Zacząłeś z mafią to już nic nie masz

 
Jakoś to cicho przeczołgało się przez media, choć jest to skurwysyństwo najwyższej kategorii, demonstrujące otwarcie, po co było to całe rozszerzenie Unii Europejskiej. Jedynie mądra i czujna Aleksandra Rybińska wychwyciła znaczenie takiej deklaracji [1]
 
Oto fragment jej doniesienia:
 
"... Niemiecki znawca prawa międzynarodowego i europejskiego Stefan Lorenzmeier z Uniwersytetu w Augsburgu ocenił, że w przypadku gdyby Budapeszt ignorował wyroki wydane przez Trybunał Sprawiedliwości UE, Bruksela mogłaby w ostateczności konfiskować węgierski majątek.
Ziemia czy nieruchomości należące do Węgier, a znajdujące się na terytorium Unii mogłyby być przejmowane i licytowane
—powiedział Lorenzmeier w rozmowie z portalem „Zeit online”.
 
Oto wyszło szydło z worka.
 
Zachciałeś głupi ćwoku zakolegować się z mafią, to wiedz, że od tego momentu, wszystko, co posiadasz, ty, twoje dzieci i twoja żona, oraz cały twój majątek należy do mafii.
Ty już nie masz nic do gadania. To boss będzie decydował, co ma się z tobą dziać. I albo dostaniesz talerz zupy, albo cię zrujnujemy, lub nasz islamski koleś zgwałci twoją żonę, czy córkę. W ostateczności możemy cię odstrzelić.
 
Czym różni się taka mentalność głównych ekspertów Unii Europejskiej, od mafiozów z Chicago lub Sycylii? Czy choćby kolesi z Pruszkowa.
Udając się pod naszą opiekę, jednocześnie oddajesz nam siebie wraz z twoim całym dobytkiem i rodziną.
Czy ty, świadomy obywatelu Rzeczpospolitej, który w ilości 45,25%, a nie jak podała PKW aż na poziomie 77,45%, w referendum zagłosowałeś za podpisaniem cyrografu oddającą nie tylko twoją duszę, lecz wówczas 28 864 969 dorosłych obywateli, w pakt diabłu pod postacią europejskiej unii? [2]
Nie byłeś świadomy niebezpieczeństwa, bo zaufałeś towarzyszowi Millerowi oraz reszcie zakłamanych polityków, którzy, jak Donald Tusk myśleli wyłącznie o własnym dobrobycie?
 
Teraz, po trzynastu latach od tamtego momentu, opadają maski i wychodzi na jaw, o co tak właściwie chodziło.
"Stara Unia" uznała, że potrzebuje nowych kolonii. Nie w Afryce, czy na innych kontynentach, tylko pod bokiem – biedaków, którzy ledwo co się wyrwali spod okupacji komunistów, do której zresztą zostali sprzedani w Jałcie, przez dokładnie ten sam "Zachód".
Taki był właśnie jedyny cel "rozszerzenia Unii". Jeżeli ktoś myślał, że chodziło o polepszenie naszych warunków życiowych, to jest naiwnym idiotą.
A dowodem na to jest właśnie wymachiwanie pejczem przez unijnych kapo.
Chcecie sobie bryknąć, marzy wam się samodzielność, myślicie, że zerwiecie się ze smyczy, panowie: Jarosławie Kaczyński i Viktorze Orbanie? To się grubo mylicie.
Kto raz wejdzie do mafii, ten już na całe życie tam pozostanie.
A jak będzie fikał, to będzie karany. Pierwszy paluszek – ciach! Potem może kolano...

______________________________________

[1] http://] https://wpolityce.pl/polityka/357937-bezczelnosc-niemiecki-prawnik-grozi-wegrom-ue-moze-skonfiskowac-wegierski-majatek-jesli-orban-dalej-bedzie-odmawial-przyjecia-uchodzcow
 
[2] http://niepoprawni.pl/blog/satyr/polexit-czesc-1-wprowadzenie-do-tematu
 
.
 

Forum jest miejscem wymiany opinii użytkowników, myśli, informacji, komentarzy, nawiązywania kontaktów i rodzenia się inicjatyw. Dlatego eliminowane będą wszelkie wpisy wielokrotne, zawierające wulgarne słowa i wyrażenia, groźby karalne, obrzucanie się obelgami, obrażanie forumowiczów, członków redakcji i innych osób. Bezwzględnie będziemy zwalczali trollowanie, wszczynanie awantur i prowokowanie. Jeśli czyjaś opinia nie została dopuszczona, to znaczy, że zaliczona została do jednej z wymienionych kategorii. Jednocześnie podkreślamy, iż rozumiemy, że nasze środowisko chce mieć miejsce odreagowywania wielu lat poniżania i ciągłej nagonki na nas przez obóz "miłości", ale nie upoważnia to do stosowania wulgarnego języka. Dopuszczalna jest natomiast nawet najostrzejsza krytyka, ale bez wycieczek osobistych.

