Wiodący portal „prawicowy” – dzisiejsze tytuły

Godz. 7:
Policja wyprowadziła Frasyniuka z domu w kajdankach!
Godz. 8:
Trzaskowski staje w obronie Frasyniuka
Marszałek Karczewski o zatrzymaniu Frasyniuka
Wójcik tłumaczy zatrzymanie Frasyniuka
Godz. 9:
Zatrzymanie Frasyniuka? Prof. Krasnodębski przypomina
Frasyniuk został zwolniony po przesłuchaniu przez prokuraturę
Lubnauer histerycznie o zatrzymaniu Frasyniuka
Olechowski dementuje:
Frasyniuk w kajdankach nowym symbolem?
Godz. 10:
Żenujące! Opozycja wpadła w furię, bo Frasyniuk nie stoi ponad prawem
Godz. 11:
Wyszkowski o oburzeniu ws. Frasyniuka
Cóż za odwaga! Wałęsa spieszy z odsieczą Frasyniukowi
Godz.12:
Histeria w PO! Schetyna o doprowadzeniu Frasyniuka
Frasyniuk zdradza swoje prawdziwe pobudki i atakuje:
Andrzej Gwiazda: "Frasyniuk postanowił sprawdzić
Frasyniuk zdradza swoje prawdziwe pobudki i atakuje:
Godz. 13:
Frasyniuk wiedział, że dojdzie do zatrzymania. Rzecznik PiS:
Godz. 14:
Schreiber odpowiada Trzaskowskiemu:
Dziwne losy rozsądku Frasyniuka
Tu chodzi o władzę. Ktoś, kto może ostentacyjnie i prowokująco łamać prawo
Jackowski o sprawie Frasyniuka:
Godz. 15:
Frasyniuk dalej żyje w PRL-u? Jan Olszewski:
Skandaliczne słowa Sierakowskiego o zatrzymaniu Frasyniuka:
Godz. 16:
Adwokat Frasyniuka już zapowiada:
 

Przyczyna tego niesłychanego wzmożenia?  Jakiś przedsiębiorca transportowy, dawniej gołodupiec; szemrana „legenda Solidarności”; obecnie opozycjonista walczący (z policją).
Kogo to interesuje? – jak widać „wszystkich” (dziennikarzy: wierszówka!).
 
No chyba, że ten Władek, to wróg wszechpotężny i stąd ta nawała artyleryjska?
 
Jakie to śmieszne, że takie bezczelne cwaniaki zarabiają na naszych kliknięciach… Elyta.
 

Forum jest miejscem wymiany opinii użytkowników, myśli, informacji, komentarzy, nawiązywania kontaktów i rodzenia się inicjatyw. Dlatego eliminowane będą wszelkie wpisy wielokrotne, zawierające wulgarne słowa i wyrażenia, groźby karalne, obrzucanie się obelgami, obrażanie forumowiczów, członków redakcji i innych osób. Bezwzględnie będziemy zwalczali trollowanie, wszczynanie awantur i prowokowanie. Jeśli czyjaś opinia nie została dopuszczona, to znaczy, że zaliczona została do jednej z wymienionych kategorii. Jednocześnie podkreślamy, iż rozumiemy, że nasze środowisko chce mieć miejsce odreagowywania wielu lat poniżania i ciągłej nagonki na nas przez obóz "miłości", ale nie upoważnia to do stosowania wulgarnego języka. Dopuszczalna jest natomiast nawet najostrzejsza krytyka, ale bez wycieczek osobistych.

Komentarze

Obrazek użytkownika Jabe

14-02-2018 [17:52] - Jabe | Link:

Dodać można, że, po tytułach sądząc, istota sprawy owego Frasyniuka dziennikarzy nie obchodzi, a tylko, co kto o tym myśli.

Obrazek użytkownika xena2012

14-02-2018 [19:00] - xena2012 | Link:

Stary dziad popisuje się przed nowa ,mloda zoną.Widocznie już inaczej nie może.

