępstwie śniadania mieszanka, na którą przepis udało mu się najpewniej w ramach tzw. „pracy operacyjnej” pozyskać w dawno minionych latach swej agenturalnej świetności, zaczęła działać z pewnym opóźnieniem. Otóż okazuje się, że pan fachowiec z mocy swego autorytetu uważa, iż „sam fakt stwierdzenia, że jakaś firma jest zagrożeniem dla państwa jest bardzo niepokojący" i może to stanowić "poważny krok w stronę państwa policyjnego". Może się nie znam, ale jak dla mnie takowy fakt, że jakaś firma miałaby stanowić dla państwa zagrożenie, może być owszem - niepokojący, jednakże przede wszystkim jako świadczący o dojmującej słabości tegoż państwa. Kolejnym wynalazkiem pana Pietrka okazało się powiązanie rzekomego wzrostu „brutalnej przestępczości w Polsce – zabójstw, pobić, przemocy domowej, a nawet przemocy wobec zwierząt” z agresją wywoływaną ponoć przez „nieodpowiednie zachowania polityków, którzy używają epitetów w dyskursie publicznym”, co zostało również przy tej okazji sklejone ze wzrostem „przestępstw z nienawiści, czyli m.in. ataków na cudzoziemców i osoby o odmiennej orientacji płciowej”, których ilość nasz protagonista oszacował na jakieś bez kozery licząc 30 tysi, w domyśle przy tej okazji posługując się skalą roczną.
   I tutaj jak na dłoni widać jak to imć pan ekspert zwykł wysysać swoje „dane wywiadowcze” z brudnego palca (tudzież innej części ciała) swych ulubionych oficerów prowadzących, być może tych samych, którzy holowali go wraz z wymienionymi kompanionami na krótkich smyczach przynajmniej od czasów tzw. przebudowy służb, do którego to niezwykle odpowiedzialnego zadania został jakimś dziwnym trafem wytypowany spośród milionów absolwentów studiów wyższych (co w owym czasie stanowiło zdaje się jego jedyny - spośród oficjalnie uwzględnianych - atut), a być może – sądząc z jego dalszych losów – i dużo wcześniej. Bo jakoś trudno dać wiarę teorii, zgodnie z którą „młodzi, rzutcy, ambitni”, świeżo upieczeni adepci takich czy innych uczelni, zaczęli niezwłocznie po przybyciu z milczanowsko-wałęsowskiego naboru w mury wiadomego resortu, rozstawiać po kątach zasiedziałych tam od lat starych wyjadaczy. Bo w tak umiłowanej przez pana specjalistę od służb przyrodzie, zazwyczaj to nie ogon kręci psem, a raczej wręcz przeciwnie. A swego rodzaju wytłumaczenie tego pozornego odwrócenia porządków może stanowić sugestia zawarta w zaadaptowaniu do tytułu notki nieco zmodyfikowanej puenty pewnego starego PRL-owskiego dowcipu opisującego dialog uczestników hippisowskiego zlotu. Jeśli ktoś koniecznie ciekaw, mogę zacytować:)
 

Forum jest miejscem wymiany opinii użytkowników, myśli, informacji, komentarzy, nawiązywania kontaktów i rodzenia się inicjatyw. Dlatego eliminowane będą wszelkie wpisy wielokrotne, zawierające wulgarne słowa i wyrażenia, groźby karalne, obrzucanie się obelgami, obrażanie forumowiczów, członków redakcji i innych osób. Bezwzględnie będziemy zwalczali trollowanie, wszczynanie awantur i prowokowanie. Jeśli czyjaś opinia nie została dopuszczona, to znaczy, że zaliczona została do jednej z wymienionych kategorii. Jednocześnie podkreślamy, iż rozumiemy, że nasze środowisko chce mieć miejsce odreagowywania wielu lat poniżania i ciągłej nagonki na nas przez obóz "miłości", ale nie upoważnia to do stosowania wulgarnego języka. Dopuszczalna jest natomiast nawet najostrzejsza krytyka, ale bez wycieczek osobistych.

Komentarze

Obrazek użytkownika wielkopolskizdzichu

10-10-2018 [13:49] - wielkopolskizdzichu | Link:

"Nasz bohater o nieco ekscentrycznym wizerunku stanowiącym skrzyżowanie dawno przebrzmiałego hippisowskiego amatora kwaśnych jabłek (czyt. kompotowego odlotu) z nieco zaniedbanym bezdomniakiem spod osiedlowego śmietnika"
Bardzo sugestywny opis urody przewodniczącego klubu sejmowego Partii. 

Obrazek użytkownika Jaworowski

14-10-2018 [18:04] - Jaworowski | Link:

Pana kolejny wpis to majstersztyk kpiący z tego groteskowo- burleskowego świata zbudowanego przez komuszą lemingozę, świata absurdalnie zdeprawowanej codzienności w jakiej ciągle się taplamy od 70 lat. „Ten ogon psa kręci' nadal częścią bezmyślnego i zdegenerowanego społeczeństwa rujnując wszelkie próby naprawy i doprowadzenia do względnej normalności. Pana głos jest bardzo ważny, gdyż Pana psychologiczna analiza tego co się dzieje w sposób bardzo dowcipny i jednocześnie głęboki pokazuje absurdy czerwonej, lewackiej blagi w jakiej tkwimy po same jaja, a może nawet wyżej.

Obrazek użytkownika hr.Levak-Levatzky

14-10-2018 [23:57] - hr.Levak-Levatzky | Link:

Szanowny Panie Jaworowski!
Pańskiego komentarza nie odebrałem jako majstersztyk groteskowo-burleskowy, albowiem nie jest takim pogardliwe określenie naszego społeczeństwa (choćby tylko jakiejś jego części) jako bezmyślnego o zdegenerowanego. Nie tylko dlatego, że  jest to wysoce niestosowne i wręcz obraźliwe dla wielu ludzi, ale stanowi owo straszliwe szczucie i podjudzanie jednych przeciwko drugim. Czy tak przez Pana nazwana część naszego społeczeństwa miałaby teraz  odwzajemniać się  używając tych samych inwektyw wobec Pana i wszystkich popierających obecną wadzę? Chyba  by Pan tego nie chciał?  Wprawdzie ryba psuje się od głowy, jak mówi stare przysłowie, ale może chociaż  na tym portalu  dobrze byłoby stosować się do obowiązujących tu zasad nieużywania  tego rodzaju, jak Pański komentarz, form polemiki.W końcu nie każdy musi się zgadzać z tą -  jak Pan nazwał - psychologiczną analizą tego co się dzieje Pana Teutonica, a tym bardziej z Pańskim określeniem, iż jest to analiza czerwonej, lewackiej blagi w jakiej tkwimy po same jaja, a może nawet wyżej. Nie wiem w czym Pan tkwi i to nie wiadomo jak wysoko, wszakże knajacki język komentarza  z pewnością nie zasługuje na wysoką ocenę.A przy okazji dlaczego powtarza Pan jak zaklęcie słowo "lewacki, lewactwo" w stosunku do oponentów, skoro nikt z używających tego określenia nie potrafi wyjaśnić jego właściwego znaczenia (np., że tak nazywano i dlaczego chińskich hunwejbinów czy latynoskich tupamaros - jeśli wie Pan kto to byli).
Ukłony załączam!
 

