Żydowskie wrzaski, Holokaust i nowe dokumenty

  Dwanaście dni temu dni temu, w dniu 6.02.2018, opublikowałam notkę ""Shitstorm" rozpętany przez Izrael zbliża się do końca" {TUTAJ}.  Rzeczywiście - na to wyglądało,  Wczoraj [17.02.2018] jednak nastąpił nowy atak Izraela na Polskę.  Pretekstem stała się wypowiedź premiera Morawieckiego na konferencji prasowej w Monachium:

  "Jest to niezmiernie ważne, aby zrozumieć, że oczywiście nie będzie to karane, nie będzie to postrzegane, jako działalność przestępcza, jeśli ktoś powie, że byli polscy zbrodniarze. Tak jak byli żydowscy zbrodniarze, tak jak byli rosyjscy zbrodniarze, czy ukraińscy - nie tylko niemieccy.".

  Izraelczycy uznali to za kamień obrazy, zaprzeczyli istnieniu żydowskich zbrodniarzy oraz uznali, iż Morawiecki "neguje Holocaust".  Oczywiście zaraz zaczęły się oburzać rożne organizacje żydowskie, premier Netanjahu, a nawet sędziwy Szewach Weiss.  Znowu mogliśmy usłyszeć typowy żydowski wrzask.  Na szczęście zdążyliśmy się już na niego nieco uodpornić.  Rzeczniczka PiS, pani Beata Mazurek oświadczyła:

  Premier Mateusz Morawiecki powiedział prawdę, która jest trudna do przyjęcia przez stronę izraelską. Nie przeczymy, że dochodziło do indywidualnej współpracy z okupantem z różnych stron, dlatego za mówienie prawdy nie ma potrzeby przepraszać" {TUTAJ}.

  Sam premier Morawiecki powiedział, że należy kontynuować dialog z Izraelem.  Prawda jest jeszcze gorsza dla strony żydowskiej, niż mówił premier Morawiecki.  Zbrodniarze polscy, rosyjscy oraz ukraińscy w sumie wzięci nie wyrządzili Żydom nawet dziesiątej części tych krzywd, jakich doznali oni od żydowskich kolaborantów.  Sprawcami Holocaustu byli oczywiście Niemcy,. ale Judenraty i policja żydowska wysługiwały im się szczególnie gorliwie.  Przytoczę dane z artykułu "Holocaust. Ludzie. Dokumenty. Pamięć" opublikowanego w 2002 roku {TUTAJ}:

  "Między 22 lipca a 3 października 1942 roku wywieziono z warszawskiego getta do Treblinki 310 322 osoby. Prawie wszystkich deportowanych zamordowano. Między 18 a 22 stycznia 1943 roku przeprowadzono kolejną obławę w poszukiwaniu 16 000 robotników do niewolniczej pracy w okolicach Lublina. Niemcom udało się pojmać tylko 6000 osób. Bojownicy żydowskiego ruchu oporu wystąpili zbrojnie przeciw Niemcom i oddziały SS wycofały się z getta.".

  Z dalszych danych z tego artykułu wynika, iż w styczniu 1943 w Getcie Warszawskim znajdowało się najwyżej 80 tys. osób.  Oznacza to, że przez dwa i pół miesiąca wymordowano 80% ludności getta, nie napotykając w zasadzie na opór.  Tak sprawny przebieg tej akcji Niemcy zawdzięczali Judenratowi, na rozkaz którego policja żydowska wyłapywała ludzi i pakowała do pociągów wywożących ich do obozów zagłady.  W getcie łódzkim przebieg Zagłady był wolniejszy, ale skutek ten sam {TUTAJ}.

  Sadzę, iż stronę żydowską czeka w najbliższym czasie wiele podobnych przykrych niespodzianek. Zaczęto bowiem odtajniać coraz to więcej dokumentów dotyczących Holokaustu.  W kwietniu 2017 roku dowiedzieliśmy się, że: "Odtajnione archiwum o Holocauście dostępne w internecie. Akta potwierdzają, że alianci wiedzieli o zagładzie Żydów" {TUTAJ}, a w dniu 15.02.2018 portal Niezalezna.pl doniósł:

  "Jak informuje ministerstwo kultury, dzięki staraniom wiceminister kultury Magdaleny Gawin i wsparciu Ministerstwa Spraw Zagranicznych, Ośrodek Badań nad Totalitaryzmami im Witolda Pileckiego uzyskał zgodę na dostęp do odtajnionych w 2017 roku materiałów ONZ Komisji ds. Zbrodni Wojennych (UNWCC). Dokumenty jednoznacznie potwierdzają, że alianci wiedzieli o istnieniu niemieckich obozów zagłady i obozów koncentracyjnych na terenie okupowanej Polski." {TUTAJ}.