Obrazek użytkownika Swisspola

14-02-2018 [19:57] - Swisspola | Link:

Najbardziej zadziwił mnie komentarz adwokata pana Frasyniuka. Stwierdził on, powołując się na hitlerowskie Niemcy, że prawo dyskryminujące obywatela i łamiące konstytucje nie zasługuje na szlachetne miano prawa i nie obowiązuję ono obywateli. Panie mecenasie wszystko pięknie tylko kto o tym decyduje. Sam obywatel czy inna instytucja. Mamy przecież Trybunał Konstytucyjny tylko, że od początków 2016 roku według niektórych także nie spełnia standardów i lamie konstytucje. I znów kto ma o tym decydować. Sam obywatel! Czy naprawdę chciałby pan mecenas żyć w kraju, w którym każdy obywatel we własnym partykularnym interesie interpretuje prawo i sam decyduje, czy jest ono godne przestrzegania, czy nie jest? Panie mecenasie, to co pan proponuje to prawo Kalego: "Kali robić, być dobre, Kalemu robić, być złe!". Nie mówiąc już, że pan mecenas oraz jego zawód w takim bezkrólewiu byliby kompletnie zbędni. Zresztą dziwne, że prawnik namawia do łamania prawa. Czy według pana mecenasa zatrzymanie obywatela w areszcie przez osiem miesięcy bez postawieniu mu zarzutów to jest ideał państwa prawa? Czy państwo pańskich marzeń to politycy u Sowy pożerających ośmiorniczki i dyskutujących na poziomie najniższego szewca (nie obrażając tej profesji)? Czy ideałem pańskiego państwa jest banda agentów oficjalnie bijąca redaktora naczelnego WPROST? Trochę powagi panie mecenasie, pańska profesja tego wymaga! Panie mecenasie pan chyba ma na myśli jakaś Republikę Bananowa, a nie duże państwo w sercu Europy od ponad 1000 lat należące do cywilizacji chrześcijańskiej.

Obrazek użytkownika Swisspola

14-02-2018 [20:07] - Swisspola | Link:

PS: Jeszcze mam pewną uwagę to hipokrytów z PiS-u. Krzyczycie, że każdy jest równy wobec prawa i nie może być wyjątków. To jest retoryka PiS-su po zatrzymaniu Frasyniuka (pan nie chce mi jakoś przejść przez gardło), retoryka zresztą bardzo słuszna. A jak ten wytarty slogan wygląda w praktyce PiS-u, przypominam PiS-owi senatora Koguta i jego równość wobec prawa. To, że krytykuje Frasyniuka i jego mecenasa nie oznacza, że nie widze bądź pochwalam PiS-owską hipokryzje!!!
 

Obrazek użytkownika zbieracz śmieci

14-02-2018 [20:57] - zbieracz śmieci | Link:

Oczywiście wedle ciebie nie ma żadnej różnicy pomiędzy senatorem Kogutem a frasyniukiem i byłbym zdziwiony gdyś zauważył .Senator Kogut dobrowolnie zrzekł się immunitetu i stawił się bez wezwania w prokuraturze a frasyniuk pokazał wała i nie ma państwa na świecie które by nie zareagowało tak jak dziś..Senatorowie zagłosowali jak uważali a uważali ,że zarzuty są dęte i ma Pan Kogut pozostać na wolności do końca procesu a jaki będzie wyrok to zobaczymy.
Hipokryzja - nie używaj słów których znaczenia nie pojmujesz.

Obrazek użytkownika Swisspola

15-02-2018 [10:49] - Swisspola | Link:

Oczywiście, że jest różnica. Pan Kogut jest senatorem i należy do rządzącej kliki. Właśnie ten fakt powinien zobowiązywać do surowszego traktowania. Naprawdę nie lubię Frasyniuka, cwaniaka i przemądrzalca, ale jeśli wg. Ciebie stawanie na drodze prezesa i obrona przed dość brutalna ingerencja policji jest większym przestępstwem niż przekręty, korupcja i mafijne układy senatora, to ja naprawdę współczuję. Przeczytaj uważnie moje wpisy, bo chyba niewiele z nich zrozumiałeś.

Obrazek użytkownika zbieracz śmieci

15-02-2018 [12:00] - zbieracz śmieci | Link:

Brutalna ingerencja policji pacanie ,ty chyba z letargu wybudzony bo mogli go zgodnie z procedurami na kolankach uklęknąć albo mordą do ziemi.Ty sobie sobie zadaniowcu możesz współczuć za głupotę gdy cię pozwie senator Kogut za pomówienia bo jak wiem wyroku nie było.Nie ma wpisu gdybyś nie rzucił gówienkiem na stronę która rządzi.

Obrazek użytkownika Swisspola

15-02-2018 [10:55] - Swisspola | Link:

Oto definicja hipokryzji.

"Hipokryzja może się przejawiać na kilka sposobów:
- oficjalne głoszenie przestrzegania określonych zasad moralnych i jednoczesne ich „ciche” łamanie,..."

Cos mi się wydaje, że nie mogłeś zrozumieć sensu moich wpisów, skoro obce są Ci pojęcia których w nim używam.
 

