Nasze Credo

Pani Premier, Panie Prezydencie

My Naród Polski, jedyny Wasz suweren, bo to z naszej łaski i decyzji macie władzę by rządzić w naszym imieniu. My Naród Polski, zawsze wierny Bogu i polskim tradycjom, przez pamięć naszych Bohaterów którzy oddali życie w obronie tych wartości i wolności, domagamy się realizacji tego, co Nam obiecaliście:

1. Chcemy radykalnej reformy wymiaru sprawiedliwości. Natychmiast bez zbędnej zwłoki.

2. Nie chcemy żadnych okrągłych stolików z łajdakami, zdrajcami, złodziejami i politycznymi łachudrami na obcych usługach.

3. Nie ma naszej zgody na bezkarne szczucie i plucie na Boga, na Polskę i na pamięć naszych Bohaterów. Miejsce zdrajców i łotrów jest przed sądem i w więzieniu.

4. Chcemy kontynuacji reform deklarowanych w Programie Dobrej Zmiany - to nam obiecaliście - na taki cel oddaliśmy swoje głosy!

5. Waszym psim obowiązkiem jest działanie w porozumieniu i w zgodzie - a za prywatę będziemy rozliczać Was przy urnie. Litości nie będzie.

6. W tej wojnie, a jest to wojna o prymat chrześcijańskich wartości, także o niepodległość Ojczyzny, wszelkie indywidualne ambicje realizowane kosztem Dobrej Zmiany i rezygnacji z tego co najświętsze dla Polaków, powinny zejść na drugi plan, a zamach na nasze wartości bezwzględnie odrzucony i ukarany, albo won z polityki!

7. Waszym psim obowiązkiem jest: obrona dobrego Imienia Polski i Jej interesów oraz nie uleganie obcym naciskom.

8. Domagamy się bezwzględnego ukarania zdrajców, złodziei i wyborczych fałszerzy oraz zakazu udziału w życiu publicznym tych ludzi przez 30 lat.. Domagamy się także, bezwarunkowego ujawnienia wszystkim Polakom  zastrzeżonego zbioru akt IPN.

Dziękuję za uwagę.

Forum jest miejscem wymiany opinii użytkowników, myśli, informacji, komentarzy, nawiązywania kontaktów i rodzenia się inicjatyw. Dlatego eliminowane będą wszelkie wpisy wielokrotne, zawierające wulgarne słowa i wyrażenia, groźby karalne, obrzucanie się obelgami, obrażanie forumowiczów, członków redakcji i innych osób. Bezwzględnie będziemy zwalczali trollowanie, wszczynanie awantur i prowokowanie. Jeśli czyjaś opinia nie została dopuszczona, to znaczy, że zaliczona została do jednej z wymienionych kategorii. Jednocześnie podkreślamy, iż rozumiemy, że nasze środowisko chce mieć miejsce odreagowywania wielu lat poniżania i ciągłej nagonki na nas przez obóz "miłości", ale nie upoważnia to do stosowania wulgarnego języka. Dopuszczalna jest natomiast nawet najostrzejsza krytyka, ale bez wycieczek osobistych.

Komentarze

Obrazek użytkownika Goral Supreme

28-07-2017 [14:07] - Goral Supreme | Link:

Amen!...Ulka na Prezydenta w nastepnych wyborach !

Obrazek użytkownika Ula Ujejska

28-07-2017 [16:27] - Ula Ujejska | Link:

Dzięki, ale .... :)

Odmawiam - nie dla władzy i zaszczytów to robiłam. Jak zajdzie potrzeba, to znów pójdę z młodymi  w Marszu upomnieć się o polskie sprawy. Kto wie, może jeszcze w te wakacje, bo czas to ostatni dla wolnej Polski.

Obrazek użytkownika elek

28-07-2017 [14:47] - elek | Link:

po dodaniu publikacji Aneksu oraz "zakubłowaniu" ustawy 1066 , powiem Amen.

Obrazek użytkownika Ula Ujejska

28-07-2017 [16:22] - Ula Ujejska | Link:

Pełna zgoda.
Ja koncentrowałam się na najważniejszych sprawach, ale to także jest bardzo ważne.

