“Nie będzie już żadnych reform w Polsce!” – J. Targalski

Choć minęło kilka dni od weta Prezydenta, wciąż nie milkną echa tej decyzji. Chyba sam Andrzej Duda nie spodziewał się  takiej fali krytycyzmu, który go spotkała po poniedziałkowej konferencji, gdzie ogłosił swoją decyzję. Dzisiaj prezentujemy drugą część rozmowy z Jerzym Targalskim, który na lokatorze Belwederu nie zostawia suchej nitki. Dostaje się również Prawu i Sprawiedliwości i tym, którzy jak Rafał Ziemkiewicz staneli po stronie Prezydenta! Mocne słowa! Zapraszamy do słuchania. Polub i udostępnij na swoim profilu.  http://thenowypolskishow.co.uk...
 

Forum jest miejscem wymiany opinii użytkowników, myśli, informacji, komentarzy, nawiązywania kontaktów i rodzenia się inicjatyw. Dlatego eliminowane będą wszelkie wpisy wielokrotne, zawierające wulgarne słowa i wyrażenia, groźby karalne, obrzucanie się obelgami, obrażanie forumowiczów, członków redakcji i innych osób. Bezwzględnie będziemy zwalczali trollowanie, wszczynanie awantur i prowokowanie. Jeśli czyjaś opinia nie została dopuszczona, to znaczy, że zaliczona została do jednej z wymienionych kategorii. Jednocześnie podkreślamy, iż rozumiemy, że nasze środowisko chce mieć miejsce odreagowywania wielu lat poniżania i ciągłej nagonki na nas przez obóz "miłości", ale nie upoważnia to do stosowania wulgarnego języka. Dopuszczalna jest natomiast nawet najostrzejsza krytyka, ale bez wycieczek osobistych.

Komentarze

Obrazek użytkownika michnikuremek

27-07-2017 [08:56] - michnikuremek | Link:

Wywiad z kardynałem Gerardem Mullerem - do niedawna drugą osobą po papieżu. Z tym tekstem powinien się zapoznać każdy katolik:
 http://niezalezna.pl/102936-mo...
 

Obrazek użytkownika karlin

27-07-2017 [13:24] - karlin | Link:

Nieprawda. Będzie ich tak wiele, że się nie pozbieramy. Mucha prezydencka - Prezydent rozważa w swoim projekcie poszerzenie kompetencji SN. 

Może przejmie od prezydenta prawo łaski?

Obrazek użytkownika Józef Darski

27-07-2017 [14:43] - Józef Darski | Link:

nie chodzi o zalew pseudoreform dla przykrycia braku prawdziwych zmian i zabetonowania układu

Obrazek użytkownika karlin

27-07-2017 [18:40] - karlin | Link:

Może niektóre z nich spotkają się nawet z "daleko idącym, acz powściągliwym sceptycyzmem" że strony KE i niektórych ambasad? 

To nie są - wbrew junkersom - idioci i szybko się uczą.

Obrazek użytkownika eska

27-07-2017 [13:34] - eska | Link:

"Pan prezydent zajął stanowisko męża stanu, co cechuje ludzi o bardzo dalekosiężnych projektach społecznych i politycznych" – stwierdził biskup warszawsko-praski. [....] Zdaniem hierarchy obserwujemy dziś proces postępującej brutalizacji języka w środowiskach polityków i, przede wszystkim, świecie mediów. "Dziś emocje maja pierwszeństwo przed jakimkolwiek rozumowaniem i określeniem sytuacji poprzez obiektywny ogląd" .

https://gosc.pl/doc/4058724.Abp-Hoser-Prezydent-Duda-zachowal-sie-jak-maz-stanu

Obrazek użytkownika Józef Darski

27-07-2017 [13:48] - Józef Darski | Link:

Zgadzam sią, plany są dalekosiężne. Mówiłem o nich. Teraz poczekam, skopiowałem co Pani napisała. Przypomnę o geniuszy Prezydenta i uratowaniu przez niego Polski, Kaczyńskiego i PiSu. Będzie zabawa za kilka miesięcy.
P.S. hierarchowie okrągły stół popierali w przeszłości, dlaczego mieliby nie czynić tego teraz.

Obrazek użytkownika Andrzej W.

27-07-2017 [16:53] - Andrzej W. | Link:

Proszę się nie ekscytować, bo można z ostatnich lat przywołać cały szereg wypowiedzi polskich hierarchów, w tym tzw. patriotycznych, a nawet całego EP, za które powinni się wstydzić dożywotnio. Pozwoli Pani, że nie będę cytował.
Zaczekajmy, a zobaczymy.
 

Obrazek użytkownika Andrzej W.

27-07-2017 [20:39] - Andrzej W. | Link:

Proszę, oto odpowiedź innego duchownego:
 „Mąż stanu” powinien brać pod uwagę wspólne dobro i nie wzniecać konfliktów w kręgu ludzi, którzy służą tej dobrej zmianie. Przez weto prezydenta zdecydowanie zwiększył się rozdźwięk między nim a rządem i większością parlamentarną, a pamiętajmy, że wywodzą się z tej samej partii politycznej." - ks. S. Małkowski.

http://www.fronda.pl/a/ks-malk...

Obrazek użytkownika Józef Darski

27-07-2017 [22:44] - Józef Darski | Link:

autorytetów się zachciewa, to proszę:
Ks. Stanisław Małkowski dla Frondy: Nie zgadzam się z abp. Hoserem.
http://www.fronda.pl/a/ks-malkowski-dla-frondy-nie-zgadzam-sie-z-abp-gadeckim-i-hoserem-za-prezydenta-trzeba-sie-modlic,97046.html

Obrazek użytkownika zbieracz śmieci

27-07-2017 [15:21] - zbieracz śmieci | Link:

Poszła delegacja proszalna z chorągwiami aby coś sie dowiedzieć a łon ,z,awetowałem bo chciałem a proszalnicy ,prosimy o uzasadnienie a łon ,zawetowałem bo chciałem ,dali tyły i z czym przyszli z czym wrócli .
Co mozna zrobić aby sie dowiedziec co mu w duszy gra i od kiedy ,dusza ciało astralne nawet jak mu brzucho rozciąc najść będzie trudno ale podłączyć do wykrywacza kłamst tak na tydzień i bez snu pewnie by pękł ,Lady Makbet też wie pewnie sporo ,no to do piwnicy i dać w rece coryllusa z domu maciejewski a ten 
jeśli po tym maciejewskim ,szanowanym i znanym obywatelu II RP w piwnicy jako mistrz w fachu już by ją wypowiadał w swojej piwnicy.
Napisałem maila do jego kancelarii z żądaniem udostepnienia mi pełnego nagrania rozmowy jaka odbył z merkel w ramach dostępu do informacji publicznej ,na razie cisza .
Każdy ma takie prawo i radzę skorzystać.

Obrazek użytkownika Andrzej W.

27-07-2017 [18:10] - Andrzej W. | Link:

Dziś 18:15 TRWAM , 21:30 Radio Maryja -  Jarosław Kaczyński