... bawcie się dalej

...miałem w głowie gotową notkę. Jak sądzę zabawną i relaksującą, urlopową z Fuerteventury. Nie można jednak być zabawnym w obliczu czegoś podobnego. 
Zaczynam się bać, mimo zapewnień statystyków z Gazety Wyborczej, bo przecież nie uczciwych dziennikarzy. Wiem, że umrę w szpitalu lub w jakimś care home. Do tego nie trzeba statystyków. Zaczynam się bać mimo zapewnień politycznych durniów, boję się bo ja po tym moście chodzę z częstotliwością większą niż oni. Metrem londyńskim jeżdżę częściej niż ta panienka, nazywana reportażystką z  GW  ze  " śniadania mistrzów " którą satysfakcjonuje arytmetyka 6999 : 1.  Ja chcę żyć bo mam dla kogo. Dla mojej Zofii, dla wnuczki,  dla moich dzieci. Nie chcę tatuować sobie pszczoły na ramieniu, nie naklejam - na znak oporu - pszczoły na przedniej szybie. Nie używam kredy do malowania asfaltu. Nie jestem Charliem, ja chcę po prostu żyć. Cóż ? kogo to obchodzi, że ja chcę żyć. Śmiejcie się dalej z broszki premier Szydło, nazywajcie ją Szczydło, odmrażajcie sobie uszy na własne życzenie. Ja znam wasze przeznaczenie durnie. Buuuum !!! ... i nicość... i żałoba... i płacz bliskich, dzieci, rodziców, braci, sióstr. Bawcie się dalej. 

Forum jest miejscem wymiany opinii użytkowników, myśli, informacji, komentarzy, nawiązywania kontaktów i rodzenia się inicjatyw. Dlatego eliminowane będą wszelkie wpisy wielokrotne, zawierające wulgarne słowa i wyrażenia, groźby karalne, obrzucanie się obelgami, obrażanie forumowiczów, członków redakcji i innych osób. Bezwzględnie będziemy zwalczali trollowanie, wszczynanie awantur i prowokowanie. Jeśli czyjaś opinia nie została dopuszczona, to znaczy, że zaliczona została do jednej z wymienionych kategorii. Jednocześnie podkreślamy, iż rozumiemy, że nasze środowisko chce mieć miejsce odreagowywania wielu lat poniżania i ciągłej nagonki na nas przez obóz "miłości", ale nie upoważnia to do stosowania wulgarnego języka. Dopuszczalna jest natomiast nawet najostrzejsza krytyka, ale bez wycieczek osobistych.

Komentarze

Obrazek użytkownika Lektor

04-06-2017 [17:02] - Lektor | Link:

Każde chamstwo i te lewackie wieprze co to piszą powinni być bezpardonowo karani. Ale teraz pytanie, kto ma ich karać skoro w sądownictwie też pełno lewackich wieprzy. Wystarczy spojrzeć tylko na podgardle prezes SN. Uważam, że PIS to cierpliwie toleruje do czasu zakończenia reformy sądownictwa. I tak jak po zmianach w TK mamy normalnych sędziów i normalną panią Prezes tak samo normalnie będzie i w SN i w TS i wogóle w całym sądownictwie. I dopiero wtedy zacznie polskie państwo działać prawidłowo, a kłamcy, złodzieje, manipulatorzy będą karani conajmniej wysokimi grzywnami.

Obrazek użytkownika Es

04-06-2017 [20:58] - Es | Link:

Siukum,wszystko to prawda,z tym,że oni bawią się naszym kosztem i to jest właśnie problem

Obrazek użytkownika xena2012

04-06-2017 [21:15] - xena2012 | Link:

A czy Autor myśli ,że chcemy sie tak bawić? Że nie widzimy tego co się dzieje w w Europie? Teror poprawności politycznej z pojęcia teoretycznego staje się czymś realnym . Gdyby nie sowicie opłacana z zewnatrz opozycja totalna mielibysmy dziś klarowną sytuację. Wystarczyło dzisiaj posłuchać Arłukowicza rzucajacego się jak w amoku z jego naduzywanym wyrazem ,,haniebne''. Wszystko jest haniebne,złe ,dobre tylko to co nakazuje Europa.Tylko naiwny może sądzić ,że za ta zenującą propagandą nie stoja pieniadze.

Obrazek użytkownika Imć Waszeć

04-06-2017 [21:33] - Imć Waszeć | Link:

Fakt.

Obrazek użytkownika Siukum Balala

04-06-2017 [23:50] - Siukum Balala | Link:

to bawcie sie dalej przeciez nie do was adresowane, w Polsce pod tym wzgledem panuje zdrowa jednomyslnośc. Pozdrawiam