Pozdrawiam.

Obrazek użytkownika wilk na kacapy

29-07-2017 [05:57] - wilk na kacapy | Link:

Elek juz chcialem to dopisac co Ty napisales ,to znaczy ze dla Polakow jest to wazne ,bo nagle ANEKS stal sie tematem tabu Duda go ogonem przykryl i ksiedzu do mszy dzwoni.
Ustawa 1066 to miecz Demoklesa ktorego PIS jak widac nie zauwaza badz rznie glupa.
Ale dodac chce co mnie i Polakow boli odklamanie histori i ukranie klamcow historycznych i ich wspolnikow w gloszeniu tych klamstw i oszczerstw wraz z odebraniem im odznaczenien tytulow i uposazen.Mam na mysli np.sprawe Jedwabnego -Duda powiedzial ze nie pozwoli na ekshumacje choc to sprawa prokuratury i IPNu i prezydent nie ma prawa sie w te rzeczy wtracac ,a mimo to sie wtraca ,jest cala plejada osob odznaczonych najwyzszymi odznaczeniami np,polakozerca  Michnik czy Komoruski.
Ale tymczasem PIS uczcil Mazowieckiego ,ktory nie tylko spowodowal ze jestesmy w tym miejcu politycznym i gospodarczym jakim jestesmy ale ten czlowiek ma na rekach krew niewinnych ludzi.
 

Obrazek użytkownika zbieracz śmieci

28-07-2017 [15:11] - zbieracz śmieci | Link:

Ile to to ja tutaj naczytałem sie pełnych żaru ,próśb i nnych nic w konsewkwencji nie znaczących działań,to nie dotrze do adresata .
Zamiast tu wydzierać japę może lepiej napisac do zainteresowanego czego od niego oczekujemy ,czym jestesmy zawiedzeni ,oburzeni ,opluci jako jego wyborcy.
Dla tych co wiedza do czego jeszcze może słuzyc internet i jaka ma moc podaje adres gdzie wszystko mozna co w duszy gra napisac a jego podwaładni tego nie oleją-adres listy@prezydent.pl: pisząc na ten sam adres może zarządać zapisanej na ogólnie dostepnym nosniku jak CD pełnej zarejestrowanej rozmowy Prezydent-Merkel od dzień dobry po do widzenia i niczym tego nie trzeba uzasadniać bo to nam gwarantuje ustawa dostępie do informacji publicznej {Ustawa o dostepie do informacji publicznej z dnia 6 września 2001 roku].
Prezydent nie moze jej takze utajnic   i nie moze odmówic bo takiego zapisu w ustawie nie ma]gdyby odmówił to przysługuje nam skarga do NSA i regułą jest ,że sad nakazuje udostepnic taka informację.Gdyby dalej mimo nakazu sądowego odmawiał co czynił bul i rudy to sam by sobie wystawił świadectwo i narażał swoją kancelarię na koszty nałożonych kar.
Jedna czy nawet sto osób mozna olac ale jeśli takich bedzie dżiesiatki tysięcy napisanych wprost to juz inna bajka.
Na wykład najlepszy przykład-dwa lata temu jeden z duzych banków podniósł opłate za korzystanie z karty ,żeżlona studentka w ciagu dwóch dni namówiła 500 tys klientów tego banku na rezygnacje z jego usług ,bank wycofał sie z podwyzki ale ci co odeszli nie wrócili ,inne banki tez zrozumiały i wy tez chyba panioali jaką potega jest internet ,piszesz bez wychodzenia z domu ,jedna rada pisać ale bez bluzgów.

Obrazek użytkownika Ula Ujejska

28-07-2017 [16:41] - Ula Ujejska | Link:

Szanowny Panie
Co do pytań i oczekiwań....

