Rzeź Zachodu

Mniej więcej sto lat temu
(gdybyście o to pytali)
Komuch Jasieński spłodził
Książkę p.t. „Palę Paryż”.
 
Jad kiełbasiany w rury…
Czas inny – metoda nie ta
Semtex & pas szahida
Kałach nóż & maczeta.
 
Poprawnej politycznie kminy
Używać nie ma powodu
ISIS otwarło szlachtuz
Ruszyła rzeź Zachodu.
 
Krwawią - Londyn Manchester
- angielskiego cytuję glinę
Co tę masakrę i pogrom
Ochrzcił filuternie – incydent.
 
Jawi się gen Głupoty
I kółko kręci przed czółkiem
O! idą z kredkami pstrzyć asfalt
Bądź wytatuują pszczółkę.
………………………………………..
Łapanka & eksportacja
- zbiorowa odpowiedzialność
Tu takie metody niezbędne
A może i „czarny szwadron”!
 
 
 
 
 

Forum jest miejscem wymiany opinii użytkowników, myśli, informacji, komentarzy, nawiązywania kontaktów i rodzenia się inicjatyw. Dlatego eliminowane będą wszelkie wpisy wielokrotne, zawierające wulgarne słowa i wyrażenia, groźby karalne, obrzucanie się obelgami, obrażanie forumowiczów, członków redakcji i innych osób. Bezwzględnie będziemy zwalczali trollowanie, wszczynanie awantur i prowokowanie. Jeśli czyjaś opinia nie została dopuszczona, to znaczy, że zaliczona została do jednej z wymienionych kategorii. Jednocześnie podkreślamy, iż rozumiemy, że nasze środowisko chce mieć miejsce odreagowywania wielu lat poniżania i ciągłej nagonki na nas przez obóz "miłości", ale nie upoważnia to do stosowania wulgarnego języka. Dopuszczalna jest natomiast nawet najostrzejsza krytyka, ale bez wycieczek osobistych.

Komentarze

Obrazek użytkownika michnikuremek

09-06-2017 [12:02] - michnikuremek | Link:

Dlaczego UE chce koniecznie eksportować tych "uchodźców" do Polski i innych krajów na wschodzie Europy? Bo komuś zależy na tym, by krwawe zamieszki na ogromną skalę wybuchły w CAŁEJ Europie, a nie tylko na Zachodzie. I stąd ten nacisk na "relokację" czy "korytarze humanitarne".

Zwróćmy uwagę co odpowiadają "nowocześni" zwolennicy "relokacji" na pytanie gdzie zakwaterować tych "uchodźców"? W domach parafialnych! W salkach katechetycznych! Biorąc pod uwagę, że w Polsce mamy ok. 10 tysięcy parafii, więc jest to świetny sposób na rozrzucenie muzułmanów po całej Polsce. A potem już pójdzie..... Trzeba w szkole zdjąć krzyż ze ściany, bo razi naszego nowego kolegę Ahmeda z Syrii... Potem poprosi się rodziców dzieci, żeby im nie dawali na drugie śniadanie bułki z szynką, a dziewczynki ubierały się skromnie, bo kolegę Ahmeda   obraża widok ich kolan... No i oczywiście trzeba naszym gościom znaleźć jakieś pomieszczenie gdzie będą mogli się modlić.... W miarę jak wyznawców Allaha będzie przybywać, żądania będą coraz większe.... Scenariusz rozwoju sytuacji dobrze znany z Belgii, Francji czy Szwecji.

Tego chcą zaprzańcy z Nowoczesnej i PO dla Polski!!

Marny nasz los jeżeli ugniemy się pod naciskiem Unii i biorącego również w tym spisku Watykanu....

 

Obrazek użytkownika Lech Makowiecki

11-06-2017 [09:51] - Lech Makowiecki | Link:

Ostro, Tadeuszu... :))) Ale chyba nie ma innego wyjścia... To co - umawiamy się na strzelnicy?