Parada dinozaurów przed Sejmem

  Oglądałam w telewizji relacje z dzisiejszego [16.07.2017] protestu opozycji przed Sejmem, przerzucając się z TVP Info i TVN24 do Polsat News.  Najbardziej sumienna była relacja tej ostatniej stacji.  W sieci można znaleźć szczegółowe opisy wydarzenia w portalach: wPolityce.pl {TUTAJ} i  RMF24.pl {TUTAJ}. Zwracała uwagę marna frekwencja.  RMF24 podało:

  "Według szacunków policji w proteście przed Sejmem w niedzielę bierze udział ok. 4,5 tys. osób; policja nie zanotowała żadnych poważnych incydentów - poinformował w niedzielę PAP rzecznik prasowy KSP podkom. Sylwester Marczak.
Marczak podał, że z całej Polski przyjechało 16 autokarów i dwa busy, które przywiozły uczestników protestu.".

  Tego oszacowania nie zakwestionowała nawet stacja TVN24.  Widać było zresztą, że uczestnicy demonstracji nie byli w stania wypełnić niewielkiego skweru wokół pomnika AK naprzeciw Sejmu.  Mnie jednak uderzył widok sceny z której przemawiali zaproszeni goście.  Wyglądała ona jak filia domu starców.  Nieco młodsi byli politycy,w szczególności Petru i Schetyna oraz panie z KOD-u.  Poza nimi przemawiali: Łoziński, Frasyniuk, Balcerowicz, Michnik, Henryk Wujec, pani Krzywonos, Andrzej Celiński, sędzia Żurek i Monika Płatek.  Wszyscy koło siedemdziesiątki - istna parada dinozaurów.  W dodatku zachowywali się oni zupełnie tak samo jak dinozaury z filmu "Park jurajski", czyli tupali, ryczeli i szczerzyli zęby.

  O treści ich wystąpień nie było co mówić.  Składały się one prawie wyłącznie z obelg pod adresem PiS i Jarosława Kaczyńskiego.   Padały także pogróżki pod adresem prezydenta Dudy [podpiszesz - będziesz siedzieć].  Nie brakowało też bzdur na temat skutków reformy sadownictwa.  Według mówców miały nimi być np. wyjście z Unii Europejskiej oraz zaprowadzenie komunistycznej dyktatury w stylu Stalina.

  Pod koniec zgromadzenia zapewniano obecnych o tymczasowym sojuszu wszystkich ugrupowań protestujących przeciwko reformie sądownictwa.  Część obecnych wzywała do pozostania na skwerku "do skutku".  Obywatele RP wyruszyli jednak w kierunku Pałacu Prezydenckiego.  Zgromadzenie zaczęło się o 15:00, a o 18:19 skwerek naprzeciw Sejmu był już prawie pusty.  Góra urodziła mysz.

 

Forum jest miejscem wymiany opinii użytkowników, myśli, informacji, komentarzy, nawiązywania kontaktów i rodzenia się inicjatyw. Dlatego eliminowane będą wszelkie wpisy wielokrotne, zawierające wulgarne słowa i wyrażenia, groźby karalne, obrzucanie się obelgami, obrażanie forumowiczów, członków redakcji i innych osób. Bezwzględnie będziemy zwalczali trollowanie, wszczynanie awantur i prowokowanie. Jeśli czyjaś opinia nie została dopuszczona, to znaczy, że zaliczona została do jednej z wymienionych kategorii. Jednocześnie podkreślamy, iż rozumiemy, że nasze środowisko chce mieć miejsce odreagowywania wielu lat poniżania i ciągłej nagonki na nas przez obóz "miłości", ale nie upoważnia to do stosowania wulgarnego języka. Dopuszczalna jest natomiast nawet najostrzejsza krytyka, ale bez wycieczek osobistych.

Komentarze

Obrazek użytkownika xena2012

16-07-2017 [20:43] - xena2012 | Link:

Potupali ,pokrzyczeli a później chodu na wyżerkę do resturacji.Ci których dowieziono autokarami dostali po pięć piw  .

Obrazek użytkownika Zygmunt Korus

17-07-2017 [01:07] - Zygmunt Korus | Link:

Droga Elig, a w takim razie skąd stale POsrańcy biorą te 28% w sondażach? Po prostu 1/3 obecnych pseudoPolaków ma sowieckie zakorzenienie - siedzi na ukradzionym i będzie tego bronić do upadłego. Tego tałatajstwa jest przez pączkowanie od 4. już pokoleń tak dużo, że widzi się podczas spędów KODu tylko czubek góry lodowej. 28% to jest realna siła zdrady - może nie aż tak groźna, żeby zaraz drżeć ze strachu, ale wystarczy kilka poważnych potknięć rządu (np. choćby zapowiadana podwyżka paliwa, w dodatku jak leci - 20 gr do litra benzyny i gazu - czyli w jakich to jest proporcjach?) i zaraz te 38% PiSu zacznie topnieć z dnia na dzień, bo drogie paliwo to łańcuszek wzrastających kosztów za wszystko. Bo te 28% fundamentalnej targowicy jest otoczone morzem lemingów, które głosują jak wiatr zawieje. Pani Premier już wstrzymała jednego cwaniaka o szlacheckim nazwisku, jak to chciał komercjalizować szpitale publiczne, teraz młody Morawiecki sięga do portfeli całego społeczeństwa, bo wszyscy przecież jakoś tam jeździmy... Do horrendalnej akcyzy niech dowalą te 20 gr na litrze paliwa i następny wiec KODu będzie miał już taką frekwencję, że się nie podziejemy... Sędziowie są przegrani, ale ubytek z prywatnej kieszeni zmobilizuje już rzesze naprawdę wkurzonych.

