Nie "sprzedaje się" przyjaciół

Czy dziwi was nieobecność Jarosława Kaczyńskiego podczas rekonstrukcji rządu w Belwederze? Mnie nie dziwi - bo nie "sprzedaje się" swoich najlepszych przyjaciół. Zawarto porozumienie - doraźne, ale nie zawarto pokoju. Prezes nie będzie autoryzował tego rządu, nie będzie spokojnie patrzył na jechanie po przyjacielu - z całą przyszłą konsekwencją dla PIS i dla Prezydenta. W polityce, czasem gesty mówią więcej niż płomienne przemówienia. Jarosław Kaczyński doskonale wie, jak twardy elektorat odbierze dymisję Antoniego, zwłaszcza że politycy nie ukrywają kto domagał się tej dymisji. Przekaz jest bardzo jasny: Obok Prezydenta jest miejsce dla WSIoków, ale nie ma miejsca dla niezłomnego patrioty. Jest także inny przekaz: Antoni Macierewicz, to członek ścisłego kierownictwa PiS. Jeśli obóz prezydencki sądzi, że można go pozbawić wpływu na pracę rządu i nad kierunkiem zmian, to podobnie jak w przypadku Beaty Szydło, mówię wam: SZACH I MAT. Wszystkie decyzje w rządzie i w Sejmie będą kontrasygnowane także przez Antoniego Macierewicza. Zwycięzcą jest nie ten kto wygrywa bitwę, ale ten kto wygrywa wojnę.

Panie Prezydencie

Mojego głosu już Pan nie dostanie - i przekonam do podobnego zachowania wielu ludzi, jeśli zechce Pan ponownie ubiegać się o prezydenturę.  Będę wspierała wszystkie działania na rzecz Beaty Szydło jako przyszłego Prezydenta Rzeczpospolitej.

PS.
Odbyło się spotkanie Klubu Parlamentarnego PiS z Prezydentem Dudą.  Jarosław Kaczyński także i na tym spotkaniu nie był obecny.

Forum jest miejscem wymiany opinii użytkowników, myśli, informacji, komentarzy, nawiązywania kontaktów i rodzenia się inicjatyw. Dlatego eliminowane będą wszelkie wpisy wielokrotne, zawierające wulgarne słowa i wyrażenia, groźby karalne, obrzucanie się obelgami, obrażanie forumowiczów, członków redakcji i innych osób. Bezwzględnie będziemy zwalczali trollowanie, wszczynanie awantur i prowokowanie. Jeśli czyjaś opinia nie została dopuszczona, to znaczy, że zaliczona została do jednej z wymienionych kategorii. Jednocześnie podkreślamy, iż rozumiemy, że nasze środowisko chce mieć miejsce odreagowywania wielu lat poniżania i ciągłej nagonki na nas przez obóz "miłości", ale nie upoważnia to do stosowania wulgarnego języka. Dopuszczalna jest natomiast nawet najostrzejsza krytyka, ale bez wycieczek osobistych.

Komentarze

Obrazek użytkownika smieciu

09-01-2018 [19:57] - smieciu | Link:

Ech pani Ulo, naprawdę czas się ocknąć. Minie kilka dni zrobią sondaż i powiedzą że Duda, PiS i Morawiecki mają rekordowe poparcie. Więc o jakim twardym elektoracie pani mówi? O tych paru tysiącach ludzi na krzyż?
Co niby miałoby uziemić ten rząd i układ? Z którego WSZYSCY są zadowoleni. A i UE też będzie.
Tylko wojna coś może zmienić. Ale nie pokładałbym w niej większej nadziei.

Obrazek użytkownika Ula Ujejska

09-01-2018 [20:04] - Ula Ujejska | Link:

Pan nie zna mojego środowiska. Pan nie rozumie z czym walczy Duda i jego WSIowe zaplecze w kancelarii. Krótko: nie uda się dudusiom pokonać Zakonu, za krótkie są. My robimy krok do tyłu dla dobra reform i Polski. Za trzy lata okaże się gdzie będzie PiS a gdzie Duda, wtedy pogadamy. Ja mam dużo czasu by swoje zrobić jak obiecałam wyżej w notce.

Obrazek użytkownika 3rdOf9

09-01-2018 [21:20] - 3rdOf9 | Link:

Potwierdzam, Śmieciu nie rozumie: skupia się na śledzeniu spisków syjonistycznych i umyka mu w ogóle rozgrywka mocarstw, jak również istnienie w Polsce kogoś takiego jak patrioci.