  Ukrywana przez 70 lat prawda staje się powszechnie dostępna.  Nie da się jej już zakrzyczeć i zatupać.

 

Forum jest miejscem wymiany opinii użytkowników, myśli, informacji, komentarzy, nawiązywania kontaktów i rodzenia się inicjatyw. Dlatego eliminowane będą wszelkie wpisy wielokrotne, zawierające wulgarne słowa i wyrażenia, groźby karalne, obrzucanie się obelgami, obrażanie forumowiczów, członków redakcji i innych osób. Bezwzględnie będziemy zwalczali trollowanie, wszczynanie awantur i prowokowanie. Jeśli czyjaś opinia nie została dopuszczona, to znaczy, że zaliczona została do jednej z wymienionych kategorii. Jednocześnie podkreślamy, iż rozumiemy, że nasze środowisko chce mieć miejsce odreagowywania wielu lat poniżania i ciągłej nagonki na nas przez obóz "miłości", ale nie upoważnia to do stosowania wulgarnego języka. Dopuszczalna jest natomiast nawet najostrzejsza krytyka, ale bez wycieczek osobistych.

Komentarze

Obrazek użytkownika xena2012

18-02-2018 [20:03] - xena2012 | Link:

Odtajniać ? A któż się ośmieli ? Najwyżej my sobie pogadamy na blogach.

Obrazek użytkownika elig

18-02-2018 [20:09] - elig | Link:

Każdy zainteresowany może zajrzeć do Internetu.

Obrazek użytkownika xena2012

18-02-2018 [20:56] - xena2012 | Link:

Zainteresowany może i zajrzy,ale ci co poprzestaja na wrzaskach nie sięgną do żadnych źródeł. Przecież podczas demonstracji w Tel-Awiwie protestujaca staruszka wrzeszczała ,że do Auschwitz jechała pod kolbami polskich żołnierzy.

Obrazek użytkownika Imć Waszeć

18-02-2018 [21:17] - Imć Waszeć | Link:

No to trzeba jej wrzasnąć w ucho, że 1937-1946 ponad milion Polaków jechało do bolszewickich obozów zagłady pod kolbami żydowskich żołnierzy.

https://pl.wikipedia.org/wiki/...
https://pl.wikipedia.org/wiki/...
 

Obrazek użytkownika Art

19-02-2018 [02:57] - Art | Link:

Można nie lubić Winnickiego,ale mówił o zastopowaniu kontraktu elektronicznego z Izraelem.Już go(posła RP) zablokowali.http://prawy.pl/66173-posel-ro...
Blokują wszystkie i prawie wszędzie wypowiedzi i linki,które nie podobają się żydom.

Obrazek użytkownika Słoń Podwawelski

18-02-2018 [21:38] - Słoń Podwawelski | Link:

Żydowski wrzask nazywa się: rejwach.

Obrazek użytkownika ogrodnik

18-02-2018 [23:41] - ogrodnik | Link:

Emanuel Ringelblum opisując horror żydowskich zbrodni podsumował:
Każdy Żyd warszawski, każda kobieta i każde dziecko mogą przytoczyć tysiące faktów nieludzkiego okrucieństwa i wściekłości policji żydowskiej. Ci, którzy pozostali przy życiu, nigdy tego nie zapomną,trzeba będzie należycie to karać.[E. Ringelblum, Kronika getta warszawskiego, Warszawa 1983, s. 280]
Albo na  innych stronach, w związku z likwidacją getta:
Wszystko sprowadzało się u nich do kwestii ”łebka”. W dnie,kiedy wyznaczano im kontyngent, handlowano „łebkami”; zapisywali w książeczce: dostarczyłem tyle a tyle „łebków”. Przychodził na Dziką 3 i prosił o chleb, bo dostarczył „łebki” ponad normę. Jakiś adwokat przechwalał się wobec mnie, że załadował na wozy 1000 Żydów. Teraz, w końcu października 1942 roku, policja żydowska rozmyśla, jak tu złapać jakiegoś Żyda, sprowadzić go na Umschlagplatz. [...]  Spośród Niemców brali udział w akcji na ogół esesmani. Ich „sława” jest uza-
sadniona. [...] Dlaczego 50 esesmanów (inni powiadają, że nawet mniej) przy pomocy oddziału około 200 Ukraińców i tyluż Łotyszów mogło dokonać tego tak gładko?

Z książki Ewy Kurek : "Poza Granicą Solidarności. Stosunki polsko- żydowskie 1939 - 1945" , Wyższa Szkoła Umiejętności, Kielce2006. (w sieci pod linkiem http://www.rodaknet.com/ksiazka_Poza_granica_solidarnosci_ewa_kurek.pdf )