W wyniku rekonstrukcji rząd PiS został spacyfikowany

  I taki był, jak sądzę, główny cel całej operacji.  Można o niej powiedzieć tylko dwie dobre rzeczy.  Pierwsza to taka, iż zdymisjonowano wreszcie nieudolnego Konstantego Radziwiłła, a druga to ta, że przepychanki na temat zmian w rządzie nareszcie się zakończyły, a trwały one przez ok. trzy miesiące.  Gdy jednak przyjrzymy się temu, jacy ministrowie odeszli i kto zajął ich miejsce to zauważymy, że pozbyto się przede wszystkim ministrów kontrowersyjnych, potrafiących się oprzeć naciskom, zwłaszcza zagranicznym i mających jasne wizje celów swej pracy. {TUTAJ}.

  Można to powiedzieć o byłej premier, Beacie Szydło, która potrafiła przeciwstawiać się eurokratom na forum Parlamentu Europejskiego.  Zastąpił ją gładki technokrata i były bankster - Mateusz Morawiecki.  Minister Macierewicz starał się wzmocnić polska armię i wiele osiągnął.  Zastąpił go minister Błaszczak z MSW, który na wojsku specjalnie się nie zna.  Minister Szyszko był fachowcem w dziedzinie leśnictwa i starał się uratować Puszczę Białowieską wbrew lobby tzw. "ekologów".  Na jego miejsce przychodzi minister Kowalczyk - niefachowiec.  Warto też wspomnieć o minister Annie Strężyńskiej, która już dawno pokazała, iż jest kompetentną urzędniczką, odporną na naciski rożnych lobby.

  No cóż Błaszczak i  Brudziński to zaufani ludzie prezesa .Kaczyńskiego i Morawiecki po prostu musiał ich wziąć do swojego rządu.  Pozostali nowo mianowani ministrowie to postaci wyciągnięte gdzieś z dalszych szeregów.  Dotyczy to zwłaszcza ministra spraw zagranicznych, Czaputowicza.  Wszystko to robi to wrażenie, jak gdyby premier Morawiecki kierował się przy doborze współpracowników znana korporacyjna zasada, że nikt nie powinien wyrastać ponad szefa.  Uważam, iż nowy skład rządu jest dużo słabszy niż poprzedni.  Wątpię, czy będzie on w stanie zdecydowanie bronić interesów Polski.  Uważam, że skończyła się "Dobra Zmiana" i reformowanie naszego kraju.  Nowy rząd będzie mniej lub bardzie sprawnie administrował Polską oraz zajmował się gospodarką.

  Cały czas zastanawiam się, co było przyczyna tej całej rekonstrukcji.  Wygląda ona trochę tak jak gdyby jakiś mocarny wajchowy powiedział: No Polaczkowie - podokazywaliście przez dwa lata, a teraz macie być już grzeczni i siedzieć cicho.  Kto był tym wajchowym?  Bloger 35stan podejrzewa, że mogła to być część międzynarodowej finansjery z bankiem JP Morgan na czele.  W każdym razie PiS ustąpiło przed jakimiś naciskami i to się niedługo zemści.

Forum jest miejscem wymiany opinii użytkowników, myśli, informacji, komentarzy, nawiązywania kontaktów i rodzenia się inicjatyw. Dlatego eliminowane będą wszelkie wpisy wielokrotne, zawierające wulgarne słowa i wyrażenia, groźby karalne, obrzucanie się obelgami, obrażanie forumowiczów, członków redakcji i innych osób. Bezwzględnie będziemy zwalczali trollowanie, wszczynanie awantur i prowokowanie. Jeśli czyjaś opinia nie została dopuszczona, to znaczy, że zaliczona została do jednej z wymienionych kategorii. Jednocześnie podkreślamy, iż rozumiemy, że nasze środowisko chce mieć miejsce odreagowywania wielu lat poniżania i ciągłej nagonki na nas przez obóz "miłości", ale nie upoważnia to do stosowania wulgarnego języka. Dopuszczalna jest natomiast nawet najostrzejsza krytyka, ale bez wycieczek osobistych.

