Wałęsa pisze list do Pugaczowej, Vondračkovej i Karela Gotta

Kochani ! 

Pisze do wasz, bo u nasz ludzie wasz lubieją jeszcze jak występowaliście. U nasz dzieją się rzeczy straszne. Reżym niszczy wszystko co napotka w zarodku. Niszczone som sondy i inne zawory bezpieczenstwa demokracji. Ja na to nie pozwole, ja bym ich sam pogonił w try miga bo mam pistolet, ale nie mogie bo musze być o 15 w Póławach oraz w innych miejscach spotkań z wyborcamy. Musze mieć na środe 100 tysięcy, bo jak nie wpłace kaucji to mnie reżym wnukow nie puści. Tak sie mszczom. 
Ja nie po to obalałem komune zeby teraz kazdy robił co chce i niszczył wszystko. Ja ich jeszcze puszcze w skarpetkach. Już sie z nich cały świat śmieje a oni wraz swoje robiom. A tego całego sprawce to ja z nim zrobie porządek i odsune go siłom. Ale dopiero w czwartek, teraz nie mam czasu. Ale jak wyjde z nerw to bende jeździł po kraju i ciął siekierom, aż dokonam zwrotu o 360 stopni. Bo ja zawsze walczyłem dla wolności i solydarności. 

Kochani ! nie chcem ale muszem zwrócić się do wasz o pomoc. Jak będziecie występywać u nasz w Sopocie zaśpiewajcie tak żeby im w pienty poszło. Bo to jest nie do pomyślenia. Im sie wydaje, ze wsio mogut karali, a to tak nie moze byc zeby koń był furmanem i odwrotnie. Ja nie po to walczyłem z Havlem i innymy żeby teraz było jak za komuny, a ten sprawca sobie siedzi z kotem i nic sobie nie robi z demokracji. Walczyliśmy o wolność z nimy, żeby każdy mógł śpiewać co chce, żeby byla wolność prasy i wyznania oraz książek. A co teraz jest u nasz ? jest ten sprawca nieduży, i ten drugi z Torunia, oni rządzom krajem i robiom co chcom. 
Dlatego jeszcze raz wasz prosze dajcie im do wiwatu niech wiedzom, że z namy artystamy nie przelewki. 
Pani Ałło prosze pozdrowić pana Gorbaczowa, a dla wasz nic nie mam, bo Havel już nie żyje. 
               
To pisałem ja sam Lech Wałęsa ale na komputerze i nikt za mnom nie stoi. 

Forum jest miejscem wymiany opinii użytkowników, myśli, informacji, komentarzy, nawiązywania kontaktów i rodzenia się inicjatyw. Dlatego eliminowane będą wszelkie wpisy wielokrotne, zawierające wulgarne słowa i wyrażenia, groźby karalne, obrzucanie się obelgami, obrażanie forumowiczów, członków redakcji i innych osób. Bezwzględnie będziemy zwalczali trollowanie, wszczynanie awantur i prowokowanie. Jeśli czyjaś opinia nie została dopuszczona, to znaczy, że zaliczona została do jednej z wymienionych kategorii. Jednocześnie podkreślamy, iż rozumiemy, że nasze środowisko chce mieć miejsce odreagowywania wielu lat poniżania i ciągłej nagonki na nas przez obóz "miłości", ale nie upoważnia to do stosowania wulgarnego języka. Dopuszczalna jest natomiast nawet najostrzejsza krytyka, ale bez wycieczek osobistych.

Komentarze

Obrazek użytkownika RinoCeronte

08-07-2018 [13:59] - RinoCeronte | Link:

A ja sobie płaczę nad tym Bolkiem, który przed laty był moim Lechem...

Obrazek użytkownika xena2012

08-07-2018 [15:36] - xena2012 | Link:

Nie tylko Wałęsa listy pisze. PO postanowiła przekonać włoską parę znanych  piosenkarzy Al Bano i Rominę Power. Została jeszcze ABBA.bo siegaja raczej po starsze pokolenie.

Obrazek użytkownika Lektor

08-07-2018 [20:19] - Lektor | Link:

Bolek, ty jesteś życiowym frustratem, a ja lubię drażnić te kołtuńskie emocje takim jak ty !!!  Będziemy cię gnoić regularnie, aż się całkowicie poddasz, i  upodlisz !
Oficjalnie i przy świadkach nadaję Lechowi Wałęsie, pseudonim Bolek,  wrzodowi na dupie mojej ojczyzny,  tytuł przewodniczącego Anty PISowskiego psychiatryka !!!