"Zamordowali mi matkę... mówi A. Słomka

Adam Słomka zawsze kreowany był na świra. Zresztą większość mediów III RP traktowały w podobny sposób wszystkie osoby, które nie uznawały i nie poddawały się bezprawiu serwowanemu z budynków sądów w naszym kraju. Niewielu wie, że nasz dzisiejszy bohater zapłacił bardzo wysoką cenę za swój upór w walce o prawdziwie wolną i demokratyczą Polskę. Nękany przez komunistów od początku swojej działalności – stracił matkę, a za mówienie prawdy i walkę z komuną zabierano mu wolność i robiono dosłownie wszystko, by się poddał. Nigdy tego nie zrobił i dziś jest jednym z największych orędowników prawdziwego oczyszczenia wymiaru sprawiedliwości z przestępców w togach. Posłuchajcie krótkiej części rozmowy z Panem Adamem, w którym z ogromnym optymizmem mówi o tym, że w walce o naszą ojczyznę, jesteśmy na ostatniej prostej i wyjawia szokujące fakty na temat swojego życia i jego wysoką cenę, którą musiał zapłacić  za wybór takiej, a nie innej drogi. Posłuchajcie, bo mówi prawdziwy patriota. Polub, skomentuj, udostępnij! http://thenowypolskishow.co.uk... 

Forum jest miejscem wymiany opinii użytkowników, myśli, informacji, komentarzy, nawiązywania kontaktów i rodzenia się inicjatyw. Dlatego eliminowane będą wszelkie wpisy wielokrotne, zawierające wulgarne słowa i wyrażenia, groźby karalne, obrzucanie się obelgami, obrażanie forumowiczów, członków redakcji i innych osób. Bezwzględnie będziemy zwalczali trollowanie, wszczynanie awantur i prowokowanie. Jeśli czyjaś opinia nie została dopuszczona, to znaczy, że zaliczona została do jednej z wymienionych kategorii. Jednocześnie podkreślamy, iż rozumiemy, że nasze środowisko chce mieć miejsce odreagowywania wielu lat poniżania i ciągłej nagonki na nas przez obóz "miłości", ale nie upoważnia to do stosowania wulgarnego języka. Dopuszczalna jest natomiast nawet najostrzejsza krytyka, ale bez wycieczek osobistych.

Komentarze

Obrazek użytkownika Krzysztof Pasierbiewicz

22-03-2018 [17:53] - Krzysztof Pasie... | Link:

@Autor

"Adam Słomka zawsze kreowany był na świra. Zresztą większość mediów III RP traktowały w podobny sposób wszystkie osoby, które nie uznawały i nie poddawały się bezprawiu..."
--------------------
Tak postępowały nie tylko media III RP, bo identycznie postępują na portalu Nasze Blogi zawsze ci sami "ortodoksyjni pisowcy", czego doświadczyłam na swoim blogu, którego czytelnicy wiedzą, kogo mam na myśli.

Pozdrawiam,
Krzysztof Pasierbiewicz

Obrazek użytkownika Zygmunt Korus

22-03-2018 [21:48] - Zygmunt Korus | Link:

Obszerny aneks tutaj (wraz z komentarzami): http://naszeblogi.pl/47027-ada...
Warto zerknąć.

Obrazek użytkownika xena2012

23-03-2018 [10:14] - xena2012 | Link:

Dziękuję za ten szczegółowy aneks opisujacy zycie i działalność pana Słomki.Wydaje mi się jedna,że zbyt mało jest eksponowany w mediach.jego życiorys.Może gdyby więcej mówiono o metodach UB i SB nie doszłoby do tak haniebnej sytuacji że w sejmie czci sie ich pamięć minutą ciszy i walczy o ich emerytury.