O ludzkich panach i kundlach doszukujących się drugiego dna

No niby wszystko powinno być jasne, bo wystarczy odsłuchać przemówienia Prezesa Kaczyńskiego poniżej, by zrozumieć kontekst tych "ludzkich panów"...
Ale gdzie tam, "kumaci z Krakowa" i nie tylko, czy inne łże kundle z zagranicznych i naszych mediów, będą wmawiać wszystkim dookoła że jest jakieś dno w tej wypowiedzi.  O co w tym chodzi?  Sprawa jest niezwykle prosta jak wysłuchacie całości, bo to był nokaut POgłowia - popatrzcie na miny Kopacz i Schetyny - niepotrzebny komentarz. Długo nie oprzytomnieją. Po co więc ten żałosny kwik wszelkiej maści kundelków, naszych i obcych? Bo ten kwik ma odwrócić uwagę właśnie od sedna przemówienia Kaczyńskiego, macie się znów zastanawiać nad faszystowskim PiS i jego szefem, a nie nad tym, czego dotyczyło przemówienie. Łże kundle nadal liczą na to, że nie potraficie myśleć samodzielnie, tylko czekacie na gotowce. Ja to powtórzę za Prezesem: Tak, jesteśmy ludzkimi Panami, w przeciwieństwie do niektórych. My nie użyliśmy siły tak jak POgłowie, strzelając do górników czy bijąc prętami demonstrantów 11 listopada. Zadbaliśmy o dzieci programem 500+, a nie tak jak Tusk, który targował się z matkami niepełnosprawnych dzieci o parę złotych. Tak, jesteśmy ludzkimi Panami i nie ściągniemy z innego państwa obcych łotrów, by pluli na nasze mundury i bili was za to, że idziecie w pochodzie.  Nie będziemy zamykać waszych blogów i stron mimo oszczerczych często notek - nie liczcie także że będziemy was za to ścigać - psy szczekają a nasza karawana idzie dalej. Nie będziemy nasyłać na wasze gazety służb specjalnych, nie będziemy łamać rąk waszym dziennikarzom. Nie będziemy was wsadzać do pierdla za memy na Kaczora. Ale... jeśli będziecie próbować, jak w tej słynnej ostatnio "burdel sztuczce teatralnej", szargać nasze świętości, to skończą się wam państwowe dotacje.  Burdelizację kultury możecie uprawiać wyłącznie na własny koszt - to was rajcuje, bo coś ambitniejszego jest za trudne dla wszej podkultury. A Polacy, no cóż, mam dla was przykrą wiadomość, rośnie liczba naszych potencjalnych wyborców :)

Dziękuję za uwagę.

YouTube: 
Forum jest miejscem wymiany opinii użytkowników, myśli, informacji, komentarzy, nawiązywania kontaktów i rodzenia się inicjatyw. Dlatego eliminowane będą wszelkie wpisy wielokrotne, zawierające wulgarne słowa i wyrażenia, groźby karalne, obrzucanie się obelgami, obrażanie forumowiczów, członków redakcji i innych osób. Bezwzględnie będziemy zwalczali trollowanie, wszczynanie awantur i prowokowanie. Jeśli czyjaś opinia nie została dopuszczona, to znaczy, że zaliczona została do jednej z wymienionych kategorii. Jednocześnie podkreślamy, iż rozumiemy, że nasze środowisko chce mieć miejsce odreagowywania wielu lat poniżania i ciągłej nagonki na nas przez obóz "miłości", ale nie upoważnia to do stosowania wulgarnego języka. Dopuszczalna jest natomiast nawet najostrzejsza krytyka, ale bez wycieczek osobistych.

Komentarze

Obrazek użytkownika xena2012

24-02-2017 [13:55] - xena2012 | Link:

...nie bedziemy wysyłać Cybopodobnych  żeby strzelali i podrzynali gardła w waszych Biurach Poselskich.

Obrazek użytkownika Ula Ujejska

01-03-2017 [20:48] - Ula Ujejska | Link:

Xena2012
Ten przykład pominęłam, bo to oczywista oczywistość. My także nie będziemy podjudzać do takich czynów i sugerować że coś się może stać, jak Schetyna czy Petru gdzieś polecą.

Obrazek użytkownika Jabe

24-02-2017 [14:14] - Jabe | Link:

Jak komuś się chce wysłuchać przemówienia, to zna kontekst. Jednak news poszedł w świat bez kontekstu. I w jego fabrykacji aktywną rolę grał nie kto inny, tylko prezes Jarosław Kaczyński. Manipulacja? Oczywiście! Nie inna, niż Pani wmawianie „kumatym z Krakowa”, że chodzi im o coś innego, niż powiedzieli, że chodzi.

