Wszyscy won?

„Wszyscy Won!” - O reformie sądownictwa Kokos26
Zajawki audycji 886 (czwartkowej)


19:01 Blog: Tymczasowy (czyta MarkD)
      Karanie Niemiec (X) - (Jalta)
      Źródło: http://blogmedia24.pl/user/353

Aliancka konferencja w Teheranie zakonczyla sie zarysem listy problemow wymagajacych rozwiazania po zwycieskiej wojnie z Niemcami. Poczyniono tam tez pewne sugestie, ktore wymagaly doprecyzowania i podjecia decyzji. Temu wlasnie miala sluzyc nastepna konferencja, ktora odbyla sie w miejscowosci wypoczynkowej Jalta na Krymie (4-11 II 1945 r.) Poprzedzal ja zly znak.

19:18 Blog: Kokos26 (czyta Gadający Grzyb)
      Opłacamy antypolską bandę najemników, a nie opozycję
      Źródło: https://blog-n-roll.pl/pl/blog...

Moim zdaniem wiceminister sprawiedliwości, Marcin Warchoł uważany za głównego autora ustaw reformujących sądownictwa miał w stu procentach rację ubierając w legislacyjny język prawniczy jedyne słuszne na dziś hasło Wojciecha Cejrowskiego, „Wszyscy Won!”, bo jak pisał Zbigniew Herbert, „Nie masz ze złymi pokoju”. To jest właśnie ta różnica między zmianą głęboką jakiej chce prezydent, a zmiana rewolucyjną, której Polska rozpaczliwie potrzebuje.

19:27 Audiobook: Ferdynand Antoni Ossendowski
      Ludzie, zwierzeta, bogowie, t.II – Przez kraj szatana, odc.26(6 t.II), dok. rozdz.IV – Demon Zagastaju; rozdz. V – Gniazdo smierci
      Źródło: http://lzb.niepoprawneradio.pl

"Wiedziałem o tym strategicznym systemie antylop i postanowiłem skorzystać z niego dla polowania".

19:49 Spotkanie: Stanisław Janecki
      Przegląd tygodnia - 23.10.2017
      Organizator: Klub Ronina

Wydarzenia minionego tygodnia komentował red. Stanisław Janecki - Klub Ronina 23.10.2017.

20:55 Blog: Jozef Wieczorek
      Glos w dyskusji nad repolonizacja mediow w Polsce
      Źródło: https://blogjw.wordpress.com/

Media zagraniczne opanowały znaczną część polskiej przestrzeni medialnej, tak wizualnej, jak i akustycznej, w dużej mierze przestrzeń internetową najsilniej oddziałującą na młode pokolenie Polaków.

21:02 Wypowiedź: Stanisław Michalkiewicz
      Kocham wszystko, co palił?em, palę? to, co kochał?em! - minister zdrowia radzi!
      Organizator / Źródło: Asme TV / https://www.youtube.com/user/a...

Kocham wszystko, co paliłem, palę to, co kochałem! - minister zdrowia Radziwiłł radzi! - Stanisław Michalkiewicz nie tylko o "kroczącym proteście głodowym" lekarzy - rezydentów, także o pozdrowieniu papieża Franciszka dla polskich lekarzy, o tęsknocie księdza prymasa Polaka do męczeństwa, o bezpośredniej linii księdza Lemańskiego do samego Pana Jezusa, o podstawach prawnych Rzeczypospolitej wywodzących się z dekretów PKWN i o fałszywych być może pogłoskach o stojącym za napływem bisurmańskich "uchodźców" do Europy finansowym grandziarzu Sorosie..

21:21 Rozmowa: Jerzy Targalski
      Wizyta Erdogana w Warszawie to teatr
      Organizator / Źródło: Radio WNET / https://www.youtube.com/channe...

Dr Jerzy Targalski skomentował politykę prowadzoną przez prezydenta Turcji Recepa Tayyipa Erdogana oraz wyniki wyborów parlamentarnych w Austrii, gdzie nie zostały zliczone jeszcze głosy korespondencyjne, które wedle niego mogą zostać sfałszowane. Zwycięstwo 31-letniego Sebastiana Kurza cieszy gościa Poranka Wnet. Niestety obawia się on, że Kurz stworzy koalicję z Wolnościową Partią Austrii (FPO), określając ją jako „partia proputinowska, rządzona przez europejskiego Władimira Putina”. Drugim zagadnieniem omawianym przez dr Targalskiego była wszczęta przez irackie siły walka zbrojna z peszmerkami (kurdyjskimi bojownikami).

21:42 Wykład: dr hab. Paweł Żmudzki
      Historia interpretowania "Kroniki polskiej"?? Galla Anonima
      Organizator / Źródło: Biblioteka Narodowa / https://www.youtube.com/channe...

Wykład dr. hab. Pawła Żmudzkiego wygłoszony podczas pokazu rękopisu „Kroniki polskiej” Galla Anonima w cyklu Pierwsze/Najstarsze

22:55 Historia: Godziemba (czyta Gadający Grzyb)
      Liberalny sowietolog - cz.2
      Źródło: https://blog-n-roll.pl/en/blog...

