Żydzi kupili sobie Donalda Trumpa?

  Tak przynajmniej twierdzi Tomasz Kwaśnicki w artykule "Ameryka nie kocha Polski" opublikowanym w najnowszym numerze tygodnika "Do Rzeczy" [nr 21/2018].  Na stronie 24 czytamy:

  "Wbrew pokładanym nadziejom prezydentura Trumpa nie przyniosła zmiany.  W 2015 r. Sheldon Adelson, największy donator Partii Republikańskiej, syjonista i amerykański magnat kasynowy, przekazał 25 milionów dol. na kampanie prezydencką Donalda Trumpa.  Fakt ten przeszedł w Polsce bez większego echa (o ile w ogóle został odnotowany), a przecież informacja o tym, że gorący żydowski patriota, do tego zadeklarowany zwolennik premiera Netanjahu, dosłownie kupił sobie amerykańskiego prezydenta, zawiera wszelkie pozory istotnego doniesienia.  Konsekwencją tej sytuacji jest wiele zjawisk, z których najważniejsze wydają się:

  uznanie Jerozolimy za stolicę Izraela (osobiste życzenie Adelsona), dwa bezprawne amerykańskie ataki rakietowe na Syrię, nominacja Johna Boltona (protegowanego Adelsona) na szefa Departamentu Stanu oraz - w konsekwencji - wypowiedzenie umowy nuklearnej z Iranem (JCPOA), co z dużym prawdopodobieństwem zwiastuje kolejną krwawą wojnę na Bliskim Wschodzie.  Dodać należy jeszcze, że Adelson nie jest jedynym żydowskim miliarderem korumpującym (czyt. wspierającym) amerykańskich przywódców.

  Wspomnieć można tu chociażby Paula Singera, Normana Bramana czy Rebekah Mercer.  Wszyscy ci "nienawidzący Iranu miliarderzy są teraz gotowi [po wypowiedzeniu JCPOA - przyp. redakcji] wyłożyć dziesiątki milionów dolarów na Partię Republikańską Trumpa, aby pomóc jej wygrać w listopadowych wyborach." - twierdzi były oficer CIA Philip Giraldi".".

  Na stronie 23 Kwaśnicki pisze:

  "Prezydencki budżet na rok fiskalny 2019 przewiduje zwiększenie rocznej dotacji dla Izraela o kolejne 200 mln dol. do łącznej kwoty 3,3 mld.".

  Widać stąd, że Trump stara się odwdzięczyć żydowskiemu lobby za finansowe wsparcie.  Ostatnio widziałam wiele analiz sytuacji na Bliskim Wschodzie, ale w żadnej nie wspominano o Adelsonie, żydowskim lobby w USA ani też - o przekupstwie.  Tomasz Kwaśnicki rzucił nowe światło na przyczyny ostatniego zaostrzenia konfliktu z Iranem.

  

  

Forum jest miejscem wymiany opinii użytkowników, myśli, informacji, komentarzy, nawiązywania kontaktów i rodzenia się inicjatyw. Dlatego eliminowane będą wszelkie wpisy wielokrotne, zawierające wulgarne słowa i wyrażenia, groźby karalne, obrzucanie się obelgami, obrażanie forumowiczów, członków redakcji i innych osób. Bezwzględnie będziemy zwalczali trollowanie, wszczynanie awantur i prowokowanie. Jeśli czyjaś opinia nie została dopuszczona, to znaczy, że zaliczona została do jednej z wymienionych kategorii. Jednocześnie podkreślamy, iż rozumiemy, że nasze środowisko chce mieć miejsce odreagowywania wielu lat poniżania i ciągłej nagonki na nas przez obóz "miłości", ale nie upoważnia to do stosowania wulgarnego języka. Dopuszczalna jest natomiast nawet najostrzejsza krytyka, ale bez wycieczek osobistych.

Komentarze

Obrazek użytkownika xena2012

23-05-2018 [21:22] - xena2012 | Link:

Oby do wojny nie doszło,bo wtedy jako ,,partner strategiczny''a raczej wasal Izraela bedziemy zmuszeni opowiedziec się po jego stronie i brac w niej udział.Przecież nawet prezydent Duda w przemówieniu wyraxnie nazwał nasz kraj Polin.Na otarcie łez mamy swiadomość,że w tym wasalstwie i pokorze nie jesteśmy sami a tak wielkie mocarstwo jak Stany Zjednoczone też składa hołd żydowskiemu lobby,nawet zięć Trumpa jest przedstawicielem tej grupy.

Obrazek użytkownika mmisiek

23-05-2018 [21:42] - mmisiek | Link:

Polska ustami pana Czaputowicza już zdążyła gorliwie potwierdzić, że "dostrzega zagrożenie ze strony Iranu".
 

Obrazek użytkownika Adam66

24-05-2018 [04:30] - Adam66 | Link:

Zagrożenie ze strony Iranu jest bardzo oczywiste, banda rothschildów nie kontroluje ich banków!  To się musi zmienić i dlatego pod dowolnym pozorem Iran zostanie zaatakowany i to bardzo szybko... Łudzę się,że polskich żołnierzy się w to nie wrobi ale to tylko złudzenie niestety...

Obrazek użytkownika maks jamnicki

24-05-2018 [16:42] - maks jamnicki | Link:

To przecież nie jest nowa strategia. Oni  nie 'obstawiają konkretnego  kandydata"  tylko zawsze wspierają mniej lub bardziej jawnie obydwie strony konfliktu/sporu/, wybory to jest przecież spór, walka. W ten sposób kto by nie wygrał, Żydzi górą, zawsze do  zwyciężcy mogą powiedzieć "pomagaliśmy tobie, wygrałeś dzięki nam, teraz spłać dług". Mają przecież w USA opcję "Demokratyczną" - "lewicową"  i "Republikańską" -  "prawicową". Konkretnych ludzi. Ale ich własne interesy nie są ani takie, ani takie. Są ponad tym. NAJWAŻNIEJSZE. 

Obrazek użytkownika Imć Waszeć

24-05-2018 [17:27] - Imć Waszeć | Link:

PIS śpi a walec jedzie. Żydzi zaapelowali do Papieża, żeby zaprzestał beatyfikacji polskiego kardynała, bo nie przejawiał filosemickiego entuzjazmu, niczym Azorek do kiełbaski. To kolejna wroga naszemu państwu hucpa żydów i próba rządzenia Polską oraz Kościołem za pomocą zastraszania i wymuszania. Czaputowicz śpi, czy się cieszy, że to nie jego gity oprawiają?

http://www.niedziela.pl/artyku...

Obrazek użytkownika Marek1taki

24-05-2018 [23:53] - Marek1taki | Link:

Na 4 lata to się wynajmuje, wychodzi taniej.