Komentarze

Obrazek użytkownika Jabe

09-01-2018 [13:45] - Jabe | Link:

A może to kolejny reset i wojowniczy rząd w Polsce przestał być wygodny?

Obrazek użytkownika Mikołaj Kwibuzda

09-01-2018 [13:58] - Mikołaj Kwibuzda | Link:

Jacka Czaputowicza znam z bardzo dawnych czasów i wiem, że ludzie się zmieniają. Gdybym jednak miał go określić jednym przymiotnikiem, byłby to, nieznany w owych czasach, przymiotnik "asertywny".

To chyba niezła cecha na tym stanowisku.

Obrazek użytkownika Mikołaj Kwibuzda

09-01-2018 [14:11] - Mikołaj Kwibuzda | Link:

A, i trzeba powiedzieć, że fatalne jest pozostawienie na stanowisku pana doktora Gowina. Ja wiem, że koalicja i te rzeczy, ale ten pan jest fatalnym ministrem nauki. Można było mu dać cokolwiek, chyba nigdzie nie miałby takich możliwości szkodzenia.

Obrazek użytkownika Ryszard Surmacz

09-01-2018 [13:58] - Ryszard Surmacz | Link:

Odnoszę, niestety, dokładnie takie samo wrażenie.

Obrazek użytkownika Zygmunt Korus

09-01-2018 [14:22] - Zygmunt Korus | Link:

Pełna zgoda, choć napisała Pani to bardzo grzecznie. A przekleństwa z bezsilności najzwyczajniej się cisną na usta. Głównie z powodu pozbycia się Pana Macierewicza. Ale też wskutek odwołania stanowczych ministrów, w których miejsce zostali wstawieni spolegliwi i "asertywni", którzy mają pełnić rolę plasteliny... dla wrogów, głównie zewnętrznych (oczywiście wraz z jurgieltem krajowym). Co i tak sytuacji Polski nie polepszy, a w efekcie definitywnie zakończy rozpęd "dobrej zmiany". Będzie nadal tkwienie w ruchu posuwisto-płaskim typu lelum-polelum.

Obrazek użytkownika rolnik z mazur

09-01-2018 [14:23] - rolnik z mazur | Link:

Taka jest dialektyczna mądrość etapu. Nie można wątpić w to, że nasi umiłowani przywódcy chcą dla nas jak najlepiej. Pozdrawiam ro z m.

Obrazek użytkownika anakonda

09-01-2018 [15:13] - anakonda | Link:

"  I rzekł Bóg: Niech będzie światłość; i stała się światłość..."  Menory...

p.s.
Ciekawe czy maz Anne Applebaum wroci do rzadu?

Obrazek użytkownika xena2012

09-01-2018 [15:41] - xena2012 | Link:

Wróci,wróci własnie nadszedł czas na powroty.......

Obrazek użytkownika rolnik z mazur

09-01-2018 [15:54] - rolnik z mazur | Link:

Ja bym optował za Anne Applebaum jest cwansza od naszego Radzia. No i z pewnością zna Danielsa. Pozdrawiam ro z m.

Obrazek użytkownika Goral Supreme

09-01-2018 [20:04] - Goral Supreme | Link:

Chciałbym, by ten rząd był rządem zjednoczonych Polaków" . Ten rząd ma szansę na otrzymanie przydomka:'' rząd wystrychniętych przez Dudka Polaków ''

Obrazek użytkownika Czesław2

09-01-2018 [14:23] - Czesław2 | Link:

Zobaczymy wreszcie, czy Kaczyński był beneficjentem okrągłego stołu ,czy nie i być może już zawsze będziemy wybierać między Tuskiem, Petru i ich klonami namaszczonymi przez banksterów. Inna opcja jest taka, że mamy w PIS-ie zmianę warty. Wszelka wiedza jest cenna.

