#GermanDeathCamps

Panie Prezydencie, Panie Premierze

Czy stać nas na coś jeszcze?
Czy skończy się jak zwykle i nic się nie zmieni?
Bośmy niewolnicy i znów durne leszcze
A z młodych gniewnych już starzy wkurwieni?

Rozumiemy dylematy, rozumiemy że trzeba uważnie policzyć zyski i straty. My Polacy nie zrozumiemy jednego: Jeśli ustąpicie w sprawie nowelizacji ustawy o IPN, to przyzwolicie na to, by nas oficjalnie przypisano do współsprawców Holokaustu! Jeśli tak się stanie, to wszyscy na Świecie poprą żydowskie roszczenia wobec Polski za II wojnę światową jako współsprawców zbrodni. NIE MA NA TO MOJEJ ZGODY! Panie Prezydencie, proszę niezwłocznie podpisać nowelę i jechać w Świat z polskim przesłaniem do innych Narodów. Prawda musi zwyciężyć!

Dziękuję za uwagę

Prześlijcie te dwa filmy poniżej każdemu znanemu politykowi na Świecie oraz wszelkim zagranicznym mediom.
#GermanDeathCamps

YouTube: 
Forum jest miejscem wymiany opinii użytkowników, myśli, informacji, komentarzy, nawiązywania kontaktów i rodzenia się inicjatyw. Dlatego eliminowane będą wszelkie wpisy wielokrotne, zawierające wulgarne słowa i wyrażenia, groźby karalne, obrzucanie się obelgami, obrażanie forumowiczów, członków redakcji i innych osób. Bezwzględnie będziemy zwalczali trollowanie, wszczynanie awantur i prowokowanie. Jeśli czyjaś opinia nie została dopuszczona, to znaczy, że zaliczona została do jednej z wymienionych kategorii. Jednocześnie podkreślamy, iż rozumiemy, że nasze środowisko chce mieć miejsce odreagowywania wielu lat poniżania i ciągłej nagonki na nas przez obóz "miłości", ale nie upoważnia to do stosowania wulgarnego języka. Dopuszczalna jest natomiast nawet najostrzejsza krytyka, ale bez wycieczek osobistych.

Komentarze

Obrazek użytkownika rolnik z mazur

02-02-2018 [23:56] - rolnik z mazur | Link:

Nikt o twoją zgodę nie pyta. Pozdrawiam ro z m

Obrazek użytkownika Ula Ujejska

03-02-2018 [00:00] - Ula Ujejska | Link:

Czyli siedzieć cicho i czekać na ciepłą wodę w kranie? Już to przerabialiśmy.
Pozdrawiam.

Obrazek użytkownika rolnik z mazur

03-02-2018 [00:10] - rolnik z mazur | Link:

I będziemy przerabiać do końca i jeszcze jeden dzień dłużej. Jak jesteś taka ogarnięta to się 
q... usiądz i zastanów kto nam ten los zgotował i nie p....że nie wiesz jak ta reszta na  NB. pozdrawiam ro zzm. 

 

Obrazek użytkownika Ula Ujejska

03-02-2018 [00:38] - Ula Ujejska | Link:

No niestety, mnie ciepła woda w kranie nie interesuje. Zgadzam się z Jerzym Targalskim w tym temacie (TUTAJ)

Obrazek użytkownika Imć Waszeć

03-02-2018 [00:03] - Imć Waszeć | Link:

Owszem, ale za taki numer, czyli zbrodnię stanu, trybunał kiedyś murowany. Jak POlszewiki  z lewusami dorzucą swoje łamanie konstytucji itp., a prawica uprawianie agentury żydowskiej, to większość parlamentarna i konstytucyjna nagle się znajdzie ponad najgłębszymi podziałami. Dopiero wtedy będzie Antypis jakiego jeszcze świat nie widział.