Obrazek użytkownika Jaworowski

15-10-2018 [14:17] - Jaworowski | Link:

>>>Pańskiego komentarza nie odebrałem jako majstersztyk groteskowo-burleskowy,<<<
Ależ Drogi Panie Hrabio, to Pana sprawa, jak waść odbiera to, co, i o czym piszę. Masz waść pełne prawo do głosu i to waść realizujesz, ale proszę nie dyktować mi formy i treści, jakich waść sobie życzy, by nie urazić własnej urażonej pychy. Moje tutaj wpisy nie mają być majstersztykiem pod względem formy czy treści, gdyż nie jest to moją ambicją. Piszę nie dla popisu i poklasku..To nie czas po temu.. Jesteśmy w stanie wojny, przez was określonej, jako totalnej. Czerwona tłuszcza, która waść reprezentujesz, tak nagle i niespodziewanie od koryta odgoniona, po 70 latach totalnego uprzywilejowania (ja to nazywam 70 letnim bzikiem uprzywilejowania), wypowiedziała wojnę totalną tym, którzy zdobyli władzę w demokratycznych wyborach. Wam, potomkom chłopów wyniesionych do władzy na bagnetach bolszewików, nawet w najczarniejszych snach się nie śniło to, co się wydarzyło na jawie. Zostaliście na lodzie, bez władzy a przecież bez koryta i czerpania z niego pełnym garściami nie potraficie żyć. Waści rozpaczliwe wpisy, dobitnie o tym świadczą. Maskowanie rzeczywistego waszego celu wersalową formą jest bezcelowe Drogi Hrabio. Na wasze numery już się nie nabierzemy.Jesteś waść typowym urobkiem tefałenowskiej propagandy Każdy myślący trzeźwo człowiek wie, że oglądanie jedynej  "słusznej stacji" gdzie fałsz nadawany jest całą dobę prowadzi ludzi na psychiczne manowce. Są też inne stacje i można zapoznać się też z innymi poglądami na rzeczywistość. Nie należy zamykać się w świecie jednej stacji i gazety, bo skutek będzie opłakany jak w przypadku tego biednego i zmanipulowanego gościa, który się podpalił.
Społeczeństwo po 26 latach manipulacji staje się dojrzalsze i bardziej krytyczne dzięki powstaniu nowych stacji telewizyjnych, gazet, portali i możemy zapoznać się z przekazem  nie zmanipulowanym i nieoderwanym od rzeczywistości . Pewna grupa, która do niedawna rządziła traktowała nas jak półgłówków, którym wszystko  można wmówić. Jechała na tym bardzo długo zawłaszczając kraj, sprzedając za bezcen przedsiębiorstwa, sama obławiając się ile wlezie wyłudzając miliardy VATu przy całkowitej bierności a wręcz przyzwoleniu wymiaru niesprawiedliwości, który w tym bezprawiu miał swój udział. Najdziwniejsze jest to, że Pan nadal uważa nas za półgłówków i że można nam wmówić, co tylko się chce, obiecać, co tylko się chce a my to bezkrytycznie łykniemy.  Na bajki to my się już nie nabierzemy. Czas nas traktować jak dorosłych a nie jak dzieci, którym można wcisnąć każdy kit...

 

Obrazek użytkownika hr.Levak-Levatzky

15-10-2018 [21:27] - hr.Levak-Levatzky | Link:

 Sz.Panie Jaworowski!
Wprawdzie nie dowiedziałem się co to znaczy lewak/lewactwo, skąd pochodzi mój nick, który (zwłaszcza tytuł) wziąłeś Pan na serio, ale za to dowiedziałem się wiele o Panu jako o nowym hejterze,który pojawił się na NB. Tego lewactwa używa jako koronnego argumentu w tępieniu orzeciwnika politycznego  pewien odłam mediów zwanych – nie wiadomo  z jakiego powodu – „narodowymi”, a w ślad za nimi wszyscy  polemizujący  z tzw. „gorszym sortem”. Jesteś Pan tu nowym komentatorem wpisów, więc niepotrzebnie powtarzasz i usiłujesz  mnie oświecić, że tylko czytając, słuchając i oglądając te „narodowe”.mógłbym doznać objawionej prawdy o naszej polskiej aktualnej rzeczywistości. Oczywiście wyzywając mnie znanymi inwektywami chcesz dobitnie podkreślić kim jesteś czyli odbiorcą „narodowych” mediów i jako taki powtarzasz Pan jak papuga wszystkie tezy, hasła i quasi argumenty na temat wszystkich, którzy nie są fanami sławetnej doj… pardon: dobrej (podobno) zmiany. Żeby kogoś wyzywać od kmuchów czy „czerwonej tłuszczy”, do której mnie Pan całkowiie bezzasadnie zaliczasz, bo nie jestem w opozycji, ani w  żadnej pavtii (częste powtórki tych wyzwisk u pewnych „komentatorów”) trzeba by było znać tego kogoś, jego działalność i zasługi  zwłaszcza w poprzednim ustroju. A tymczasem Pan i Panu podobni b. często określają tymi głupkowatymi, ale obrażliwymi wyzwiskami ludzi , którzy działali bądź w podziemnej opozycji, bądź choćby w Solidarności jako zdecydowani, nieraz narażający się na represje wrogwie  komunizmu i całego poprzedniego ustroju. Więc nie warto może tak lekko  rzucać na kogoś oskarżenia, że jest komuchem, bo jak wtedy należaloby nazwać Pana i jemu podobnych? A już cała reszta o moich chłopskim pochodzeniu i byciu przy korycie przez 70 lat, zatrąca mocno żałosną próbą obrażenia za pomocą poplątania z pomieszaniem  historii politycznej Polski i  na polemikę nie zasługuje.  Mam tedy dla Sz.Pana dobrą rade: pozostań Pan przy swoich narodowych mediach,skąd czerpiesz te wszystkie mądrości,a zwłaszcza argumentację, tylko proszę pamiętać,że szef narodowej TVPiS , tej jakże prawdomównej, rzetelnej, uczciwej telewizji mawiał,iż ciemny lud wszystko kupi. I proszę się zdecydować, czy polskie społeczeństwo, jak Pan pisze w poprzednim komentarzu, jest bezmyślne i zdegenerowane, czy może, jak  teraz Pan twierdzi, raczej dojrzalsze i bardziej krytyczne, w tym także na moje „rozpaczliwe(?) wpisy”, jak raczył Pan nazwać mój komentarz, czego usiłował Pan właśnie dać dowód.
 

