Rok Koguta rokiem Nowoczesnej.pl ?

Takie obchodzenie następujących po sobie - w ciągu miesiąca - Sylwestrów ma swoje plusy. W sobotę rozsmakowałem się w produkcie firmy Gordon's, przywiezionym z wysp południowych, a w Nowy Rok, czyli wczoraj wespół z Chińczykami obchodziłem hucznie ich Nowy Rok.

Fajnie jest, chińskie bufety bardzo sobie cenię, małżonka moja Zofia także. Gordon's też niezły, ale i nasz Lubuski w niczym mu nie ustępuje.

Rozpoczęty wczoraj chiński Nowy Rok to rok Koguta. Przejrzałem przy okazji chińskie horoskopy, chyba dobra wiadomość dla Nowoczesnej.pl. Rok Koguta, czy to coś Państwu nie mówi ? Przecież szef tej partii pisanej z kropką okazał się całkiem zdatnym kogucikiem. Zaimponował mi szczerze. Dba o swoje kokoszki, porozsadzał je na sejmowej grzędzie jak się należy. Każda kokoszka na należnym jej miejscu, każda kokoszka dostaje co jej przysługuje  podług zasług i gdakania. To będzie naprawdę dobry rok dla tej partii. Możliwe nawet - tak stoi w horoskopie - że naczelny kogucik tej partii  zostanie Politykiem Roku 2017, czyli politykiem Roku Koguta. Inny bieg zdarzeń przewiduje horoskop autorstwa słynnego wróżbity z Szanghaju, Jiana Youghzenga. Jego horoskop przewiduje powrót na polską scenę polityczną, kogucika z Biłgoraja, wraz ze słynną kokoszą, Anną Grodzką. Oj będzie się działo w tym nowym roku, Roku Koguta, oj będzie ! Chińskie horoskopy mają bardzo dużą sprawdzalność. Rok 2015 był Rokiem Owcy, no i co ? Czy po wyborach prezydenckich i parlamentarnych nie było beczenia owiec w kojcu PO ? To beczenie trwa już drugi rok. Czy ktoś może uciszyć te owce ? Czy barany mnie słyszą ?

Forum jest miejscem wymiany opinii użytkowników, myśli, informacji, komentarzy, nawiązywania kontaktów i rodzenia się inicjatyw. Dlatego eliminowane będą wszelkie wpisy wielokrotne, zawierające wulgarne słowa i wyrażenia, groźby karalne, obrzucanie się obelgami, obrażanie forumowiczów, członków redakcji i innych osób. Bezwzględnie będziemy zwalczali trollowanie, wszczynanie awantur i prowokowanie. Jeśli czyjaś opinia nie została dopuszczona, to znaczy, że zaliczona została do jednej z wymienionych kategorii. Jednocześnie podkreślamy, iż rozumiemy, że nasze środowisko chce mieć miejsce odreagowywania wielu lat poniżania i ciągłej nagonki na nas przez obóz "miłości", ale nie upoważnia to do stosowania wulgarnego języka. Dopuszczalna jest natomiast nawet najostrzejsza krytyka, ale bez wycieczek osobistych.

Komentarze

Obrazek użytkownika gość z drogi

31-01-2017 [10:59] - gość z drogi | Link:

skoro jesteśmy w horoskopie chińskim,to według niego wchodzimy w rok PSA,a ponieważ ja tez jestem z pod tego chińskiego znaku,i chyba dlatego tak bardzo kocham psy,to zapowiadam,biada wam koguty,popędzimy wam kota i tym waszym kokoszkom,ze hej
Psy od zawsze bronią rodzinnego Domu i jego właścicieli,więc od tej chwili Wszystko jest już jasne :)
serdeczności i dużo zdrowia :)
w nadchodzącym Roku :) a dla Zony serdecznosci od równiez Zofii :)

Obrazek użytkownika Domasuł

31-01-2017 [11:13] - Domasuł (niezweryfikowany) | Link:

Palikotowi i Grodzkiej to już dziękujemy. Za to Rysiek i jego haremik calkiem mi się podoba. Calkiem fajna partia.