Obrazek użytkownika xena2012

09-01-2018 [14:58] - xena2012 | Link:

Radość i rozkoszna minka pyzy Lubnauer podsumowuje ,,efekty'' rekonstrukcji.No i chyba nikogo  nie zdziwi taki nadmiar jej radości.Przecież wszystko potoczyło się po myśli Nowoczesnej a ,,najgorsi ministrowie odeszli''. Basuje jej redaktorek Skwieciński zachwycony dymisją Macierewicza który  z powodu msciwości dobrego katolika Dudy i jego kolezki gen.Kraszewskiego odszedł z wilczym biletem i nie będzie miał szans na jakąkolwiek pracę.Dobra zmiana była widac za dobra wiec trzeba było ją zniszczyć.

Obrazek użytkownika Kazimierz Jagoda

09-01-2018 [15:01] - Kazimierz Jagoda | Link:

Cóż, wszyscy słyszeliśmy A. Dudy "jest pan moim premierem". To krótkie zdanie w zasadzie wyrażało wszystko czego mogliśmy się spodziewać od panów Dudy i Morawieckiego. Przypomnę jeszcze jedno zdanie "Pan minister musi sobie parę rzeczy przemyśleć. Jak będzie wobec uczciwych oficerów stosował takie ubeckie metody jak Platforma stosowała wobec niego - to go nie będzie". Pan prezydent "nie zachował się jak należy". Po prostu dostąpił zaszczytu dołączenia do "elity" PRL. Zdał egzamin. Szkoda mi Jarosława Kaczyńskiego - przegrał i to z kretesem z własnym nominatem. Też uważam, że to koniec "dobrej zmiany".

Obrazek użytkownika Ptr

09-01-2018 [17:50] - Ptr | Link:

Polska jest pod presją  unii i Rosji i pod presją jeszcze innych sił, które już trzymają prezydenta. Teraz wymusiły na JK zmianę premiera i pacyfikację rządu. Celem ataku jest moim zdaniem komisja smoleńska, gdyż prawda nie leży w interesie żadnych sił zewnętrznych. Dowody mogłyby być dla wielu elit (także na zachodzie) kompromitujące i zaważyć nad atmosferą polityczną w Polsce na długie lata. PiS jest pod silnym naciskiem z zewnątrz i musi się uginać, gdyż nie jest monolitem za sprawą rozsadzającego jedność od wewnątrz prezydenta. Polska nie jest suwerenna. Niestety.  Konstytucyjny wybór narodu nie równoważy powiązań gospodarczych , wpływów zewnętrznych, sponsorów targowicy. Formalnie wszystko jest w porządku i tak mówi się w mediach. Jednak można sobie darować ten spektakl medialny, szczególnie mówki prezydenta ,w dużej mierze maskujący jakieś poważniejsze podskórne zmiany. 

Obrazek użytkownika xena2012

09-01-2018 [18:14] - xena2012 | Link:

Myślę,że czas już szykować dla prezydenta Dudy jakąś Kasztankę aby w pełni mógł się realizować jako Naczelnik,już bez tych wszystkich patetycznych mów i min.Zamiana Jajako prezydent na Naczelnik państwa to brzmi dumnie.

Obrazek użytkownika Ptr

09-01-2018 [20:55] - Ptr | Link:

Żle się dzieje w pałacu namiestnikowskim. Tak jakby polski duch ich opuścił. Po kilku latach słuchania polityków, prawd i kłamstw, można ocenić człowieka po kilku zdaniach. To się czuje po prostu. Słuchasz i to się wszystko zgadza w 100% lub słuchasz i niewiele się  zgadza. Oczywiście wypowiedzi totalnej opozycji to totalne zero tej zgodności. A obecnie wypowiedzi ludzi z pałacu to taka mowa na odczepnego. I patrzenie w komórkę przy dyskutującym towarzystwie . Nie , to mi się nie zgadza. Zaczynacie odwracać kota ogonem. Skąd się to bierze ?  Opuścił polski duch pałac i zagnieździło się coś wrednego. Małe złośliwości. Sposób rozumowania w instytucji ujednolica się  ? Niepisane zasady moralne i nastroje opanowują wszystkich członków organizacji ? Jakie symbole , jaka wiara , taki duch. Inny system moralny pod biało czerwona flagą i szyldem dobrej zmiany? Nie dogadamy się. Będziemy mówić innymi językami, aż na końcu pojawi się tam ktoś mówiący zrozumiałym językiem.

