RAZEM NA MARSZ NIEPODLEGŁOŚCI? Z KIM? PO CO?

Nie wiem, czy to akurat dobrze spraszać na Marsz Niepodległości wszystkich zamieszkałych na terytorium Rzeczypospolitej obywateli z polskimi paszportami. Przypomnijmy fakty z najnowszej historii…

Wspomnijmy tysiące przybyłych tu Rosjan (z przybranymi, polskimi nazwiskami) – oddelegowanych po wojnie do Polski na najważniejsze, państwowe stanowiska. Dorzućmy komunistycznych kolaborantów – najgorszy sort Polaków. Pomnóżmy to przez ich dzieci (już bez obcego akcentu), szkolone na moskiewskich uczelniach i robiące kariery w PRL. Dorzućmy wnuki (czasami po Oxfordzie) – często już prawdziwych celebrytów III RP.

Post-sowieci, ubecy, esbecy, współczesna targowica: PO, Nowoczesna, KOD, „Obywatele RP”, lewacko-skandaliczny artystyczny mainstream, komunistyczni sędziowie, lewicujące, akademickie „elity”. I cała masa lemingów, paradujących w koszulkach „konstytucja” - z Donaldem „polskość to nienormalność” Tuskiem na czele...

Przypomnijmy dla porządku całkiem niedawne anty-marszowe szykany, utrudnienia, blokady, anty-pochody, medialne opluwania, bezpodstawne aresztowania tzw. „kiboli”, ordynarne prowokacje (ze spaleniem budki strażniczej przy ambasadzie rosyjskiej i wozu TVN). Odświeżmy bezpośrednią fizyczną agresję (np. sfilmowane katowanie uczestnika pochodu przez „najaranego” tajniaka czy podpadające pod prokuraturę spraszanie zadymiarzy-bandytów z „Antify”). Etc. itp. itd.

I to z nimi wszystkimi mamy połączyć się w tym roku – zgodnie z pobożnym życzeniem premiera Mateusza Morawieckiego – we wspólnym Marszu Niepodległości? Naprawdę? Pod jaką flagą? Z jakimi hasłami? Z portretami Che Guevary? Tęczowym orłem? Może z pieśnią na ustach? Tu pasowałaby „Międzynarodówka” ; kto wie, może wkrótce PE, zauroczony Marksem i socjalizmem zatwierdzi ją wkrótce jako oficjalny hymn zjednoczonej Europy…

PS Wiem, że rządzący muszą starać się jednoczyć, a nie dzielić. Ale 11 listopada nie ryzykowałbym mieszania pochodów. Przecież dla niektórych Pilecki, Inka czy inni wyklęci – to wciąż po prostu zwykli bandyci… Dlatego III pokolenie UB powinno iść oddzielnie od III pokolenia AK. Najlepiej ok. 22 lipca. Mamy demokrację, pozwólmy zatem świętować każdemu swoje; np. my Wszystkich Świętych, oni – Halloween...

PS W tym temacie przypominam balladę „Szachy” z płyty „Niepodległa”…
https://www.youtube.com/watch?v=aOx6Lhk-m-0
 

YouTube: 
Forum jest miejscem wymiany opinii użytkowników, myśli, informacji, komentarzy, nawiązywania kontaktów i rodzenia się inicjatyw. Dlatego eliminowane będą wszelkie wpisy wielokrotne, zawierające wulgarne słowa i wyrażenia, groźby karalne, obrzucanie się obelgami, obrażanie forumowiczów, członków redakcji i innych osób. Bezwzględnie będziemy zwalczali trollowanie, wszczynanie awantur i prowokowanie. Jeśli czyjaś opinia nie została dopuszczona, to znaczy, że zaliczona została do jednej z wymienionych kategorii. Jednocześnie podkreślamy, iż rozumiemy, że nasze środowisko chce mieć miejsce odreagowywania wielu lat poniżania i ciągłej nagonki na nas przez obóz "miłości", ale nie upoważnia to do stosowania wulgarnego języka. Dopuszczalna jest natomiast nawet najostrzejsza krytyka, ale bez wycieczek osobistych.

