KOD Małopolska, czyli "Las żywych trupów"

  Oglądałam wczoraj [16.03.2017] późnym wieczorem program "W tyle wizji" prowadzony przez Rafała Ziemkiewicza i Łukasza Warzechę.  Był on wyjatkowo zabawny, a jego hitem były fragmenty najnowszego filmiku propagandowego KOD, zatytułowanego "Las żywych trupów".  Dawno się już tak nie uśmialam.  Poszukałam więc całości owego dzieła w Internecie i znalazłam je {TUTAJ}.

  Akcja tego niespełna czterominutowego filmiku toczy się na leśnej porębie.  Na pieńkach po ściętych drzewach stoją ubrani w zielone kombinezony aktorzy i poruszają leniwie rekami [prawdopodobnie naśladują gałęzie].  W pobliżu nich stoi grupa osób w maskach ze  zdjeciami członków rządu PiS.  Spośród nich wychodzi facet udający ministra Szyszkę - odpala piłę spalinową i zaczyna ścinać te pieńki.  Aktorzy z wdziekiem padają na ziemię [żaden chyba się nie potłukł], a "członkowie rządu PiS" im urągają.

  Reszta filmiku to wygłaszany przez gościa w masce gazowej referacik opisujący - jak wstrętny PiS niszczy środowisko.  Partii tej przypisywane są zaiste niezwykłe moce.  Możemy się dowiedzieć np., że PiS właśnie betonuje wszystkie rzeki w Polsce, zamieniając je w kanały.  Do autorstwa owej "perły propagandy" przyznaje się KOD Malopolska.  No cóż, po wpadce z martwą wiewiórką [patrz {TUTAJ}] wydawałoby się, iż KOD [i reszta Antypisu] da sobie spokój z drążeniem tematyki przyrodniczej.  Nic jednak nie można poradzić na to, że ktoś uparcie pragnie się ośmieszać.

  W programie  "W tyle wizji" Łukasz Warzecha spointował to, przypominając los warszawskiego placu Powstańcow Warszawy.  Rosły tam kiedyś stare drzewa.  Przy okazji remontu placu pani prezydent Warszawy, Hanna Gronkiewcz-Waltz z PO nakazała ich wycięcie i zastąpienie przez ohydne donice.  Po pewnym czasie zostały one usuniete i obecnie pozostała już tylko betonowa pustynia.  To niestety nie jest film, lecz smutna rzeczywistość.

YouTube: 
Forum jest miejscem wymiany opinii użytkowników, myśli, informacji, komentarzy, nawiązywania kontaktów i rodzenia się inicjatyw. Dlatego eliminowane będą wszelkie wpisy wielokrotne, zawierające wulgarne słowa i wyrażenia, groźby karalne, obrzucanie się obelgami, obrażanie forumowiczów, członków redakcji i innych osób. Bezwzględnie będziemy zwalczali trollowanie, wszczynanie awantur i prowokowanie. Jeśli czyjaś opinia nie została dopuszczona, to znaczy, że zaliczona została do jednej z wymienionych kategorii. Jednocześnie podkreślamy, iż rozumiemy, że nasze środowisko chce mieć miejsce odreagowywania wielu lat poniżania i ciągłej nagonki na nas przez obóz "miłości", ale nie upoważnia to do stosowania wulgarnego języka. Dopuszczalna jest natomiast nawet najostrzejsza krytyka, ale bez wycieczek osobistych.

Komentarze

Obrazek użytkownika michnikuremek

17-03-2017 [16:59] - michnikuremek | Link:

KODziarze to przedstawiciele antykultury i antycywilizacji.
Z takimi się nie dyskutuje - takich się zwalcza!!!!

Obrazek użytkownika elig

17-03-2017 [18:10] - elig | Link:

  Oni sami skutecznie się zwalczają.  Na przykład prezentując ten filmik.

Obrazek użytkownika zbieracz śmieci

17-03-2017 [17:55] - zbieracz śmieci | Link:

Jacy tfurcy taki film ale z szansami na jakimś lewackim festiwalu .
Mija prawie rok od od pojawienia się "w tle wizji' i czas na wstępne ocen osób tam występujących i zacznę od dwóch wesołków którzy wczoraj tam występowali ,obaj won i niech się produkują gdzie indziej .
Prymitywne zaniżanie fajnego programu .

Obrazek użytkownika elig

17-03-2017 [18:13] - elig | Link:

  Akurat wczorajszy program mi się podobał.

Obrazek użytkownika zbieracz śmieci

17-03-2017 [18:35] - zbieracz śmieci | Link:

Skoro się podobał to na zdrowie.
"w tyle wizji " to program bardzo ważny mimo ,że prześmiewczy i powstał w kontrze do szkiełka gdzie od pierwszego programu tam się młotkuje tych co jeszcze do końca takiej edukacji nie zaliczyli a innych utrzymuje się w wierze o dobrym wyborze.
Niestety ale raz i kolega nie mają daru i błysku aby tam siedzieć.
Tam wzorcem jest Pan Janecki nie tylko z ciętości języka ale i ogromnej wiedzy którą w odpowiednim momencie potrafi się podeprzeć