Powikłania po szczepieniach HPV włącza: zgony, konwulsje, paraliż...

Prof. Dorota Majewska - Lista poważnych powikłań po szczepieniach przeciw rakowi szyjki macicy (HPV)

Powoli do środowiska medycznego zaczyna docierać prawda  o oszustwach i manipulacjach firm farmaceutycznych dotyczących szczepień.  W prestiżowym amerykańskim piśmie medycznym, Annals of Medicine, ukazała się publikacja kanadyjskich badaczy, która podważa zasadność stosowania szczepień HPV (Gardasil/Silgard i Cervarix), rzekomo przeciw rakowi szyjki macicy.

Autorzy podkreślają, że nie ma żadnych dowodów, że te szczepionki chronią przed rakiem oraz to, że w krajach rozwiniętych, gdzie głównie promowane są te drogie szczepionki, umieralność z powodu raka szyjki macicy jest wielokrotnie mniejsza niż umieralność w wyniku powikłań po tych szczepieniach. Trzeba przy tym pamiętać, że rak szyjki macicy występuje głównie u kobiet starszych, a szczepionki zabijają i trwale okaleczają zdrowe dziewczęta i młode kobiety.

Lista poważnych powikłań po szczepieniach HPV włącza: zgony, konwulsje, paraliż, zaburzenia czucia, syndrom Guillaina-Barre (GBS), poprzeczne zapalenie rdzenia kręgowego, porażenie nerwu twarzowego, zespół przewlekłego zmęczenia, anafilaksję, choroby autoimmunologiczne, zakrzepice żył głębokich, zatory płuc, i... raka szyjki macicy.

Agresywne promowanie, nawet wmuszanie tych szczepionek szkolnym dziewczętom (także chłopcom) nie opiera się na żadnych dowodach naukowych dotyczących zdrowotnych korzyści tych szczepień dla osób szczepionych (bo takich brak), a wyłącznie na korporacyjnej żądzy zysku i korupcji, nagminnie stosowanej przez producentów szczepionek, którzy przekupują krajowych i lokalnych polityków oraz administratorów publicznych funduszy. Jak wiemy, w Polsce przekupywane są zazwyczaj lokalne władze i nakłaniane do zakupu tych zabójczych i bezużytecznych szczepionek. Z przykrością należy dodać, że to przekupywanie odbywa się przy pomocy „medycznych ekspertów”, posługujących się korporacyjną reklamą jako „dowodami” skuteczności i bezpieczeństwa szczepionek.

------------

Ann Med. 2011 Dec 22. [Epub ahead of print]

Human papillomavirus (HPV) vaccine policy and evidence-based medicine: Are they at odds?

Tomljenovic L, Shaw CA.

Source

Neural Dynamics Research Group, Department of Ophthalmology and Visual Sciences, University of British Columbia , 828 W. 10th Ave, Vancouver, BC, V5Z 1L8 , Canada.

Abstract

All drugs are associated with some risks of adverse reactions. Because vaccines represent a special category of drugs, generally given to healthy individuals, uncertain benefits mean that only a small level of risk for adverse reactions is acceptable. Furthermore, medical ethics demand that vaccination should be carried out with the participant's full and informed consent. This necessitates an objective disclosure of the known or foreseeable vaccination benefits and risks. The way in which HPV vaccines are often promoted to women indicates that such disclosure is not always given from the basis of the best available knowledge. For example, while the world's leading medical authorities state that HPV vaccines are an important cervical cancer prevention tool, clinical trials show no evidence that HPV vaccination can protect against cervical cancer. Similarly, contrary to claims that cervical cancer is the second most common cancer in women worldwide, existing data show that this only applies to developing countries. In the Western world cervical cancer is a rare disease with mortality rates that are several times lower than the rate of reported serious adverse reactions (including deaths) from HPV vaccination. Future vaccination policies should adhere more rigorously to evidence-based medicine and ethical guidelines for informed consent.

PMID: 22188159

http://www.naturalnews.com/034...

Strona poświęcona ofiarom szczepionek HPV.

http://sanevax.org/

http://dakowski.pl//index.php?...

Forum jest miejscem wymiany opinii użytkowników, myśli, informacji, komentarzy, nawiązywania kontaktów i rodzenia się inicjatyw. Dlatego eliminowane będą wszelkie wpisy wielokrotne, zawierające wulgarne słowa i wyrażenia, groźby karalne, obrzucanie się obelgami, obrażanie forumowiczów, członków redakcji i innych osób. Bezwzględnie będziemy zwalczali trollowanie, wszczynanie awantur i prowokowanie. Jeśli czyjaś opinia nie została dopuszczona, to znaczy, że zaliczona została do jednej z wymienionych kategorii. Jednocześnie podkreślamy, iż rozumiemy, że nasze środowisko chce mieć miejsce odreagowywania wielu lat poniżania i ciągłej nagonki na nas przez obóz "miłości", ale nie upoważnia to do stosowania wulgarnego języka. Dopuszczalna jest natomiast nawet najostrzejsza krytyka, ale bez wycieczek osobistych.

