Kolejna małpeczka wyskoczyła z kapelusza POgłowia

Nieustający bełkot małpeczek trwa, a robienie "łaski" swym panom przestało być wstydliwą tajemnicą politycznej alkowy. Kłamliwa płyta z "misiewiczami" nie chwyciła więc nawet Prezydent jest teraz sztorcowany. A ten gość, z uśmiechem na twarzy robi to, co powinien: podpisuje ustawy i przedkłada swoje propozycje, nie bacząc na kwik małpeczek i warcholenie ich panów. Przypomnijmy, że wcześniej "konstruktywne małpy" miały także coś do posła Terleckiego i posłanki Pawłowicz. Na szczególną uwagę zasługuje tu poseł Terlecki, który ma ciężką rękę dla wszelkich małp nie tylko w sejmie. Chyba  najbardziej ich rozeźliło to, że większość liderów PiS w ogóle nie chce zwracać swej uwagi na jakieś durne piski małp? Wobec tego posunęły się do fizycznej agresji wobec pani profesor i innych posłów PiS podczas ciamajdanu. Ostatnio, Nowoczesne POgłowie sięgnęło po dawno już zużytą i wyplutą, nawet przez Leppera, małpeczkę o imieniu "Stonoga". Będzie się działo! Ta małpa jak nie dostanie odpowiedniej porcji bananów, to może zacząć ze złości chlapać gó..nem w swych panów. Bo to jakieś dziwne małpiątko jest. Ono raczej wystawia się na licytację w tym chlapaniu gó..nem. Niech was to nie dziwi, bo upadająca III RP na tym się właśnie opierała: wystawiała na licytację wszystko, a kto dawał więcej ten brał - i najlepiej w Sowie pod stołem. Jesteśmy właśnie świadkami wyprzedaży bankruta politycznego.

Dziękuję za uwagę.

Forum jest miejscem wymiany opinii użytkowników, myśli, informacji, komentarzy, nawiązywania kontaktów i rodzenia się inicjatyw. Dlatego eliminowane będą wszelkie wpisy wielokrotne, zawierające wulgarne słowa i wyrażenia, groźby karalne, obrzucanie się obelgami, obrażanie forumowiczów, członków redakcji i innych osób. Bezwzględnie będziemy zwalczali trollowanie, wszczynanie awantur i prowokowanie. Jeśli czyjaś opinia nie została dopuszczona, to znaczy, że zaliczona została do jednej z wymienionych kategorii. Jednocześnie podkreślamy, iż rozumiemy, że nasze środowisko chce mieć miejsce odreagowywania wielu lat poniżania i ciągłej nagonki na nas przez obóz "miłości", ale nie upoważnia to do stosowania wulgarnego języka. Dopuszczalna jest natomiast nawet najostrzejsza krytyka, ale bez wycieczek osobistych.

Komentarze

Obrazek użytkownika Lektor

05-02-2017 [17:43] - Lektor | Link:

" Nieustający bełkot małpeczek trwa "
Tak trwa i niestety jest reklamowany w mediach niezależnych i zależnych. Pytam, po co ?! Po co ich reklamujemy ?!
Dopuki nie powiedzą czegoś merytorycznego (jeśli są do tego zdolni) nie powinniśmy ich reklamować czy cytować.
Będziemy o wiele zdrowsi jeśli nie będziemy słuchać tego bełkotu !!!

Obrazek użytkownika gość z drogi

05-02-2017 [18:30] - gość z drogi | Link:

"Będzie się działo"
oj będzie,bo ta małpeczka ma na pewno dużo jeszcze amunicji,byle się tylko nie przeliczyła,zachłanność w tym "zawodzie" nie POpłaca,szczególnie,ze Seryjny trochę wyPOszczony
pozdr z drogi do Naszej Polski :)

Obrazek użytkownika Ula Ujejska

06-02-2017 [11:33] - Ula Ujejska | Link:

Witaj Gościu z drogi :)

Małpeczka nijak nie pasuje na ofiarę seryjnego, małpeczka to wsiowy prowokator.

Obrazek użytkownika gość z drogi

07-02-2017 [01:49] - gość z drogi | Link:

WSIowy prowokator,też miewa dziwne przygody,
serdeczne pozdrowienia z drogi do Normalności

Obrazek użytkownika Ula Ujejska

09-02-2017 [12:38] - Ula Ujejska | Link:

Na wszelkiego rodzaju Hadaczy, Stonogi i "prawicowych blogerów" oraz inne małpeczki, robiących "łaskę" na lewo i prawo za porcję bananów ... najskuteczniejsza jest kpina i śmiech. Zaręczam.

Obrazek użytkownika Ula Ujejska

06-02-2017 [11:40] - Ula Ujejska | Link:

Lektor
Ja tylko obnażam intencje/cele/metody i mocodawców ... a między wierszami jest także inny podtekst. Nie wiem czy załapałeś?