Obrazek użytkownika Jaworowski

17-10-2018 [13:47] - Jaworowski | Link:

>>> który (zwłaszcza tytuł) wziąłeś Pan na serio, <<<
Panie Hrabio, proszę nie przypisywać sobie cech, których waść nie posiada. Z psychologią za pan brat, to Pan nie jest. Serio? Hrabia i za chwilę potomek chłopa? Większej sprzeczności to chyba nie ma. Pana taktyka jest tak prosta, prymitywna i czytelna, że aż nuda to czytać.  Na okrągło(wy lewacy komuszy, definicja później) podkreślacie jak jesteśmy głupawi, gdyż Kurski to i tamto, Misiewicz to i to, sort jakiś taki i taki, a wy genialni, wykształceni, światli, postępowi, jedyni zdolni do przewodzenia narodem. Tylko problem w tym, że ja za grosz tego nie widzę. Przeciwnie, wasz obraz siebie to całkowite przeciwieństwo tych waszych chorych konfabulacji. To przekonanie wasze o własnej genialności, nieomylności i i posiadaniu, jedynej, słusznej racji „waszej”, jest godne pożałowania, gdyż w rzeczywistości jesteście zupełnymi ignorantami w każdym zakresie życia społecznego, politycznego, moralnego, stąd pleciecie bzdury i dyrdymały niemalże na okrągło. Te wasze deliryczne wynaturzenia i pokraczne widzenia świata, wasza degeneracja etyczno-moralna jest widoczna jak na dłoni. Wręcz nawet nie staracie się jej ukryć, choć odrobinę zamaskować. Pewność siebie, próżność i buta wpajana sobie przez lata komuszego uprzywilejowania zrobiły z was nie nie tylko wybryk natury, ale wręcz jej wybrakiem. Wasza kolaboracja z wrogami, czyli potomkami III Rzeszy niemieckiej i Sowietami jest tak jawna, że aż obrzydliwa. Chce się po prostu wyć, jak wiele knechtów ta germańska blond dupa Makrela kupiła sobie w naszym kraju. Tej współpracy nie wstydzicie się, nie maskujecie się, wręcz ją obnosicie wszem i wobec. Ona, jawna i im gorliwsza, ma wśród was dawać wam coraz wyższe między sobą uznanie. Prześcigacie się między sobą w jej najgorliwszym demonstrowaniu. Proszę spojrzeć na ikony komuszego lewactwa(definicja później) Lisa, Żakowskiego, Olbrychskiego, Holland, Smarzowskiego, Saramonowicza(o nim później) czy nawet na taką suczkę jak Młynarska Paulina(o niej później też wspomnę). To wprost wyścig z czasem by pokazać, kto absurdalniejszym i debilnym wpisem zrujnuje rodzącą się niezależność i samodzielność Polski podnoszącej się z klęczek postkolonializmu, murzyńskości Radka Zdradka Sikorskiego, państwa teoretycznego Sienkiewicza Bartłomieja i jego ruin państwa „chuj, dupa i kamieni kupa”
cdn

Obrazek użytkownika Jaworowski

17-10-2018 [13:51] - Jaworowski | Link:

cd
Ten wasz brak szacunku dla zwykłych ludzi, patrz np. Janda( jej dostanie się też później), wrażliwości na ich los, jeśli nie łożą na wasze utrzymanie jest godny stałego napiętnowania. Najbardziej absurdalne jest to, że po tym całym zawaleniu się waszego świta wy nadal tkwicie w tym micie, który ukuliście na swój własny temat, ludzi mądrych, wykształconych, obytych, niezastąpionych, i jedynych autorytetach i przewodnikach intelektualnych tego narodu, który jest w gruncie rzeczy według was durny, niewykształcony i którego należy prowadzić trzymając najlepiej za mordę, gdyż bez tego pobłądzi i padnie utaplany w gównie własnej głupoty i miernoty. Nie potraficie za grosz oderwać się od tej pajęczyny absurdu i demoralizacji, jaką rozpieliście wokół własnych marnych zmyślonych i kłamliwych żywotów.(np.Bolek Wałęsa) W tej własnej matni kłamstw tak już się zaplątaliście, że jedynym wyjściem jest tylko palnąć sobie w łeb. I to jest chyba jedyne wasze wyjście. Wam już nikt nie uwierzy i nie zaufa.. Ten limit tolerancji dla was już się wyczerpał.. Naród ma was dość i najchętniej widziałby was na latarni.. dyndających, bo tam wasze miejsce. Byliście klasą wyzyskującą, ale to się skończyło. Zafałszowaliście świat w sposób urągający wszelkim normom i przyzwoitości. Dalej staracie się udowadniać nam, że bez was zejdziemy na psy, a tylko wy umiecie i jesteście tymi jedynymi predestynowanymi do prowadzenia nas na waszych smyczach.
 

Obrazek użytkownika Jaworowski

17-10-2018 [13:57] - Jaworowski | Link:

>>> Wprawdzie nie dowiedziałem się co to znaczy lewak/lewactwo<<<
To bardzo proste Panie Hrabio. Lewak to osoba niemająca nic wspólnego z poglądami lewicowymi. To osoba, która pod płaszczykiem tych poglądów realizuje swoje partykularne cele i interesy., w gruncie rzeczy kompletnie sprzeczne z rzekomo wyznawanymi poglądami. To zwykli oszuści i złodzieje nie mający kręgosłupa moralnego i jakichkolwiek zasad poza tymi, dzięki którym mogą ponownie przejąć władzę i ją utrzymać za wszelką cenę. Lewakami określam postkomuchów, którzy przebrali się w ciuszki demokratów i teraz udają jewropejczyków pełną gębą. Gębą pełną frazesów o zagrożonej demokracji, faszyzmie i inne bzdury na użytek  zdegenerowanej leming ozy totalnie walniętej w głowę. Dla przykładu wkleję parę moich wpisów  zamieszczonych na innych forach o najbardziej rozpoznawalnych cwelebrytach  lewackich i ich obrońcach. Na początek Krysia Janda.
 
Lubiłem Krychę, jako aktorkę, mimo jej nad ekspresji, uważałem ją też za inteligentną. Potrafi robić ciekawe spektakle. Dorobek też ciekawy, zrobiony w ustroju, na którym rzekomo wiesza psy, a który ma dalszą kontynuację, obecnie w postaci działalności Platformy Obywatelskiej i jej komuszych akolitów. Uznanie nie tylko moje niestety zaprzepaściła bezpowrotnie. Czy warto było dla tych srebrników zaprzedawać się POpaprańcom i zniszczyć swoją legendę. Poprzednich dobrych twoich ról nikt nie będzie pamiętał, a tylko tę ostatnią, która ci kompletnie nie wyszła, gdyż nie jesteś zwierzęciem politycznym, wszyscy będziemy pamiętać i jeździć po tobie jak po burej suce aż do twojej śmierci. Więc jedźmy.
Ta komediantka pozuje na damę a słoma spod spódnicy wystaje. Robi w kulturze a tej kultury nie ma za grosz w sobie. Mentalnie jeszcze głęboko w PRLu. Państwo ma łożyć kasę i basta, jeśli nie, to opluje je we wrogich Polsce stacjach. Czy taki szantaż przystoi prawdziwej aktorce, za którą się uważa? Ta osóbka ma mentalność typową dla pań " letkich" obyczajów. Kasa ponad wszystko a morale nie istnieje. Janda Krychą zwana to kwintesencja obłudy III RP. Tak czuje się pewnie, że nie kryje zupełnie swojej obłudy i dwulicowości. To właśnie tacy jak ona podzieliła naród na tych, którym wolno kraść, nawet mordować, i tych, którzy mają siedzieć cicho i biernie się temu procesowi udupiania narodu, przyglądać. Takich wręcz zdrajców powinno się wyprawiać w kosmos. Cynizm i umysłowa degrengolada na niespotykaną skalę powinna mieć jakieś reperkusje. Dlaczego nic nie robi się by takich ludzi wyeliminować, toć kpią sobie z nas w żywe oczy. Aktorzy, aktoreczki, szczególnie tej lemingozowatej proweniencji, jak Jandzia, to w gruncie rzeczy bezmózgi totalne. Zrozumienie przez nich rzeczywistości przekracza ich intelekt, a pojąć im, czym jest polska racja stanu wykracza poza ich zdolności percepcyjne.

