PiS nas okłamał. Przyjmujemy imigrantów

Jakoś bez echa przeszedł wywiad Czaputowicza dla Le Figaro, a padło tam zdanie, które jednoznacznie wskazuje, że PiS nas w sprawie migracji po prostu oszukał. Uczestniczymy w jakimś ukrytym systemie relokacji:

"Ponadto przyjęliśmy 2700 migrantów przysłanych przez Europę Zachodnią, ale oni nie chcą zostać w Polsce, gdzie stopa życiowa jest zbyt niska" - tłumaczył.

http://www.pap.pl/aktualnosci/...

Ponadto sam widziałem i wielu innych Internatów też o tym pisze, że na ulicach polskich miast jest coraz więcej muzułmanów. Kto ich tu wpuszcza i na jakich zasadach?

Na Niezależna.pl w wyjaśnianiu tej sprawy nie liczę, bo na Niezależnej są tylko oficjalne przekazy z partii.

Forum jest miejscem wymiany opinii użytkowników, myśli, informacji, komentarzy, nawiązywania kontaktów i rodzenia się inicjatyw. Dlatego eliminowane będą wszelkie wpisy wielokrotne, zawierające wulgarne słowa i wyrażenia, groźby karalne, obrzucanie się obelgami, obrażanie forumowiczów, członków redakcji i innych osób. Bezwzględnie będziemy zwalczali trollowanie, wszczynanie awantur i prowokowanie. Jeśli czyjaś opinia nie została dopuszczona, to znaczy, że zaliczona została do jednej z wymienionych kategorii. Jednocześnie podkreślamy, iż rozumiemy, że nasze środowisko chce mieć miejsce odreagowywania wielu lat poniżania i ciągłej nagonki na nas przez obóz "miłości", ale nie upoważnia to do stosowania wulgarnego języka. Dopuszczalna jest natomiast nawet najostrzejsza krytyka, ale bez wycieczek osobistych.

Komentarze

Obrazek użytkownika Marek1taki

11-04-2018 [12:23] - Marek1taki | Link:

Sprawa od początku jest postawiona na głowie. My się wogóle zastanawiamy nad tym czy nasz rząd da rady nie przyjmować. Od tego jest rząd aby żądał od Niemców, Ausrtriaków, Włochów i Francuzów deportacji zarazy terrorystycznej do Afryki i Azji. Albo jesteśmy w jakiejś wspólnocie albo nie jesteśmy, nawet jeśli jest socjalistyczna a nie europejska.
Poza tym jest problem prawdziwych imigrantów: Ukraińców i Azjatów. Jakie wciąganie do ZUSu im przyszło do głowy? Imigranci - zwł. w obecnej syuacji - powinni dostać co chcą  w pieniądzu i żadnych praw. Znając PiS to się skończy jak we Francji, gdzie Francuzki tyrają  żeby muzułmanki miały 500+ i więcej.

Obrazek użytkownika mmisiek

11-04-2018 [15:04] - mmisiek | Link:

To już w tym kierunku u nas idzie, nawet nie trzeba zgadywać ani prorokować.
 

Obrazek użytkownika Marek1taki

11-04-2018 [22:17] - Marek1taki | Link:

Chcąc nie chcąc piszemy listy do świata. Piszemy oczywiste oczywistości, bo w pierwszym i drugim obiegu nie ma dla nich miejsca. To miejsce jest zajęte przez propagandę.
Idziemy drogą donikąd. Bez wątpienia pokonujemy dystans, nadrabiamy czas. Wytyczony cel jest fałszywy, nie jest naszym celem. Możemy iść w milczeniu, ale sobie gwarzymy.

Obrazek użytkownika Stoczniowiec

11-04-2018 [13:51] - Stoczniowiec | Link:

Od razu "oszukał"... Na węgrzech też padło pytanie, skąd tyle arabów skoro nie zgodziliśmy się przyjmować? Odpowiedź: stanowisko Węgier jest bez zmian - nie zgadzamy się na narzucane z góry "kwoty", ci tutaj zostali przyjęci wg innych umów międzypaństwowych.  "Jeśli ktoś chce szukać schronienia na Węgrzech, jesteśmy otwarci. ... rząd węgierski nie przekazał opinii publicznej informacji o przyjęciu w 2017 roku 1300 uchodźców, ponieważ mogłoby to zagrozić beneficjentom takiego rozwiązania".  To samo jest u nas - pytany o przyjmowanie arabów Kaczyński odpowiedział "stanowisko Polski jest bez zmian"

Obrazek użytkownika xena2012

11-04-2018 [15:00] - xena2012 | Link:

Biedny minister Czaputowicz,jak widac częste pielgrzymki  do Brukseli są nader owocne.Byloby lepiej gdyby podał faktyczną liczbę niechcianych w Nieczech imigrantów których przyjął z otwartymi ramionami i przestał kłamać,że to tylko 2700 osób.Zapewne zobowiazał Polskę do pilnowania (z naszych podatków) aby nie uciekli i czuli sie jak u siebie.Po takim kłamstwie powinien sie podac do dymisji.

Obrazek użytkownika wielkopolskizdzichu

11-04-2018 [16:06] - wielkopolskizdzichu | Link:

Skąd wiadomo ze proceder przyjmowania migrantów rozpoczął się za obecnego ministra i skąd niby wiadomo że minister jest za to odpowiedzialny.
Może należało by po prostu odwołać radę gabinetową Kaczyńskiego.