Raz już wysłaliśmy: http://naszeblogi.pl/54587-pan..., wtedy jeszcze nic nie znaczącemu i nieznanemu kandydatowi na Prezydenta: Panu Dudzie, kilka trudnych pytań. I co? Łaskawca nie raczył nawet odpowiedzieć. A kiedy publicznie je ujawniłam, to proszę poczytać jak się rozdarły na mnie w sieci przeróżne japy :) Serce mnie ostrzegało, miałam jakieś dziwne uczucie  .... dałam temu wyraz w odpowiedziach, proszę poczytać. No i co, mam napisać że się nie pomyliłam i rąbnąć z grubej rury? Jeszcze proszę, monituję, apeluję i ... mam nadzieję że będzie tak jak miało być, zgodnie z programem.

Obrazek użytkownika zbieracz śmieci

28-07-2017 [18:56] - zbieracz śmieci | Link:

Droga Pani nie Pani jedna miała watpliwości ,niespecjalnie wierzę takim co na okrągło i na bezdechu a szczególnie jesli podpieraja sie akurat rozmodleniem na granicy dewocji ,sam jestem członkiem KK i nie bez grzechu ,sznuje ludzi którzy wbrew niechetnym spojrzenim odmawiaja różaniec czy sie modla ale to było tak demionstracyjne ....a dzis juz tego brak .Wtedy jak i dzis zawsze sa jakieś KOD-y a ,że przyroda nie znosi prózni to mamy i Kod Obrony Dudy i słychać widać i czuć takze przez totalniaków bo jak słusznie zauwazył wczoraj Damascen uwali l nie dwie ustawy ale i wyrwał trzeciej zęby tymi zawetowanymi ,3:O i totalniacy tez przeciez nie tacy durnir aby tego nie zauważyć.Zrobił wrzute z 3/5 ale dla pewności uwalił trzy a tego ja mu nie wybaczę.Trzy najważniejsze ustawy od 1944 roku.
Ja go onic w mailu nie prosiłem i prosic nie zamierzam ale w kilku punktach wyłuszczyłem mu prymitywne kłamstwa w swoim drugim orędziu ,pierwsze,ryczał ,że nie będzie prokurator pisał regulaminu sędzią ,zapomniał ,że Pan Ziobro jest Ministrem Sprawiedliwości Prokuratorem Generalnym i taki mu akt powołania wręczał po żyrandolem .
Chce sam pisać regulamin dla SN chyba prawem kaduka bo Konstytucji nie ma słowa o regulaminie dla SN wiec nikogo nie wymieniono jako uprawnionego do jego napisania ,w części dotyczacej TK i owszem jest mowa o regulaminie pracy TK ale pisze go Sejm ustawą.
Regulamin pracy SN napisali sami sobie SN też prawem kaduka i dopiero ustawą został zatwierdzony.
To ,że pracował w Kancllarii śp.Prezydenta Lecha Kaczyńskiego to zaszczytu mu nie przynosi ,bo na szcunek naprawde z tam pracujących zasługuje kilka osób w tym Ci co zostali zabici w Smoleńsku ,reszta była zajęta walkami miedzy soba i kilka osób wyleciało .
W dwóch orędziach to sprawiał wrażenie rozjuszonego byka i miałem wrażenie ,że wynurzy sie z ekranu aby mnie sprać bo przeciez ta agresja nie była skierowana do totalniaków ale do nas jego wyborca ,uciszyc chciał krzykiem protesty .Szkoda mu nawet przypominac obietnice wyborcze bo szkoda czasu i atłasu ale poznac treść rozmowy z merkel to i owszem chce poznać,rozmowa za pięć dwunasta daje do myslenia skoro ludzie z jego kancelarii sami przyznali ,że była rozmowa o praworzadności a jesli sie do czegoś zobowiązał to niech jego bóg ma swojej opiece.Czeka go to samo co Clintona.
Tak czy owak zapłaci za stracony czas i proszę o jedno Pana aby nie pozwolił mu zablokowac drogi do naszej wolnej Polski.

Obrazek użytkownika Bona

28-07-2017 [15:19] - Bona (niezweryfikowany) | Link:

Tak, domagamy się.