Obrazek użytkownika Jaworowski

18-10-2018 [10:35] - Jaworowski | Link:

dubel 

Obrazek użytkownika Jaworowski

17-10-2018 [17:30] - Jaworowski | Link:

Tak, jak obiecałem następna ikona lewacka na mojej tapecie. Podobno zbałamucona przez księdza.Dziwna ta szczególna inklinacja księży do przyszłych lewaków. Bohater wypłakiwał się na WP.
Coś mi tu pachnie typową dla komuszej lemingozy prowokacją w stylu bolszewicko-faszystowskiej nagonki typowej w formie dla TVNa i Wybiórczej.Saramonowicz to prowokator pierwszej wody. Założę się, że ten ksiądz już nie żyje i nie może się bronić Wybory blisko, więc należy zacząć "podgrzewać" wyborców. Jeśli tyle lat to już się działo, to gdzie był Saramonowicz, ONET, Wyborcza, TVN, Niusłik, Fakt, WP, Interia i inne szmatławce niemieckie polujące wręcz na tak wymarzone casusy? Nie jestem wierzący i nie mam interesu bronić KK, ale coś mi tu za bardzo śmierdzi typową dla komuszego lewactwa celowo sprokurowaną zadymą medialną.Gdy czyta się te lewackie wypociny rzekomego "artysty" to ręce odpadają. Facet tworzy same komercyjne i płytkie gnioty, które z wyższą kulturą nie mają nic wspólnego. Stara się narzucić swój obraz świata innym. Twórz sobie, co chcesz i dla własnego wąskiego grona odbiorców. Takim bucom należy uzmysłowić, że istnieje wolny wybór, czego chcę słuchać, oglądać, czytać i narzucanie czegokolwiek komukolwiek z samozwańczym wyciem i samozachwytem nad sobą jest na wskroś chore. To ja decyduję, kto dla mnie jest autorytetem. Daj szansę, innym na posiadanie swojego światopoglądu i swoich wartości. Przekonanie, że wartości Saramanowicza powinny obejmować cały wszechświat i powinny być normą i każdy powinien ich przestrzegać i doceniać jest nienormalne. Megalomańskie przypisywanie sobie jakichś racji zakrawa o dewiację.
Saramonowicz >> Doszli do władzy ludzie, którzy chcą skoszarować cały naród i zamieniają państwo w jego karykaturę <<<
Komediancie a czym było państwo do tej pory jak nie karykaturą? Państwo teoretyczne, w którym oszustwo, przekręty, złodziejstwo, mafijne, skomuszałe na wskroś sądownictwo oplotło niemalże wszystkie dziedziny życia i miało się świetnie. W tym bagnie i towarzystwie wzajemnej adoracji, świetnie poruszali się tacy właśnie celebryci jak Saramanowicz. To komuna z którą tak rzekomo ci celebryci ,,walczyli” wyniosła ich na piedestał. Tej komuny ta hałastra broni gdyż to jej zawdzięczają wszelkie apanaże. Wasze wycie to jak pohukiwanie na puszczy. Nikt już tym się nie przejmuje.
Saramonowicz>>Zrobiłem to również po to, żeby polskość i Polskę dla nas samych uratować. >>
Co za kpina z nas Polaków. Czyli ratować kraj doszczętnie skolonizowany by dalej dominowała mentalność murzyńska jak to określił następny wielki yntelektualysta(rzekomo po Kejbrydżu) Radek "Zdradek" Sikorski, mąż amerykańskiej Żydówki Anne Applebaum. We wszystkich krajach świata ceni się patriotyzm w wydaniu serio a nie propaguje się patriotyzm komiczny wykpiwający głęboką miłość do własnej ziemi. Dla takiego degenerata ojczyzną jest kraj, który mu płaci za opluwanie nas.
cdn

Obrazek użytkownika Jaworowski

17-10-2018 [17:37] - Jaworowski | Link:

cd
Robienie za konia trojańskiego płacą mu obcy, więc dla degenerata ojczyzną jest Eurokołchoz i polityka kolonizacyjna krajów, które zawłaszczyły wszelakie media publicystyczne niemalże w 90 % i zajmują się praniem mózgowia.Ten gość to typowy przykład wypranego mózgu. Być może to jego niedotlenienie mózgu, o czym się chwali, a nie wiem po co, jest przyczyną i skutkiem pewnego moralnego i intelektualnego otumanienia. Raczej skłonny jestem twierdzić, że to raczej komuszy cynizm i pazerność nim kierują. Lewactwem nie kierują żadne moralne zasady, gdyż są sprzedajni do szpiku kości. Sprzedaliby własną matkę dla srebrników. Przedtem całkowicie sprzedali się Sowietom a obecnie sprzedają się za srebrniki potomkom III Rzeszy Niemieckiej.
Saramonowicz>>>Nie da się ukryć, że cały czas spotykamy się w pisowskiej Polsce z piętnowaniem i dyskredytowaniem inteligencji.<<<
To jest całkowita manipulacja i nieprawda. Lewactwo przywłaszczyło sobie opinię, że to oni są prawdziwą inteligencją, co jest wierutną nieprawdą. Lewactwo celebryckie i do tego komusze uzurpowało sobie to prawo. Tylko pytam, kto dał im takie prawo do takiej uzurpacji?
To obłuda do kwadratu. Celebryctwo komusze uważa się za jedyną intelektualną siłę przewodnią narodu, co jest pokracznym i pokrętnym sofizmem. Saramanowicz jest typowym lemingiem totalnym. Rzekomo jest z tej wykształconej, obytej w świecie lemingozy, rzekomo inteligentnej, z dużych miast, a tak naprawdę to słoma mu z butów wystaje. Takim chamowatym lemingom wydaje się, że wszystkie rozumy pozjadali gdyż raz czy dwa, zdarzyło się im pojechać parę kilometrów od naszej granicy do Niemiec, wypić tam szampana i teraz wydaje się im, że cały świat już zwiedzili.
Myślenie nie jest waszą mocną stroną. Luksusowe włoskie buty nosicie na pokaz a w domu walonki obuwacie i wtedy jesteście sobą. To właśnie wtedy ten wschód zalatuje od was smrodem niezmierzonym. Mentalnie jesteście w stalinowskiej Rosji. Myślicie jak sto razy powtórzycie nieprawdę to durnowaty naród to łyknie. Przez 75 lat ta stratega przynosiła wam wymierne korzyści, ale to się skończyło. Liczyliście, że przez następne dekady będziecie robić wodę z mózgu temu narodowi a samemu kręcić kasę na potegę jego kosztem. A tu bęc i naród poszedł po rozum do głowy i zmiótł cwaniaków. Kwik odgonionych od koryta świń codziennie niesie się echem w brukselskich salach, TVNach i na forach internetowych.