Obrazek użytkownika Benef

10-01-2018 [09:56] - Benef | Link:

@xena2012
Raczej kucyka. (tylko bez skojarzeń proszę)

Obrazek użytkownika Dorota M

09-01-2018 [18:04] - Dorota M | Link:

Dzisiejszy dzień to jakbym szła na pogrzeb kogoś bliskiego. Bardzo piękne i wzruszające pożegnanie przez Min. Macierewicza wojskowych. Pana Błaszczaka uważam za naszego człowieka, ale jest zbyt miękki do postawienia się obozowi WSI/Duda. W zasadzie możemy uznać, że PIS rządził jak zwykle 2 lata. Deja vu. Jak widać Jarosław Kaczyński oddał pole z wielką szkodą dla Polski. Minister Macierewicz jest zbyt wielkim człowiekiem, żeby załamał się tymi podłościami małych, nędznych ludzi, tylko szkoda Polski. Czy będą jakieś wybory, czy ich nie będzie, to już beze mnie.

Obrazek użytkownika 3rdOf9

09-01-2018 [18:13] - 3rdOf9 | Link:

No to Duda się określił, po czyjej stronie stoi. Żadne piękne rocznicowe słowa nic już mu nie pomogą.

W tej chwili interesujące są dwie sprawy:

1. Kto trzyma Dudę na haku i jaki konkretnie jest to hak.
2. Czy istnieje jakaś realna możliwość przeciwdziałania ("zwerbowania powrotnego", że tak to nazwę).

Może być jeszcze ewentualnie tak, że Duda rzeczywiście uwierzył w swoje nadprzyrodzone posłannictwo i powołanie do uczynienia zgody narodowej w imię pokoju, wyrzekania się przemocy (wobec bandytów i esbeków) w imię wszech-przebaczenia oraz wrzucenia poświęceń pokoleń patriotów w błoto w imię miłosierdzia (dla zdrajców, oszustów, cwaniaków, czyścicieli kamienic, gangsterów i morderców).

Niestety ludzie czasami rzeczywiście na serią biorą te bzdury, zwłaszcza, że do ich głoszenia daje się wykorzystywać Kościół.

Agentów zaś czasami się przekupuje, czasem zastrasza, ale czasem również po prostu przekonuje, jak to tłumaczył w swoich wykładach Jurij Biezmienow.

Dobrze by było, żeby Gazeta Polska, która ma w wykrywaniu takich spraw spore doświadczenie, zajęła się tematem. Można by zacząć od BBN.

Co do "spacyfikowania" natomiast, o którym mówi Autorka... To akurat - moim zdaniem - jeszcze nie nastąpiło. Po prostu wobec zagrożenia ze strony prezydenta (sabotaż, zwłaszcza weta), potrzebny jest teraz rząd, który będzie dobrze administrował krajem i wyciśnie maksimum efektu z tej części dobrej zmiany, którą udało się zrealizować do tej pory. W ten sposób nadal istnieje szansa dla PiS na wygranie kolejnych wyborów. Polacy chcą głównie tego, żeby im po prostu było dobrze, więc gospodarka jest bardzo ważna.

A jeśli do tego my - w sensie: żelazny elektorat PiS - wypniemy się na Dudę tak, jak na to sobie zasłużył, to na pewien czas przed wyborami zacznie na niego działać Magia Spadających Słupków i staną się wówczas znowu możliwe kolejne dobre zmiany. Ponieważ jednak zależy to również od grubości i rodzaju wspomnianego wyżej haka, stąd właśnie wynika zadanie bieżące dla GP.