Obrazek użytkownika Domasuł

28-07-2017 [15:45] - Domasuł (niezweryfikowany) | Link:

Smieszne to bardzo, pani Ulu. To co Pani pisze i kogo Pani chce tak reprezentować to jest jakies 6-7% społeczeństwa (w porywach). Nie zdaje sobie Pani sprawy, jak niszowe sa Pani - i większości prawicowych blogerow - poglądy. PiS przez lata nie mogl się wybic, bo pozostawal pod wpływem takich osob jak Pani. I dlatego teraz wlasnie nastapil taki jazgot prawicowej ekstremy.

Obrazek użytkownika Ula Ujejska

28-07-2017 [16:19] - Ula Ujejska | Link:

Szanowny Panie, do kogo ta gadka? Mój wpływ na PiS był taki: http://naszeblogi.pl/51179-tak... ... a było to w czasach w których niewielu przewidywało taki wynik w skali ogólnopolskiej :)  Ba, nawet w PiS mnie wyśmiewano i mówiono że jestem Kaczka dziwaczka. No i co?  Kiedy dano szansę innej kobiecie, takiej jak JA, to PiS wygrał wszystko ! Ja mam prawo domagać się wszystkiego, nawet bardzo dosadnie - jak wyżej - tak jak Pani Premier Beata Szydło. Niszowe poglądy powiada Pan? Wiedz Pan, że między innymi, ta moja kacza rączka przyczyniła się walnie do poparcia przez młodzież tego, czym ma być Dobra Zmiana - dowody w sieci. Mnie już tacy jak Pan próbowali usadzać i szufladkować procentami - i co ?  JAJCO!  ... KACZKI GÓRĄ !
Kto jest przeciw Beacie, ten jest za kagiebowcami i innymi szubrawcami na usługach obcych !

 

Obrazek użytkownika zbieracz śmieci

28-07-2017 [16:39] - zbieracz śmieci | Link:

Nie inaczej ,nie inaczej a domasuł ,no cóz mieć empatie do nawet takich on to jedno ale nie reagować na wiejskiego głuptaska to już inna bajka.Toto nie ma kwalifikacji ani  na agenta wpływu ani zadaniowca,typowy przeżuwacz z zadęciem.

Obrazek użytkownika Domasuł

28-07-2017 [19:19] - Domasuł (niezweryfikowany) | Link:

Mamy wlasnie typowy przykład jazgotu prawicowej ekstremy. Jak na zawolanie.

Obrazek użytkownika Ula Ujejska

28-07-2017 [20:29] - Ula Ujejska | Link:

@Domasuł

Bardzo Pana proszę o nie zaczepianie moich gości i czytelników - zrozumiał Pan?

Obrazek użytkownika Domasuł

28-07-2017 [20:31] - Domasuł (niezweryfikowany) | Link:

Haha to ja zaczepiam? Z Pania cos naprawdę jest nie halo.

Obrazek użytkownika Bona

28-07-2017 [16:50] - Bona (niezweryfikowany) | Link:

Tak po raz drugi na Pani blogu. Panią Premier postrzegam jako Prawdziwego, niekwestionowanego MĘŻA STANU, TO JAK DOBRA GOSPODYNI, KTÓRĄ STAĆ NA DOGLĄDNIĘCIE KAŻDEGO KĄTA W DOMU (= POLSKA) I KAŻDEGO DZIECKA W JEJ DOMU RODZINNYM (= POLAKA/POLKI). DZIĘKUJEMY PANI PREMIER. JESTEŚMY DUMNI, ŻE PANI JEST NASZYM, POLSKI- PREMIEREM. Słowami ulubionego psalmu pozwolę sobie złożyć życzenie, które, jak sądzę jest życzeniem wielu przecież. Brzmią one: NIECHAJ CIĘ BÓG BŁOGOSŁAWI I NIECHAJ CIĘ STRZEŻE" I WSZYSCY MÓWIMY SZLACHETNA PANI PREMIER: Bóg zapłać ! Byłemu Panu Premierowi, Panu Prezesowi Kaczyńskiemu dziękowałam wczoraj w czasie rozmów niedokończonych. Bóg WAM zapłaci. Prowadźcie Polaków i Polskę.