Obrazek użytkownika Jaworowski

17-10-2018 [18:02] - Jaworowski | Link:

O Stuhrach
Wielu ludzi i to, w co raz większej ilości krajów dostrzega obłudę tamtejszych "elyt" przy korytach. Sypie się hipokryzja lewactwa gdyż pod płaszczykiem postępowych idei kręcą tylko lody. Czas odstawić ich od koryta. U nas już to się robi, więc uruchamiają rzesze zdrajców i sprzedajnych dziennikarzy, komediantów(Janda,Stuhr, narąbany Olbrychski)), by ten trend odsuwania od koryta uniemożliwić. Stuhr każdą wypowiedzią swoją udowodnia, jaki miałki posiada umysł w gruncie rzeczy. Kompletnie niezrozumienie czasów, w których przyszło mu żyć. Można powiedzieć o braku inteligencji i całkowitym oderwaniu od polskiej rzeczywistości. Artyści i tego typu celebryci jak on, Janda, stary Sthur to wręcz osobniki o pewnym zwichnięciu umysłowym, ślizgających się umiejętnie najpierw, po salonach komunistycznej, a potem proniemieckiej władzy. Dobro własne przedkładają nad dobro ogółu. Zwykli ludzie, a to według nich brudny motłoch jest godny pogardy, jeśli nie łoży na ich sybaryckie utrzymanie. Wydaje im się, że mają wyjątkowe prawo do narzucania i indoktrynowania innych wg własnego spaczonego obrazu życia. Ich oderwanie od realiów życia wprowadziło ich w stan niemalże dewiacji i to właśnie umiejętnie wykorzystują propagandyści spod czerwonej gwiazdy i hakenkreuza. Ci osobnicy mimo pozorów inteligencji nie rozumieją, co to jest Polska racja stanu. Ich interesuje racja stanu kolonistów i ich knechtów, gdyż to oni z państwowej kasy wynagradzają ich sowicie za antypolskie ich działania. Stuhr ojciec to stary i marny aktorzyna jak na nowożytne czasy. Karierę zrobił dzięki komunie. Dzisiaj by się nie przebił, więc chwali pod niebiosa przeszłość i tych, co, dzięki którym wypłynął. Syn z kolei wypłynął dzięki koneksjom starego.
Polityk z niego marny, gdyż, gdy przemawia własnym tekstem, to ten tekst jest marny i głupi. Aktorzynom tego typu lepiej wychodzi mówienie cudzym tekstem, więc ten typ nich się tego trzyma, by nie kompromitował się bardziej.

Obrazek użytkownika Jaworowski

17-10-2018 [14:06] - Jaworowski | Link:

cd
O nie, to już się skończyło. Nie będzie nam, byle aktorzyna czy marna literatka, która nie ma kontaktu z rzeczywistością autorytetem dla nas. Obłuda do potęgi, dwulicowość i hipokryzja to cechy wręcz immanentne tych pokracznych umysłowo i intelektualnie ścierwników w rodzaju Jandy Krystyny..Takie ględzenie babuszki Krysi ma tylko odwrócić uwagę od istoty rzeczy. Jej chodzi tylko o kasę a nie demokrację, czy jakąkolwiek prawdę. Ona doskonale wie, że powtórzenie setek razy słów nieprawdy w mediach, spowoduje, że naród w nie uwierzy, czy chce, czy nie, gdyż tak działa psychologia społeczna, i że głupi naród da się ponownie nabrać, jak to było już w przeszłości wiele razy, Według lewactwa zwyrodniałego prawdziwa demokracja jest wówczas, gdy oni rządzą i w dojeniu państwa nikt im nie przeszkadza(patrz Polska). Gdy tylko stracą władzę w wyniku demokratycznych wyborów i wygrywa większość, to automatycznie ta większość staje się populistyczna i faszystowska. Kobito ty nie masz normalnego, elementarnego kontaktu z rzeczywistością. Powtarzanie bzdur lewackich bez najmniejszego krytycyzmu to twoja domena. Mózg mały i zryty przez TVNowską propagandę jest nie do odbudowania. Dalej nic nie rozumiesz z tego, co rzeczywiście dzieje się w kraju. Tu nie chodzi o jakąkolwiek demokrację, prawdę, tu chodzi o wypłukiwanie gigantycznych pieniędzy z tej niemieckiej kolonii i to pod płaszczykiem demokracji.
Krysiu, a jeżeli chodzi o demokrację i prawdę na zachodzie, to ona malowana jak kolory imigrantów. Jak beżowi obracali Niemry podczas Sylwka to w tej "demokracji" prasa podobno "niezależna" milczała przez tydzień jak grób. I gdzież była tam twoja prawda i elementarna uczciwość? Żyd Harvey Winstein w hameryce gdzie demokracja "wylewa" się z każdego progu młócił siłą adeptki akorstwa przez 3 dekady i o tym wiedziała cała hameryka i "niezależna " prasa hołubiąca demokrację milczała 3 dekady.Krysiu nie używaj tego słowa, gdyż nie znasz jego znaczenia i nie masz pojęcia gdzie prawda ma się dobrze, gdyż jesteś zwykłą manipulatorką tylko o dość prostej i prymitywnej umysłowości, jak na aktorkę z takim stażem.
Krysiu gdzie byłaś jak komusze lewactwo, platfusy i super nowocześni chodzili na pasku komunistycznego lewactwa i kantarze unijnym i to było takie wspaniałe przez 26 lat?, a ci z Unii rozdawali nam paciorki i klepali ekipę Ryżego po pleckach, dawali im wysokie stanowiska i my byliśmy z tego ogromnie dumni. Ta duma nas tak rozpierała, że nie pamiętaliśmy jak niewiele możemy wrzucić do gara.

Obrazek użytkownika Novalia47

18-10-2018 [00:24] - Novalia47 | Link:

Podobno są takie przypadki na niektórych forach, że zagarniają je dla siebie tacy niewyżyci "trybuni ludowi" (często ex dziennikarzyny Trybuny Ludu) czy po prostu bolszewiccy agitatorzy jakim się objawiać nam zaczyna tow. Jaworowski pod płaszczykiem zaciekłego antykomunisty. Będzie taki zaśmiecał wszystkie wolne miejsca  na komentarze swoimi  długaśnymi, jak flaki z olejem nudnymi  tasiemcami wywodów, w których za wszelką cenę usiłuje wykazać swoje zwyczajnie chore racje, napadając na wszystkich wokół w sposób niezwykle prostacki, często wręcz chamski.Z pewnością wyrzucili go już z innych forów, tak się dał czytelniom we znaki zaśmiecając te fora swoimi mądrościami i blokując jakiekolwiek merytoryczne polemiki. Teraz padło na NB.