Obrazek użytkownika Dorota M

10-01-2018 [07:57] - Dorota M | Link:

W ramach dobrego działania pomyślałam, że min. Błaszczak mógłby zaprosić do współpracy, jako v-cer ministra pana Macierewicza. Na pewno by się zgodził, bo bardziej zależy mu na bezpieczeństwu Polski i polskiej armii, niż na własnej ambicji. Poza tym łapy Dudy do v-ce ministrów nie sięgają i każdy minister mebluje sobie swój gabinet według swojego pomysłu.Taki wspólny team z panem min. Macierewiczem dałby dobry rezultat, także umożliwiając nadal prowadzenie przez AM sprawy komisji smoleńskiej.  

Obrazek użytkownika Ula Ujejska

10-01-2018 [10:50] - Ula Ujejska | Link:

Pani Doroto
Nadal mamy pakiet kontrolny: większość w sejmie i kilku niedudusiowych ministrów. Minister Błaszczak będzie kontynuował to, co robił Macierewicz. Pan Antoni dokończy także śledztwo smoleńskie. Tylko dlatego kierownictwo PiS zgodziło się na dymisję Antoniego.

Obrazek użytkownika Dorota M

10-01-2018 [11:36] - Dorota M | Link:

Nie chodzi mi tylko o śledztwo smoleńskie, ale także o pomoc w pracy w MON. Min. Błaszczak nie poradzi sobie ze zgrają WSIoków znajdujących się jeszcze w armii i w BBN. Na to trzeba być twardym, a nie uległym i niezorientowanym. Duda nie pozwoli Błaszczakowi na nic, czego mu nie nakaże on, lub za jego namową Morawiecki. Armia  z powrotem stanie sie metą dla agentury, a to ogromna szkoda, także ze względu na dowództwo amerykańskie i NATO. W tej sytuacji można się pożegnać z systemem obrony powietrznej i także z naborem patriotycznej młodzieży do WOT.

Obrazek użytkownika wielkopolskizdzichu

10-01-2018 [12:33] - wielkopolskizdzichu | Link:

1. Do WOT przede wszystkim idą ci którzy nie znajdują zatrudnienia  gdzie indziej, a mają jakieś ambicje. Z patriotyzmem mało to ma wspólnego. w każdym razie synów działaczy narodowych i pisowskich Pani tam nie uświadczy.
2. Śledztwo smoleńskie to humbuk a nie badanie przyczyn katastrofy. Nie dysponują niczym innym niż  parę miesięcy po katastrofie i nie doszli do niczego więcej niż NIK oraz zwykli obywatele po lekturze Raportów Millera i Anodiny. Po za tym przestaje być to atrakcyjne nawet dla stałego elektoratu PiS  bo nie może być tak, że parę rodzin smoleńskich ustala politykę medialną i personalną rządzącej partii. Wiara w zamach nie może być czynnikiem określającym przydatność oficerów WP, dziennikarzy TVP, ministrów.
3. Z punktu widzenia Niemców i jastrzębi w USA, oraz Rosji, Macierewicz był ok, ale NATO to nie wyłącznie twór skierowany przeciw Rosji. NATO w pewnych kierunkach z Rosja chcąc nie chcąc, współpracuje, i facet który nie potrafi trzymać języka z zębami staje się obciążeniem dla polityki międzynarodowej jaką uprawia NATO.
4. Znacznie większym zagrożeniem niż agentura jest nepotyzm i wykorzystywanie wojska do załatwiania własnych ambicyjek.

Obrazek użytkownika Ula Ujejska

10-01-2018 [19:54] - Ula Ujejska | Link:

Pani Doroto
Ja wierzę że minister Błaszczak sobie poradzi, może nie tak jak Antoni Macierewicz, ale jednak da sobie radę. Teraz resortem będzie zarządzać dwóch zdolnych i młodych polityków. Nie sądzę aby Duda coś tu narzucił lub dyktował. Będziemy mieli kolejny konflikt MON vs Kancelaria.

Obrazek użytkownika Goral Supreme

10-01-2018 [12:40] - Goral Supreme | Link:

Dzienna Zmiana Kaczynskiego..
Ten sam scenariusz ci sami aktorzy jak w "nocnej zmianie"...Skopiuj i wklej...tylko inne nazwiska...
Protegowany i wyciagniety na swiecznik przez Kaczynskiego, Walesa w obawie przed Lustracja i wyciagniecie na wierzch swojej PLATNEJ  wspolpracy z SB i WSI odwoluje RZAD..Unia Wolnosci w tle..
Teraz to samo .Protegowany Kaczynskiego i namaszczony przez niego na Prezydenta, Duda robi to samo..Unia Wolnosci w tle..
A Aneksu jak nie ma tak nie ma..
Tworca tego wielce kompromitujacego Raportu,krysztalowo uczciwy czlowiek A.Macierewicz zostaje osobistym wrogiem Dudy i tych co za nim stoja wkrotce po objeciu Urzedu przez Dude...
Tu nie ma przypadkowosci..
KTO jest w tym Aneksie ,ze jest tak ukrywany i trup sciele sie gesto aby nie doszlo do jego ujawnienia...
Czy Duda tak jak Walesa w przeszlosci figuruje w tym Aneksie ?
ps. Od 29 lat (od Magdalenki) Polska polityka rozgrywa sie w Trojkacie : Kaczynski,Macierewicz i Komunistyczno-Faszystowskie Sluzby..
Suzby wiadomo..Ale Kaczynski juz tak latwo nie zniknie poza radarem..Jego destruktywne dzialania nie moga juz byc przemilczane..
Czas na nowa Chrzescijansko-Narodowa Partie..Bez post-grobowcow Ukladu z Magdalenki..

Obrazek użytkownika Goral Supreme

10-01-2018 [12:23] - Goral Supreme | Link:

Genialny Strateg J.Kaczynski pare miesiecy przed kluczowymi wyborami do samorzadow popelnia spektakularne polityczne Harakiri...:-))
Juz widze jaki bedzie wynik tych wyborow...A moze wlasnie o to chodzilo ?

Obrazek użytkownika Goral Supreme

09-01-2018 [20:00] - Goral Supreme | Link:

Kaczynski i Dudaczewski doprowadzili do kolejnego podzialu w Narodzie..Tym razem wsrod Nas...Obozu Patriotycznego..Tego juz nie mozna nazwac glupota czy kunktatorstwem...To Zdrada..

Obrazek użytkownika Ula Ujejska

09-01-2018 [20:27] - Ula Ujejska | Link:

Jaki podział Szanowny Panie? Tak zwyczajnie, Pan Duda stracił jakiś procent żelaznego elektoratu PiS, a jaki to procent okaże sie podczas kolejnych wyborów. Przyłożę rączkę do tego aby Duda już nic w Polsce nie wygrał. Tylko tyle nic więcej. Nie grozi nam żaden rozłam.

Obrazek użytkownika Goral Supreme

09-01-2018 [20:49] - Goral Supreme | Link:

Pani zyje w metryxie..Jaki idiota bedzie glosowal po raz trzeci na PIS ?Po co ?..aby po raz trzeci z rzedu bedac na szczycie popularnosci rozwiazal wlasny Rzad ?
PIS zlamal umowe z Obozem Narodowym..i beda tego konsekwencje..
Pani Ula juz nie jest po mojej i moich przyjaciol stronie barykady..Rozumie pani teraz ten Podzial..?
Pani zbudowala sobie Kult Jedenostki i rzeczywistosc nie dociera do pani..Tak samo jak do Ewy Kubicy..Na marginesie gdzie ona sie ukrywa ?

Obrazek użytkownika Ula Ujejska

09-01-2018 [22:11] - Ula Ujejska | Link:

Goral ...
Tych "idiotów" będzie ponad 50%. A podobne tekściki już przeżyłam w ostatnich 10 latach - ich autorów nie ma bo żyli w matrixie sitwy, a ja mam się coraz lepiej.

Obrazek użytkownika Goral Supreme

09-01-2018 [22:15] - Goral Supreme | Link:

I przez ostatnie 10 lat zywilas sie wlasnie tymi "tekscikami" a Polska realnie rzadzili kanali,zdrajcy i zlodzieje..no bo nie PIS..on sie rozwiazywal w miedzyczasie..

Obrazek użytkownika Ula Ujejska

09-01-2018 [22:26] - Ula Ujejska | Link:

Goral
W moim mieście rządzi PiS niepodzielnie. I stało się to w czasach, kiedy nikt nawet nie marzył o podwójnej wygranej - i tylko ja Kaczka Dziwaczka, pisałam żeby PiS brał z nas przykład. Pisałam jak to zrobić !
I przyszła Beata i właśnie tak zrobiła !  ... i takie są fakty :) Poszukaj w moich tekstach, ja nie rzucam słów na wiatr.
 