Komentarze

Obrazek użytkownika Jabe

11-09-2018 [16:37] - Jabe | Link:

Ciekaw jestem, czy ktoś przed zaproszeniem pytał organizatorów o zdanie.

Obrazek użytkownika wielkopolskizdzichu

11-09-2018 [17:14] - wielkopolskizdzichu | Link:

Zabroni ktoś wybrańcom suwerena wpychania się na nie swoją bibkę?

Obrazek użytkownika Francik

12-09-2018 [17:48] - Francik | Link:

Bibki to są u was towarzyszu, jak Sasza przyniesie samogon,  sało i ogurcy. I zmieńcie towarzyszu onuce, bo płocho woniajet.

Obrazek użytkownika Jan1797

12-09-2018 [19:44] - Jan1797 | Link:

Powiem Zdzichu tak, dziedzicznie namaszczeni przez carat z uprawnieniami osiedleńczymi
cesarza przy kontynuacji adolfa i lenon klanu, niech idą w swoich rocznicach.
Również ci z profesorów i pyszałkowatych nauczycieli akademickich ukrywający kolaboracyjne
zachowanie, mieniący się opozycjonistami i tuzami demokracji z pogardą traktujący współczesnych
niech odpuszczą to święto. Wiesz Zdzichu, milej mi będzie z bezdomnymi: „tu miał być link”- jest, Acta 2.
Pozdrawiam.

Obrazek użytkownika Lech Makowiecki

11-09-2018 [19:41] - Lech Makowiecki | Link:

Jabe. Też się nad tym zastanawiałem. :)  Ale chyba nie, bo odpowiedź byłaby zapewne niecenzuralna... Pozdrawiam!

Obrazek użytkownika gorylisko

11-09-2018 [16:38] - gorylisko | Link:

panie Lechu, 02/10/2018 na cmentarzu w Oksywiu będzie uroczysty pogrzeb Bohatera śp. Admirała Józefa Unruga, będę tam, może się spotkamy jakby co adres email zdaje się pan ma do mnie... pzdr

Obrazek użytkownika Lech Makowiecki

11-09-2018 [16:48] - Lech Makowiecki | Link:

Czemu nie. Jeśli tylko będę w tym czasie w Gdyni...

Obrazek użytkownika wielkopolskizdzichu

11-09-2018 [17:09] - wielkopolskizdzichu | Link:

"dla niektórych Pilecki, Inka czy inni wyklęci – to wciąż po prostu zwykli bandyci" za to dla tzw Lepszego Sortu to  zwykła  trampolina do udawania patriotów.
BTW. 
Dla Pana Piosenkarza każdy kto nie śpiewa jego piosnek to wnuk ruskiego  tankisty. 

Obrazek użytkownika xena2012

11-09-2018 [19:20] - xena2012 | Link:

Tzn.wg Pana jak rozumiem najlepszym wyjściem jest przemilczanie Inki i Pileckiego? Czy podziw i przypominanie tych postaci wg Pana jest niewskazane, niepotrzebne? Czym sobie zasłużyli żeby obrzydliwie nazywac ich trampoliną do udawania patriotów?

Obrazek użytkownika gorylisko

11-09-2018 [21:45] - gorylisko | Link:

proponuję udać się do hajhitlerowa świętować urodziny adolfa czy innego hermana... tu się rozmawia o poważnych sprawach... sioooo...albo może lepiej raus...

Obrazek użytkownika xena2012

11-09-2018 [20:35] - xena2012 | Link:

Myślę,że już dość tego zapraszania a wrecz błagania opozycji o wspólne uroczystości.Chcą mieć swoje sabaty niech je więc  urzadzają.Rocznicowe obchody muszą mieć godną oprawę a nie jakieś chamskie,nie licujące z powagą zachowania,którymi opozycja z całą pewnością zakłóciłaby obchody.Społeczeństwo chce jak co roku obejść je radośnie,spontanicznie ,spokojnie bez słuchania ich wrzasków i ogladania wykrzywionych nienawiścią twarzy.

