Incydent - czyli na zachodzie bez zmian

Najpierw incydent w Londynie w tamtym tygodniu, a teraz kolejny incydent pod katedra Notre Dame. Nie mam zamiaru pisać tutaj o zachowaniu „zachodnich elit”, które ciągle próbują wmawiać ludziom, że nic takiego się nie dzieje i w imię obłędnej idei politycznej poprawności przeczą faktom.

Warto jednak się przyjrzeć temu co już wiemy. Jak na razie za zorganizowane akty terroru nie w dużej mierze nie są odpowiedzialni „nachodźcy”, ale wciąż nie wiemy ile wśród nich jest uśpionych agentów ISIS, a ile posunie się do jakiś czynów z powodu frustracji i rozczarowania (miało być mieszkanie, socjal i europejskie nałożnice, a jest obóz dla uchodźców).

Za najbardziej spektakularne zamachy w Zjednoczonym Królestwie odpowiadają „Brytyjczycy”, którzy urodzili się i wychowali w UK, ale jednak odrzucili tak popularną idee multikulti (kochajmy się). Stają się radykałami bo islam w świecie libertyńskich wartości daje im jakąś odpowiedź (siłą rzeczy chrześcijaństwo ich nie interesuje), więc zamiast nihilizmu wybierają radykalizm. Wielu z nich wcześniej raczej nie prowadziło też konstruktywnego życia (klienci opieki społecznej, słabo wyedukowani, często z kartoteką w policji i dodatkowo uzależnienia), najbardziej jednak przeraża, że służby specjalne miały o nich wiedze i byli na ich listach, ale pewno terror politycznej poprawności nie pozwolił im ich porządnie „przetrzepać”. Choć ostatnio można zauważyć, że ataki odbywają się za pomocą ciężarówek i broni ostrej, a zatem kontrola nad handlarzami bronią została nałożona.

Kraje takie jak Francja i Wielka Brytania stoją przed nie lada problemem pod własnym nosem wyrośli im terroryści, którzy są obywatelami tych krajów i nie można ot tak ich deportować. Przykręcanie społeczności muzułmańskiej też nie wchodzi w grę bo przecież to wbrew temu co wierzą obecne elity. Oczywiście jeszcze kilka takich niespodzianek i do władzy mogą dojść ugrupowania obiecujące, że radykalnie rozwiążą ten problem, ale szkoda tylko przyszłych ofiar i tego, że to może wróżyć konfliktu a nawet coś na kształt wojny domowej, jeśli jeszcze społeczeństwa tych krajów będą miały na to dość odwagi. 

Forum jest miejscem wymiany opinii użytkowników, myśli, informacji, komentarzy, nawiązywania kontaktów i rodzenia się inicjatyw. Dlatego eliminowane będą wszelkie wpisy wielokrotne, zawierające wulgarne słowa i wyrażenia, groźby karalne, obrzucanie się obelgami, obrażanie forumowiczów, członków redakcji i innych osób. Bezwzględnie będziemy zwalczali trollowanie, wszczynanie awantur i prowokowanie. Jeśli czyjaś opinia nie została dopuszczona, to znaczy, że zaliczona została do jednej z wymienionych kategorii. Jednocześnie podkreślamy, iż rozumiemy, że nasze środowisko chce mieć miejsce odreagowywania wielu lat poniżania i ciągłej nagonki na nas przez obóz "miłości", ale nie upoważnia to do stosowania wulgarnego języka. Dopuszczalna jest natomiast nawet najostrzejsza krytyka, ale bez wycieczek osobistych.

Komentarze

Obrazek użytkownika Domasuł

08-06-2017 [21:48] - Domasuł (niezweryfikowany) | Link:

Wszystkie teksty na NB o zamachach i problemie uchodzcow i imigrantow w Europie jakby wyszly spod jednej sztancy. Gorzej niż na GW. Wciąż czekam az ktoś się wylamie z tej prawicowej politycznej poprawności.

Obrazek użytkownika Secesh

08-06-2017 [23:36] - Secesh | Link:

Domasuł, nie pękaj tylko powiedz jasno o jaką lewicową polityczną poprawność chodzi. Ktoś się zlituje i coś napisze. Albo jeszcze lepiej, sam coś skrobnij.

Obrazek użytkownika paparazzi

09-06-2017 [02:59] - paparazzi | Link:

Jeżeli chcesz zawiły, finezyjny tekst o problemie nie z jednej sztancy poproś pana Pasierbiewicza,  em. nauczyciela akademickiego, niezawisłego blogera oddanego prawdzie i sprawom ważnym dla państwa, w którym żyje.Ma chłop talent a i przy okazji dostanie się panu dr Kaczyńskiemu i PiS. Wilk syty i owca cala. CoDoMa.

Obrazek użytkownika michnikuremek

09-06-2017 [10:31] - michnikuremek | Link:

To  jest zupełnie inna wojna. W zachodniej  Europie istnieje już ponad 700 "no go zones", czyli mini kalifatów. Tam rządzą już tylko prawa islamu, a rządy tych europejskich krajów dawno sie pogodziły z ich istnieniem. A to dopiero początek. Europa Zachodnia skazana jest na upadek. Podatników ubywa, a muzułmanów czyli dożywotnich klientów socjalnej pomocy -  przybywa. Gospodarki państw Europy Zachodniej na dłuższą metę nie wytrzymają tych obciążeń. Na dodatek, by zapewnić elementarne bezpieczeństwo swoim podatnikom przed "swoimi" muzułmanami, trzeba wydawać na to coraz większe sumy... Upadek zachodniej Europy został już "zaprogramowany" i żadne "zaklęcia" tu nie pomogą....