Obrazek użytkownika Goral Supreme

09-01-2018 [22:39] - Goral Supreme | Link:

sZCZERZE TOBIE GRATUKUJE..aLE JEDNA JASKOLKA NIE CZYNI WIOSNY..
u MNIE ZYWIECKIE..RZADZA KANLIE I ZLODZIEJE...Z pis I pSL..i tak jest w wiekszosci w Polsce..Co Kaczynskiego tym razem podkusilo...tak dobrze zarlo...
Zamiast skonfrontowac Dude jak juz sie okazalo kim jest to uciekl w krzoki...po raz kolejny..to juz koniec Dobrej Zmiany...
Ten proces zaczal sie w Lipcu..odmowa Dudy na reforme Wymiaru Sprawiedliwosci..
 

Obrazek użytkownika Goral Supreme

09-01-2018 [21:02] - Goral Supreme | Link:

Ulka "jaki podzial " ? przeczytaj to..https://wpolityce.pl/polityka/...
Idziemy na noze..z Kaczynskim i Duda..taki podzial..

Obrazek użytkownika Dorota M

09-01-2018 [21:47] - Dorota M | Link:

Oby udało sie pani chociaż nadzieję w wyborcach PIS zachować, to już będzie dużo. Osobiście nie wierzę, że pan Kaczyński jeszcze się podniesie po tym frontalnym ataku Dudy i spolegliwości wobec niego Morawieckiego. Dlaczego to jego posłuchał. Bał się kłopotów z dalszymi ustawami? Teraz już mu się nie postawi i mamy jeszcze ponad 2 lata rządów nieodpowiedzialnego sprzedajnego człowieka, którego nie da się odwołać. To on będzie także desygnować przyszły ewentualny rząd PIS i nadal wpływać na jego skład, a o kandydaturze Dudy na drugą kadencje będzie decydować Morawiecki, a nie Kaczyński, bo to on już teraz podejmuje decyzje polityczne. Nie umiem wykrzesać ani odrobiny optymizmu w obecnej sytuacji. Pozdrowienia Dorota M. 

Obrazek użytkownika Ula Ujejska

09-01-2018 [22:00] - Ula Ujejska | Link:

Pani Doroto
Robimy krok do tyłu dla dobra reform i Polski. Mam nadzieję że Pani rozumie co piszę między wierszami? To nie Morawiecki czy Duda, ale nadal PiS dysponuje większością parlamentarną. Ani jeden ani drugi niczego nie zrobi bez naszej pisowskiej kontrasygnaty.

Pozdrawiam.

Obrazek użytkownika Goral Supreme

09-01-2018 [22:10] - Goral Supreme | Link:

tak...wiekszosc parlamentarna..Wystarczy ,ze Minister Macierewicz,Pawlowicz,zIOBRO  ,i ich orientacja wyjdzie z klubu parlamentarnego PIS ( A POWINNI TAK ZROBIC) TO BEDA NOWE WYBORY..kUZWA kACZYNSKI STRATEG PEWNIE TAK WYMYSLIL :-))

Obrazek użytkownika wielkopolskizdzichu

10-01-2018 [09:54] - wielkopolskizdzichu | Link:

No patrz Pan, co poseł to koteria, myślałby kto że jednoczy ich dobro Polski, a tu zwykła ambicja w dodatku urażona, odgrywa większą rolę.
O co chodzi, o przejęcie samorządów i w perspektywie większość konstytucyjną, przy zachowaniu jako takich relacji z USA i UE oraz NATO, czy o to by Antoni, Waszczu i Szyszka bawili się w udzielne kresowe książątka.

Obrazek użytkownika Goral Supreme

09-01-2018 [22:06] - Goral Supreme | Link:

..i zadnych konkretnych ustaw uderzajacych w interes kanali tez nie bedzie..Duda o to zadba..w koncu maja jakies narzedzia perswasji na niego...Amen..

Obrazek użytkownika xena2012

09-01-2018 [23:19] - xena2012 | Link:

W ciągu tych dwu lat prezydentury prezydent z pomoca Romaszewskiej,Zybertowicza zdołał spacyfikować PiS i sprowadzić do roli nic nie znaczacej ajencji bez prawa glosu  pod kierownictwem spolegliwego administratora.To Pałac Prezydencki bedzie decydował o kierunkach polityki,o zmianach personalnych i społecznych,System prezydencki juz został wprowadzony ,trzeba go tylko przyklepać nowa konstytucją napisaną przez ludzi prezydenta i jego ,,światłych'' doradców.O wyborze Dudy na nastepną kadencję zadecyduje sam Duda bez pytania kogokolwiek o zgodę ,a juz najmniej suwerena czyli naród.