Obrazek użytkownika Dorota M

09-01-2018 [18:35] - Dorota M | Link:

PIS własnie pokazał nam gdzie ma nas jako suwerena. Nie ma już żelaznego elektoratu PIS. Odszedł wraz z min. Macierewiczem, a Gazeta Polska nie jest władna zmienić polityki, ani na nią specjalnie wpływać. Rozproszenie w PIS jest faktem i właśnie ta partia już się przestaje liczyć. Metodami ubeckimi swoich przyjaciół własnie pan prezydent zaorał "swoją" macierzysta partię. 

Obrazek użytkownika 3rdOf9

09-01-2018 [18:49] - 3rdOf9 | Link:

Jednym z celów, w których zwerbowano Dudę, jest wywołanie dokładnie właśnie takiego wrażenia i nastroju, jakim Pani daje wyraz. Kto jednak chce zasługiwać na zaszczytne miano żelaznego elektoratu PiS, ten się w obecnej trudnej chwili zwątpieniu nie podda :)

Obrazek użytkownika Dorota M

09-01-2018 [19:15] - Dorota M | Link:

O czym pan mówi? Jakie zwątpienie. Jarosław Kaczyński skapitulował. Nie ma już PIS. jest jakiś rozproszony twór miotany od Morawieckiego do Dudy. Nie widzę żadnych szans na odrodzenie się tej partii pod wodzą JK. Bez niego nie ma PIS. Jest rząd bezpartyjny, podlegający Dudzie i jego przyjaciołom z WSI. Błaszczak to biała chorągiewka Kaczyńskiego.

Obrazek użytkownika xena2012

09-01-2018 [20:10] - xena2012 | Link:

To nie jest już rząd tylko ajencja z kierownikiem Morawieckim podlegajaca Dudzie.

Obrazek użytkownika Goral Supreme

09-01-2018 [20:53] - Goral Supreme | Link:

Dokladnie..Ale jakie zniszczenie dokona Duda przez te 3 lata to dokona..Ponoc chce Euro w Polsce..i to jest tylko poczatek jego zyczen...Nie ma co Kaczynski znowu dal...d...y

Obrazek użytkownika Jabe

09-01-2018 [21:10] - Jabe | Link:

„Ajencji” będzie musiał tych ministrów zatwierdzić Sejm. Bez stronnictwa rządzącego to się nie uda. Nagle takie bezwolne gamonie?

Obrazek użytkownika xena2012

09-01-2018 [19:32] - xena2012 | Link:

Tak naprawdę kiedykolwiek Pani wierzyła,że jest suwerenem? Przecież pani sedzia Gersdorf toczac okiem bazyliszka wołąła ,że suwerenem jest Konstytucja a nie jakiś tam naród!

Obrazek użytkownika Goral Supreme

09-01-2018 [22:33] - Goral Supreme | Link:

Nie doceniasz sily GP,Klubow ,Radia Maryja i srodowisk Patriotycznych z nimi zwiazanych...To one zrobily Dude Prezydentem,PIS doprowadzily do wladzy..Tomek Sakiewicz juz montuje patriotyczna opozycje (moje komentarze leca) Beda wkrotce nowe wybory.PIS (slusznie) straci wiekszosc parlamentarna..
Teraz mowia jednym glosem...ZOSTALISMY ZDRADZENI przez Kaczynskiego...To juz jego koniec..i koniec PIS..
PIS bedzie mial elektorat podobny Kukizowi...