Obrazek użytkownika Jaworowski

18-10-2018 [19:31] - Jaworowski | Link:

>>>czy po prostu bolszewiccy agitatorzy jakim się objawiać nam zaczyna tow. Jaworowski pod płaszczykiem zaciekłego antykomunisty.<<<
Droga/gi, płyciutka/ki umysłowo Nowalijko. Cechą charakterystyczną przebranych w szatki na "demokrata" czerwonego spryciarza, byłego genseka komunistycznego jest to, że wzorem faszystowsko-bolszewickich chwytów propagandowych, przypisujesz pokraczne i  degeneracyjne cechy własnych rodziców i swoje, czyli resortowego dziecka, innym. U was to norma przypisywać własne cechy i działania typowe dla własnej formacji, czyli złodziejstwo na potęgę, polityczne mordy, obłudę, cynizm i hipokryzję przeciwnikowi. To, jak ręka złapana na kradzieży przez inną rękę, oskarża rękę łapiącą, że to właściwie ona jest sprawcą kradzieży. Samozwańczy hrabia zastosował pisz wymaluj to, co napisałem. Mistrzem w takiej manipulacji jest "WYBIÓRCZA". Wyborcza ten żydowski szmatławiec finansowany również przez potomków III Rzeszy Niemieckiej stosuje te chwyty faszystowsko-bolszewickie od dawna i to bez jakiegokolwiek umiaru, gdyż mają skomuszałe sądownictwo po swojej stronie i mogą być bezkarni jeszcze bardzo długo. TVN robi to tak nachalnie i bezpardonowo , że wręcz chce się rzygać. Nasz hrabia, jest typową, podręcznikową ofiarą TVNowskiej propagandy, ale typową dla bezmózgich istot, niepotrafiących samodzielnie myśleć. Hrabia,  jak pelikan rybę,łyka  każdą spreparowaną ładnym językiem bzdurę.
 Jedyne co potrafi to powtarzanie tych spreparowanych bzdur za tą ohydną fabryką werbalnych i obrazkowych kłamstw, czyli TVN, fabryką klozetowych fetorów słowa pisanego, czyli Wyborczą, gdzie rzekomo sama prawda całą dobę, a w rzeczywistości bujanie naiwnych gości w sposób tak prymitywny i mało wyrafinowany, że tylko mongoidalne dziecko może wierzyć w taki przekaz, a przecież rzekomym odbiorcą ma być inteligencja celebrycko-mieszczańska, rzekomo światła, bywała w świecie, a tak w rzeczywistości i w gruncie rzeczy odbiorcami są prymitywne kmiotki, o płytkim, wręcz powierzchownym wykształceniu. Tak naprawdę odór smrodu waszej durnoty jest niedościgniony i zalatuje jak z przepełnionego klozetu.. Zgrywacie tylko ludzi na wysokim poziomie, wykształconych, z dużych miast, bywałych w świecie, obytych, szampanem na Monmartrze opitch, a tak naprawdę stanowicie szambo umysłowe. W rzeczywistości, co? Umysłowy niedowład, imposybilizm intelektualny, wąskie horyzonty umysłowe, zaściankowość intelektualna godna zapadłej wiochy Podola..
cdn

Obrazek użytkownika Jaworowski

18-10-2018 [10:08] - Jaworowski | Link:

Ten wasz rzekomy luz i swoboda to umysłowe żulostwo. Jesteście zwykłą, wściekłą bandą troglodytów. Gdy pozamykano wasze świątynie fetyszów(sklepy kolonizatorów) na niedzielę, to wyliście z frustracji, gdyż nie wiecie, co ze sobą zrobić w wolny czas.. Jesteście biednymi umysłowo ofiarami konsumpcjonizmu i to takiego płytkiego, bo kupienie książki to nawet wam na myśl by nie przyszło.W gruncie rzeczy to jesteście skiśniałymi umysłowo i intelektualnie papugami, powtarzającymi skalkowane z TVNa kłamstwa i manipulacje.
Was czas się skończył. Lećcie pod Sejm lub Brukseli skarżyć się jak to jest źle być odsuniętym od koryta. Bronicie rzekomo prawdy, niezależności sądownictwa i rzekomej "waszej" demokracji, która polega na tym: jak wy kradniecie kamienice to jest demokracja, jak trzeba je zwrócić prawdziwym właścicielom to jest faszyzm. W gruncie rzeczy prawdę i sprawiedliwość macie w pogardzie, w pogardzie macie prawdziwych Polaków gdyż starają się zadbać o Polskę, której nienawidzicie i traktujecie jak dojną krowę. Jesteście knechtami Merkelówny i za srebrniki sprzedalibyście nawet własną matkę.
>>>blokując jakiekolwiek merytoryczne polemiki. Teraz padło na NB.<<<
 Nasz samozwańczy hrabia, ma sam w zwyczaju wpisywać bezwartościowe i kompletnie niemerytoryczne bazgroły. Sugeruje to innym, gdyż sam nie potrafi spłodzić nic, co by było godne zainteresowania i zapamiętania. Takie zwykłe  ple , ple w maglu, ubrane w dość  ładną formę, bez treści jakiejkolwiek.
Nie jest moją intencją, co mi zasugerowano, zawłaszczać forum. Po prostu odpowiadam na wasze wpisy w formie być może wam obcej. Forma epistoły nie przyjmuje się w dzisiejszych czasach.  Wpisy długie wymagają koncentracji i umiejętności rozumienia tekstu, co, nie jest powszechne dzisiaj.
cdn
 

Obrazek użytkownika Jaworowski

18-10-2018 [18:20] - Jaworowski | Link:

dubel

Obrazek użytkownika Novalia47

18-10-2018 [19:36] - Novalia47 | Link:

@Jaworowski
Ty już całkiem zidiociałeś nazywając mnie jakimś hrabią, bo chyba  w tej twojej obłąkanej z nienawiści mózgownicy wszystko ci się pokićkało. Może lepiej weź coś na uspokojenie,wyśpij się i zmień portal na taki, skąd cię jeszcze nie wyrzucili.
 