Obrazek użytkownika Ula Ujejska

09-01-2018 [23:29] - Ula Ujejska | Link:

Xena
No może by i tak było ... gdyby nie było takich ludzi jak: Jarosław Kaczyński, Antoni Macierewicz czy Beta Szydło i wielu wielu ludzi w tzw. terenie, np. takich jak ja :) Duduś i jego sitwa marzą. Tacy jak ja, wytłumaczą Polakom w terenie o czym marzą dudusie. Zapewniam, na marzeniach się skończy. Na moim terenie, od lat Antoni Macierewicz wygrywa wszystko co chce i kiedy chce. Nigdy nie przegrał. Proszę popatrzyć w statystyki wyborcze.

Obrazek użytkownika Stoczniowiec

10-01-2018 [07:20] - Stoczniowiec | Link:

I gdzie teraz jest Beata? Gdzie jest Antoni? Pan Szyszko, pan Kogut? Statystyki są na zamówienie - proszę przypomnieć sobie sondaże za peowca. Z powodu braku alternatywy (narodowcy nie mogą zbudować solidnych struktur - zwalczani zresztą bezlitośnie przez 'prawo' i 'lewo') spadnie frekwencja - to nie 'duduś' tylko pis stracił wyborców na tej zmianie. My już na nich nie zagłosujemy.
Ciekawe jak się obudzi w tej sytuacji wycięcia 'swoich' ludzi ojciec Rydzyk...

Obrazek użytkownika Ula Ujejska

10-01-2018 [10:33] - Ula Ujejska | Link:

Stoczniowiec
Coś się Panu pomerdało. Ja pisałam o sukcesach wyborczych Antoniego a nie o sondażach. Antoni nigdy nie przegrał. Startował w każdych niemal wyborach wyłącznie na moim terenie. Natomiast Narodowcy nie są żadną alternatywą - są tym, czym przewidywał Jerzy Targalski. Putin już zaciera rączki jak czyta choćby mój wątek.

Obrazek użytkownika Goral Supreme

10-01-2018 [12:44] - Goral Supreme | Link:

Ojciec Rydzyk juz jedzie rowno po tych Strategach z PIS od 7-u bolesci :-))
 

Obrazek użytkownika Jabe

09-01-2018 [21:00] - Jabe | Link:

Kto to jest Jarosław Kaczyński? Czyż to nie prezes partii rządzącej? Kto sprzedał swoich najlepszych przyjaciół?

Prezes nie będzie autoryzował tego rządu – Odejdzie z partii? A to heca!
Wszystkie decyzje w rządzie i w Sejmie będą kontrasygnowane także przez Antoniego Macierewicza. – Czyli awansował.

Obrazek użytkownika wielkopolskizdzichu

09-01-2018 [20:24] - wielkopolskizdzichu | Link:

Niedawno jeszcze gośka latała po Polsce z plakatami sławiącymi prącie, łono i piersi dzięki którym Prezydent Duda taki postawny.
Łaska goski na pstrym koniu jeździ.

Obrazek użytkownika Ula Ujejska

09-01-2018 [21:54] - Ula Ujejska | Link:

Dziuniek
Już ci pisałam: z kłamcami i mitomanami nie dyskutuję.
Żegnam.

Obrazek użytkownika wielkopolskizdzichu

09-01-2018 [22:19] - wielkopolskizdzichu | Link:

gosiu.
Ja nie zamierzam z tobą dyskutować. Ot pokazuję tylko, słabiznę twoich założeń opartych na deifikacji ludzi podlegających, procesom silniejszych od nich.
BTW
Bezkrytyczny stosunek do gostka, który myśli że jest Pattonem, a nie jest nawet McCarthym, nie jest najlepszym świadectwem jakie wystawiasz swemu umysłowi.

Obrazek użytkownika Goral Supreme

09-01-2018 [21:15] - Goral Supreme | Link:

Aby zamknac ten temat pragne przypomniec ,ze  Ani Kaczynski  ani Premier Morawiecki nie podziękował dziś ministrowi Antoniemu Macierewiczowi za jego pracę, zresztą takich słów nie znalazł również prezydent Andrzej Duda...tak sie zakonczyla ta "dobra zmiana"...R.I.P

Obrazek użytkownika smieciu

09-01-2018 [21:44] - smieciu | Link:

Zmiana, której nigdy nie było. Ale która tak jak za Solidarności wciągnęła ludzi do działań, które od początku były skazane na zagładę. Jak to jakiś gościu po odwiedzinach w IPN stwierdził: „Tyle się najadłem strachu z tą tajną drukarnią u mnie w piwnicy a niepotrzebnie, gdyż SB i tak wszystko wiedziała i nie interweniowała”. I tak też będzie z Ulą. Narobi się. By ktoś tam gdzieś zebrał owoce i dał jej kopa na pożegnanie. Niby jej wola, szkoda tylko że przyczynia się do trwania tej iluzji.
 

