A. Duda jest człowiekiem małym i tchórzliwym.. - J.Targalski

Nie będę Was oszukiwał. Jest mi bardzo ciężko po decyzji Prezydenta Dudy! Jego podpis miał otworzyć drzwi do prawdziwych reform, które niestety zostałe zatrzymane przez głowę naszego państwa. Słuchałem konferencji i tłumaczeń Prezydenta wiele razy i napiszę wprost, że nie trzymają się kupy! Nie wiem, co nim  kierowało i jaki ma zamysł na przyszłość. Jedno wiem na pewno, że teraz poskomuna (szeroko rozumiana) nabrała siły w żagle i zatrzymać ją będzie o wiele trudniej. O komentarz w tej sprawie poprosiliśmy Pana Jerzego Targalskiego, który nie zostawia suchej nitki na głowie naszego państwa. Chciałbym, żeby Pan Jerzy się mylił, ale niestety nic na to nie wskazuje. Posłuchajcie tych słów i podajcie dalej, ponieważ jedną decyzją Prezydent RP sprawił, że cała „Dobra Zmiana” może przepaść w mgnieniu oka. Zapraszamy do słuchania i udostępniania. Mocne i prawdziwe słowa o dezycji Prezydenta RP!!!!!!  http://thenowypolskishow.co.uk...
 

Forum jest miejscem wymiany opinii użytkowników, myśli, informacji, komentarzy, nawiązywania kontaktów i rodzenia się inicjatyw. Dlatego eliminowane będą wszelkie wpisy wielokrotne, zawierające wulgarne słowa i wyrażenia, groźby karalne, obrzucanie się obelgami, obrażanie forumowiczów, członków redakcji i innych osób. Bezwzględnie będziemy zwalczali trollowanie, wszczynanie awantur i prowokowanie. Jeśli czyjaś opinia nie została dopuszczona, to znaczy, że zaliczona została do jednej z wymienionych kategorii. Jednocześnie podkreślamy, iż rozumiemy, że nasze środowisko chce mieć miejsce odreagowywania wielu lat poniżania i ciągłej nagonki na nas przez obóz "miłości", ale nie upoważnia to do stosowania wulgarnego języka. Dopuszczalna jest natomiast nawet najostrzejsza krytyka, ale bez wycieczek osobistych.

Komentarze

Obrazek użytkownika Domasuł

26-07-2017 [16:54] - Domasuł (niezweryfikowany) | Link:

Sorry Winnetou, ale dr Targalski to jest kolejny narwaniec należący do hard core'u prawicowej ekstremy - na jednym pułapie z roznymi Michalkewiczami i Braunami. Nie wiem - może się człowiek pogubil w zyciu albo rozpaczliwie szuka widowni siegajac po coraz skrajniejsze opinie.

Obrazek użytkownika RinoCeronte

26-07-2017 [18:36] - RinoCeronte | Link:

Własnie przyjechał człowiek Sorosa z olbrzymią walizką...

Obrazek użytkownika xena2012

26-07-2017 [19:25] - xena2012 | Link:

To juz nie te czasy kiedy przenosiło się cos tam w reklamówkach.

Obrazek użytkownika Domasuł

26-07-2017 [20:42] - Domasuł (niezweryfikowany) | Link:

Pani Kseniu, widzi Pani, a nam jakos z tej przepastnej walizki nic nie chce skapnąć, chociażby malutka czesc tych bogactw :)

Obrazek użytkownika Józef Darski

26-07-2017 [18:47] - Józef Darski | Link:

Niech Pan napisze jak Eska o geniuszu i odwadze Prezydenta, który uratował Polskę, demokrację i Kaczyńskiego, a zostanie Pan przyjęty do grona ludzi rozsądnych i odważnych. Może nawet posadka się trafi po Łapińskim, którego trzeba będzie schować na zapleczu, by Prezydent wiedział co ma do rozsądnych mówić i jak sabotować działania PiS, kiedy już partia się na jakieś zdobędzie, ale nie można tego indywiduum pokazywać..

Obrazek użytkownika eska

26-07-2017 [19:54] - eska | Link:

Nieładnie.
Każdy może sprawdzić, co tak naprawdę napisałam, bo notka wisi tu na portalu.
A tak przy okazji - jak tam opinia o Zizou? Znowu kochamy delfina? :))))

Obrazek użytkownika Józef Darski

26-07-2017 [21:11] - Józef Darski | Link:

ani kochamy, ani nie kochamy. Nikogo nie kochamy, ani kochamy. Analizujemy. Rozumiem, że naciski - vide szantaż Timmermansa - zelżały dzięki geniuszowi Prezydenta.

a pros fałszywka Do Rzechy ws MON to przypadek - Lisicki w Do Rzeczy

Obrazek użytkownika eska

26-07-2017 [22:00] - eska | Link:

A skąd, przecież to Duda kazał Timmermansowi opieprzyć rząd za ustawę, której nie podpisał, chociaż podpisał :))))
Swoja drogą - jak tam sprawa śledztwa wobec niejakiej pani Gerdosrf? Rozumiem, że geniusz Tatr/Generalny Prokurator zapomniał o tym drobiazgu, starannie szykując gluta ustawowego, który zablokowałby możliwość uwalenia tej pani na co najmniej rok.

Obrazek użytkownika Imć Waszeć

26-07-2017 [19:29] - Imć Waszeć | Link:

O nie nie, przepraszam. Nikt nie może się równać z panem Braunem, zwłaszcza wtedy, gdy zapuszcza bujną brodę. Niektórym nawet już się mylą nazwiska Braun i Brown, czyli ten od ruchów Browna w zagadnieniu dyfuzji. Pan Michałkiewicz jest raczej przeciwnym biegunem, gdyż jego poglądy są zadziwiająco stałe. Natomiast w przypadku poglądów, które stale oscylują wokół Rosji, to nieśmiało zwracam uwagę na ten fakt:

http://www.disclose.tv/news/ru...