Tak naprawdę to są jaja. Wielki szum wśród Prawdziwych Polaków bo 2700 zostało wpuszczonych do czego przyznaje się MSZ - tak naprawdę nie wiadomo kogo i po co.
Ale ten milion za wschodniej granicy gdzieś umyka.
Milion do roboty które można wywalić nazad, jak zacznie podskakiwać za bardzo, czy milion z prawami uchodźcy? Bo to wielka róznica.

Obrazek użytkownika xena2012

11-04-2018 [18:38] - xena2012 | Link:

A więc w obliczu tych watpliwości i niewiedzy minister tym bardziej powinien wytłumaczyć zasade na jakiej przyjęto  2700 imigrantów (bo nie uchodźców).I wytłumaczyć to Polakom a nie Francuzom w wywiadzie dla Le Figaro..Nie może to być lakoniczna wypowiedź poparta zapowiedzią ,że imigranci nie chca tu zostać czy wygibasy rzecznik Kopcińskiej aby tę wypowiedź korygować.

Obrazek użytkownika Lektor

12-04-2018 [15:39] - Lektor | Link:

Ty zdzichu, wiesz co ? Najlepiej jak sam wywaliłbyś się stąd nazad !

Obrazek użytkownika Lektor

12-04-2018 [16:36] - Lektor | Link:

Ty zdzichu, wiesz co ?  Lepiej gdybyś się sam wywalił stąd "nazad"  !!!

Obrazek użytkownika zbieracz śmieci

11-04-2018 [16:08] - zbieracz śmieci | Link:

Troll cos wydrapie a reszta nygusów jak za panią matką

Obrazek użytkownika Lektor

11-04-2018 [16:25] - Lektor | Link:

Słusznie adriano - BINGO !!!  PIS nie robi nic tylko nas okłamuje, a za to PO czy te pierdolce z Now. mówią prawdę a przez 8 lat tak świetnie rządzili, że dzisiaj Polska jest mlekiem i miodem płynąca !

"  Kto ich tu wpuszcza i na jakich zasadach?  "

Jak wszyscy wiedzą tłumoku, tylko ty jeszcze nie wiesz, że w UE nie ma przejść granicznych i ludzie mogą się przemieszczeć gdzie chcą.

Obrazek użytkownika zbieracz śmieci

11-04-2018 [16:52] - zbieracz śmieci | Link:

Anton nastroił gitaru na j...twoju ...ć a reszta rozdziawiła paszcze i nadziwić się nie może jak cudownie im  gra.Nie jestem zdziwiony bo oni tak mają zawsze.

Obrazek użytkownika Lektor

11-04-2018 [17:48] - Lektor | Link:

zbieracz śmieci kupił sobie komputer.
http://pl.memgenerator.pl/mem-...
 

Obrazek użytkownika zbieracz śmieci

11-04-2018 [18:44] - zbieracz śmieci | Link:

Nie kupił ale dostał w ramach reedukacji a ordynator twierdzi ,ze jest nadzieja a twój...!?

Obrazek użytkownika zbieracz śmieci

11-04-2018 [19:00] - zbieracz śmieci | Link:

Ponoć właściciel psa upodabnia się do niego i to jest patologia gdy widzisz baseta gdy rano przeglądasz się w kałuży,z drugiej strony to nie dziwi bowiem dowiedziono ,że istota o wysokiej inteligencji potrafi zrobić z tą o niższej co zechce a basety to mądre psy.

Obrazek użytkownika mmisiek

11-04-2018 [18:07] - mmisiek | Link:

Na początek dobrze jest spróbować czytać ze zrozumieniem, a ewentualnie komentować dopiero potem.
Można zacząć od wgryzania się np. w takie trudne zdanie:
"Ponadto przyjęliśmy 2700 migrantów przysłanych przez Europę Zachodnią, ale oni nie chcą zostać w Polsce"
 

Obrazek użytkownika xena2012

11-04-2018 [19:13] - xena2012 | Link:

Niestety tu widać niekonsekwencje w wypowiedziach polityków.Czaputowicz mówi o imigrantach z Europy Zachodniej zapewne wciśniętych nam po kompromisach i sukcesach w nieustannych rozmowach z Brukselą..Czarnecki tłumaczy,że owi imigranci to chrzescijanie z Armenii i repatrianci z Kazachstanu.Rozbieżność tych wypowiedzi niestety budzi nieufność do kazdej z tych wersji.

Obrazek użytkownika mmisiek

12-04-2018 [00:56] - mmisiek | Link:

W skrócie - zaczynają się potykać o własne nogi, a PiS w szybkim tempie traci to co ma najcenniejszego czyli zaufanie i wiarygodność. Chyba, że to nie ma aż tak dużego znaczenia jak nam się wydaje...
 

Obrazek użytkownika Imć Waszeć

11-04-2018 [22:40] - Imć Waszeć | Link:

To samo mówi Gadowski: https://www.youtube.com/watch?...
Dla porządku odpowiedź ministerstwa: https://wpolityce.pl/polityka/...

Obrazek użytkownika Marek1taki

12-04-2018 [20:29] - Marek1taki | Link:

Min.Błaszczak zaprzecza:
"Nonsens! Gdybyśmy przyjęli uchodźców to czy Bruksela ciągałaby Polskę razem z Węgrami i Czechami przed trybunał? Czy mnie, jako ministra SWiA, krytykowaliby: totalna opozycja, RPO i lewicowo - liberalne media".
Niestety minister wypowiada się jakby nie znał totalnej opozycji, RPO i lewicowo - liberalnych mediów. Atak nie ustanie cokolwiek byśmy nie zrobili. Każde uchylenie drzwi tylko go wzmoże.
Ministerstwo Spraw Zagranicznych twierdzi, że boczna furtka została uchylona. To zaniedbanie, że nie zostały wypowiedziane umowy tego typu.