Obrazek użytkownika Adam66

14-02-2018 [22:46] - Adam66 | Link:

Jest tylko jeden problem - senator Kogut został obroniony dzięki głosom senatorów PO... Zanim zaczniesz pieprzyć smuty sprawdź fakty....

Obrazek użytkownika zbieracz śmieci

14-02-2018 [23:29] - zbieracz śmieci | Link:

Skoro głosownie było tajne to niby skąd u ciebie aaadasiu taka wiedza

Obrazek użytkownika Zygmunt Korus

14-02-2018 [21:55] - Zygmunt Korus | Link:

Jeśli chodzi o poważne platformy informacyjne w obecnej Polsce, to mamy poziom żabi: któraś kumknie i potem nic tylko chór - albo zwykły, albo rechot. Tak czy siak czytamy, oglądamy i słuchamy samych rezonatorów. Zero ważnych wiadomości, a zatem wiedzy o kraju i świecie. Można zatem żyć w Polsce bez PAP-ów, agencji INFO etc. Świat się nie zawala, a i tak wszystko idzie do przodu wedle Opatrzności. Stąd takie marne przełożenie analityków (czerpiących "umność" z "kolorowej kakofonii") na zachowania obywateli czy co parę lat elektoratu. Frasyniuk jest powyżej znakomitym egzemplum tego irytującego zjawiska dominującego w informacyjnych mediach (także na tym portalu).

Obrazek użytkownika Swisspola

15-02-2018 [11:51] - Swisspola | Link:

Na pewno masz wiele racji. Wszystkie informacje tak manipulują faktami, aby jak najskuteczniej wykorzystać je dla uwiarygodnienia własnej propagandy. Należy posiadać wiele inteligencji i chęci weryfikacji tych wiadomości, żeby umieć oddzielić rzetelne fakty od propagandowych odchodów! Jak widać, po wpisach na wielu forach internetowych, półprawda jest to bardzo skuteczna forma propagandy, z którą niezwykle trudno jest walczyć. Sam bylem w szoku, kiedy zawzięty zwolennik PiS-u i największy krytyk propagandy TVN stwierdził w rozmowie ze mną, że w TVP po roku 2015 propaganda jest dobra a wręcz konieczna. No cóż, przestałem dyskutować, bo nie warto było. Przed rokiem 2016 nigdy bym nie przypuszczał, że TVP pod rządami PiS-u tak bardzo i tak szybko mi obrzydnie i się zdewaluuje. Mnie, temu, który dość poważną sumą wspomógł powstawanie TV Republika, ponieważ tak pragnąłem rzetelnych mediów. Przecież panująca w TVP kur(ew)ska propaganda dorównuje już gebelsowskiej czy stalinowskiej. Mam nadzieje, że tylko na propagandzie pozostanie podobieństwo rządów PiS-u do tych dwóch totalitarnych systemów! Nigdy bym nie przypuszczał, że po rządach PO i propagandzie TVN cos takiego nastąpi za rządów PiS-u. Podobno tak dotrzymują obietnic przedwyborczych, a gdzie reforma medialna?.

Obrazek użytkownika admin

15-02-2018 [12:04] - admin | Link:

Znaj proporcjum, mocium panie. Pewne chamskie, idiotyczne i zupełnie nieadekwatne paralele nie przystoją blogerowi NB. Gdyby autor żył w komunie czy za okupacji, to by takich głupot nie pisał. 

Obrazek użytkownika Swisspola

15-02-2018 [17:05] - Swisspola | Link:

Sorry, chyba masz racje, ale ja pozostawiłem tym wyrażeniem dowolność interpretacji. Każdy może to przeczytać, jak chce.

Obrazek użytkownika krystal

15-02-2018 [10:28] - krystal | Link:

:D:D:D, ale to śmiech przez łzy, bo tymczasem:
https://forumemjot.wordpress.c... -korporacja Tahal
http://prawy.pl/65572-sejm-prz... - korporacja Monsanto
http://prawy.pl/65756-dopuszcz...
A co z Polskimi Lasami? Nadal „tłusty kąsek” do przehandlowania?
http://niewygodne.info.pl/arty...
https://niezlomni.com/wykorzys...
http://niewygodne.info.pl/arty...
itd., itp.

Obrazek użytkownika Imć Waszeć

15-02-2018 [12:02] - Imć Waszeć | Link:

Układ okrągłostołowy stale musi mieć alibi do działania. Gdyby go zabrakło, to ktoś jeszcze mógłby wpaść na kretyński pomysł, że najważniejsza jest Polska, a nie spanie na styropianie.