"D.Tusk brał pieniądze od niemieckich służb specjalnych" !!!

Po internecie krążą opinie, że Donald Tusk to agent wpływu niemieckiej BND o pseudomimie „Oskar”. Wielu wyszydza te sugetie, ale nie mogą oni zaprzeczyć, gdyż w nieoficjalnych rozmowach tę szokującą tezę potwierdzają byli agenci Stasi, którzy widzieli dowody na rekrutację i działalność poźniejszego premiera RP. Ostatnio media obeszła informacja, że Krzysztof Wyszkowski zawiadomił prokuraturę o podejrzeniu popełnienia przęstępstwa w postaci zdrady byłego szefa PO. Donald Tusk miał brać pieniądze od niemieckiej bezpieki i pracować na rzecz interesów naszego zachodniego sąsiada. W każdym normalnym kraju ten news zakończyłby się skandalem i dymisją pomówionego. U nas oczywiście przeszło to bez echa. Skąd ten pomysł i czy mamy dowody na to, że niemiecka BND sponsorowała dzisiejszego Szefa Rady Europejskiej i czy to się łączy ze sprawą TW „Oskar”? Na te pytania opowiada odpowiada Krzysztof Wyszkowski! Gorąco polecamy: http://thenowypolskishow.co.uk...

Forum jest miejscem wymiany opinii użytkowników, myśli, informacji, komentarzy, nawiązywania kontaktów i rodzenia się inicjatyw. Dlatego eliminowane będą wszelkie wpisy wielokrotne, zawierające wulgarne słowa i wyrażenia, groźby karalne, obrzucanie się obelgami, obrażanie forumowiczów, członków redakcji i innych osób. Bezwzględnie będziemy zwalczali trollowanie, wszczynanie awantur i prowokowanie. Jeśli czyjaś opinia nie została dopuszczona, to znaczy, że zaliczona została do jednej z wymienionych kategorii. Jednocześnie podkreślamy, iż rozumiemy, że nasze środowisko chce mieć miejsce odreagowywania wielu lat poniżania i ciągłej nagonki na nas przez obóz "miłości", ale nie upoważnia to do stosowania wulgarnego języka. Dopuszczalna jest natomiast nawet najostrzejsza krytyka, ale bez wycieczek osobistych.

Komentarze

Obrazek użytkownika PDP

09-01-2017 [17:37] - PDP | Link:

Temat reklamówek z forsą od CDU dla KLD, wywołany kiedyś przez Piskorskiego, również umarł.
Umarł medialnie, ale również nie słyszałem, żeby panowie poszli do sądu. Ot, pewnie Piskorski dał do zrozumienia, że nie da się wyautować i coś ma i wie.

Obrazek użytkownika gorylisko

09-01-2017 [20:28] - gorylisko | Link:

to akurat żadna nowość ale petru brał też kasę od hajlhitlerów

Obrazek użytkownika StachMaWielkieOczy

10-01-2017 [18:08] - StachMaWielkieOczy | Link:

Żałoba niemieckich "elit" czyli kogo opłakują niemieckie "elity"

http://www.zeit.de/kultur/2017...