Obrazek użytkownika Pers

28-07-2017 [19:16] - Pers | Link:

Wazelinką się nie udławiłaś?

Obrazek użytkownika zbieracz śmieci

28-07-2017 [20:04] - zbieracz śmieci | Link:

Uważaj na smakoszy z Dalekiego Wschodu ,oni potrafia oddzielic mięsko od kości a futerko w sam raz na ogrzanie pleców.Szczególnie nadaje sie to z persów a,że wredne to i nie żal!

Obrazek użytkownika Ula Ujejska

28-07-2017 [20:18] - Ula Ujejska | Link:

Precz stąd wyliniały kocie. Pogonili Cię z Niepoprawnych? Tu się nie wychylisz tak jak na tamtym portalu - tu za chamstwo i wulgaryzm dostaniesz natychmiast kopa. Ostrzegam, tu tolerancji dla łotrów nie będzie.
Jasne?

Obrazek użytkownika Pers

28-07-2017 [21:09] - Pers | Link:

Nie strasz wściekła, wyleniała kaczko.
Mam ci przypomnieć parę rzeczy?

Obrazek użytkownika Ula Ujejska

28-07-2017 [20:26] - Ula Ujejska | Link:

@Bona

Dziękuję Pani za modlitwę dobre słowo dla naszej Pani Premier. Tym kotem niżej nie warto się zajmować - dostał zadanie więc go wykonuje, a na poprzednim portalu już mu nie pozwalają na "marcowanie" :)

Obrazek użytkownika Domasuł

28-07-2017 [19:15] - Domasuł (niezweryfikowany) | Link:

Pani jest nawiedzona

Obrazek użytkownika zbieracz śmieci

28-07-2017 [20:07] - zbieracz śmieci | Link:

Ta Pani nie jest nawiedzona natomiast ty jesteś prostak 

Obrazek użytkownika xena2012

28-07-2017 [20:10] - xena2012 | Link:

Przestańcie kłócić się na blogu ,wyzywać się od nawiedzonych. To balsam dla opozycji z uciechą rozprawiającej o sfrustrowanych pisowcach ktorych ostatnio taki tytan dziennikarstwa jak Hanna Lis nazywa tłuszczą.Proszę wziac przykład z Jarosława Kaczyńskiego który choć rozczarowany sprawą vet nie uważa za wskazaną rywalizację z Pałacem Prezydenckim tylko współdziałanie.Pani Ujejska w jednym ma rację: to dzięki narodowi wybory zarówno prezydenckie jak i parlamentarne został wygranę przez PiS,oczywiscie dochodzi tez do tego też zręczna kampania prezydencka.Dlaczego marnuje się więc ten wysiłek na złośliwe wytykanie przez rzecznika Łapińskiego,że bez wygranej Andrzeja Dudy nie byłoby wygranej PiS-u?Za kogo ma sie ten arogancki z wygladu i zachowań rzecznik?

Obrazek użytkownika Ula Ujejska

28-07-2017 [20:21] - Ula Ujejska | Link:

Pani Xeno2012
To w czym nie mam racji skoro tylko w jednym przyznaje mi Pani rację? Krótko proszę się odnieść do punktów z notki.

Obrazek użytkownika xena2012

28-07-2017 [23:05] - xena2012 | Link:

odniosłam się nie do punktów a do zdania rozpoczynajacego blog uważam że bardzo słusznego.Nie mam sił na odniesienie się do punktów.Wymieniono mi dzisiaj okna i rak i nóg nie czuję od sprzatania. 

Obrazek użytkownika Domasuł

28-07-2017 [20:27] - Domasuł (niezweryfikowany) | Link:

Przepraszam, nikogo nie chce wyzywac, ale to co pani Ula pisze o swoich zasługach jest dla mnie po prostu nawiedzone :) Pani Kseniu, czy Pani naprawdę uważa, ze prawicowa ekstrema powinna dyktować PiS-owi jak ma rzadzic? Przeciez to jest cudowna recepta na dorobienie PiS-owi z powrotem tej gęby, z która przez lata musial się zmagac.