Obrazek użytkownika Ula Ujejska

03-02-2018 [00:09] - Ula Ujejska | Link:

Przyzwoitych Polaków jest najwięcej. Poparcie dla PiS zaczyna rosnąć lawinowo. To jest odpowiedź na Twoje wątpliwości :)

Obrazek użytkownika rolnik z mazur

03-02-2018 [00:12] - rolnik z mazur | Link:

Głupich nie sieją.

Obrazek użytkownika HenrykHenry

03-02-2018 [12:08] - HenrykHenry | Link:

Wiekszych bzdur niz pan tu pisze , komentuje  to ... zastanawiam sie tylko czy to indolencja czy moze specjalnie ... odwracanie uwagi np. ... a wydawaloby sie podpisujac sie (w domysle) rozumem ze ...

Obrazek użytkownika zbieracz śmieci

03-02-2018 [14:13] - zbieracz śmieci | Link:

Rolnik tu orze jak może i nie trzeba się wcale dla kogo ,on wie ,że ja wiem! gdy się dostaje szału bo widać ,że oranie latami nic nie dało to i rozum idzie precz..

Obrazek użytkownika zbieracz śmieci

03-02-2018 [13:40] - zbieracz śmieci | Link:

Naprawdę sądzisz ,że Prezesowi nie zależy na mojej opinii bo gdybym nie poparł tego na co się zdecydowano to i nie byłoby mojego krzyżyka na liście wyborczej.
Gdyby nie pewność ,że ustawa znajdzie poparcie w Narodzie to nigdy by się na to nie porwano mając sprzeciw Narodu , polskojęzycznej V-kolumnie i wrogów zewnętrznych.

Obrazek użytkownika smieciu

03-02-2018 [00:34] - smieciu | Link:

A mi się różne myśli kołaczą po głowie. Ot choćby taka czy faktycznie ta nowelizacja jest sensowna? Wydaje mi się że takie rzeczy tworzą niebezpieczne precedensy polegające na tym że interpretacje historii wpisuje się do prawa. Ja rozumiem że polskie obozy zagłady nie są najszczęśliwszym określeniem ale jeśli wykonamy ten krok to czemu za nim mają nie iść następne? Ot np. Wałęsa wygra jakiś proces (praktycznie tak było) i nie będzie wolno (ustawowo) pisać mówić że był agentem. Według mnie nie tędy droga.
Zwłaszcza że taki Gross i tak będzie mógł na nas pluć bo został uczyniony dlań wyjątek.
Z historią problem polega na tym że i tak jest pisana przez silniejszych. Dlatego nie powinniśmy tworzyć precedensów, które dają im kolejne narzędzia. I nie ważne że sprawa określania obozów zagłady wydaje się być słuszna. Tak właśnie wyglądają dobre złego początki. A z historią niestety jest tak że jest mnóstwo zakłamania, rzeczy do wyjaśnienia i lepiej by dało się działać bez knebli i ograniczeń. I choć generalnie owa poprawka bierze to pod uwagę: jest określone że badania naukowe nie podlegają pod działanie tej ustawy, to tak czy siak jest wkroczenie na śliski teren.

Sprawa polskich obozów zagłady raczej pokazuje zwykłą słabość naszego państwa. Widać to choćby po tym co się dzieje. Ta nowelizacja nie zmieni tego zbytnio. Ja tam wolę by ktoś sobie ględził o polskich obozach zagłady ale dla siebie mieć możliwość podważania rozdętych bajek o żydowskim holokauście czy też podobnych bajek dotyczących choćby historii ostatnich 30 lat.

Dlatego też zaczynam się obawiać sukcesu polegającego na naszym zwycięstwie w tej sprawie. Obyśmy nie wpadli z deszczu pod rynnę.

Obrazek użytkownika Ula Ujejska

03-02-2018 [00:50] - Ula Ujejska | Link:

A podobna żydowska ustawa jest sensowna?

Krótko: Tak czy Nie?

Obrazek użytkownika rolnik z mazur

03-02-2018 [00:54] - rolnik z mazur | Link:

Jest. A jak ktoś nie wie dlaczego to ...

