Wstyd mi za Polaków którzy się wstydzą za wygwizdanie Mameda

Mamed Khalidov był jednym z moich ulubionych sportowców. Podobał mi się jego styl walki w MMA, jego szybkość, szeroki repertuar technik, timing, mocny cios. W sumie Mamed podobał mi się też jako człowiek, bo wyglądał na skromną osobę. Kompletnie mi nie przeszkadzało, że jest muzułmaninem.

Wszystko się zmieniło kiedy zobaczyłem jak podśpiewuje sobie przed walką z Azizem Karaoglu hymn ISIS. Wprawdzie to przeciwnik Mameda puścił sobie to nagranie przed walką, ale nie zmienia to faktu, że Mamed doskonale znał ten utwór, nucił sobie go pod nosem, podnosił palec wskazujący do góry i zamknął oczy, jakby się modlił. Później zobaczyłem zdjęcie w Internecie jak Mamed pozuje ze swoim kolegą z karabinami AK47.

Wtedy cały mój szacunek do Mameda się skończył. Warto przypomnieć, że Polacy też uwielbiali Mameda, dopóki w Europie nie zaczęły wybuchać bomby, a Mamed nie zaczął eksponować tego, że jest radykalnym muzułamaninem.

Dziś gwiżdżę na Mameda, bo Mamed szkodzi!

Niestety w Internecie nie brakuje pożytecznych idiotów – youtuberów, domorosłych dziennikarzy, którzy mają nieodpartą chęć podzielenia się ze światem swoją głupotą. Jednym z takich tytanów intelektu jest internauta o nicku BOXDEL, który w swoim „wystąpieniu” mówi, że wstyd mu za Polaków, którzy gwizdali po tym, jak Mamed wygrał na punkty z Borysem Mańkowskim. Mamed nie chciał rozmawiać w czasie tych gwizdów z dziennikarzem Mateuszem Borkiem i zszedł z maty ze łzami w oczach.

Nie wiem, czy Mamedowi rzeczywiście było przykro i nie rozumiał za co został wygwizdany – co by oznaczało, że jest idiotą, czy może udawał, że jest mu przykro, co by świadczyło o tym, że jego działania jest wyjątkowo perfidne i podłe. W każdym razie ani idiota ani radykał nie zasługuje na szacunek.

Przykro mi Mamed. Przeproś PUBLICZNIE za swoje zachowanie, tak jak PUBLICZNIE chwaliłeś się swoją głupotą, a odzyskasz szacunek Polaków, Europejczyków, którzy nie zatracili jeszcze instynktu przetrwania. Wtedy będę Ci Mamed kibicował.

Forum jest miejscem wymiany opinii użytkowników, myśli, informacji, komentarzy, nawiązywania kontaktów i rodzenia się inicjatyw. Dlatego eliminowane będą wszelkie wpisy wielokrotne, zawierające wulgarne słowa i wyrażenia, groźby karalne, obrzucanie się obelgami, obrażanie forumowiczów, członków redakcji i innych osób. Bezwzględnie będziemy zwalczali trollowanie, wszczynanie awantur i prowokowanie. Jeśli czyjaś opinia nie została dopuszczona, to znaczy, że zaliczona została do jednej z wymienionych kategorii. Jednocześnie podkreślamy, iż rozumiemy, że nasze środowisko chce mieć miejsce odreagowywania wielu lat poniżania i ciągłej nagonki na nas przez obóz "miłości", ale nie upoważnia to do stosowania wulgarnego języka. Dopuszczalna jest natomiast nawet najostrzejsza krytyka, ale bez wycieczek osobistych.

Komentarze

Obrazek użytkownika wielkopolskizdzichu

29-05-2017 [12:08] - wielkopolskizdzichu | Link:

A na członków ekip których zawodnicy współpracowali z mafią przy wymuszaniu okupów, handlu narkotykami, zmuszaniu kobiet do nierządu ktokolwiek gwizdał. Nie. Nie opowiadaj więc Prawdziwy Polaku kto za co ma przepraszać. 

Obrazek użytkownika adriano

29-05-2017 [13:50] - adriano | Link:

Tu nie chodzi o prawdziwą polskość a o instynkt samozachowawczy. My na szczęście to jeszcze mamy. Niestety najłatwiej się identyfikować po kolorze skóry, religii, czy narodowości. To jest dla nas proste i dlatego tak reagujemy. To że nikt nie gwizdał na mafiozów nie oznacza, że ludzie to popierają. Jest mi żal Ciebie zdzichu że Ci nie przeszkadza, że ktoś w Europie ogarniętej konfliktami śpiewa hymn ISIS, nawołujący do mordowania. Konflikt ISIS - innowiercy dotyczy każdego z nas i dziwie się, że jeszcze są ludzie, którzy bronią takie zachowania. Polecam odstawić GW i TVN.

Obrazek użytkownika spike

29-05-2017 [13:33] - spike | Link:

Trudno wymagać od wszelkich mistrzów polotu intelektualnego, mało takich mamy we wszelkich sportach walk,
choć widziałem na ringu dr prawa czy maklera giełdowego, ale to wyjątki, najczęściej ich zachowania i wypowiedzi to żenada,
jak choćby Michalczewskiego, czy Salety, który też spróbował swoich sił  w MMA, walka trwała kilkadziesiąt sek.
przegrał chyba z kierowcą TIRa, więc słusznie zrezygnował, chyba za bardzo uwierzył w swoją "moc" i sukcesy w boksie,
lekceważąc przeciwnika, a wystarczyło potrenować pod okiem dobrego trenera.

Chciałbym na polskim ringu zobaczyć zawodnika podobnego do słynnego Boyka w wykonaniu Scotta Adkinsa, ich "rewolucje" na ringu oczywiście były reżyserowane,
ale to potrafi wykonać i sądzę, że na ringu z Mamedem by sobie łatwo poradził.
Kiedyś oglądałem dok. sportach walk w wykonaniu filipińskich bokserów, ci najlepsi byli żołnierzami służb specjalnych, walki wręcz mają opanowane perfekcyjnie,
wygląda to widowiskowo, a pokonani padają jak muchy :)
Nasi zawodnicy nawet w stopniu podstawowym nie mają opanowanej sztuki walki, szczególnie żenujące są kopnięcia, jak też umiejętność uwalniania się z uścisków w parterze,
co jest podstawą w judo czy jiu-jitsu itd. itp.
Mamed Khalidov jest dobry, ale by mógł być najlepszy.
Pzdr.