Obrazek użytkownika zbieracz śmieci

09-01-2018 [18:55] - zbieracz śmieci | Link:

Czy jestem zaskoczony ,nie powinienem ale jednocześnie mam żal do Prezesa.Nie zaskoczony bo im dłużej trwało gorszące widowisko z wymianą rządu zapoczątkowane usunięciem Pani Premier Szydło na nikomu nieznanego poza małym kręgiem banksterów ale już lepiej znanemu platfusom którym zaoferował swoje usługi mając pełną świadomość komu je oferuje bo nagrania u Sowy dowodzą ,że językiem ,zachowaniem jest taki sam jak oni bo gdyby był inny to nigdy by go nie zaakceptowali.
Trzy poważne błędy w dwa lata to jak na takiego polityka to zbyt dużo-Duda Szydło ,Morawiecki i ostatni to zgoda na usuniecie tych ministrów których domagało się lewactwo.To już nie są błędy ale utracenie całkowicie kontroli nad podejmowanymi decyzjami ,nie jego ale narzuconymi a przez niego zaakceptowanymi wbrew rozsądkowi.
Nie jestem psychologiem i nigdy bym się nie poważył postawić diagnozy ale opinia kilku psychologów jest identyczna-jest zżerany od wewnątrz i nie potrafi się z tym sam uporać to śmierć brata  jednojajowego a związki jakie ich łącza są szczególne i jedyne.,dodatkowo na to wszystko nałożyła się się śmierć matki z którą łączyły go szczególne więzy.
Ta żałoba trwająca już prawie 8 lat utrwalana miesięcznicami tylko wszystko to pogłębia a jeśli dochodzą do tego psychotropy które brał dość długo po smoleńsku a i być może dalej go faszerują to mamy co mamy.Mnie pewnie też by dręczyły koszmary gdybym musiał oglądać dwa razy to co zostało z dwóch bliskich osób.
Pamięć ,żałoba to rzecz normalna  jeśli ona nie rzutuje na losy innych a ci inni to wszyscy którzy poszli za Nim z powodu jego programu,wizji Polski co już było widać gołym okiem nie może zależeć od Jego stanu ducha.
Jest jeszcze politykiem i decyzje jakie podejmuje nie są jego prywatną sprawą,tutaj musi publicznie się wyspowiadać z pytania dlaczego takie a nie inne.Rady Ministrów jaki by dostał do powołania
Będę tego żądał od Niego tak długo jak będzie potrzeba i pisał na znane mi adresy mailowe ,może kiedyś uda się przebić do Niego przez gówno jakie Go otoczyło.
PS.Gdyby Morawieckiemu kazał zrobić to co sobie życzy to ten by zrobił a dudaczewski nie mógłby nie wyrazić zgody na taki skład Rady 
Ministrów jaki by dostał do powołania.

Obrazek użytkownika mmisiek

09-01-2018 [19:27] - mmisiek | Link:

Głosowaliśmy na PiS, a mamy Unię Wolności bis, nawet się ładnie rymuje.
Jedyna niewiadoma to czy taki plan był już od samego początku Dobrej Zmiany.
 

Obrazek użytkownika spike

09-01-2018 [19:30] - spike | Link:

Mam podobne obawy co do dalszej drogi "dobrej zmiany", ale nie ma jeszcze podstaw, by drzeć szaty!
Byłaby podstawa, gdyby nowi ministrowie byli z opozycji od Szetyny, czy innego Pierdu, chyba wszyscy nowi ministrowie to jednak dalej PiSowcy.
Jak nauczał Jezus, "po owocach ich poznacie", więc dajmy czas, jak się nie sprawdzą, to PiS drugiej kadencji może nie doczekać.
Pzdr.

Obrazek użytkownika Goral Supreme

09-01-2018 [19:40] - Goral Supreme | Link:

Jest pozytywny efekt tej nowej hucpy Kaczynskiego..Powstanie prawdziwa patriotyczna-konserwatywna partia...
A gdzie Kaczynski czy Dudaczewski ? ukryli sie w krzokach ? ...bo Morawiecki uciekl do Bruxeli...Zdrajcy i kunktatorzy od 7 bolesci..

Obrazek użytkownika xena2012

09-01-2018 [20:26] - xena2012 | Link:

O 19-ej odbyło się ,,tradycyjne spotkanie noworoczne'' w Pałacu Prezydenckim prezydenta z Klubem Parlamentarnym PiS. A po jaką cholerę taka tradycja i spotkanie ?W swej złośliwości nie oszczedzono więc PiS-owi tego dnia kolejnego upokorzenia odebranego jako ,,hołd pisowski''. 