Obrazek użytkownika Ula Ujejska

03-02-2018 [01:03] - Ula Ujejska | Link:

,Jeśli nasza ustawa nie ma sensu, to żydowska także. Tyle chciałam dać do zrozumienia.
Oczywiście obie ustawy, polska i żydowska są potrzebne i mają sens. A Żydzi dzisiaj strzelają sobie w stopę, bo negując naszą, negują także swoją.

Obrazek użytkownika rolnik z mazur

03-02-2018 [01:51] - rolnik z mazur | Link:

Tu nie chodzi o żadne ustawy tu chodzi o monopol na pieniężne korzystanie z holokaustu. Czy to tak trudne do zrozumienia?

Obrazek użytkownika Ula Ujejska

03-02-2018 [02:14] - Ula Ujejska | Link:

Wiem o tym i uświadamia to sobie coraz więcej Polaków.

Obrazek użytkownika rolnik z mazur

03-02-2018 [02:00] - rolnik z mazur | Link:

Ulu dziecko ta ustawa poddaje w wątpliwość monopol żydów na cierpienia.I dlatego ten ryk. Już prościej tego nie można powiedzieć.

Obrazek użytkownika Ula Ujejska

03-02-2018 [02:10] - Ula Ujejska | Link:

Dokładnie.
Nie musiałam o tym pisać w ten sposób, bo to dla Polaków oczywista oczywistość.

Obrazek użytkownika rolnik z mazur

03-02-2018 [02:20] - rolnik z mazur | Link:

Oj naiwna, naiwna jak ćma co w ogień się pcha. Większość twoich Polaków nawet nie wie że coś takiego istnieje.

Obrazek użytkownika rolnik z mazur

03-02-2018 [02:26] - rolnik z mazur | Link:

Oj naiwna, naiwna jak ćma co w ogień się pcha. Większość twoich Polaków nawet nie wie że coś takiego istnieje.

Obrazek użytkownika smieciu

03-02-2018 [09:34] - smieciu | Link:

Ech zamiast spać to się sprzeczacie :)
Ja to może ujmę inaczej. Wyobraźcie sobie dresa, którego rozpierają jakieś anaboliki. Miałby ochotę na czymś się wyżyć. Przechodzi koło siłowni i widzi z jednej strony jakiegoś kolesia, który z niej wychodzi a z drugiej brudnego żula telepiącego się po trawce. Jak myślicie na kim się wyżyje? Zmieni to ustawa, która każdego traktuje jednakowo?
Prawda jest prosta. Jeśli nasze państwo będzie silne, przestanie być teoretyczne, jeśli na utrzymywaniu z nami dobrych stosunków będzie innym zależało to ustawy będą zbędne. Bo do kolesia zdrowo pakującego na siłce różne dresy raczej nie podskakują.
Natomiast w obecnej sytuacji ta ustawa i tak będzie równie teoretyczna jak nasze państwo.
Może też mieć dziwne skutki uboczne, kiedy inni masowo pójdą tą samą drogą. Wyobraźcie sobie że Polska z Izraelem zawiera układ o wzajemnym ściganiu takich spraw. Oni ścigają tych, którzy u nich piszą o polskich obozach a my ścigamy tych, którzy chcą przeprowadzać rewizje różnych mitów dotyczących holocaustu. Albo tych co grzebią  we wczesnej historii PRL. No wiecie. Chcieliby napisać o tych skrzywdzonych i wypaczonych przez holocaust Żydach.
Chcecie tego?

Dlatego jak na mój gust na obecne bicie piany i podejrzane prężenie muskułów warto spojrzeć nieco inaczej.

Obrazek użytkownika Jabe

03-02-2018 [08:14] - Jabe | Link:

@Smieciu

Zwłaszcza że taki Gross i tak będzie mógł na nas pluć bo został uczyniony dlań wyjątek. – Właśnie. Ciekawe, nie?