Obrazek użytkownika Goral Supreme

09-01-2018 [22:04] - Goral Supreme | Link:

Chlop poswiecil 50 lat swojego zycia Polsce i Polakom..nawet mu nie podziekowali..Tak Polska placi swoim najlepszym synom..kuzwa..Nawet nie powiedzieli "pocaluj nas w d...e" potraktowali go jak powietrze..jak kawalek drewna..
Kimze jest ten napuszony duopek wyciagniety przez Kaczynskiego z kapelusza jak krolik ?
Nawet do piet nie dosiega Macierewiczowi..Co on takiego zrobil dla Polski dla Narodu ? czlonkowstwem w anty-polskiej Uni Wolnosci sie przysluzyl....
Kaczynski musi przeprosic Narod za swoje bledy ,ktore skutkuja takimi Hororami jak : Walesa,Sikorski,Kaminski,Marcinkiewicz,Duda,Morawiecki i wielu innych..Polityczna Alfa i Omega to on juz nie bedzie..wszystko stracil.."miales Jarek zloty rog..ostal..."
 

Obrazek użytkownika mmisiek

10-01-2018 [01:03] - mmisiek | Link:

A skąd Pan wie, że to błędy? Bo coś ich za dużo, za to nieźle układają się w ciąg.
Może błędem była tylko jedna Beata Szydło bo za dobrze jej poszło?
 

Obrazek użytkownika paparazzi

10-01-2018 [01:56] - paparazzi | Link:

Cos ci powiem, czytałem twoje posty dawno temu  i od dzisiaj widzę  metamorfozę twojego punktu widzenia od czasu ja cie milicja pobiła w Polsce. Od tego czasu stałeś się zgorzknialec, pesymista bez merytorycznych uzasadnień. Nie wiem może się mylę ale to ty stałeś się alfa i omega polityki. Możesz mieć swoje zdanie ale polityka nie polega na wygraniu bitwy a wygraniu wojny. Collateral damage w polityce jest od zawsze.Cierpliwości kolego bo chyba ciupaga tego nie rozwiążesz. A pamiętam używałeś ciupagę wierszowa wiele razy. Pozdrawiam.

Obrazek użytkownika Goral Supreme

10-01-2018 [12:56] - Goral Supreme | Link:

Milicja bila i katowala mnie wiele razy..ostatnio byl to Listopad 2017( Miejsce parking Mc Donald w Katowicach)..Tak wiec bicie przez bandytow z Milicji nie jest dla mnie nowoscia..Tym bardziej powodem frustracji czy zgorznbienia...Jest wyroznieniem i potwierdzeniem,ze jestem na wlasciwej drodze do Prawdy..
Ide ta droga od dziecka z Chrystusem i tak jak On  z pokora przyjmuje te wszystkie szykany,bicia i ponizenie..
Chrystus wynagradza mnie za ta Lojalnosc..Pozwala mi widziec to co jest nierwidoczne dla wielu..
Prywatnie jestem zyczliwym i wesolym goralem. Swoje "przygody" publikuje bowiem Je suis venu dans le monde pour rendre témoignage à la vérité ...Pzdr.

Obrazek użytkownika Ula Ujejska

09-01-2018 [22:28] - Ula Ujejska | Link:

Śmieciu
Nie zna mnie Pan i bzdeci. Przeżyłam koalicje z Lepperem i zdradę Kuluzików. Moja rączka i nie tylko moja, doprowadziła PiS do podwójnej wygranej: Dowody w moich notkach. Dzisiaj mogę powiedzieć tak: Znów moja rączka i nie tylko, doprowadzi do zwycięstwa. Tym razem z konstytucyjną większością i Beatą Szydło jako Prezydentem :)
O iluzjach i szczepionkach przeciw PiS, pisały mi oszołomy przez 8 lat rządów sitwy. A ja robiłam swoje. I co?
KACZKI GÓRĄ!
Polacy doskonale czytają politykę i widać to w sondażach.

Obrazek użytkownika Goral Supreme

09-01-2018 [22:13] - Goral Supreme | Link:

Hahaha.Fanatyczka zyjaca w zrujnowanym swiecie wlasnej zludy...PIS jest skonczony !!! Dociera ?
Na tych riunach zostanie zbudowana nowa Chrzescijansko-Narodowa Partia..