Obrazek użytkownika Lektor

17-07-2017 [10:39] - Lektor | Link:

Panie Zygmuncie, w 1945 przez Polskę przeszły milionowe czerwone armie. Może pan sobie wyobrazić ile spermy pozostawiło to tałatajstwo po sobie ?!  Właśnie ci ich potomkowie są obecnie w wieku × 70.

Obrazek użytkownika zbieracz śmieci

17-07-2017 [13:11] - zbieracz śmieci | Link:

Piszesz głupio i obrazliwie wobec polskich kobiet ,gwałty były tylko ,że niewiele dzieci przyszło na świat z powodu gwałtu i niekoniecznie te co sie urodziły to z kacapskim sposobem myślenia.Chyba na potwierdzenie tych bredni masz i podpierasz sie naukowymi badaniami.Lis nie urodził sie z powodu gwałtu ale ze zwi,azku Polaka z Rosjanka która wyjechała z powrotem do kraju wiecznej szczęśliwości i dobrobytu ,takich zwiazków  było więceji nie każdy po zmianie nazwiska został lisem.Gorzej gdy rabami z umysłem raba ma się sytuacja z Polakami,to jest target i był komuny i post.
PS.Ciekawostka do sprawdzenia dla niedowiarków,nazwisko schetyna ma w Polsce kilka zaledwie osób a kukiz ma mniej niż dwadzieścia a wiecej niż dziesięć ale są splecieni w jednym uścisku schetyna z kukizem a kukiziątka 15 to produkt schetyny i jego zaplecze które sobie zbudował gdy miał wylecieć z platfusiarni.
Kukiz łże gdy twierdzi ,ze nie brał udziału w rzadzeniu ,brał ,brał i brał kase ozusowaną w sejmiku dolnośląskim jako radny ,dzieki schetynie i nocy cudów w w ostatnich wyborach samorządowychi jako radny wszedł do sejmu.

Obrazek użytkownika zbieracz śmieci

17-07-2017 [12:47] - zbieracz śmieci | Link:

Dziś w moim mieście różnice w cenie PB dochodzą do 20 groszy na litrze i to w stacjach Orlrnu ,i nie będe jechał na drugi koniec miasta aby zaoszczędzic 6 zł ,bno w korkach tego sie nie da nie licząc straconego czasu .Sprawa druga w kraju poziom cen na stacjach ustala Orlen do nich dostosowuja się inni sprzedawcy,nawet ci niezależni którzy i tak handlują paliwem z Orlenu albo z Gdańska ,nawet ruskie stacje które idą pod młotek.Nie tak dawno tankowałem w Orlenie u siebie po 4,35 za litr 95 a na trasie do Zgorzelca ta sama benzyna także w Orlenie była po 4,17 zł .Wzrost akcyzy nie ma prostego przełozenia na cenę i to mówia nawet nieprzychylni rzadowi eksperci tylko trzeba słuchać i z niejednego żródła .Ceny masła rosna i kostka juz kosztuje prawie 6 zł ,podobnie z mięsem a ceny paliwa maleją .to sieci maksymalizują zyski przez podnoszenie cen a drugim celem podwyżki to wskazanie rzadu jako winnego podwyżek i to jest grożniejsze.
Te podwyzki to efekt ostatniej ustawy broniących dostawców przed nienależnymi ale na nich zwalanymi kosztami.
Pomiot czerwono brunatny to nie nawet 10 % ,reszta to przeżuwacze -grill ,piwko to muszą mieć+ samochód ze szrotu a wtedy pełnia szczęścia.To kolejne pokolenie rabów i o duszy raba i dotyka ta przypadłośc llumpenproletariacka tzw-inteligencje jak znaczna część nauczycieli{nawet 3/4].brać i nieustannie rzadać a nic w zamian.artysci i tfurcy dokładają swoje bo tesknia za czasami gierka i jaruzela,takich grup co mieszcza sie w tych 28 % jest jeszcze sporo.
Sondażownie jak Kantar,TNC [dwie firmy w jednej ],Ipsos sprzedany ruskim już w 1993 dolewają swoje.

Obrazek użytkownika Jabe

17-07-2017 [15:46] - Jabe | Link:

Ceny masła rosna i kostka juz kosztuje prawie 6 zł ,podobnie z mięsem a ceny paliwa maleją .to sieci maksymalizują zyski przez podnoszenie cen a drugim celem podwyżki to wskazanie rzadu jako winnego podwyżek i to jest grożniejsze. – Pan naturalnie potrafi te zarzuty choćby uprawdopodobnić?

Nie tak dawno tankowałem w Orlenie u siebie po 4,35 za litr 95 a na trasie do Zgorzelca ta sama benzyna także w Orlenie była po 4,17 zł. – To też rezultat spisku?

Wzrost akcyzy nie ma prostego przełozenia na cenę – Ale ma przełożenie. Chyba że ktoś wierzy, że rządowi dobre wróżki przynoszą pieniądze na te wszystkie plusy.

Obrazek użytkownika gorylisko

17-07-2017 [06:09] - gorylisko | Link:

to mają być dinozaury ??!! to banda wyleniałych kurczaków (jakby nie patrzeć, najbliżsi krewni T-rexa na ten przykład ;-) ) prosze nie ubliżać dinozaurom... ;-)

Obrazek użytkownika Lektor

17-07-2017 [10:34] - Lektor | Link:

Nie, to są inne dinozaury, tzw. komunistyczne !  W Polsce będzie dobrze dopiero jak ta grupa dinozaurów wymrze.