Obrazek użytkownika xena2012

28-07-2017 [23:17] - xena2012 | Link:

PiS idac do wyborów miał swój program ,a więc to nie my mamy obowiazek mu cokolwiek dyktować. Owsze moemy krtykowac posunięcia które wydaja sie błedne,podpowiadać jako struktury oddolne lepsze rozwiazania ,wyrażać zadowolenie czy niezgodę ale nie dyktować.

Obrazek użytkownika Ula Ujejska

28-07-2017 [20:34] - Ula Ujejska | Link:

@Domasuł

Ostatni raz Pana proszę ostrzegam:  Bez wycieczek ad personam na moim blogu! Jak Pan nie ma nic do powiedzenia, to niech Pan milczy.

Obrazek użytkownika Bona

28-07-2017 [21:56] - Bona (niezweryfikowany) | Link:

do Pani Uli Ujejskiej: opuściłam już tę stronę i Pani notkę, ale wróciłam ! Szanowni Państwo: sprawa jest bardziej poważna niż by się wydawało.Proszę wybaczyć, ale muszę w zaistniałej sytuacji kilka słów o sobie. Jestem po wypadku i w trakcie rehabilitacji(wypadek 7.03.2017, 8.03.2017 operacja, tzw. orteza i rehabilitacja od 26.04.2017.Najpierw ćwiczenia bierne i na tzw. sznurkach. Spada mi jedna z głów m. ramienia, przez telefon operator stawia mi, w mojej ocenie prawidłową diagnozę, następnego dnia rano- nie tłuszcz- odpowiedzialnie- wymuszam badanie tzw. fizykalne i dgn. nie to tłuszcz, pan dr już bardzo się spieszy, proszę mi pokazać protokół operacyjny- przecięcie w trakcie zabiegu ścięgno głowy tego mięśnia(wszystko jedno, co to znaczy), proszę o wydrukowanie opisu zabiegu- robi to sekretarka.  Od tego dnia przechodzę na masaże rehabilitacyjne.3 dni temu byłam umówiona z panią Dyrektor szpitala uniwersyteckiego. Zatrudniona w jednej z klinik byłam od czasu ukończenia medycyny z wyróżnieniem (z tej tylko racji) i odebrano mi godziny usługowo-lecznicze 12.X.,2011 NAGLE w czasie seminarium ze studentami- pismo dał mi do podpisu pracownik pomocniczy administracyjny tegoż szpitala z możliwością odwołania w ciągu 7 dni. To był przełomowy dzień- uniemożliwiało mi to jakąkolwiek pracę z chorymi i nawet ze studentami prowadzenie zajęć.Ale mogłam pełnić dyżury czyli operować normalnie- rozumiecie coś Państwo, bo ja NIE!. Do tej pory nie znam powodu. 25.07.2017 poszłam na umówione spotkanie: jestem ponad 1/2 godz. wcześniej, krótka rozmowa. "Może ktoś coś powiedział?" Nie chce mi się wierzyć.Będę czekać, co faktycznie jest odnotowane w moich aktach.3 min. po 12 (na tą godz. byłam umówiona) p.Sekretarka prosi p. Dyrektor na ważne spotkanie. Dzisiaj rano z gabinetu rehabilitacyjnego wychodzi p. Dyrektor, dziwna atmosfera, po masażu p. Doktor- szef Zakładu oświadcza, że NIE MOGĘ BYĆ WIĘCEJ REHABILITOWANA. Mam bardzo ograniczony zakres ruchów prawej ręki. Ja deklaruję, że jednak przyjdę o 8 na dalsze leczenie w poniedziałek(31.07) na 8 rano. Otrzymuję pismo od z-pcy Prezydenta m. Krakowa (też dzisiaj ok. godz. 12 min.30), wcześniej był Dyrektorem, który mnie zwolnił, odnośnie uzupełnienia badań do komisji ds niepełnosprawności(złożyłam). dzwonię do rehabilitacji- dr kierownik wyrażając swój ogromny żal , stwierdzając jednocześnie, że wolę już umrzeć, mam dość !!- ma pani przywróconą rehabilitację, przekrzykuje mnie pani Doktor- proszę przyjść w poniedziałek. Już nie słucham- przepraszam(za wyższy ton)i odkładam słuchawkę Jestem dr habilitowanym chirurgii, której bezkompromisowo podporządkowałam swoje życie i pracowałam wyłącznie (!) za pensję.Proszę ewentualnie o komentarze. Co z tym zrobić.Jestem na emeryturze przymusowej! 