Obrazek użytkownika Ula Ujejska

09-01-2018 [22:33] - Ula Ujejska | Link:

Goral
Zapraszam do Tomaszowa Mazowieckiego - tam Pan zobaczy moje złudy - niepodzielne rządy PiS :))) Do tego się realnie przyczyniłam w czasach, zanim PiS w ogóle pomarzył o władzy a Duda o prezydenturze. To w moim mieście był finał jego kampanii - jak Pan myśli, dlaczego?

Obrazek użytkownika 3rdOf9

09-01-2018 [23:20] - 3rdOf9 | Link:

".PIS jest skonczony !!! Dociera ?"
ty zaczynasz śnić na jawie goral...

"...nowa Chrzescijansko-Narodowa Partia.."
agenturalna.  W skrócie ChNPA. Bardzo możliwe.

Obrazek użytkownika Goral Supreme

09-01-2018 [22:22] - Goral Supreme | Link:

Spektakularne sepuku przez PIS..Kuzwa Banzai !!!
Niech przyjdzie nowe..Mam juz dosc tych kuzwa strategow od samodestrukcji. i Harkiri.Polska potrzebuje konstruktywnej Parti..Chrzescijansko-Narodowej..

Obrazek użytkownika zbieracz śmieci

09-01-2018 [23:08] - zbieracz śmieci | Link:

Dudaczewski od lipca zeszłego roku wie doskonale ,że jest skończony dla wyborców PIS a wsiokom to wisi co z nim póżniej będzie zrobił co miał zrobić i pewnie szkody jeszcze będzie robił ,włóż palec w obcięty łeb węża to i tak ugryzie.
Najmimordy zwalają wszystko teraz na dudaczewskiego ale to oni go pompowali jak teraz pompują mateuszka bo kasa misiu ,kasa .
Żabojad miał rację mówiąc -wy macie zasady a my kasę i ją mają i na rozwalenie tego co trwało maja jej wystarczająco dużo i nie musza wydawać własnej ale to naszymi stad wywiezionymi pieniędzmi finansują wszystko a zasoby są nieograniczone.Tylko ,że nie zawsze kasa wygrywa ale zasady i tego trzeba się trzymać .Mam też dość tej nieustającej szarpaniny ,zdrad i całego tego gnoju ale poczekam jeszcze do kwietnia ,do ostatniej miesięcznicy gdy ma zostać mord smoleński wyjaśniony a Prezes wreszcie zrzuci ten garb nieustającej żałoby bo to sam obiecał .
Czy wierzę ,niespecjalnie ale wolę poczekać do kwietnie i nie marnować sił na bezdurno  ani dać się podprowadzić jakimś kreaturą co zawsze się ujawniają w takich chwilach gotowi wszystkich poprowadzić na barykady ale oni z boku.
Nie wydoli Prezes to będą inni ,świat oparty na jednym człowieku zawsze runie ,jest kilka osób którym ufam ,poczekam zobaczę ale wpuścić w maliny się nie dam i nie przyłożę reki do rozbicia PIS o co dziś wsiokom , lewactwu ,Germanom i ich przydupasom, chodzi o kacapach nawet nie wspominam bo to jest oczywista oczywistość.
Zjednej strony płynie dla polskojęzycznych kasa a z drugiej strony straszy nas Putin ,dwa lata to sporo i za dobrze .
Agentura była i będzie i wystarczy posłuchać ,poczytać nawet tutaj co wieszczą,jakie te zmiany cacane ,jak to teraz dopiero będzie dobrze...!
PS.Jak rozum zasypia to budzą się upiory

Obrazek użytkownika Kazimierz Koziorowski

09-01-2018 [23:49] - Kazimierz Kozio... | Link:

na kremlu rozdaja dzisiaj ordery za udane zwienczenie kolejnego etapu w privislienskiej oblasti.
ciekawe jak czuje sie w nowym towarzystwie ekspremier BS? 
ta zalosna restrukturyzacja to tylko poczatek nieskoordynowanych ruchow personalnych. na polityke juz czasu nie bedzie zreszta do wykonywania dyrektyw starszych i madrzejszych politykow nie potrzeba
 

Obrazek użytkownika xena2012

10-01-2018 [11:16] - xena2012 | Link:

Dlaczego tylko na Kremlu? W Brukseli też świetowanie ,,hołdu polskiego''........

Obrazek użytkownika Ula Ujejska

10-01-2018 [11:27] - Ula Ujejska | Link:

Pani Xeno
Z Kremla już poszedł rozkaz, wystarczy poczytać niektóre notki na NB i co się dzieje na różnych forach. Co do Brukseli, to pewnie trwa już licytacja i oby Pani nie miała racji, bo Polacy nie dadzą się już nabrać na niby reformy i podmienianie patriotów na dudusiów.