Obrazek użytkownika Teutonick

11-09-2018 [21:34] - Teutonick | Link:

Trudno się tutaj nie zgodzić z moją znakomitą przedmówczynią:) Swoje stanowisko w przedmiotowej kwestii zdążyłem niedawno wyczerpać w ostatnim akapicie:
http://naszeblogi.pl/51385-kra...

Obrazek użytkownika mmisiek

12-09-2018 [01:16] - mmisiek | Link:

"Przypomnijmy dla porządku całkiem niedawne anty-marszowe szykany, utrudnienia, blokady, anty-pochody, medialne opluwania, bezpodstawne aresztowania tzw. „kiboli”, ordynarne prowokacje (ze spaleniem budki strażniczej przy ambasadzie rosyjskiej i wozu TVN)...."
- - -
Jakże przy tym znamienne, że przez trzy lata nikt nawet nie kiwnął palcem aby chociaż część tych spraw powyjaśniać... W takim świetle doskonale widać, że spraszanie najgorszego sortu na Marsz Niepodległości to nie jakaś przypadkowa i nieprzemyślana decyzja tylko konsekwentnie prowadzona od samego początku linia polityczna. Takich spraw jest zresztą znacznie więcej. A że oficjalna narracja jest całkiem inna, cóż..., dopóki to działa to tak się będzie kręcić...

Obrazek użytkownika Lektor

12-09-2018 [12:53] - Lektor | Link:

Czy 45 lat komunizmu i prawie 30 lat III RP nie nauczyło nas niczego ?!
Pamiętajmy, że przywiezieni z Moskwy komuniści po II wojnie światowej, mordowali swoich przeciwników politycznych i opozycyjnych. Dzisiaj są inne czasy, ale nawoływania totalnej opozycji, a wśród nich Wałęsy –ps. Bolek, że obecnie rządzący będą wyskakiwać przez okna, Komorowskiego-Szczynukowicza –ps. Litwin, że należy rządzących deskami po głowach, Stępnia –ps. nieznany, by użyć fizycznej siły do obalenia rządu, czy Sikorskiego –ps. nieznany, by dorżnąć watachę, to nawoływanie do przemocy, to nie ma nic wspólnego z demokracją, której rzekomo tak bronią.
To są normalni przestępcy !   A przestępców nie można tolerować jak normalnych obywateli. Ludzie !  Obudźcie się ! I zacznijmy ich odsuwać, a nie zapraszać, obojętnie gdzie. Nie zapraszajmy ich nawet do mediów, bo albo tam kłamią że nie kradli i nie zdradzali Polski za granicą, albo udają głupów. Oni nie mają nam nic do powiedzenia !!!  Oni nie są potrzebni Polsce, bo działają na szkodę państwa polskiego !!!
Skoro bojkotują nawet najważniejsze święta i obchody narodowe, to udowadniają, że nie są Polakami, oni bojkotują naród polski. Ich drażni polski patriotyzm.  Ich postępowanie to jakaś schizofrenia.  120 tys. ludzi oglądało defiladę. Ci ludzie są o wiele mądrzejsi od tej targowicy wybranej do parlamentu, dla której nabycie dżemu jest ważniejsze od uroczystości państwowych. Dla tych oszołomów uroczystości państwowe są patetyczne. Oni wyłączają się ze wspólnoty narodowej, a robiąc alternatywne imprezy udowadniają, że nie chcą być razem.  Oni wyją z tęsknoty do komuny.
A zatem ignorujmy ich i traktujmy jak przyjezdnych, gdzieś ze wschodu, albo jako ludzie znikąd, ludzie nienawistni, bez przeszłości, bez historii, kultury. Oni nigdy nie byli Polakami, a ich hasłem jest „Polskość to nienormalność”.  Niech pracują, ale bez angażowania się publicznego. Część z nich po prostu wymrze, część ulegnie mutacjom, a część z nich z pewnością wyjedzie.
Zróbmy wspólnotę bez tych łajdaków !!!  Oni zresztą sami ze wspólnoty narodowej odeszli wyznając zasadę „polskość to nienormalność” !!!  Pomóżmy im odejść do ich domów, rodzin, na łono natury i nie głosujmy już nigdy więcej na nich. Pierwsze ich usuwanie, lub odsuwanie odbędzie się już 21.10.2018.