Obrazek użytkownika Bona

28-07-2017 [23:32] - Bona (niezweryfikowany) | Link:

Przepraszam, ale aby łatwiej zrozumieć ten tekst dodam, że reforma z lutego 2011 roku (podobno..) polegała na tym, że wydzielono oddziały kliniczne, które "w całości" tworzą szpital uniwersytecki. UJ CM istnieje nadal ! Kierownik Katedry jest zwykle ordynatorem oddziału klinicznego i w jednej osobie "prawnie" w porządku za te same godziny bierze 2 pensje ! szok? Zgadza się.Proszę sobie dopowiedzieć, jak "obszerny" jest aparat administracyjny.I ponoć wg mediów na wiosnę mają przenieść tenże szpital do Prokocimia. Więc trwają ostatnie prace modernizacyjne Zakładu rehabilitacyjnego. Kliniki przy Kopernika w Krakowie (wyremontowane !) ma przejąć Miasto, a ostatnio czekając na masaż usłyszałam "plotkę (?), że właśnie Dyrektor Andrzej Kulig, ponoć nazywany Prezydentem, który to uprzednio był Dyrektorem Szpitala Uniwersyteckiego. Gdzieś "po drodze" podobno dokonał habilitacji. O tym słyszałam w kolejce na rehabilitację podkreślam, ale wydaje się to prawdopodobne. Uważam, że przeprowadzenie reformy tzw. służby zdrowia to będzie monstrualna wojna. Obym się myliła. Weto Pana Prezydenta jest dla mnie też ogromnym zaskoczeniem. Panie Prezydencie - proszę się wycofać ! Bardzo proszę.

Obrazek użytkownika Bona

29-07-2017 [04:02] - Bona (niezweryfikowany) | Link:

zdziwiona do Szanownej Autorki: minęło 4 godz., zaglądnęłam..............NIKT (! !) NIC (! !) nie skomentował !
Kraków też jest dużym miastem.
Jeśli wolno Szanowną Panię Ulę zapytać - w jakim mieście ma Pani siedzibę.

Obrazek użytkownika Bona

29-07-2017 [04:02] - Bona (niezweryfikowany) | Link:

zdziwiona do Szanownej Autorki: minęło 4 godz., zaglądnęłam..............NIKT (! !) NIC (! !) nie skomentował !
Kraków też jest dużym miastem.
Jeśli wolno Szanowną Panię Ulę zapytać - w jakim mieście ma Pani siedzibę.

Obrazek użytkownika Ptr

28-07-2017 [22:06] - Ptr | Link:

Zgadzam się w pełni. Z tą uwagą ,że psi obowiązek dobrze spełniony jest jednocześnie zaszczytnym obowiązkiem.  
I pragnę zauważyć na marginesie jak wielka jest różnica pomiędzy tak jasno wyrażonym politycznym credo, a pokrętnymi motywacjami politycznymi tworzonymi by manipulować i plątać się w  za i przeciw. 

Obrazek użytkownika spike

28-07-2017 [22:09] - spike | Link:

Witam, chcę tego samego, ale jak w pojedynku o Pałac, stanie Duda i Tusk, to mimo że Duda nawet nas zawiedzie w kwestii sądów, mamy oddać Pałac Niemcowi Tuskowi ??
Musimy się modlić, by do tego nie doszło, jak Polacy byli z Bogiem, to i Polska rosła w siłę.
Pozdrawiam.

Obrazek użytkownika Narratus

31-07-2017 [01:32] - Narratus | Link:

Powinno być "pisim" obowiązkiem, nie "psim" ;-)