Obrazek użytkownika Jaworowski

18-10-2018 [20:01] - Jaworowski | Link:

Do hrabiego ciąg dalszy.>> Wprawdzie nie dowiedziałem się co to znaczy lewak/lewactwo<<
Następny przykład specyficznych cech lewactwa komuszego w osobie znanej cwelebrytki Paulinki , która popełniła felieton na łonecie- Veni, vidi "Kler"
Młynarska>>>, jak długo jeszcze będziemy tolerować pouczanie nas i moralne szantażowanie przez grupę społeczną, która choć przypisuje sobie patent na prawdę objawioną, składa się przecież z ludzi, jak my.<<<
Kochanie, masz niewątpliwie rację, jak nigdy ci ją przyznaję, chociaż mierzisz mnie wyjątkowo tą pokraczną nowomową adresowaną w niewłaściwym kierunku. To właśnie lewactwo komusze twojego pokroju, uzurpowało sobie prawo do bycia przewodnią intelektualną siłą narodu, notorycznego dewiacyjnego wręcz pouczania i moralnego szantażowania pozostałej części narodu, jako durnej w swoim nieokrzesaniu hołoty, która ośmieliła się zagłosować inaczej, mimo 75 letniego obrabiania-indoktrynowania mózgownic, jak to sobie zamierzyliście. Ten patent na prawdę jedynie słuszną wykrzykujecie codziennie ustami Jandy, nawalonego Olbrychskiego, wściekłej Holland, Stuhrów, Żakowskich, Lisów, knechtów germańskiej blond dupy Makreli w postaci PO, Nowoczesnej, KODu, PSL, SLD i całej plejady pomniejszych politycznych padlinożerców finansowanych przez Sorosa i Potomków III Rzeszy niemieckiej. Wasze wycie jako odgonionych od koryta a przez to rzekomo niesłusznie skrzywdzonych, to niemalże codzienność w kraju i za granicą.
Młynarska>>>Społeczeństwo, które przymykając oczy i godząc się na nadużycia, stworzyło i nadal stwarza warunki do tego, by istniała w jego łonie korporacja, pozostająca poza kontrolą powołanych przez nie instytucji. <<<<
Nie przyszło ci do głowy, że w ten twój pokraczny tok myślenia idealnie wpisuje się korporacja prawniczo-sądownicza? Masz na myśli korporację zwaną kastą prawniczą będącą rakiem trawiącym to i tak biedne, wręcz skołowane do granic absurdu społeczeństwo? Gdzie byłaś i dlaczego nie zabrałaś głosu, dlaczego przymykałaś oczy, dlaczego godziłaś się na te bezceremonialne nadużycia gdy ta mafijna korporacja przejmowała całymi tysiącami nieruchomości i tysiące mieszkańców traciło dach nad głową? Jak widzisz twoje zatroskanie o stan naszego społeczeństwa jest tendencyjnie wybiórcze To, co wam pokrętnym knechtom, propagandystom wygodne, to zauważacie, to co niewygodne i uderza w wasze ciemne, szemrane, złodziejskie interesy jest pomijane i zbywane milczeniem, a niejednokrotnie wręcz w sposób haniebny i bezczelny tuszowane.
cdn

Obrazek użytkownika Jaworowski

18-10-2018 [20:15] - Jaworowski | Link:

cd
Młynarska>>>jak się czujemy z faktem, że w nowoczesnym państwie, które utrzymujemy z naszych podatków i które bezwględnie od nas te podatki egzekwuje, istnieje raj fiskalny, cieszący się niekontrolowanym przepływem gotówki?<<<<

Jedyne ty moje kochanie a gdzie byłaś jak z kraju za bandy Ryżego klauna Tuska wypłynęło nienależnie zwróconego VATu 250 miliardów złotych. Gdzie i do kogo ten niesamowity szmalec poszedł? Zastanawiałaś się? Jeśli nie, to teraz masz okazję to zrobić. Oczywiście masz to w dupie, gdyż kasa poszła do swoich i nic nam frajerom do tego. Prawda? To jest właśnie wasze morale i rzekoma wasza o jego troska.

Młynarska>>>>Sądzę, że w Polsce właśnie ruszyła lawina i mam nadzieję, że żadne wrzaski i zakazy jej nie powstrzymają. <<<
Ja też mam nadzieję, że nasze społeczeństwo nie da się nabrać na te propagandowe , typowo Goebbelsowskie wrzaski odgonionych od koryta i w najbliższych wyborach zagłosuje zgodnie z nakazami polskiej racji stanu.
Lech Tomaszewski >>>problemem naszego spoleczenstwa jest nie pedofilia,lecz pani Paulina Młynarska?<<<<
Problemem jest obłuda takich właśnie Młynarskich dzięki którym ta pedofilia była i jest wciąż możliwa i bezkarna nie tylko w naszym społeczeństwie. Po prostu Młynarska nie zauważa patologii trawiących własną grupę społeczną a jedynie widzi wszelakie patologie u innych, a wręcz własne patologie ukrywa, a wręcz je gloryfikuje. Czy takie coś byłoby możliwe gdyby nie medialna osłona tego zdeprawowanego celebryctwa przez duże i wpływowe ośrodki medialne typu TVN, Wyborcza, New York Times i podobne żydowskie szmatławce? Gdzie była demokracja i hołubiące ją pisma w hameryce, gdzie Bill Cosby Harvey Weinstein i jeszcze kilku innych producentów młóciło całymi dekadami adeptki na gwiazdy filmowe i to było tajemnicą poliszynela całej hameryki? Tomaszewski, odpowiedz sobie sam, kto jest odpowiedzialny za ukrywanie jawnych patologii z pedofilią włącznie.
Masz jak na dłoni Drogi Hrabio swoje lewactwo. Jeśli chciałbyś więcej, wystarczy słówko.

Obrazek użytkownika Novalia47

18-10-2018 [21:55] - Novalia47 | Link:

Te twoje nocne pisania i sięganie do własnych archiwów, żeby zanudzać czytelników, tym razem na NB, są na tyle niestrawne, że nikt już ich ani nie czyta, ani nie komentuje.Ale podziwiać należy cierpliwość Admina...

Obrazek użytkownika Jaworowski

19-10-2018 [11:18] - Jaworowski | Link:

@Novalijka
>>>Te twoje nocne pisania i sięganie do własnych archiwów, żeby zanudzać czytelników, tym razem na NB, są na tyle niestrawne, że nikt już ich ani nie czyta, <<<
A kto czyta twoje wpisy? Ty nie masz nic do powiedzenia tak naprawdę. Umysł płyciutki, typowy dla lemingozy komuszej. Novalijka, jesteś typowym platfusowym POpaprańcem, który własne słowa , ich treść ma za nic, jak za nic macie innych Polaków, swoje(wasze) słowa są bez pokrycia. Naobiecywać, tumanić, manipulować, kraść, rujnować gospodarkę, skazywać ludzi na emigrację, ubezwłasnowolnić naród oddając za prawie darmo całą bankowość, handel, prasę w ręce obce. Waszym celem jest bronienie status quo, gdyż uwłaszczyliście się na majątku narodowym wespół zespół z knechtami Merkel. Los pozostałych jest wam obojętny. Zrobiliście z siebie ośmiorniczkową "elytę" a motłoch, który na was nie zagłosował i odsunął od koryta nazwaliście faszystami i stalinowcami, a w gruncie rzeczy to właśnie wy nimi jesteście popierając ościenne mocarstwa. Chcesz do Jewropy? Proszę bardzo, dam ci na bilet. Problemem będzie czy oni chcą takie fałszywe "cuś" do siebie przyjąć. Przecież wy jesteście gotowi nawet za srebrnika sprzedać każdego i każde państwo niezależnie, w którym byście pomieszkiwali.
 Jak się mają wasze obiecanki do rzeczywistości? Wasze słowa to pustosłowie, fałszywe deklaracje i nic więcej. Jesteście pustymi intelektualnie i cynicznymi cwaniakami tylko. Komoruska wyraźnie powiedziała, że emigracja to szansa, proszę więc korzystać, damy nawet wam na bilet w jedną stronę.
Nonwlijka, ty dalej będziesz  z premedytacją grać swoją rolę przypisaną ci przez lewaków i Sorosa. Zostałeś już opłacony i będziesz szedł w zaparte przeciw oczywistej prawdzie jako knecht. Ideologicznie jesteś pusty i  w gruncie rzeczy żadna ideologia ciebie  nie interesuje. Będziesz bronić każdej, za którą dostaniesz kasę.. To rodzaj politycznej i ideowej prostytucji. Jesteś na sprzedaż. Tacy ludzie to najgorszy sort człowieka. Mali duchem i intelektem, sprzedajni, niestabilni emocjonalnie, fałszywi i cyniczni dogłębnie.
Macie specyficzny ogląd świata. Ma on być, ale tylko dla was, barwny, urodziwy, wszyscy piękni, młodzi, tacy cool z kontem w banku w Szwajcarii(kasa ukradziona), tacy europejscy, jedzący ostrygi w Bretanii, popijający drogiego szampana w Champanii. Oczywiście to na koszt podatnika, ze swoich to nie wydalibyście nawet na wykałaczkę.. Lemingoza ocenia świat po zewnętrznych atrybutach. Dogłębniejsza analiza czegokolwiek ich nie interesuje, ba nawet tego nie potrafią, bo to w gruncie rzeczy prymitywy umysłowe, ubrane w dobre ciuchy, którzy wiedzę o świecie czerpią z tefaułenu. Ten ich zafałszowany świat, czyli kłamstwo, złodziejstwo, kumoterstwo i manipulacja to wręcz ich immanentna cecha. Trudno to będzie wykorzenić. Może przy pomocy ogni piekielnych? Ruskich armat lub ładunków wybuchowych islamistów?
cdn
 

Obrazek użytkownika Novalia47

18-10-2018 [22:06] - Novalia47 | Link:

Radziłam Ci,Jaworowski żebyś wziął coś na uspokojenie, może pospacerował, potem zażył coś na dobry,spokojny sen, a nie wysiadywał po całych nocach przy klawiaturze wystukując te swoje gigantyczne bzdety co - jak już widać - na zdrowie ci nie wychodzi.

Obrazek użytkownika Jaworowski

19-10-2018 [17:22] - Jaworowski | Link:

@Novalijka
>>Radziłam Ci,Jaworowski żebyś wziął coś na uspokojenie, <<
A co ty lekarz czy inny konował? Dalej z ciebie wychodzi Homo sovieticus . Bolszewicy a także faszyści zawsze swoim przeciwnikom politycznym przypisywali jakieś tam choroby, głównie syfilis( choć Lenin sam był syfilitykiem), a także choroby umysłowe. Sowieci wrogów zamykali w psychuszkach, faszyści mordowali w obozach, i to robili specjalnie dobrani lekarze niemieccy. Ten nawyk „leczenia” i porad odziedziczyłeś po swoich czerwonych rodzicach, stąd te „lekarskie porady”' funta kłaków niewarte.
Jestem spokojny i to bardziej niż ci się wydaje, chociaż czas jest nadzwyczajny. Losy naszego kraju się ważą. Wybory tuż, tuż. Czy pełniej oderwiemy was od koryta? Czy naród obudzi się z tego zidiocenia i postawi na tych, którzy rzeczywiście chcą dobra tego kraju?
Czy dalej komusze lewactwo wewnętrzne i międzynarodowe, które dwoi i troi się, by dowalić nam na każdym kroku będzie panami u nas? Czy V kolumna w postaci POszKODowanych na umyśle, Nowoczesnych, dalej będą poruszać każdą sprzedajną brukselską bandę uzurpatorów, by rzucać nam kłody i by nie doszło do rzeczywistych zmian w tym, do cna zdegenerowanym systemie prawnym, od 75 lat zawłaszczonym przez komuchów? Mafia w togach i administracja sądów kręciła lody na potęgę już od samego zakończenia II Wojny Światowej. Są tak przeżarci korupcją, że stała się ona  ich immanentną cechą psychiczną, wręcz behawioralną. Oni wręcz nie wyobrażają sobie jakichkolwiek zmian naruszających status quo. Doili wiele lat na miliony kapuchy. Właśnie tej swobody w kręceniu lodów dalej pod płaszczykiem niezależności sądownictwa i obrony specyficznie rozumianej demokracji ta banda w czerni broni. Taka degrengolada jest im na rękę, w takiej zasyfionej wodzie pływa im się najlepiej i to wszystko pod pozorem niezależności i niezawisłości sądownictwa. Skala złodziejstwa i to w instytucji, która ma bronić praworządności jest porażająca. Oczywiście najciemniej jest pod latarnią, a ostatnie doniesienia o tym mówią najdobitniej. Jakość tego prawa tworzonego przez Rzeplińskiego, Zolla, Gersdorf to po prostu kpina. Chaos w sądach, nawet 17 lat ciągnące się sprawy, silnie upolitycznione wyroki, sprawiedliwość traktowana koniunkturalnie, łapownictwo i złodziejstwo samych przedstawicieli prawa. Merytoryczne ich przygotowanie to też kpina, gdyż sądownictwo zostało opanowane przez komusze klany rodzinne gdzie o rzetelne przygotowanie zawodowe mało kto dba a liczą się tylko osobiste powiązania i znajomości. To właśnie ma być państwo prawa. Już bardziej z nas Polaków to kpić już chyba nie można. Rozpacz. Cały ambaras jest też w tym, że to zapisy prawne są celowo niejednoznaczne.
cdn
 

Obrazek użytkownika Jaworowski

19-10-2018 [17:28] - Jaworowski | Link:

cd
Dowolność interpretacji zapisów prawnych jest zbyt duża. W sądach wygrywają ci, co mają kasę i stać ich na " cwaną papugę", która zmyślnie w tym szambie prawnym lawiruje wykorzystując umiejętnie personalne znajomości i układy swojego hermetycznego środowiska zwanego od niedawna jako kasta i mafia prawnicza. Rozbicie tego układu jest podstawą jakichkolwiek zmian. Bez rozwalenia układu wszelkie zmiany w sądownictwie, w gospodarce, spalą na panewce i będzie jak było. Jeżeli do społeczeństwa nie dociera skala tych dewiacji i społeczeństwo odpowiednio nie zareaguje, czyli nie odda głosu, na tych, co chcą ten syf zmienić, zginiemy i nigdy nie wyjdziemy na prostą. Apeluję do tych do końca nieotumanionych niemiecką propagandą Polaków o głos rozsądku przy urnie. Nie możemy dalej być pod butem potomków III Rzeszy Niemieckiej i ich knechtów, gdyż jako Naród w pełni zasługujemy na niezależność i możliwość pełnego  samostanowienia o swoim losie.