Donek ! Hilfe !

Jeżeli ktoś nie wierzył, że to może się wydarzyć lub nie mógł sobie wyobrazić jak to będzie wyglądać, powinien teraz zwrócić uwagę na Rotterdam. To tak właśnie będzie wyglądać. Pretekst od błahego po bardzo poważny, to bez znaczenia. Może to być nawet przewrócony przypadkowo stragan tureckiego handlarza pistacjami na bazarze  w Moenchengladbach, albo niekoniecznie zaraz taka długa nazwa miasta. Może to się  zdarzyć nawet w Ulm. Oni są wszędzie, nawet w Akureyri.

Właśnie odbywa się tzw. Reconnaissance by fire, czyli po naszemu  rozpoznanie walką z pomocą islamskiej V kolumny. Ile warte jest europejskie przywództwo ? W tym zdarzeniu nie ma niczego przypadkowego. Ani dyplomatyczny ping - pong z Holendrami, ani wcześniejsza próba zorganizowania politycznych wieców w trzech niemieckich miastach. Dwie fałszywe kolumny tureckich oficjeli, bez " obiektu 1 " przechwycone przez holenderską policję, również nie. Turcja pozostaje w zachodnim, kulturowym obiegu i tu też ogląda się amerykańskie filmy. Stąd takie sensacyjne historie na holenderskich autostradach. Nie udało się zorganizowanie politycznych wieców w niemieckich miastach, to nie szkodzi. Nie taki był plan. Tante Merkel trzyma pugilares, nie można drażnić. Trzy miliardy euro przelane na konto demokraty Erdogana to spora kwota.

Ale taka malutka Holandia, jako poligon ? dlaczego nie ? My jednak nie musimy się martwić o nic. Nasz umiłowany przywódca w Brukseli na pewno zadba o nasze interesy. Mam szczerą nadzieję, że obywatele  Brukseli również poznali modus operandi naszego szefa i pozamykają szafy, żeby wreszcie stawił czoło zagrożeniom. 
Dziwi mnie jedynie  zachowanie Timmermansa, szefa KE. Jak można tak obojętnie przejść wobec konstytucyjnego prawa do zgromadzeń dla 200 tysięcy holenderskich obywateli. To jakaś hucpa. 

Forum jest miejscem wymiany opinii użytkowników, myśli, informacji, komentarzy, nawiązywania kontaktów i rodzenia się inicjatyw. Dlatego eliminowane będą wszelkie wpisy wielokrotne, zawierające wulgarne słowa i wyrażenia, groźby karalne, obrzucanie się obelgami, obrażanie forumowiczów, członków redakcji i innych osób. Bezwzględnie będziemy zwalczali trollowanie, wszczynanie awantur i prowokowanie. Jeśli czyjaś opinia nie została dopuszczona, to znaczy, że zaliczona została do jednej z wymienionych kategorii. Jednocześnie podkreślamy, iż rozumiemy, że nasze środowisko chce mieć miejsce odreagowywania wielu lat poniżania i ciągłej nagonki na nas przez obóz "miłości", ale nie upoważnia to do stosowania wulgarnego języka. Dopuszczalna jest natomiast nawet najostrzejsza krytyka, ale bez wycieczek osobistych.

Komentarze

Obrazek użytkownika Jan1797

13-03-2017 [21:06] - Jan1797 | Link:

Szanowny Siukumie,
Do Turków w Holandii, dołączyli Marokańczycy;
HTTP://heavy.com/news/2017/03/rotterdam-riots-video-watch-protest-photos-turkish-turkey-islam-muslim-nazi-netherlands-dutch-tayyip-erdogan/.
Francuzi, dzisiaj się ugięli a my Holendrów, wspierajmy duchowo..Co teraz powie Jabe, minęło cztery dni?
Pozdrawiam serdecznie

Obrazek użytkownika Siukum Balala

13-03-2017 [21:31] - Siukum Balala | Link:

czytałem, ze i z Niemiec ciagną posiłki volkswagenami, a kto zabroni wolnym ludziom walczyc o swoje prawa 
pozdrawiam serdecznie takoz 

Obrazek użytkownika Domasuł

13-03-2017 [21:41] - Domasuł (niezweryfikowany) | Link:

A dla Pana to stolica jest w Warszawie, Paryzu, czy jakiejś mitycznej stolicy Europy? Pana punkt widzenia jest z kierunku polskiego czy europejskiego?

Obrazek użytkownika xena2012

13-03-2017 [22:48] - xena2012 | Link:

proszę nie zawracać głowy Timmermansowi jakimiś tam przepychankami holenderskimi jak on jest tak zajęty obroną demokracji w Polsce.

Obrazek użytkownika MPJ 78

14-03-2017 [16:26] - MPJ 78 | Link:

Jesteś pewien, że Merkel zapłaciła Turkom te miliardy euro? Bo z tego co czytałem to tam długo były jakieś problemy z przelewami. Nikt inny tylko sam Erdogan skarżył się w lipcu 2016, że obiecanych 3 miliardów Euro do Turcji wpłynęło jedynie 2 miliony. Rzecznik KE Margaritis Schinas tłumaczył wówczas, że to nie prawda bo wydatkowano 704 miliony euro. Dowcip polegał na tym, że czego lwią część zgarnęły jakieś Unijne agendy, odpalono też działkę  do UNICEFU. Moim zdaniem obecne zadymy zdają się być jedynie ostrzeżeniem co czeka Unie, jeśli Erdogan nie dostanie natychmiast gotówki. Kto jak kto ale Turcy mają obecnie masę specyficznego sortu weteranów z Aleppo. Zapakowanie tych podrzynaczy gardeł, speców od strzelania w tył głowy, palenia żywcem itp rozrywek  na pontony i wysłanie do Europy zdaje się być jedynie kwestią czasu.