Obrazek użytkownika Dorota M

09-01-2018 [22:14] - Dorota M | Link:

Zastanawiam się czy te działania PAD sa jego własnego autorstwa, czy to operacyjne metody WSI. Mają zdolnego ucznia.

Obrazek użytkownika Marek1taki

09-01-2018 [22:15] - Marek1taki | Link:

Prezes pod obstrzałem całkiem sprawnie przegrupował oddziały. Część wycofał na z góry upatrzone pozycje. Część pozostawił w okopach. Zrobił to w sytuacji przewagi sił jawnych wrogów i fałszywych przyjaciół. Kampania trwała 2 lata. Tempa nabrała po spotkaniu G20 w Hamburgu. Wcześniej płomienna mowa Trumpa skazywała nas na sukces, ale odwróciła uwagę od inspirujących rozmów toczonych w tle. Biorąc pod uwagę dysproporcję sił nie może zaskakiwać rezultat: Ich Prezydent, Ich Premier.
 

Obrazek użytkownika Ptr

09-01-2018 [22:38] - Ptr | Link:

Mam już dosyć tych genialności. Życzenia powodzenia dla Tuska pamiętam. Coś jest nie tak jak się ciągle przegrywa. A wszyscy kluczowi nominaci okazują się zdrajcami. Może powinien być tam ktoś kto będzie sprawdzał te żmije zanim zostaną nominowane przez prezesa.

Obrazek użytkownika Marek1taki

10-01-2018 [13:25] - Marek1taki | Link:

Duda i Morawiecki byli w komplecie z taśmami kelnerów. Marchewką było dojście do władzy. Kijem są zakontraktowane w WSI happeningi. Równowaga oparta jest na niemożliwości porozumienia anty-WSI z WSI. Wygrywa "trzecia droga".
W ten sposób każda zmiana jest wtedy dobra gdy dobrze dzieli PKB. Może Antoni Macierewicz mimo deklaracji nie chciał kupić Patriotów gdy zaproponowano mu warunki jak przy Karakalach? A Beata Szydło mimo 17 lat poświęconych studiowaniu nauk humanistycznych też nie potrafiła podejmować właściwych decyzji?
Mam w pamięci obraz jak wylądowały Boeingi i wyjechały im spod ogonów czarne samochody a w nich MIB - nadzorcy kelnerów. Dopiero wtedy wylądował Air Force One, na którym wszyscy widzowie skupili uwagę. A Man In Black są w stanie rozprawić się z każdą cywilizacją, nie tylko pozaziemską.

Obrazek użytkownika Słoń Podwawelski

09-01-2018 [22:37] - Słoń Podwawelski | Link:

Jeśli nie wiadomo o co chodzi, to chodzi o grubą kasę. Żydowska finansjera, w osobie bardzo sympatycznego Jacka Danielsa, puściła oko do Kaczyńskiego i ten zaczął dekonstrukcję rządu. Może chodzi o poparcie żydowskiego lobby dla sprawy naszych reparacji od Niemiec w zamian za obietnicę spłaty odszkodowań za minie  Żydów polskich?  a może o ugodę z Rotschildem (Makaron) i Sorosem (tęczowi bracia z Mumii Europejskiej). Wkrótce okaże się. Nie na darmo na Premiera wybrano syna Żydówki. Ktoś chce na tym coś ugrać. Mój idol Antoś został zaszlachtowany na ołtarzu zakulisowych gier i zagrywek coś tam przygotowujących. Pora obudzią Polakó z letargu i zabrać się radykalnie za porządkowanie Polskiego Domu. Ks. Robak ujął to pięknie: " a przed ucztą potrzeba dom oczyścić ze śmieci , oczyścić dom powtarzam , oczyścić dom dzieci "