Debata w Europarlamencie w sprawie tortu biszkoptowego

Wystąpienie europosła PO Jarosława W.

Szanowny Panie Przewodniczący Timmermans, Szanowny Panie Juncker i Wy Szanowni Europosłowie i Szanowne Europosłanki

Debata dzisiejsza nie jest debatą wymierzoną przeciw Polsce, nie jest debatą skierowaną przeciw Polakom. To debata o nadużyciach obecnego reżimu w Warszawie i nadużyciach poszczególnych jego funkcjonariuszy tu w Brukseli. O nadużyciach, które niosą bardzo poważne zagrożenie dla demokracji, swobód obywatelskich i najświętszej rzeczy w każdej demokracji jakim jest poszanowanie prawa własności.

Przypomnę dla porządku, że bezpośrednią przyczyną zwołania debaty - za co dziękuję Panu Przewodniczącemu Timmermansowi - był zabór tortu przez europosła Kuźmiuka, tortu truskawkowego z dwukrotnym przełożeniem masą kakaowo - nugatową, przygotowanego na moje urodziny, które wypadły w dniu 13 września. W dniu symbolicznym z mojego punktu widzenia i z punktu widzenia historii naszego kraju. W tym dniu - jak pamiętamy - wszyscy postępowi Polacy świętują  kapitulację Samodzielnej Grupy Operacyjnej " Narew "

Pytam w związku z tym jak długo jeszcze kapitulować będziemy przed bezczelnością obecnych nadwiślańskich elit ? jak długo będziemy pozwalać na wyrywanie tego - dosłownie  i w przenośni - tortu wolności i demokracji. Tortu wywalczonego przez naszych ojców i dziadów. 

Apeluję do Szanownych Europosłów i Szanownych Europosłanek oraz do Panów Junckera i Timmermansa o jak najszybsze przyjęcie  rezolucji potępiającej zachowanie europosła Kuźmiuka i innych tortowych skrytożerców. Niech podjęta rezolucja będzie ostrzeżeniem dla innych pisowskich euroszui  próbujących dobrać się do nienależnych im tortów i fruktów. Mam nadzieję, że rezolucja pozwoli mi osobiście na wystąpienie na drogę prawną i uzyskanie zadośćuczynienia i zwrotu tortu z podwójnym przełożeniem masą nugatowo - kakaową, bądź ewentualnego zwrotu gotówki w euro. Wnoszę o jak najszybsze podjęcie rezolucji.

http://www.fakt.pl/wydarzenia/polityka/zbigniew-kuzmiuk-zabral-tort-jaroslawowi-walesie-w-strasburgu/pmz76gm


 

Forum jest miejscem wymiany opinii użytkowników, myśli, informacji, komentarzy, nawiązywania kontaktów i rodzenia się inicjatyw. Dlatego eliminowane będą wszelkie wpisy wielokrotne, zawierające wulgarne słowa i wyrażenia, groźby karalne, obrzucanie się obelgami, obrażanie forumowiczów, członków redakcji i innych osób. Bezwzględnie będziemy zwalczali trollowanie, wszczynanie awantur i prowokowanie. Jeśli czyjaś opinia nie została dopuszczona, to znaczy, że zaliczona została do jednej z wymienionych kategorii. Jednocześnie podkreślamy, iż rozumiemy, że nasze środowisko chce mieć miejsce odreagowywania wielu lat poniżania i ciągłej nagonki na nas przez obóz "miłości", ale nie upoważnia to do stosowania wulgarnego języka. Dopuszczalna jest natomiast nawet najostrzejsza krytyka, ale bez wycieczek osobistych.

Komentarze

Obrazek użytkownika paparazzi

16-09-2017 [01:28] - paparazzi | Link:

Ze taki odpad Jarosław W. został europosłem. No, no.

Obrazek użytkownika Siukum Balala

19-09-2017 [22:31] - Siukum Balala | Link:

To jeszcze nic, jego ojciec był prezydentem. to był dopiero odjazd 

Obrazek użytkownika Imć Waszeć

16-09-2017 [19:14] - Imć Waszeć | Link:

Z ostatniej chwili, jasnowidz Jackowski miał właśnie pilne widzenie...
https://www.youtube.com/watch?...

Obrazek użytkownika Bona

16-09-2017 [19:27] - Bona | Link:

Brawo dla Autora. Popieram rezolucję. Podpiszę wyjątkowo dwoma rencami !