Obrazek użytkownika xena2012

10-01-2018 [14:52] - xena2012 | Link:

A co Polacy bedą mieli do powiedzenia? Proszę poczytać dzisiejsze niemieckie gazety zadowolone z wymuszonej przez UE i Niemcy ,,rekonstrukcji'' i czekające na więcej czyli dymisję Ziobry.Nawet się z tymi swoimi  żądaniami nie kryją uwazając za naturalne,że Polska jest wasalem.Od poczatku nie wierzyłam w to nasze ,,wstawanie z kolan''.

Obrazek użytkownika Ula Ujejska

10-01-2018 [19:38] - Ula Ujejska | Link:

Pani Xeno
W takich przypadkach mówię zawsze tak: Jeśli uważasz że coś jest nie tak ...itd. to bierz polskie prawy w swoje ręce! Nie czekaj na Kaczora aż zrobi coś za ciebie. Nie mów mi o bezsilności, bo wtedy oddajesz to, co dla Ciebie najcenniejsze najczęściej w ręce szubrawców.

Obrazek użytkownika KajKOSZ

10-01-2018 [06:51] - KajKOSZ | Link:

Co z Prezesem Kaczyńskim ..??
Dyplomatyczna choroba,
czy rzeczywiście coś poważnego.?

Obrazek użytkownika Ula Ujejska

10-01-2018 [10:35] - Ula Ujejska | Link:

KajKOSZ
Piszę o tym w pierwszych zdaniach mojej notki.

Obrazek użytkownika rolnik z mazur

10-01-2018 [08:00] - rolnik z mazur | Link:

Tak dobrze żarło i zdechło. Co konkretnie zrobił PiS przez dwa lata rządów? I przez następne dwa się skończy na gadaniu. A czarodziej z paler pointem będzie bajki opowiadał.pozdrawiam ro z m

Obrazek użytkownika Ula Ujejska

10-01-2018 [10:41] - Ula Ujejska | Link:

Szanowny Panie, jeśli Pan nie wie co konkretnie zrobił PiS przez ostatnie 2 lata, to wystarczy zajrzeć do Dziennika Ustaw albo porozmawiać z szarymi ludźmi.

Obrazek użytkownika zbieracz śmieci

10-01-2018 [11:05] - zbieracz śmieci | Link:

Zabrakło jednej rzeczy ,nie zrównał z glebą byłych ormowców,TW,agenciaków czy "wypędzonych" od eriki..Oświeć innych do jakiej grupy należysz bo wiesz ,że ja wiem 

Obrazek użytkownika Goral Supreme

10-01-2018 [13:00] - Goral Supreme | Link:

Ale aby to zrobic trzeba miec "jaja" albo byc Goralem...a stratedzy z PIS ani jedno ani drugie...
 

Obrazek użytkownika alchymista

10-01-2018 [16:51] - alchymista | Link:

Trzeba obecnemu rządowi postawić wyższą poprzeczkę, niż poprzedniemu. Do tej pory cieszyła mnie propaganda sukcesu, spychanie do kąta przeciwników, sukcesy prestiżowe, powołanie wojsk OT, 500+. Stawiałem rządowi poprzeczkę nisko, bo w rządzie był Antoni Macierewicz - nota bene chyb a najbardziej proukraiński minister! Teraz jednak stawiam poprzeczkę wyżej i chyba każdy z nas powinien to zrobić.
Oczywiście nasze postulaty mogą być wzajemnie sprzeczne, możemy też nolens volens wejść w szkodliwy rezonans z opozycją - a to jest zagrożenie dla PiS. Ale niestety innej drogi nie ma. Obaj liderzy obozu władzy - Duda i Morawiecki - mają tak rekordowe poparcie, że zaraz woda sodowa pójdzie im w czuby. A ja nie chcę mieć pół-bogów na stanowiskach.

Obrazek użytkownika wielkopolskizdzichu

10-01-2018 [17:00] - wielkopolskizdzichu | Link:

"Do tej pory cieszyła mnie propaganda sukcesu"
Lubi być robiony w ...... To się da leczyć?

Obrazek użytkownika Ula Ujejska

10-01-2018 [19:44] - Ula Ujejska | Link:

Alchymista
Dziękuję Panu za ten wpis. Ja natomiast mam od wczoraj problem, bo nie usiądę do stołu z WSIokami i POpłuczynami - i zaciskam zęby jak Prezes, robiąc mały krok do tyłu ... dla dobra reform i Polski. Rachunek wystawię przy urnie.

Obrazek użytkownika Jabe

10-01-2018 [19:49] - Jabe | Link:

Jakich konkretnie reform?