Komentarze

Obrazek użytkownika Tarantoga

17-09-2017 [08:43] - Tarantoga (niezweryfikowany) | Link:

Dwudniowe referendum akcesyjne w III RP zostało ordynarnie sfałszowane!!! 
Nawet nie było 40% ZA i frekwencja wyniosła ok.37% (sic!)
Miller i Kwaśniewski naciągnęli wyniki...z pomocą przyjaciół z Berlina.
Ale sza...
PS.Mafii sycylijskiej już nie ma...rządzi mafia z Neapolu i rosyjska...dogoworolis...

Obrazek użytkownika jazgdyni

17-09-2017 [08:51] - jazgdyni | Link:

Zgoda. Wiem, że były cuda przy urnach. Zresztą w przywołanym tekście kolega o tym pisze. Wybory w Polsce to kiepskie kasyno, gdzie stoły do ruletki są podrasowane i wychodzi liczba, jaką chce krupier.
No nie ma sycylijskiej. Ale jest symbol Carleone.

Obrazek użytkownika Tarantoga

17-09-2017 [09:17] - Tarantoga (niezweryfikowany) | Link:

Symbol...Corleone...kto czytał Mari Puzo? Kto był na filmie? Jednostki z dzisiejszej "elity" intelektualnej :-)))
Całe Lazurowe Wybrzeże,zabudowania na zachodnim wybrzeżu Italii od Rzymu po Sycylię i dalej Sardynię....należy do rosyjskiej mafii...bezguście,ochrona z kałachami,samochody 
nic poniżej bugatti...no na siłę ferrari ...jakieś astony musi być wiadomo,że jedzie "panisko spod Moskwy".
U nas...jest mafia stworzona ze służb...zawsze była,ale dyskretna...teraz,za PO--PSL---SLD już jawnie działają...od portiera w sądach,po sąd najwyższy...palestra...a ta palestra 
to faktyczna władza...spod znaku PAŁA---PISTOLET---NIEZNANI SPRAWCY... ETC.
PS.Zapomniałem o mediach...tam jest faktyczna mafia!
Miłej niedzieli---P.
 

Obrazek użytkownika jazgdyni

17-09-2017 [09:29] - jazgdyni | Link:

Lekko przesadziliście kolego Tarantoga. Dopiero co spędziłem nieco czasu w Portofino i o dziwo - nie było żadnego ruska, tylko jeszcze jedna beemwica (wypasiona) na wrocławskiej rejestracji. Paniska moskiewskie jeszcze mają braki w wykształceniu i walą tam, gdzie się w filmach naoglądali.
I dodam jeszcze - ja nie o mafii tylko, że unia jest pełną kopią systemu mafijnego.

Obrazek użytkownika Jabe

17-09-2017 [11:22] - Jabe | Link:

Badał Pan wyniki tego referendum i odkrył jakąś nieprawidłowość może, czy tylko tak papla?

Obrazek użytkownika Jabe

17-09-2017 [08:49] - Jabe | Link:

Potrafi Pan wymienić choćby kilku polityków, którzy się podpisaniu cyrografu sprzeciwiali?

Obrazek użytkownika Marek1taki

17-09-2017 [11:30] - Marek1taki | Link:

Żadne władze, ani partia polityczna, nigdy nie zakwestionowały metodyki przeprowadzania wyborów. Jednocześnie żaden protest wyborczy nie został uznany przez sąd.
Nie ma możliwości kwestionowania legalności również referendum w sprawie akcesji, bo koło powiązań IIIRP z UE jest szczelne. Próba rozszczelnienia poprzez przejęcie TK się powiodła? (sędzia Przyłęska - żona ambasadora Przyłęskiego - może wykonać manewr typu 3/5+2weta biorąc pod uwagę życiorysy obojga). Sąd Najwyższy i KRS są przedmiotem negocjacji. Jednocześnie zasady UE zostały w sposób rażący i trwały zerwane przez Grecję, Włochy, Niemcy i Austrię w drodze nielegalnego sprowadzania Azjatów i Afrykanów by Bruksela mogła powiększać uzurpację władzy drogą eskalacji sprowokowanego konfliktu.
Racjonalnie całą ta ratyfikacja jest bezprawna, bo nie mogło być świadomej zgody na traktat w Lizbonie z racji jego zawikłania, obszerności i dezinformacji mediów, a ratyfikacja nawet formalnie nie została przeprowadzona dobrze, np. powtórka głosowania w Irlandii, ratyfikacja w wielu krajach niezgodna z konstytucyjnie obowiązującą suwerennością , ratyfikacja w Niemczech niezgodna z wyższością prawa unijnego nad niemieckim bo konstytucja niemiecka wyraźnie określa stan odwrotny.