Po wojnie Wiktor Sukiennicki kontynuował swoją pracę sowietologiczną, najpierw w Londynie a potem w Stanach Zjednoczonych.

23:08 Kalendarz Historyczny: Ryszard Gromadzki, Maciej Rosalak
      25. X Bitwa pod Azincourt - popis angielskich łuczników
      Organizator / Źródło: TV Republika / https://www.youtube.com/user/T...

Publicyści TV Republika komentują bieżące rocznice historyczne.

23:20 Rozmowa: prof. Paweł Skibiński
      Ocena rządów gen. Franco
      Organizator / Źródło: Magna Polonia / https://www.youtube.com/channe...

Jaki jest bilans rządów gen. Franco? Z prof. Pawłem Skibińskim rozmawiał Rafał Mossakowski.

23:48 Spotkanie: Jakub Maciejewski, prow. Adam Kalita
      Ludzie czerwonego mroku
      Organizator / Źródło: Krakowski Klub Wtorkowy / https://wkrakowie2017.wordpres...

Czyli po prostu ol boilszewii, która nadal jest mrokiem obecnej rzeczywistości

01:10 Wypowiedź: ks. Roman Kneblewski
      Jesienna egzorta
      Organizator / Źródło: Tuba Cordis / https://www.youtube.com/user/T...

Przemija postać tego świata... Zatem mądrze jest ćwiczyć się w spoglądaniu na to z dystansem, jak również warto zrozumieć, iż wszystko tu i teraz jest tyle warte ile służy naszemu zbawieniu.

01:22 FelietonRM: Stanisław Michalkiewicz
      Korzystając z pieredyszki
      Organizator / Źródło: Radio Maryja / http://www.radiomaryja.pl/

Wygląda na to, że – jak to mówią Rosjanie – mamy okres pieriedyszki, czyli chwilę oddechu. Możliwe że to względu na zgryzoty, jakie Nasza Złota Pani ma u siebie w związku z niemożnością sklecenia rządowej koalicji.

01:33 FelietonRM: prof. Piotr Jaroszyński
      Myśląc Ojczyzna
      Organizator / Źródło: Radio Maryja / http://www.radiomaryja.pl/

Cotygodniowy felieton prof. Piotra Jaroszyńskiego wygłoszony na antenie Radia Maryja - zapraszamy!

01:40 Konferencja: prof. Wojciech Materski, prof. Andrzej Gil, Aleksiej Babij, prof. Siergiej Kropaczow, Wasyl Chaniewicz
      „Operacja polska” NKWD – cz. VI - wymiar regionalny
      Organizator / Źródło: IPN TV / https://www.youtube.com/channe...

Panel V: „Operacja polska” NKWD – wymiar regionalny Uczestnicy: prof. Wojciech Materski – Instytut Studiów Politycznych Polskiej Akademii Nauk (moderator) prof. Andrzej Gil – Katolicki Uniwersytet Lubelski Jana Pawła II Represje wobec Kościoła katolickiego i jego wiernych w Białoruskiej SRS w końcu lat 30. XX wieku Aleksiej Babij – Stowarzyszenie „Memoriał” „Operacja polska” w Kraju Krasnojarskim prof. Siergiej Kropaczow – Kubański Uniwersytet Państwowy „Operacja polska” NKWD w Kraju Krasnodarskim i jej konsekwencje Wasyl Chaniewicz – Muzeum Historii Politycznych Represji „Więzienie Śledcze NKWD” „Tragedia białostocka” w kontekście „operacji polskiej” NKWD w regionie tomsko-narymskim Syberii Zachodniej w latach 1937-1938


Forum jest miejscem wymiany opinii użytkowników, myśli, informacji, komentarzy, nawiązywania kontaktów i rodzenia się inicjatyw. Dlatego eliminowane będą wszelkie wpisy wielokrotne, zawierające wulgarne słowa i wyrażenia, groźby karalne, obrzucanie się obelgami, obrażanie forumowiczów, członków redakcji i innych osób. Bezwzględnie będziemy zwalczali trollowanie, wszczynanie awantur i prowokowanie. Jeśli czyjaś opinia nie została dopuszczona, to znaczy, że zaliczona została do jednej z wymienionych kategorii. Jednocześnie podkreślamy, iż rozumiemy, że nasze środowisko chce mieć miejsce odreagowywania wielu lat poniżania i ciągłej nagonki na nas przez obóz "miłości", ale nie upoważnia to do stosowania wulgarnego języka. Dopuszczalna jest natomiast nawet najostrzejsza krytyka, ale bez wycieczek osobistych.

Komentarze

Obrazek użytkownika Lektor

28-10-2017 [23:32] - Lektor | Link:

No skoro nowo mianowana przez naszego prezydenta sędzina skazuje Wyszkowskiego za to, że powiedział prawdę - to wszyscy WON !!!