Komentarze

Obrazek użytkownika Gość

17-01-2012 [22:31] - Gość (niezweryfikowany) | Link:

Wakefield twierdził zaś, że szczepienie przeciwko odrze powoduje autyzm. Co z tego, że bredził? Przecież miał kilka literek przed imieniem i przeprowadził BADANIA! Właśnie BADANIA wykazały, że szczepienie=autyzm. Wierzcie BADANIOM! Bo profesor robił BADANIA. Ech ...

Obrazek użytkownika Mirosław Dakowski

18-01-2012 [12:28] - Mirosław Dakowski (niezweryfikowany) | Link:

Dr Wakefield został oficjalnie zrehabilitowany przez sąd, a ataki były (i będą) z firm produkujących szkodliwe preparaty.

Obrazek użytkownika Z lekka zdziwiony

20-01-2012 [13:48] - Z lekka zdziwiony (niezweryfikowany) | Link:

Obawiam się, że nie ma Pan Profesor racji. Lancet wycofał pracę Wakefielda.
http://www.nytimes.com/2010/02...
Warto też przeczytać to:
http://www.bmj.com/content/342...

Kasa, panie Profesorze, kasa. Albo od producentów szczepionek, albo też od przeciwników. Zawsze kasa.

Obrazek użytkownika BladyMamut

02-02-2018 [04:14] - BladyMamut | Link:

Odnośnie kasy to proszę zajrzeć na to:
https://i.imgur.com/zmYlSIy.jpg

Jak można przeczytać, granty wypłacone przez Legał Aid Board miały trafiać bezpośrednio do Szkoły Medycznej Royal Free Hospital i miały wspierać zupełnie inne badanie niż te zamieszczone a następnie wycofane z The Lancet, a mianowicie dotyczyły zupełnie innego badania w związku z pozwem zbiorowym, którego stroną był Legał Aid Board. Wakefield był również biegłym. więc mógł się do niego zwrócić dosłownie każdy. W tej sprawie Wakefield prowadził korespondencję z głównym szefem Special Trustees – M Else. z głównym księgowym Royal Free Hospital School of Medicme – C. A. Tarhan z naczełnym księgowym Royal Free Hampstead NHS Trust – R. J. Phipps jak i z profesorem Pounder, więc nie było to tajemnicą, którą chciałby ukryć.

Obrazek użytkownika BladyMamut

02-02-2018 [04:10] - BladyMamut | Link:

Ciekawe skąd wziąłeś to pomówienia? Bo na pewno nie z tej słynnej publikacji. Jakbyś zadał sobie choć trochę trudu nie powtarzałbyś medialnego czarnego PR na ten temat. 
Lancet wycofał badanie Wakefielda tylko ze względu na zastrzeżenia komisji etycznej (pobieranie krwi na urodzinach syna) i żadnego innego powodu nie było. Każdy kto najeżdża na Wakefielda i stoi na stanowisku, że on twierdzi, że szczepionka MMR powoduje autyzm i wspomina, że jego artykuł był oszustwem to chyba nigdy nie zadał sobie trudu odnalezienia tego artykułu i zapoznania się z treścią.Poniżej fragment:
"We did not prove an association between measles, mumps, and rubella vaccine and the syndrome described. Virological studies are underway that may help to resolve this issue.
Nie udowodniliśmy związku między szczepionką przeciw odrze, śwince i różyczce i opisanym syndromem. Konieczna jest dalsza praca nad rozwiązaniem tej sprawy."
http://www.thelancet.com/pdfs/...(97)11096-0.pdf

Badanie nie zostało uznane za fałszywe czy nierzetelne, nie miało na to wpływu nawet odebranie licencji Wakefieldowi, a zwyczajnie to że nie miał zgody lokalnej komisji etycznej na pobranie tej krwi i to zostało uznane za fałszywe. http://www.thelancet.com/journ...(10)60175-4/fulltext

Poniżej jest stanowisko brytyjskiego ministerstwa zdrowia:
"Spekulacje nad związkiem pomiędzy szczepionką MMR a występowaniem autyzmu u dzieci rozpoczęły się w 1998 r., kiedy to grupa naukowców opublikowała raport dotyczący 12 dzieci z chorobą jelit. Naukowcy stwierdzili wyraźnie, że nie udowodniono istnienia związku między autyzmem a szczepionką MMR. Sugestie, że jest odwrotnie zawdzięczamy rozgłosowi, jaki nadano całej sprawie"
http://www.nhs.uk/Conditions/M...

Więcej info na temat sprawy Wakefielda 
https://autyzmaszczepienia.wor...

W tym materiale filmowym jest oświadczenie rodziców dzieci, które znalazły się w tej słynnej publikacji.
Rodzice 12 dzieci z artykułu w Lancet odpowiadają na zarzuty wobec Wakefielda.
https://www.youtube.com/watch?...

Ponieżej jest dokument w którym przedstawione są kulisy śledztwa prowadzonego przez Briana Deera
Selective Hearing: Brian Deer and The GMC
https://www.youtube.com/watch?...
Andrew Wakefield odpowiada na zarzuty, które są tak często powtarzane przez ignorantów.
Dr Wakefield odpowiada na zarzuty.
https://www.youtube.com/watch?...