Tak, tak. Tamci byli nieludzkimi panami, a Wy jesteście ludzkimi. Nie bijecie, dajecie (własne) pieniądze dzieciom itp. Ale to nadal są pany, tylko lepsze. Tymczasem nie chodzi o to, kto jest lepszy – Lepszy od tamtych nie znaczy dobry – tylko że pany z góry na pospólstwo patrzą, jak patrzyły, tylko inne.

Obrazek użytkownika Art

24-02-2017 [14:45] - Art | Link:

@Jabe
Czy musi Pan pier...ć codziennie to samo?Przecież Pani Ula wytłumaczyła czarno na białym co P.Kaczyński powiedział,a czego nie powiedział.A Pan swoje...co PO szło w świat.Pisze powyżej wyraźnie: karawana (polska karawana) idzie dalej.Oczywiście,pisze tam również,że można szczekać,ale czy warto?

Obrazek użytkownika Jabe

25-02-2017 [12:39] - Jabe | Link:

Codziennie to samo, więc proszę nie oczekiwać codziennie innej reakcji. A pani Ula akurat na Naszych Blogach potrzebuje tłumaczyć najmniej. Niech idzie w świat i tam tłumaczy, co prezes miał na myśli.

Obrazek użytkownika Ula Ujejska

01-03-2017 [20:33] - Ula Ujejska | Link:

Jabe

Tam w świecie inteligentnym ludziom nic nie muszę tłumaczyć odnośnie wypowiedzi Prezesa.

Obrazek użytkownika Jabe

02-03-2017 [13:35] - Jabe | Link:

Bo Pani się wydaje, że tam na świecie inteligentni ludzie z zapartym tchem wypowiedzi prezesa studiują.

Obrazek użytkownika paparazzi

24-02-2017 [16:16] - paparazzi | Link:

Poszła w świat tzw. prawda narracyjna. Przy okazji, gdzie tam się równać panu Kaczyńskiemu do takiego pana z folwarku Chobielin. Dwór okazały, koty do łapania myszy na zewnątrz strefy zdekomunizowanej a Radek zajęty  na polowaniu i dożynaniu watah. Ale jak to przekazać prasie zagranicznej o to jest pytanie.

Obrazek użytkownika Ula Ujejska

01-03-2017 [20:31] - Ula Ujejska | Link:

Paparazzi
W świat poszła GWno prawda - i tyle w temacie :) A kto się chce trzymać GWna, to jego sprawa. Inteligentni ludzie w Polsce i w świecie nie mają problemu z tą wypowiedzią Prezesa.

Obrazek użytkownika Ula Ujejska

01-03-2017 [20:22] - Ula Ujejska | Link:

Jabe
Potwierdził Pan że moja notka jest potrzebna... radzę nie czytać gotowców tylko posłuchać co mówi Prezes :)

Obrazek użytkownika bolesław

24-02-2017 [15:26] - bolesław | Link:

Witam!
Powiem tak, moim skromnym zdaniem choć było to przemówienie krótkie to jedno z bardziej dosadnych i czytelnych. Radość mi sprawiły miny tych dwóch osób (pani i pana).
Pozdrawiam.

Obrazek użytkownika Wiśtawio

24-02-2017 [21:44] - Wiśtawio | Link:

Przyzwyczajono nas do "Polskie Pany" dlatego trzeba było przypomnieć że Panowie ,Panie to nie to samo co towarzysze i towarzszki.Czyżby tęsknota za tym nazewnictwem.

Obrazek użytkownika wielkopolskizdzichu

25-02-2017 [01:17] - wielkopolskizdzichu | Link:

"Tak, jesteśmy ludzkimi Panami"
A o Jakubie Szeli i o tym co on robił z "ludzkimi Panami"  ludzka Pani Ujejska czytała?

Obrazek użytkownika Jabe

25-02-2017 [12:41] - Jabe | Link:

Rebelia chłopska raczej nie grozi.

Obrazek użytkownika Ula Ujejska

01-03-2017 [20:27] - Ula Ujejska | Link:

Zdzichu (jeden z "kumatych z Krakowa")
Tak, jesteśmy ludzkimi Panami, bo jesteśmy Panami (i Paniami) ... w przeciwieństwie do niektórych (towarzyszy obecnych tam na sali sejmowej) ...

Kumasz, czy za trudny przekaz i wolisz łże gotowca który myśli za Ciebie, niekoniecznie w prawdzie?
 

Obrazek użytkownika wielkopolskizdzichu

02-03-2017 [04:13] - wielkopolskizdzichu | Link:

Ja wolę Jasieńskiego i Wyspiańskiego, ale to za trudne dla ciebie.